DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

alex7

Well-Known Member
Χρήσιμες οι διευκρινήσεις σου Αλεξ. Μήπως σου είχε πει ο Λορένζο πόσο είχε εκτιμήσει την δότριά σου?
Όχι αλλά μου είπε ότι μετά τη 2η θα με έχει σχετικά καλά αλλά με την 3ή θα μου κάνει πύκνωση .Εκεί πετάχτηκες εσυ και μου είπες να κάνω το χτένισμα κατάλληλα ώστε να δημιουργώ illusion
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Δεν χρειάζεται καμία σύγκριση φωτογραφιών.Μια βόλτα στο site της κλινικής να κάνει κάποιος θα καταλάβει ότι δεν έχει διαφορες από αποτελέσματα της dhi.
Ευελπιστούμε να δούμε σε μερικούς μήνες καλύτερες πυκνότητες από την dhi.
 

makis25

Well-Known Member
πως γινεται αυτο , μοιαζει αδυνατον . Αν παρεις κατι πως θα φυτρωσει παλι ; Εμενα μου ακουγεται σα partial transection
 

makis25

Well-Known Member
Δεν χρειάζεται καμία σύγκριση φωτογραφιών.Μια βόλτα στο site της κλινικής να κάνει κάποιος θα καταλάβει ότι δεν έχει διαφορες από αποτελέσματα της dhi.
Ευελπιστούμε να δούμε σε μερικούς μήνες καλύτερες πυκνότητες από την dhi.
αυτο ειναι αληθεια , στη σελιδα της starks τα αποτελεσματα που χει μοιαζουν πολυ με αυτα της dhi
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε συ Κουμπάρε τώρα κοιτάς φωτό που δεν έχει καν στο site του?Και αυτές όπως είναι στημένες κάκιστης ποιότητας?
Κοίτα ανεξάρτητα της dhi και ότι δουλειές έχουμε μέχρι τώρα.
Δεν έχουμε θα μου πεις ακόμα,άρα βάλε δίπλα της dhi δουλειές αρχικά μετά τη μμ,και αντίστοιχες δικές του από εδώ.
Αυτό λέω για να μπορέσετε αρχικά να βγάλετε συμπέρασμα.
Μην παίζουμε τις κουμπάρες.
 

koumparos

Well-Known Member
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις?Ποιες φωτογραφίες της πλάκας?Εξέφρασα μια άποψη και δεν την δέχεστε.Συμφωνησε άλλο ένα σοβαρό μέλος του φόρουμ και πάλι αρχίζετε τις δικαιολογίες της πλάκας.Σου παρέθεσαν αποδείξεις για τα χαμένα 1000 μοσχεύματα και πάλι ακούσαμε βλακείες και αστείες δικαιολογίες.Τις κουμπάρες τις παίζεται εσείς όχι εγώ.Δηλαδη τι θέλετε?Χωρίς να δούμε ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα που να μας εντυπωσιάσει να τον βγάλουμε Ρονάλντο της Ελλάδας?Έχει 2 αστερίσκους από εμένα μέχρι στιγμής και η κριτική θα συνεχιστεί.
 

alex7

Well-Known Member
Γιαυτο οι Ισπανοί προσέχουν να μην καταπονούν υπερβολικά τη δότρια τόσο από αριθμό μοσχευμάτων όσο και από πλευράς punch .Για να μπορούν να ξαναπάρουν και να ξαναπάρουν .Ακόμα και σε NW 6-7 πάνε σε 4 επεμβάσεις μέχρι να το καλύψουν
 

vlafo

Well-Known Member
Πλάκα μας κάνεις εσύ μάλλον και θέλεις να μας τρελλάνεις.
Ποιά 1000 μοσχεύματα χαθήκαν?
Αυτά που εγώ παρέθεσα?
Και αυτό είναι το συμπέρασμα που έβγαλες?
Ωραία τα έχασα.
Έχεις δίκιο.

Δεν θα εξηγήσω και θα αναλύσω πάλι.
Βαρέθηκα με τις ασυναρτησίες του καθενός.
Σου είπε κανένας να μην κάνεις κριτική?
Στον βάφτισα εγώ Μέσι?
Αστερίσκους βάλε όσους γουστάρεις και άλλους τόσους.
Σε όλους υπάρχουν αστερίσκοι καταλάβετε το.
Τεκμηριώστε με ακρίβεια αυτά που λέτε πρώτα και μετά θα δεχτώ το οτιδήποτε.

Για να μην αναγκαστώ να παραθέσω αναλυτικά με στοιχεία σε excel, από όλα τα αποτελέσματα του φόρουμ ποιά πραγματικά αξίζουν.
Άντε γιατί με γενικότητες και αοριστολογίες μπορούμε να μιλάμε ώρες και να λέμε ότι θέλουμε.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις?Ποιες φωτογραφίες της πλάκας?Εξέφρασα μια άποψη και δεν την δέχεστε.Συμφωνησε άλλο ένα σοβαρό μέλος του φόρουμ και πάλι αρχίζετε τις δικαιολογίες της πλάκας.Σου παρέθεσαν αποδείξεις για τα χαμένα 1000 μοσχεύματα και πάλι ακούσαμε βλακείες και αστείες δικαιολογίες.Τις κουμπάρες τις παίζεται εσείς όχι εγώ.Δηλαδη τι θέλετε?Χωρίς να δούμε ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα που να μας εντυπωσιάσει να τον βγάλουμε Ρονάλντο της Ελλάδας?Έχει 2 αστερίσκους από εμένα μέχρι στιγμής και η κριτική θα συνεχιστεί.
Όχι θέλουμε χωρίς κανένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα όπως λες να περιμένεις να δεις ώστε μετά να κρίνεις και να κριθείς ....πως σου φαίνεται αυτό σαν ιδέα ; Τώρα όσο αφορά το σάιτ της σταρκς που βλέπεις δεν σημαίνει ότι είναι κ όλα του τιρκαλα...βασικά δεν ξέρω καν αν ενημερώνεται το σάιτ με δικές του δουλειές η άλλων απ' έξω ...αλλά επειδή σε βλέπω υπερβολικά δύσπιστο ξέρεις που εδρεύει και μπορείς να πας να δεις όπως έχουν τόσα μέλη πριν κανουν επέμβαση έρευνα και έχουν δει δουλειές είτε λάιβ είτε από το αρχείο ....να σου λυθούν και οι αμφιβολίες αν εχεις ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι μην αρχίσουμε και εδώ αυτά που ζούμε σε άλλα νήματα. Δεν χρειάζεται ένταση ας πρυτανεύσει η κοινή λογική.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αλλά επειδή σε βλέπω υπερβολικά δύσπιστο ξέρεις που εδρεύει και μπορείς να πας να δεις όπως έχουν τόσα μέλη πριν κανουν επέμβαση έρευνα και έχουν δει δουλειές είτε λάιβ είτε από το αρχείο ....να σου λυθούν και οι αμφιβολίες αν εχεις ....

Ναι αλλά θα σου πει κάποιος ότι αυτές οι δουλειές έχουν τόση αξία όσο και οι επίσημες των κλινικών. Δείχνουν μόνο αυτές που τους συμφέρουν. Προσωπικά θεωρώ ότι έχουν αξία γιατί δείχνουν τις δυνατότητες μιας κλινικής αλλά όταν κάνουμε κριτική πρέπει αυτή να είναι ίδια προς όλες τις κατευθύνσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιαυτο οι Ισπανοί προσέχουν να μην καταπονούν υπερβολικά τη δότρια τόσο από αριθμό μοσχευμάτων όσο και από πλευράς punch .Για να μπορούν να ξαναπάρουν και να ξαναπάρουν .Ακόμα και σε NW 6-7 πάνε σε 4 επεμβάσεις μέχρι να το καλύψουν

Κέντρο.
 

alex7

Well-Known Member
Ποιός το κάνει αυτό?
Ο Lorenzo μόνο που είναι εκ φύσεως συντηρητικός.
Γιατί εμένα ο Freitas μου έβγαζε 4000g.
Όλοι οι Ισπανοί έτσι λένε στη θεωρία,αλλά στην πράξη αλλά κάνουνε.
Μην τρελλαθούμε.
Σε περιστατικά Lorenzo και της XimenaVila το έχω δει .Δεν πάνε επιθετικά
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αλλά θα σου πει κάποιος ότι αυτές οι δουλειές έχουν τόση αξία όσο και οι επίσημες των κλινικών. Δείχνουν μόνο αυτές που τους συμφέρουν. Προσωπικά θεωρώ ότι έχουν αξία γιατί δείχνουν τις δυνατότητες μιας κλινικής αλλά όταν κάνουμε κριτική πρέπει αυτή να είναι ίδια προς όλες τις κατευθύνσεις.
Δεν είναι ακριβώς έτσι.
Κανένας δεν σε αφήνει να δεις τον υπολογιστή του και όλοι όπως λές οι γιατροί,επιλέγουν ενα περιστατικό και στο δείχνουν.
Όλοι έτσι μου κάνανε.
Εκεί καθόμουν στο γραφείο και είχε άπειρα περιστατικά από την αρχή της μμ σε όλα τα στάδια και εγώ επέλεγα από την Σταυρούλα και τσέκαρα.
Τεράστια διαφορά.
Διαφάνεια υπήρχε ξεκάθαρη, πουθενά αλλού αυτό δεν το αντιμετώπισα.
 

Fiponazio

Active Member
Ο Τιρκαλας είπε ακόμα ότι ανακάμπτει το 5 έως 20% της δότριας που θα υποστεί ΜΜ
Υπάρχει πιθανότητα 5-20% να επανέλθει το κάθε γραφτ δλδ αυτό σημαίνει ότι μπορεί και να επανέλθει ούτε το 2% της συνολικής δότριας κάτι δεν κατάλαβες καλά....
 

vlafo

Well-Known Member
Σε περιστατικά Lorenzo και της XimenaVila το έχω δει .Δεν πάνε επιθετικά
Alex
Αυτό το κάνει ο Lorenzo και πολύ καλά κάνει,όταν και μόνο τότε που οι συνθήκες είναι απαγορευτικές.
Σε έναν που προορίζεται nw6-nw7 κινείται άριστα και έτσι πράττει.
Σε έναν σαν και μένα,που του είπα για 4000g μου είπε 3500g,αλλά θα πήγαινε εκεί στην τελική,δεν αλλάζει πλάνο.Θα το κάνει.
Οι Ισπανοί οι υπόλοιποι άστο καλύτερα.
Τους θαυμάζουμε σε πολλά,έχουν τα καλύτερα αποτελέσματα με διαφορά από τους περισσότερους,αλλά πρέπει να τηρούνται πολύ συγκεκριμένες προυποθέσεις και κινούνται άκρως επιθετικά.
Σαν τους Τούρκους.
Απλά είναι πιο επαγγελματίες και πιο καλοί γιατροί και δεν σε γαζώνουνε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα