Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Η διαφορά αυτή με αφήνει άφωνο.ειναι πολύ μεγάλη και πραγματικά φάουλ.αυτα τα γκρίζα την έκαναν την κουτσουκελα..περιμένω να ακούσω και οποια απάντηση από τον γιατρό για το τι ακριβώς συμβαίνει αλλά αν όντως χάθηκαν τόσα έχουμε θέμα εδώ .
 

Bill 10

Member
Μπραβο στο φιλο για τη παρουσιαση του κ στον cvial για τις αναλυσεις!!Καλη επιτυχια!!Ειναι θεμα τα 1000 graft χαμενα αλλα αυτο που για μενα παιζει το πιο σημαντικο ρολο ειναι το τελικο αποτελεσμα να σου αρεσει κ να ειναι φυσικο!!Η τιμη για μενα ειναι τσαμπα βασει της ερευνας που εχω κανει ελλαδα κ εξωτερικο!!Με αυτη λοιπον τη τιμη ειναι πολυ δυσκολο ολα να πανε τελεια!!Αλλο 8000euro κ αλλο 4000euro Ειναι πολυ μεγαλη διαφορα!!Κ παλι σου ευχομαι καλη επιτυχια φιλε!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προτελευταία ανάλυση. Όπως σας είπα έχω πάρει 18 φώτο από όλη την hairline με αρίθμηση. Δυστυχώς μερικές είναι φλου οπότε ανέλυσα τις 12 δηλαδή τα 2/3 της. Επικεντρώθηκα στις sentinel περιοχές και στο πρώτο χιλιοστό της hairline και φυσικά μέτρησα όσα ήταν ευκρινή. Να υπενθυμίσω ότι σε αυτές τις περιοχές έπρεπε να υπάρχουν ΜΟΝΟ μονότριχα και τα sentinels έπρεπε να είναι λεπτά μονότριχα (από τον σβέρκο). Βέβαια κάποια graft μπορεί να έχουν χαθεί οπότε αξία έχει περισσότερο τι υπάρχει, δηλαδή από τα 2τριχα και πάνω.

1τριχα, 18 (μπλε)
2τριχα, 52 (κόκκινο)
3τριχα, 35 (πράσινο)
4τριχα, 3 (μωβ)

Το κακό είναι ότι είναι αρκετά τα 3τριχα που είναι sentinel και το λάθος είναι συστηματικό σε όλο το πλάτος της hairline. Εκτιμώ ότι μάλλον έχει γίνει κάποιο λάθος κατά το loading του pen ή κατά τον διαχωρισμό. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Για 2-3 δεν θα το συζήταγα. 35+3= 38 πολύτριχα στα 2/3 της αρχής της hairline είναι πολλά. Μπορεί να μου έχει ξεφύγει και τίποτα αλλά συγχωρέστε με έχω στραβωθεί αυτές τις 2 μέρες. Τέλος να προσθέσω ότι από κάποια φώτο πήρε το μάτι μου μπογιά, άρα βαφή υπήρξε.

hairline 2.jpg

hairline 3.jpg



hairline 1.jpg hairline 4.jpg hairline 5.jpg hairline 6.jpg hairline 7.jpg hairline 8.jpg hairline 9.jpg hairline 10.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Μπραβο στο φιλο για τη παρουσιαση του κ στον cvial για τις αναλυσεις!!Καλη επιτυχια!!Ειναι θεμα τα 1000 graft χαμενα αλλα αυτο που για μενα παιζει το πιο σημαντικο ρολο ειναι το τελικο αποτελεσμα να σου αρεσει κ να ειναι φυσικο!!Η τιμη για μενα ειναι τσαμπα βασει της ερευνας που εχω κανει ελλαδα κ εξωτερικο!!Με αυτη λοιπον τη τιμη ειναι πολυ δυσκολο ολα να πανε τελεια!!Αλλο 8000euro κ αλλο 4000euro Ειναι πολυ μεγαλη διαφορα!!Κ παλι σου ευχομαι καλη επιτυχια φιλε!!
Τι εννοεις με αυτη την τιμη ειναι δυσκολο να πανε ολα τελεια;; Δηλαδη εαν πληρωσεις 8000 στην Ελλαδα θα πανε ολα τελεια;;; Η μεταμοσχευση μαλλιων εξαρταται απο τον γιατρο και την ικανοτητα του. Υπαρχουν γιατροι που μπορει κανοντας κακο μαρκετινγκ να μην μπορεσαν ποτε να φανουν ωστε να βαλουν τις τιμες ψηλα ή απλα να μην το επιδιωξαν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ εδώ τελείωσα. Περιμένω με ενδιαφέρον την άποψη του γιατρού που προφανώς θα μας μεταφέρει ο Γιώργος. Α ξέχασα να αναφέρω στον Vlafo ότι η δότρια του είναι γύρω στα 190-200cm2. Τόσο την εμβαδομέτρησα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ εδώ τελείωσα. Περιμένω με ενδιαφέρον την άποψη του γιατρού που προφανώς θα μας μεταφέρει ο Γιώργος. Α ξέχασα να αναφέρω στον Vlafo ότι η δότρια του είναι γύρω στα 190-200cm2. Τόσο την εμβαδομέτρησα.
δεν τελειωσες...περιμενε....δεν υπαρχουν χαμενα μοσχευματα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοώ με αυτά που είχα αναλύσει. Από εκεί και πέρα ευχαρίστως να ακούσουμε την γνώμη του γιατρού και να την σχολιάσουμε.
 

Bill 10

Member
Τι εννοεις με αυτη την τιμη ειναι δυσκολο να πανε ολα τελεια;; Δηλαδη εαν πληρωσεις 8000 στην Ελλαδα θα πανε ολα τελεια;;; Η μεταμοσχευση μαλλιων εξαρταται απο τον γιατρο και την ικανοτητα του. Υπαρχουν γιατροι που μπορει κανοντας κακο μαρκετινγκ να μην μπορεσαν ποτε να φανουν ωστε να βαλουν τις τιμες ψηλα ή απλα να μην το επιδιωξαν.
Δε γινεται ρε φιλε να κρινεις το ιδιο αυστηρα μια μεταμοσχευση των 8000
Τι εννοεις με αυτη την τιμη ειναι δυσκολο να πανε ολα τελεια;; Δηλαδη εαν πληρωσεις 8000 στην Ελλαδα θα πανε ολα τελεια;;; Η μεταμοσχευση μαλλιων εξαρταται απο τον γιατρο και την ικανοτητα του. Υπαρχουν γιατροι που μπορει κανοντας κακο μαρκετινγκ να μην μπορεσαν ποτε να φανουν ωστε να βαλουν τις τιμες ψηλα ή απλα να μην το επιδιωξαν.
Δε γινεται ρε φιλε να κρινεις το ιδιο αυστηρα μια μεταμοσχευση των 4000 μια των 8000 κ μια των 12000.τωρα σε αυτο που μου λες συμφωνω εν μερει ο αναστασακης πχ χρεωνει 2.5 euro το graft.ειναι παρα πολλα γι αυτο που προσφερει εκει ναι ειναι θεμα marketing
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εγώ εδώ τελείωσα. Περιμένω με ενδιαφέρον την άποψη του γιατρού που προφανώς θα μας μεταφέρει ο Γιώργος. Α ξέχασα να αναφέρω στον Vlafo ότι η δότρια του είναι γύρω στα 190-200cm2. Τόσο την εμβαδομέτρησα.
230 κατά Lorenzo και Τιρκαλά.
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ να ευχαριστήσω το Cvial που κάθισε και ασχολήθηκε και σπαταλήσαμε ώρες,αυτός στο γραφείο του εγώ προσωπικές ώρες για να βρούμε απαντήσεις σε όλα,από κει και πέρα θα μιλήσω και με το γιατρό και όταν έχω νεότερα θα ενημερώσω για την πορεία.
Πιστεύω να υπήρξε ενδελεχής και εμπεριστατωμένη επεξεργασία των δεδομένων, και εύχομαι όλα τα νήματα μμ να ακολουθούν αυτή την πεπατημένη όχι σε τέτοιο βαθμό φυσικά,αλλά σε ένα ελάχιστο επίπεδο παρουσίασης που εμπεριέχει κάποια βασικά στοιχεία.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ να ευχαριστήσω το Cvial που κάθισε και ασχολήθηκε και σπαταλήσαμε ώρες,αυτός στο γραφείο του εγώ προσωπικές ώρες για να βρούμε απαντήσεις σε όλα,από κει και πέρα θα μιλήσω και με το γιατρό και όταν έχω νεότερα θα ενημερώσω για την πορεία.
Πιστεύω να υπήρξε ενδελεχής και εμπεριστατωμένη επεξεργασία των δεδομένων, και εύχομαι όλα τα νήματα μμ να ακολουθούν αυτή την πεπατημένη όχι σε τέτοιο βαθμό φυσικά,αλλά σε ένα ελάχιστο επίπεδο παρουσίασης που εμπεριέχει κάποια βασικά στοιχεία.
α οκ δεν θες ακομα.... :)
 

alex7

Well-Known Member
Εννοώ με αυτά που είχα αναλύσει. Από εκεί και πέρα ευχαρίστως να ακούσουμε την γνώμη του γιατρού και να την σχολιάσουμε.
Αγαπητέ Cvial κάνω μεταμόσχευση αυτή τη στιγμή τη hairline πιο συγκεκριμένα και σας παρακολουθούμε on line κυριολεκτικά .Θα τελειώσω γύρω στις 9 και θα σας μεταφέρω τι μου λέει ο Σωτήρης για όλα τα θέματα που θίγετε όπως του Vlafo ,το θέμα του punch αλλά και τα τρίτροχα στη Hairline κάντε λίγη υπομονή .Σκεφτείτε λίγο και εμένα που κάνω ΜΜ αυτή τη στιγμή και είμαι πολύ δυσκολότερο περιστατικό από του συμπάσχοντες Vlafo
 

vlafo

Well-Known Member
Αγαπητέ Cvial κάνω μεταμόσχευση αυτή τη στιγμή τη hairline πιο συγκεκριμένα και σας παρακολουθούμε on line κυριολεκτικά .Θα τελειώσω γύρω στις 9 και θα σας μεταφέρω τι μου λέει ο Σωτήρης για όλα τα θέματα που θίγετε όπως του Vlafo ,το θέμα του punch αλλά και τα τρίτροχα στη Hairline κάντε λίγη υπομονή .Σκεφτείτε λίγο και εμένα που κάνω ΜΜ αυτή τη στιγμή και είμαι πολύ δυσκολότερο περιστατικό από του συμπάσχοντες Vlafo
Καλή επιτυχία φίλε Alex είσαι σε καλά χέρια μην ανησυχείς.
Τα χαιρετίσματα μου στον Σωτήρη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αγαπητέ Cvial κάνω μεταμόσχευση αυτή τη στιγμή τη hairline πιο συγκεκριμένα και σας παρακολουθούμε on line κυριολεκτικά .Θα τελειώσω γύρω στις 9 και θα σας μεταφέρω τι μου λέει ο Σωτήρης για όλα τα θέματα που θίγετε όπως του Vlafo ,το θέμα του punch αλλά και τα τρίτροχα στη Hairline κάντε λίγη υπομονή .Σκεφτείτε λίγο και εμένα που κάνω ΜΜ αυτή τη στιγμή και είμαι πολύ δυσκολότερο περιστατικό από του συμπάσχοντες Vlafo
χαλαρωσε εσυ και μην ασχολεισαι τωρα....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ Cvial κάνω μεταμόσχευση αυτή τη στιγμή τη hairline πιο συγκεκριμένα και σας παρακολουθούμε on line κυριολεκτικά .Θα τελειώσω γύρω στις 9 και θα σας μεταφέρω τι μου λέει ο Σωτήρης για όλα τα θέματα που θίγετε όπως του Vlafo ,το θέμα του punch αλλά και τα τρίτροχα στη Hairline κάντε λίγη υπομονή .Σκεφτείτε λίγο και εμένα που κάνω ΜΜ αυτή τη στιγμή και είμαι πολύ δυσκολότερο περιστατικό από του συμπάσχοντες Vlafo

Αγαπητέ καλύτερα να σκεφτείς εσύ τον εαυτό σου. Αντί να χαλαρώνεις και να ακους μουσικούλα διαβάζεις το φόρουμ; Μαζοχιστής είσαι;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα