Μεταφορά νήματος σχετικά με προσφορά για αστυνομία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ο κουφοντινας θα φρόντιζε να είχε σκοτώσει τον πατέρα και να μην έχει γεννηθεί το παιδί καν ώστε να μην υπάρχουν διλήμματα στο ποιος θα το κρατήσει..προβλήματα έλυνε ο άνθρωπος ρε..εξού και ήρωας των βρωμιαρεων πλέον..
Έχεις δουλειά και πρέπει να αφήσεις για 3 ωρες κάποιον να φυλάξει το παιδί σου...
Σε ποιον το εμπιστεύεσαι?
1. λιγναδης
2. πατερ
3. κουφοντινα

- οι νοικοκυραιοι, τα θυματα του καπιταλιστικου συστηματος,οι νοσταλγοι των τανκς 1 κ 2...
αφηστε εμας τους αναρχοαπλυτους μαρξιστες να τα εμπιστευτουμε στον τρομοκρατη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
που έχεις φτάσει να υποστηρίζεις κουφοντινα.
Πρώτα ήρθαν για τους σοσιαλιστές, αλλά δεν μίλησα
– Γιατί δεν ήμουν σοσιαλιστής.


Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές, αλλά δεν μίλησα
– Γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής.


Μετά ήρθαν για τους Εβραίους, αλλά δεν μίλησα
– Γιατί δεν ήμουν Εβραίος.


Μετά ήρθαν για μένα
– αλλά δεν υπήρχε κανείς για να διαμαρτυρηθεί».

Ο φασισμος ,ερχεται πρωτα για τους αλλους και μετα για ολους.
 

aeratos28

Just aeratos
Κάτι τέτοια χαζά λέτε και τα νομίζετε για ψαγμενα..όταν σας τελειώσει η παραμυθα και βγείτε στον πραγματικό κόσμο και ωριμάσετε τότε ελάτε να κάνουμε κουβέντα..τώρα φαντασιωθειτε πράγματα απλά..όπως πάντα.ποιητες εκ του πρόχειρου όλοι..παπατζηδες.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε κάτι δεν απαντάτε ποτέ.απαντα ρε γιατί δεν έδωσε ο Μητσοτάκης στους Αμερικανούς τον βρωμιάρη?μόνο και μόνο από αυτό του σώζει τη ζωή..αν πεθάνει από απεργία πείνας είναι δική του δουλειά..κανείς δεν του στέρησε φαγητό νερό κτλ.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Η απεργια πεινας ειναι το μονο οπλο που εχει στα χερια του ενας φυλακισμενος ωστε να διεκδικησει τα δικαιωματα του οταν αυτα καταπατουνται.Δεν υπαρχει αλλος τροπος.Αυτα ειναι ψιλα γραμματα για εσας,αλλα ειμαστε εμεις εδω για να τα μεγεθυνουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

mike1988

Active Member
Η απεργια πεινας ειναι το μονο οπλο που εχει στα χερια του ενας φυλακισμενος ωστε να διεκδικησει τα δικαιωματα του οταν αυτα καταπατωνται.Δεν υπαρχει αλλος τροπος.Αυτα ειναι ψιλα γραμματα για εσας,αλλα ειμαστε εμεις εδω για να τα μεγεθυνουμε
Εγώ nik θέλω να σε ρωτήσω αν θα έκανες το ίδιο και για τον λιγνάδη αύριο μεθαύριο στην ίδια περίπτωση. Αν δηλαδή στηρίζεις τα δικαιώματα που θα πρέπει να έχει ένας κατάδικος ανεξαρτήτου φρονήματος ή πρότερου βίου. Είναι θεωρώ η κουβέντα πλέον αδιέξοδη. Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει σύγκλιση των απόψεων. Κοινωνικοί, οικονομικοί κ.α. λόγοι μας οδηγούν να έχουμε πεποιθήσεις δομημένες από πολύ μικροί. Το μόνο που μας ενώνει είναι η Α.Α. οπότε για μια φορά μπορούμε να πούμε ότι έχει και τα θετικά της.
 

aeratos28

Just aeratos
Περιμένω λοιπόν τον ίδιο αγώνα και για τον Κορκονεα,επίσης και για τον δολοφόνο του Φύσσα..δεν έχει δικαιώματα ο κουφοντινας φίλε ,καταδικάστηκε 11 φορές ισόβια.τελος..αυτος ετοιμάζει το έδαφος από τώρα για τον Σεπτέμβρη με τις διατάξεις του ΣΥΡΙΖΑ και του παπαγγελοπουλου να ζητήσει την αποφυλάκιση του..πάμε καλά?δλδ στα 20 χρόνια ελεύθερος?πόσο κοστολογείται η κάθε ζωή δλδ?έφαγε στεγνά 13 ανθρώπους ,1.5 χρόνο η ψυχή δλδ..παρακαλώ άμεσα εσάς τους δημοκράτες να ξεχυθειτε για πορείες προς αποκατάσταση των δικαιωμάτων του Κορκονεα και του δολοφόνου του Φύσσα.στο χρόνο πάνω πρέπει να βγει ο δολοφόνος του Φύσσα..για Κορκονεα δε,να του καταβληθει και χρηματικό ποσό ως αποζημίωση..είναι δίκαιο και πρέπει να γίνει πράξη ..δημοκράτες αλά καρτ δεν το πιστεύω ότι είστε..η μήπως οι ψυχές αριστερόστροφα ιδεολογίας ζυγίζουν περισσότερο?η ζωντανοί η νεκροί ήρωες όλοι οι από αριστερά και ότι κινείται από την άλλη μεριά φασίστες?δεν πιστεύω ότι σκέφτεστε έτσι εσείς.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δίκιο εχεις
Άλλοι εχουν κανει ήρωα τον Αδόλφο , άλλοι τον Pol Pot, άλλου τον Stalin, και μπορει να γράψουμε βιβλίο με τους τρελούς του κοσμου.
Εχουν τρελα και βίτσιο μερικοί και γοητεύονται απο δολοφόνους που σκότωναν για το καλο όλων μας.
Η Δημοκρατια ειναι τοσο ισχυρή όμως, που τους έβαλε στο τενεκέ της ιστορίας . Όπως τους άξιζε .
Κοιτα ποσο επηρέασε την Ευρωπαϊκή ιστορια η πολιτικη τρομοκρατία - Καθόλου
Κοιτα το ποσο μνημονεύονται ακομα και απο την Ευρωπαϊκή Αριστερά οι οργανώσεις θρύλος του παρελθόντος -Καθόλου
Που κατάντησαν οι σύντροφοι των Ερυθρών ταξιαρχιών - Μετανιωμένοι και ντροπιασμένοι
Που κατάντησαν οι της RAF - Το ιδιο .
Οι της 17Ν . - Πλακωμενοι μεταξυ τους και καμία ουσιαστική απάντηση για την ωφελιμότητα της δράσης τους .
Ξερεις φίλε η Ιστορια γράφεται απο τους νικητές .
Και στο δυτικό πολιτισμό νικητής ειναι η δημοκρατια .
Η ομορφιά της ειναι οτι σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι ελεύθερα .
Επίσης πρεπει να αγωνίζεσαι πάντα για να τη βελτιώνεις .
Και αυτο θελει πολυ δουλειά .
Georgie μιας που εισαι και απο τις πιο νηφαλιες φωνες του φορουμ,πολυ ευχαριστως να εχουμε μια συζητηση για τους αναρχικους αγωνες κινηματων του παρελθοντος και την αξια τους και την χρησιμοτητα τους,αλλα δεν ειναι ο καταλληλος χωρος εδω.
Πιστευα οτι εσυ θα μπορουσες να διακρινεις την γραμμη μεταξυ του :"υποστηριζω εναν δολοφονο για τις πραξεις του" και του "υποστηριζω τα δικαιωματα ενος φυλακισμενου δολοφονου".
Το τελευταιο,θεωρειται υποχρεωση καθε δημοκρατη,γιατι σημερα ειναι αυτος ,αυριο καποιος αλλος.Δεν εχει σχεση το προσωπο,αλλα η θεση στην οποια βρισκεται αυτο.
Η μονη ομορφια της υφισταμενης "δημοκρατιας" ειναι η ευκαιρια μεσω της λειτουργιας της να μας ανοιγει τα ματια και να μας δινει επιπλεον λογους να παλευουμε για την αλλαγη της,αυτο ειναι το μονο θετικο.
 

Hairsick

Active Member
Έχεις δουλειά και πρέπει να αφήσεις για 3 ωρες κάποιον να φυλάξει το παιδί σου...
Σε ποιον το εμπιστεύεσαι?
1. λιγναδης
2. πατερ
3. κουφοντινα

- οι νοικοκυραιοι, τα θυματα του καπιταλιστικου συστηματος,οι νοσταλγοι των τανκς 1 κ 2...
αφηστε εμας τους αναρχοαπλυτους μαρξιστες να τα εμπιστευτουμε στον τρομοκρατη...
Βάλε και μια τέταρτη, να το δώσεις για υιοθεσία...
 

Georgie

Well-Known Member
Φίλε
Προσωπικά δε στη πέφτω, και καταλαβαίνω το νόημα που θέλεις να περάσεις.
Εγω τα εχω καλα με τη δουλειά, και το αποτέλεσμα πια και λιγο μου εχει μείνει απο ιδεολόγια .
Σοσιαλδημοκράτης φιλελεύθερος δηλώνω και με βρίζουν και οι αριστεροί και οι δεξιοί
No harm .
Δε μου αρεσουν οι διαχωρισμοί και σέβομαι ολους τους Ανθρώπους του κοσμου
Και το χρωμα τους, και το σεξουαλικο προσανατολισμό και τη θρησκεία ( αν και άθεος) , την ιδεολογία( οχι τους Φασιστες) και Βαλε οτι θέλεις εσυ
Όλοι φίλοι μου ειναι

Εχω δει Βία πολυ στη ζωη μου απο το χώρο που υποστηρίζεις .
Είχα γκομενα στη φιλοσοφική ( μεγάλος έρωτας ) αριστεριστρια με καμία 15αρια ακίνητα στο Κουκάκι που μεγάλωσα .

Στα ματια τα δικά μου ειναι φασιστακια και καιροσκοποι με ενα ιδεολογικό προσωπείο που τους δίνει και ηθικό πλεονέκτημα ( τρομάρα τους)

Δε τους διαχωρίζω απο τους φασιστες του άλλου χώρου, ουτε απο αυτούς που σκότωσαν τον Ζάκ ( που τον γνώριζα )
Απο τη βία τρέφονται και αυτο ζητούν .
Για εμένα το ιδιο ειναι .

Δεν αλλάζουν οι κοινωνιες με δαύτους
Πίστεψε με .
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Περιμένω λοιπόν τον ίδιο αγώνα και για τον Κορκονεα,επίσης και για τον δολοφόνο του Φύσσα..δεν έχει δικαιώματα ο κουφοντινας φίλε ,καταδικάστηκε 11 φορές ισόβια.τελος..αυτος ετοιμάζει το έδαφος από τώρα για τον Σεπτέμβρη με τις διατάξεις του ΣΥΡΙΖΑ και του παπαγγελοπουλου να ζητήσει την αποφυλάκιση του..πάμε καλά?δλδ στα 20 χρόνια ελεύθερος?πόσο κοστολογείται η κάθε ζωή δλδ?έφαγε στεγνά 13 ανθρώπους ,1.5 χρόνο η ψυχή δλδ..παρακαλώ άμεσα εσάς τους δημοκράτες να ξεχυθειτε για πορείες προς αποκατάσταση των δικαιωμάτων του Κορκονεα και του δολοφόνου του Φύσσα.στο χρόνο πάνω πρέπει να βγει ο δολοφόνος του Φύσσα..για Κορκονεα δε,να του καταβληθει και χρηματικό ποσό ως αποζημίωση..είναι δίκαιο και πρέπει να γίνει πράξη ..δημοκράτες αλά καρτ δεν το πιστεύω ότι είστε..η μήπως οι ψυχές αριστερόστροφα ιδεολογίας ζυγίζουν περισσότερο?η ζωντανοί η νεκροί ήρωες όλοι οι από αριστερά και ότι κινείται από την άλλη μεριά φασίστες?δεν πιστεύω ότι σκέφτεστε έτσι εσείς.
Για κορκονεα και Ρουπακια δεν θα χρειαστει καν να φωναξω για τα δικαιωματα τους.Οπως για καθε σωστο ακροδεξιο,η δημοκρατια μας παντα φροντιζει να τα εχει κατοχυρωμενα και να ειναι απαραβιαστα.Τα κερδισαν αλλωστε με τις πραξεις τους,και η κυβερνηση απλα τους επιβραβευει.
Επομενως,οι 2 αυτοι εχουν την δημοκρατια στο πλευρο τους,τι να την κανουν την δικη μου υποστηριξη;Ειπαμε,στο πλευρο αυτων που δεν εχουν φωνη,οι φωνες των ακροδεξιων μια χαρα ακουγονται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Και γιατί είναι μέσα και οι δύο ρε αδερφέ?και δεν προβλέπεται αποφυλάκιση?μπερδεμένο σε βλέπω.αν είναι αντίπαλος δεν υπάρχει αγώνας για δικαιώματα ε?
Εντωμεταξυ γιατί δεν ανεβάζεις κανένα βιντεάκι ακόμα?να αυτό το τελευταίο από την καμένη φοιτήτρια που μανιωδώς κάνει τα πάντα μήπως την χτυπήσουν εκεί στο ΑΠΘ ..το είδες αυτό το βίντεο?ανέβασε το και αυτό να δούμε να σχολιάσουμε ρε συ..
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Φίλε
Προσωπικά δε στη πέφτω, και καταλαβαίνω το νόημα που θέλεις να περάσεις.
Εγω τα εχω καλα με τη δουλειά, και το αποτέλεσμα πια και λιγο μου εχει μείνει απο ιδεολόγια .
Σοσιαλδημοκράτης φιλελεύθερος δηλώνω και με βρίζουν και οι αριστεροί και οι δεξιοί
No harm .
Δε μου αρεσουν οι διαχωρισμοί και σέβομαι ολους τους Ανθρώπους του κοσμου
Και το χρωμα τους, και το σεξουαλικο προσανατολισμό και τη θρησκεία ( αν και άθεος) , την ιδεολογία( οχι τους Φασιστες) και Βαλε οτι θέλεις εσυ
Όλοι φίλοι μου ειναι

Εχω δει Βία πολυ στη ζωη μου απο το χώρο που υποστηρίζεις .
Είχα γκομενα στη φιλοσοφική ( μεγάλος έρωτας ) αριστεριστρια με καμία 15αρια ακίνητα στο Κουκάκι που μεγάλωσα .

Στα ματια τα δικά μου ειναι φασιστακια και καιροσκοποι με ενα ιδεολογικό προσωπείο που τους δίνει και ηθικό πλεονέκτημα ( τρομάρα τους)

Δε τους διαχωρίζω απο τους φασιστες του άλλου χώρου, ουτε απο αυτούς που σκότωσαν τον Ζάκ ( που τον γνώριζα )
Απο τη βία τρέφονται και αυτο ζητούν .
Για εμένα το ιδιο ειναι .

Δεν αλλάζουν οι κοινωνιες με δαύτους
Πίστεψε με .
Ποιος οπλισε το χερι των δολοφονων του Ζακ;Αυτο το ειδος βιας,που κανεις δεν κανει προσπαθεια να το καταστειλει,ευθυνεται για το μεγαλυτερο μερος της αντιδραστικης βιας,και υπαρχει και υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο φετιχιστων με την βια,δηθεν αναρχικων, που δεν εχουν θεση στον χωρο.Εσυ στους τελευταιους αναφερεσαι,αλλα πιστεψε με,50 ατομα το πολυ.
Τι περιμεναν οι δημοκρατες απο τον ΤΘ οταν ο 15χρονος φιλος του εσβηνε στα χερια του απο τις σφαιρες μπατσων;Και η βια που θα ασκησει εχοντας ζησει κατι τετοιο,σε τι βαθμο θα ειναι δικαιολογημενη απο τους δημοκρατες;Στην βια πως αντιδρας ;γυρνας μαγουλο η κανεις οτι ειναι δυνατον για να προστατευσεις τον εαυτο σου;
 

aeratos28

Just aeratos
Το χέρι των δολοφόνων του Ζακ,το όπλισε ο ίδιος που μπήκε με μαχαίρι για ληστεία στο χρυσοχοείο για να ληστέψει ώστε να πάρει τα ναρκωτικά του..ο ιδιοκτήτης τον χτυπούσε με έναν φίλο του που βρισκόταν στο μαγαζί..η γνώμη μου..πρέπει να καταδικαστούν και οι δύο για δολοφονία.θα μπορούσαν απλά να τον κρατήσουν εκεί μέχρι να έρθει η αστυνομία και να τον συλλάβει..τον σκότωσαν με τα χτυπήματα..κάνεις σε αυτή την ιστορία δεν έχει δίκιο.ουτε ο Ζακ ούτε αυτοί.επισης αν οι συγγενείς των θυμάτων του ήρωα σου ξεκινήσουν να επιτίθενται σε μέλη της οικογένειας του κουφοντινα και τους τεμαχίσουν έναν έναν ποιος από εσάς θα τολμήσει να μιλήσει από τους τρομοκράτες η αναρχικούς?αυτοί δεν έχουν δικαίωμα δλδ σε αντίδραση για τη βία που τους ασκήθηκε με τον χειρότερο τρόπο?
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Και γιατί είναι μέσα και οι δύο ρε αδερφέ?και δεν προβλέπεται αποφυλάκιση?μπερδεμένο σε βλέπω.αν είναι αντίπαλος δεν υπάρχει αγώνας για δικαιώματα ε?
Εντωμεταξυ γιατί δεν ανεβάζεις κανένα βιντεάκι ακόμα?να αυτό το τελευταίο από την καμένη φοιτήτρια που μανιωδώς κάνει τα πάντα μήπως την χτυπήσουν εκεί στο ΑΠΘ ..το είδες αυτό το βίντεο?ανέβασε το και αυτό να δούμε να σχολιάσουμε ρε συ..
Τωρα απλα παιζεις το παιχνιδι της εξουσιας και θελεις να με βαλεις και εμενα σε αυτο το τρυπακι.Δεν θα το κανω ομως,συγγνωμη.Το κρατος οταν νιωσει την ανασα του αντιπαλου στο σβερκο της,θα κανει οτι ειναι δυνατον,ειτε με θεμιτα ειτε με αθεμιτα μεσα, για να τον διαλυσει.Το κρατος εχει και τους καταλληλους μηχανισμους και τις δομες και τα μεσα για να το κανει,αν δεν βγαλει πουθενα ο δρομος του θεμιτου θα περασουμε στου αθεμιτου,μια προπαγανδα δρομος.
Οταν το κρατος βλεπει οτι οι λαικες μαζες αρχιζουν να εμφανιζουν σημαδια που προδιδουν ξεσηκωμο και εξεγερση θα κανει οτι χρειαζεται για να τα καταστειλει,γιατι θελει υποτακτικους πολιτες που δεν αμφισβητουν και δεν σκεπτονται παρα μονο με τον τροπο που αυτοι τους επιτρεπουν.Οποιαδηποτε σκεψη και ενεργεια εκτος του οριζομενου πλαισιου σκεψης και δρασης που επιβαλλει το κρατος στους πολιτες παντα θα θεωρειται και θα βαφτιζεται τρομοκρατια,γιατι μονο ετσι το συστημα θα εξασφαλισει την επιβιωση του με την ταυτοχρονη απαξιωση και σβησιμο του "αντιδραστικου".Η υποταγη ομως δεν ταιριαζει σε ολους,και μπορει τα ηθικα και χρησιμα διδαγματα του Ιησου να πρεπει να μας καθοδηγουν
αλλα το "τρωω σφαλιαρα και γυρναω μαγουλο" τελειωνει.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε είσαι με τα καλά σου?απαντά σε αυτό που σε ρωτάω?το προηγούμενο μνμ έγραψες κάτι σου απάντησα ένα ένα..απαντά σε αυτά που σε ρωτάνε και άσε τα ποιήματα εκ του πρόχειρου..άσε τις περιττές κουβέντες.συγκεκριμενα πράγματα σε ρωταω
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Με ατομα που αρνουνται να καταδικασουν τον θανατο του ζακ και την ευθυνη της κυβερνησης που αμολαει τα σκυλια της(αυτα που ο γιατρος τους δινει προσφορες)και στην ερωτηση "ποιος φταιει" αυτοι απαντανε "κανενας απο τους 2",δεν θελω να συνομιλω.Αποδεικνυεις ακριβως αυτα που προσπαθω να πω απο το πρωτο μνμ μου.
Και αλλο βιντεο πρεπει να εχεις δει ή μαλλον εχασες την σκηνη που οι μπατσοι αφηνιασμενοι τον χτυπουν με λυσσα ενω ειναι πεσμενος στο εδαφος ανημπορος να κουνηθει.
Αλλα στον επομενο Ζακ θα απαντησουμε αναλογως.Στον επομενο νεκρο θα λογοδοτησετε οχι στους αναρχικους,αλλα στον λαο.Κανονιστε να μην υπαρξει αλλος.Ξεπλενη αερατε
 

tasos33

Well-Known Member
Με ατομα που αρνουνται να καταδικασουν τον θανατο του ζακ και την ευθυνη της κυβερνησης που αμολαει τα σκυλια της(αυτα που ο γιατρος τους δινει προσφορες)και στην ερωτηση "ποιος φταιει" αυτοι απαντανε "κανενας απο τους 2",δεν θελω να συνομιλω.Αποδεικνυεις ακριβως αυτα που προσπαθω να πω απο το πρωτο μνμ μου.
Και αλλο βιντεο πρεπει να εχεις δει ή μαλλον εχασες την σκηνη που οι μπατσοι αφηνιασμενοι τον χτυπουν με λυσσα ενω ειναι πεσμενος στο εδαφος ανημπορος να κουνηθει.
Αλλα στον επομενο Ζακ θα απαντησουμε αναλογως.Στον επομενο νεκρο θα λογοδοτησετε οχι στους αναρχικους,αλλα στον λαο.Κανονιστε να μην υπαρξει αλλος.Ξεπλενη αερατε
Εν ολίγοις οι πέντε δέκα σαν εσένα τι κάνετε ? Ένα τίποτα, φιλοσοφία και αμπελολογια. Τι κάνετε στο κράτος ? Τίποτα.
Θα ρίξετε την δεξιά κυβέρνηση και θα έρθει η αριστερή. Αυτή που θα καταργούσε τα ματ προεκλογικά και μετά δεν πήγαινε πουθενά χωρίς ματ, αυτή που έριχνε χημικά στα παιδάκια που έδερνε συνταξιούχους , που έκανε προληπτικές συλλήψεις , που σάπισε τον κόσμο στο Πισοδέρι και στις συγκεντρώσεις για την Μακεδονία. Βίντεο πολλά θα βρεις.
Δεν υπάρχει παράδεισος , η πραγματική ζωή είναι ''κολαση'' παντού σε όλο το κόσμο, κρατική βία υπήρχε υπάρχει και θα υπάρχει σε όλες τις χώρες, Αμερική σκοτώνουν εν ψυχρώ, Ευρώπη δέρνουν ασυστολα , δε λέω καλά κάνουν ,δε το συζηταμε αυτό, καταδικαστέα όλα.
Οποία κυβέρνηση κ να ρθει ξύλο θα πέφτει , όλα τα υπόλοιπα είναι λόγια να αγαπιόμαστε.
 

aeratos28

Just aeratos
Μάλλον ξεπλένει όντως για αυτό κάνεις έτσι..είσαι ακροαριστερος και χαίρεσαι για τις δολοφονίες των ιδεολογικών αντιπάλων σου ..για αυτό άλλωστε και δεν είπες αρνητική κουβέντα για τις πράξεις του ήρωα σου..και όλων των άλλων..αλλά είσαι παιδάκι και δεν έχει αξία πραγματικά το να συζητώ άλλο μαζί σου..να το γυρίσω και να σου απαντάω με τον ίδιο τρόπο?θα γίνω όμοιος σου,φασισταριο τελειωμένο..που δεν είμαι..γιατί καταδικάζω κάθε παράνομο και εγκληματικό,δεν δικαιολογώ κανέναν..κατάλαβες ?εσύ είσαι μπερδεμένο παιδί και συνέχισε απλά να ζεις στα σύννεφα που επέλεξες και σε πότισαν με μίσος.
 

vlafo

Well-Known Member
Δύο επιλογές έχεις Νικ άμα δεν θέλεις να υποτάσσεσαι όπως λες.
Η είσαι τρελλά φραγκάτος και τους έχεις όλους γραμμένους,ή πας και ζεις στις σπηλιές.
Τα υπόλοιπα είναι για κατανάλωση που στα σερβίρουν και σε κάνουν δικό τους πιστό σκυλί να υπάκους τυφλά το μανιφέστο της επανάστασης και ιδεολογίας,ότι θα ανατρέψεις με τους αγώνες τα συστήματα.

Οι λαϊκές εξεγέρσεις και επαναστάσεις ξεκίνησαν με αφετηρία ιδεολογική και αφορμές άλλες όχι γιατί σκοτώθηκε από αστυνομικούς ο ένας ή ο άλλος.
Τι μπλέκεις τον Ζακ και όλους τους υπόλοιπους,διαχώρισε τα.
Σε ρωτάει ο αεράτος.
Αν μπούνε στο μαγαζί το δικό μου για κλοπή και τους φάω,ευθύνεται κανένας αστυνομικός η το σύστημα της εξουσίας?
Τι είναι αυτά που σας ποτίζουνε και λέτε?
Τις ίδιες παπαριές άκουγα στη δουλειά μου χρόνια, από συνάδελφό από το άλλο άκρο της χρυσής αυγής και όχι πιτσιρικά μεγάλο άνθρωπο.
Οτι θα πάρουμε τα όπλα και οι επαναστάσεις ξεκινάνε από λίγους τρελλούς.
Αν νιώθεις καταπιεσμένος από το σύστημα εξουσίας,έτσι σίγουρα δεν μπορείς να κανείς τίποτα.
Υπάρχουν τρόποι και μπορείς να συμβάλλεις να αλλάξει.
Τα συστήματα δεν ανατρέπονται έτσι,μην τρώτε την καραμέλα που σας σερβίρουν.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα