Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

midnight express

Well-Known Member
Βρε παιδια εαν ο vlafo και ο cvial δεν ειχανε την ορεξη να κανουνε αυτο που κανουνε και ξεστραβωνομαστε ολοι οι υπολοιποι αυτη την στιγμη θα μιλαγαμε για μια πολυ καλη παρουσιαση.Στην τελικη κανεις δεν ξερει και εαν ο ασθενης εχει μιλησει με τον γιατρο και τι εχουν συμφωβησει για το ρισκο και τον σχεδιασμο της μμ.Ας ευχαριστησουμε τον vlafo για αυτο που μας προσφερει και τον cvial που ξεκοκκαλιζει αυτη την δουλεια και να αφησουμε τις ιντριγκες..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ πιστεύω και τα δυο μέλη Xristos και Giorgos-3 , πρέπει να αλλάξουν ύφος!
Τα άσχημα των γιατρών θα τα πούμε και θα τους ταράξουμε( εφόσον κάνουν χοντρές)!

Και τα ασχημα temporals, και τα 1000 χαμένα graft του παιδιού, που πήγαν περί πίστεως!

γι αυτό είμαστε εδώ μέσα, όλοι* για να προστατέψουμε ο ένας τον άλλον!
Υπάρχουν μέλη που αφιερώνουν τον προσωπικό τους χρόνο για τους άλλους και προσπαθούν με όλα τα μέσα να διαλευκάνουν περιστατικά σαν του φιλου εδώ, το δίκο μου και άλλων παιδιών! Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ, να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα των γεγονότων (μετρήσεις, παρουσιάσεις) !

Οποίος γιατρός θέλει να προσαρμοστεί στα θέλω και στις ανάγκες (που δεν είναι καθόλου παράλογα) θα συνεχίσει να υπάρχει, θα δεχτεί την κριτική και θα προχωρήσει! Οι άλλοι ... sink, το ελπίζω και σύντομα!


@vlafo , για την τιμή των όπλων και για όλα αυτά τα χρόνια που έχεις αφιερώσει στο φόρουμ, συνέχισε φίλε μου το νήμα σου χωρίς να τρελενεσαι!
Έβαλες μεγααααλο αριθμό ποιοτικών graft όπως και να έχει... το αποτέλεσμα σου θα είναι υπέροχο για τους λόγους που έχουμε ξαναπεί! Θα είσαι έτοιμος για όπου θες το καλοκαίρι .. με οποία παρέα επιθυμείς :)
Αλντο με την άδεια του vlafo ο γιατρός θα τ ακούσει από μένα και θα τα ακούσει άσχημα ....το τι γράφω εδώ δημόσια με το τι γράφω η λέω στα τηλ και στα πμ δεν είναι το ίδιο ...γιατί δίνει δικαιώματα να μου ξεμυτιζουν διάφοροι ενώ είναι κλάσεις ανώτερος απ όλους στην αγορά μας κ για βλακείες πάλι σαμποτάρει τον εαυτό του ...και θα του κάνει και καλό μάλιστα αυτό που γίνεται εδώ γιατί θα τον πιέσει και ίσως αλλάξει και κάποια πράγματα...όσο και να ακούγεται ο λόγος κάπως από το πρώτο δευτερόλεπτο που μπήκα εδώ μέσα δεν έχω κανένα φανατισμό και κάνενα συμφέρον ....ποτέ δεν ήμουν φανατικός με τίποτα στην ζωή μου ....απλά όταν πω στηρίζω κάποιον το κάνω ....δεν θα ταν κάπως να κρυβομουν στα δύσκολα ; Φυσικά και δεν θα το κάνω και ότι είναι θα το μάθουμε το πολύ μέχρι αύριο ....
 

vlafo

Well-Known Member
Aldo για τα 1000 χαμένα g έχω ακόμα αμφιβολίες αλλά θα τις διαλευκάνω,δεν είναι τόσο απλό το πόρισμα δεν έχει βγει ακόμα παρόλο που τα νούμερα είναι αδιάψευστος μάρτυρας όταν θα βρώ την άκρη θα το λύσω.

Όπως και να χει είσαι πάντα θετικός όπως και εγώ και δεν με παίρνει από κάτω δεν έχω τέτοια προβλήματα απλά μου τη δίνει όταν βλέπω τέτοιες συμπεριφορές.
Για το Γιώργο δεν θα συμφωνήσω και ούτε τον υποστηρίζω δεν έχει ανάγκη άλλωστε,δέχεται το λάθος του αν κάνει και γενικά είναι παντού συζητήσιμος και δεκτικός απλα είναι σαν γαύρος που είμαι και εγώ θερμός.
Τι να κάνουμε τώρα.

Θα δούμε Aldo τι άλλο να κάνω τα παρέθεσα όλα δεν έχω άλλα μυστικά.
Αλλά τα βάζει ο Cvial κάτω από το μικροσκόπιο και ψάχνει να βρεί κουσούρι.:)

Και εγώ άμα ψάξω θα του βρώ ατέλεια. :)
 

tol

Well-Known Member
Θα είσαι έτοιμος για όπου θες το καλοκαίρι .. με οποία παρέα επιθυμείς
Αντε παλι, φιλε vlafo...τι υπονοουμενα/προτροπες ειναι αυτα;

Ειπαμε...ο vlafo με το αρκετο υπαρχον μαλλι και τα αρκετα (ακομη και 3100 grafts αρκετα ειναι) μεταμοσχευμενα μαλλια θα εχει σιγουρα πολυ ωραια εικονα...και τι σημαινει αυτο, "πονηρουλη" aldo; :cool: ;)

Σημαινει οτι θα μπορει να σουλατσαρει και να διασκεδαζει με όποια αιθερια υπαρξη γουσταρει; Παντρεμενος ανθρωπος ειναι; Τι φταιει η συζυγος που ο vlafo θα γινει οσονουπω νεαρο μοντελο; :p:)
 

Aldo

Well-Known Member
Αντε παλι, φιλε vlafo...τι υπονοουμενα/προτροπες ειναι αυτα;

Ειπαμε...ο vlafo με το αρκετο υπαρχον μαλλι και τα αρκετα (ακομη και 3100 grafts αρκετα ειναι) μεταμοσχευμενα μαλλια θα εχει σιγουρα πολυ ωραια εικονα...και τι σημαινει αυτο, "πονηρουλη" aldo; :cool: ;)

Σημαινει οτι θα μπορει να σουλατσαρει και να διασκεδαζει με όποια αιθερια υπαρξη γουσταρει; Παντρεμενος ανθρωπος ειναι; Τι φταιει η συζυγος που ο vlafo θα γινει νεαρο μοντελο; :p:)
Εγω μιλουσα για φιλους, παρεα αδερφια κτλ ... αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι Tol :cool:
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Εγω μιλουσα για φιλους, παρεα αδερφια κτλ ... αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι Tol :cool:
Ο, τι και να γραφεις, δεν το σωζεις, φιλε aldo.

Ενας κοινος "δολιοφθορεας" εισαι που προσπαθεις να βαλεις "φυτιλιες" και να υποσκαψεις τα θεμελια του συζυγικου βιου. Θελεις να παρασυρεις στην ανομια και την απιστια "αθωους" οικογενειαρχες. Δεν εχεις τυψεις συνειδησεως; ...και σε νομιζα για φιλο!!! :cool: o_O:D
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αλλά τα βάζει ο Cvial κάτω από το μικροσκόπιο και ψάχνει να βρεί κουσούρι.:)

Και εγώ άμα ψάξω θα του βρώ ατέλεια. :)

Είναι άχαρη δουλειά αλλά δυστυχώς όσο ψάχνεις βρίσκεις και όσο ρωτάς παίρνεις απαντήσεις. C'est la vie.
 

Aldo

Well-Known Member
Αλντο με την άδεια του vlafo ο γιατρός θα τ ακούσει από μένα και θα τα ακούσει άσχημα ....το τι γράφω εδώ δημόσια με το τι γράφω η λέω στα τηλ και στα πμ δεν είναι το ίδιο ...γιατί δίνει δικαιώματα να μου ξεμυτιζουν διάφοροι ενώ είναι κλάσεις ανώτερος απ όλους στην αγορά μας κ για βλακείες πάλι σαμποτάρει τον εαυτό του ...και θα του κάνει και καλό μάλιστα αυτό που γίνεται εδώ γιατί θα τον πιέσει και ίσως αλλάξει και κάποια πράγματα...όσο και να ακούγεται ο λόγος κάπως από το πρώτο δευτερόλεπτο που μπήκα εδώ μέσα δεν έχω κανένα φανατισμό και κάνενα συμφέρον ....ποτέ δεν ήμουν φανατικός με τίποτα στην ζωή μου ....απλά όταν πω στηρίζω κάποιον το κάνω ....δεν θα ταν κάπως να κρυβομουν στα δύσκολα ; Φυσικά και δεν θα το κάνω και ότι είναι θα το μάθουμε το πολύ μέχρι αύριο ....
Οι λογοι που σε ανεφερα, ηταν δυο !
1. η συζητηση με τον Tol, που πραγματικα ο ανθρωπος ειναι αμεροληπτος!
2. η απλουστευση και το σχολιο τα ''1000 αχρειαστα graft'' !

Διαφωνω με το υφος και στα δυο, πιστευω κατλαβαινεις τον λογο!
Περα απο αυτα ολα κομπλε απο πλευρας μου;)
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Είναι κρίμα κάποιοι να παρεκτρέπουν μια τόσο σημαντική παρουσίαση με προσωπικές αντιπαραθέσεις.
vlafo, σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση και σου εύχομαι ό,τι καλύτερο με την εξέλιξη της μεταμόσχευσής σου. Η γραφή σου είναι από τις πιο συμπαθής στο φόρουμ. Cvial, είναι τόσο καλά τεκμηριωμένες οι πληροφορίες που παραθέτεις που νιώθω πως με μία ημέρα πρακτικής εκπαίδευσης θα μπορούσα να πραγματοποιήσω μεταμόσχευση.
Και πάλι ευχαριστούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Οι λογοι που σε ανεφερα, ηταν δυο !
1. η συζητηση με τον Tol, που πραγματικα ο ανθρωπος ειναι αμεροληπτος!
2. η απλουστευση και το σχολιο τα ''1000 αχρειαστα graft'' !

Διαφωνω με το υφος και στα δυο, πιστευω κατλαβαινεις τον λογο!
Περα απο αυτα ολα κομπλε απο πλευρας μου;)
Για τον Τόλ ένα και μοναδικό πράγμα είπα ότι Μ ενόχλησε και τίποτα άλλο ..και όταν αναφέρθηκα πριν με υπονοούμενα μόνο τον τολ δεν εννοούσα ...αλλά τον Χρήστο αφού συνεννοούμαστε μόνο με ονόματα ....επίσης είπα "αχρειαστα" μοσχεύματα για τον vlafo...αν το έκανε σε μένα ξέρει τι θα του έκανα ; Ούτε η super3 δεν θα τον έσωζε που θα ζηταγε άσυλο! Είσαι πολύ κομπλέ μέλος κατά την άποψη μου και μακάρι τέτοιοι σαν κ εσένα να βλέπουμε από τον Αναστασάκη και όχι μόνο ....έχω πει αρκετές φορές τα καλά του Αναστασάκη και σε πληροφωρω ότι τον έχω συστήσει σε κάποιους που με ρωτούν για τυρκαλα...και αν διαβάζουν το Μάιλ μου κάποιοι μπορούν να το επιβεβαιώσουν....αν δεν μπορούν Γερμανία να πάνε εκεί και να διαπραγματευτούν σκληρά....γιατί έτσι θεωρώ σωστη τακτική σε μεγάλα nw....βάζω τον εαυτό μου στην θέση τους ....το ότι βλέπω κάποια αρνητικά που για εμένα Μ ενοχλούν απίστευτα πολύ ...αυτή η αλαζονεία του ...το ύφος του ....ακόμα και στο βίντεο που προσπάθησε να κρατήσει και καλά ταπεινό ύφος αλλά πάλι του ξέφυγε ένα "είμαι ο μοναδικός στην Ελλάδα κακά τα ψέματα" ...ε δεν μπορώ ρε φίλε ...εχώ αλλεργία....δεν μπορεί να το κρύψει αυτό το πράγμα....και η σχέση ποιότητας τιμής φυσικά στα μείον ....ας πέσει στο 1.5€ και θα του στείλουμε με το τσουβαλι όλα τα 6αρια .....το ότι είναι πανέξυπνος με ικανότητες δεν το αρνήθηκα ποτέ ...απλά έχει ταβάνι ....σχεδόν το έχει πιάσει ...ο τυρκαλας δεν έχει ταβάνι...αισθάνομαι ότι έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης ...αυτό σημαίνει ταλέντο να ξέρεις ....να μην ξέρεις που θα σταματήσει η εξέλιξη του ....
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι κρίμα κάποιοι να παρεκτρέπουν μια τόσο σημαντική παρουσίαση με προσωπικές αντιπαραθέσεις.
vlafo, σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση και σου εύχομαι ό,τι καλύτερο με την εξέλιξη της μεταμόσχευσής σου. Η γραφή σου είναι από τις πιο συμπαθής στο φόρουμ. Cvial, είναι τόσο καλά τεκμηριωμένες οι πληροφορίες που παραθέτεις που νιώθω πως με μία ημέρα πρακτικής εκπαίδευσης θα μπορούσα να πραγματοποιήσω μεταμόσχευση.
Και πάλι ευχαριστούμε.
Σε ευχαριστώ να σαι καλά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κοίτα είμαι φίλαθλος....βλέπω τα πάντα και υποστηρίζω όλες τις ομάδες μας έξω ...σκέψου δύο πράγματα ...πρώτον σαν αθλητής πέρασα στις δύο πιο μισητές και αντίπαλες ομάδες του Ολυμπίακου....και γουστάρα πολύ και Μ αρέσε...γιατί δεν τα σκέφτεσαι αυτά όταν παίζεις εσύ ..και δεύτερον 10 χρόνια εμένα νέα Σμύρνη και είχα φίλους αλλά κ σχέση κάποια χρόνια από βόλεϊ Πανιωνίου και πήγαινα σχεδόν συνέχεια γήπεδο...άκομα τραγουδάω το μυθικό σύνθημα Αλβάρο Ρεκόμπα ...χαχαχα!!!μέχρι κ με τους πάνθηρες καθόμουν έξω και περίμενα τον μπεο να βγει να τον λιτζαρουμε για χαβαλε με φίλους !! Τι ωραία χρόνια ...πολύ πλακα.....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΤΕΛΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ GRAFT ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ.

Οι 2 παρακάτω φώτο είναι από περιοχές που ο Vlafo είχε μαμά μαλλιά. Η 1η είναι η περιοχή με την μέγιστη πυκνότητα μαμα (κέντρο ψηλά) και η 2 από μια περιοχή με μικρότερη πυκνότητα (δεξιά λίγο πάνω από την μέση). Το τετραγωνάκι έχει εμβαδό 1.91cm2 και μετρήθηκαν αντίστοιχα 64 και 52g που αντιστοιχούν σε 33 και 27g, δηλαδή μέσος όρος 30g/cm2. Για όποιον ρωτήσει πως καταλαβαίνουμε τις μαμα από τις μμ η απάντηση είναι από το μήκος και το πάχος. Είναι εμφανές ότι και στις 2 περιοχές ότι υπάρχει κρατιέται από την φίνα και σιγά σιγά φθίνει.
Μαζί με τις μαμα που φθίνουν η πυκνότητα φθάνει λίγο πιο πάνω από 55g.

Έχοντας πλέον όλα τα δεδομένα υπολογίζουμε τον συνολικό αριθμό graft της περιοχής,
Εμβαδόν 62cm2, 50% με μαμα - 50% χωρίς μαμα, 30g μμ στα 31cm2 με μαμα - 45g μμ στα 31cm2 χωρίς μαμα = 2.325g
Σκοπίμως πήρα το ανώτατο 45g υπερ της ασφάλειας. Ακόμα και αν έχω κάνει κάποια (αναπόφευκτα) λάθη τα μμ δεν ξεπερνούν με τίποτα τα 2.500g (σε αυτό συμβαδίζει και η εκτίμηση που είχε πάρει από άλλες τοπ κλινικές). Αν σε αυτά προσθέσουμε τα 700g του crown φτάνουμε 3,200g. Άρα λείπουν περί τα 1000g.

Να σημειώσω ότι οι μετρήσεις μου έχουν καλή ακρίβεια γιατί χρησιμοποιώ περιοχή σχεδόν 2cm2 ανά φώτο σε αντίθεση με τις τοπ κλινικές που χρησιμοποιούν 1cm2.

Χρωστάω την ανάλυση για όλη την hairline και έναν υπολογισμό δότριας. Αυτά προσεχώς.

full area 1.jpg

full area 2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldo

Well-Known Member
Για τον Τόλ ένα και μοναδικό πράγμα είπα ότι Μ ενόχλησε και τίποτα άλλο ..και όταν αναφέρθηκα πριν με υπονοούμενα μόνο τον τολ δεν εννοούσα ...αλλά τον Χρήστο αφού συνεννοούμαστε μόνο με ονόματα ....επίσης είπα "αχρειαστα" μοσχεύματα για τον vlafo...αν το έκανε σε μένα ξέρει τι θα του έκανα ; Ούτε η super3 δεν θα τον έσωζε που θα ζηταγε άσυλο! Είσαι πολύ κομπλέ μέλος κατά την άποψη μου και μακάρι τέτοιοι σαν κ εσένα να βλέπουμε από τον Αναστασάκη και όχι μόνο ....έχω πει αρκετές φορές τα καλά του Αναστασάκη και σε πληροφωρω ότι τον έχω συστήσει σε κάποιους που με ρωτούν για τυρκαλα...και αν διαβάζουν το Μάιλ μου κάποιοι μπορούν να το επιβεβαιώσουν....αν δεν μπορούν Γερμανία να πάνε εκεί και να διαπραγματευτούν σκληρά....γιατί έτσι θεωρώ σωστη τακτική σε μεγάλα nw....βάζω τον εαυτό μου στην θέση τους ....το ότι βλέπω κάποια αρνητικά που για εμένα Μ ενοχλούν απίστευτα πολύ ...αυτή η αλαζονεία του ...το ύφος του ....ακόμα και στο βίντεο που προσπάθησε να κρατήσει και καλά ταπεινό ύφος αλλά πάλι του ξέφυγε ένα "είμαι ο μοναδικός στην Ελλάδα κακά τα ψέματα" ...ε δεν μπορώ ρε φίλε ...εχώ αλλεργία....δεν μπορεί να το κρύψει αυτό το πράγμα....και η σχέση ποιότητας τιμής φυσικά στα μείον ....ας πέσει στο 1.5€ και θα του στείλουμε με το τσουβαλι όλα τα 6αρια .....το ότι είναι πανέξυπνος με ικανότητες δεν το αρνήθηκα ποτέ ...απλά έχει ταβάνι ....σχεδόν το έχει πιάσει ...ο τυρκαλας δεν έχει ταβάνι...αισθάνομαι ότι έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης ...αυτό σημαίνει ταλέντο να ξέρεις ....να μην ξέρεις που θα σταματήσει η εξέλιξη του ....
Παρομοιως, θεωρω οτι εισαι κομπλε, και γι αυτο συζηταμε, μονο με καμενα χαρτια δεν ασχολουμε!
Ο Αναστασακης καλως ή κακως, '' ενδεχομενως κακα τα ψεμματα'' ειναι ο μονος εν ελλαδι που κανει combo, και εγω πιστευω τα κανει καλα!
Σιγουρα θα εχει και... πατατες, ομως ποιος δεν εχει, κ απο lorenzo να δεις .. απλα εκει τα βγαζει μονος του ο lorenzo (γι αυτο τον φερνω παραδειγμα, δεν κανω καμια συγκριση-εξισωση) !
Οσον αφορα το ταβανι, διαφωνω καθετα, θα σου πω γιατι, ενας πολυ εξυπνος δεν πιανει ποτε ταβανι, εκτος κ αν τεμπελιασει. Αφομοιώνει και αφομοιώνειι ''ασχημα'' τα ερεθισματα, στο λεει η συγκριση του χθες με το σημερα.
Δεν διαφωνω με την συντηρρητικη προσεγγιση του κατα περιπτωσεις, οταν ειδα το βιντεο με τον ροκκο με το πολυ ταλαιπωρημενο 7αρι που παλευε να του μαζεψει....με επιασε κομπος στο στομαχι! Πηγε να μαζεψει τα ασυμαζευτα δλδ...
Το θεμα τιμης το οριζει ο εκαστοτε γιατρος, γνωριζοντας ο ιδιος την αξια που σου προσφερει μεσω της υπηρεσιας του. Ο καθε ασθενης μπορει και πρεπει να αναγνωριζει απο μονος του τι ειναι καλο για αυτον, και αν η υπηρεσια που ελαβε κοστολογηθηκε σωστα!

Τα περιθωρια του καθενος εγω τα βλεπω και θα τα βλεπω στην διαχειρηση δοτριας, φυσικοτητα , και ορθη αντιμετωπιση ανα περιστατικο (πυκνοτητες, λογους, σχεδιασμους). Εκει θελω να βλεπω να ειναι καλυτερος απο εχθες!


**θεωρω, περριτη την αναφορα του Αναστασακη σ αυτο το νημα και απ τους δυο μας, και θεωρω πως ηταν απλα μια μικρη παρενθεση με την αποψη του Γιωργου και την δικη μου!

Παρακαλω πολυ να μην ανοιξει η παρενθεση απο τα αλλα μελη! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Παρομοιως, θεωρω οτι εισαι κομπλε, και γι αυτο συζηταμε, μονο με καμενα χαρτια δεν ασχολουμε!
Ο Αναστασακης καλως ή κακως, '' ενδεχομενως κακα τα ψεμματα'' ειναι ο μονος εν ελλαδι που κανει combo, και εγω πιστευω τα κανει καλα!
Σιγουρα θα εχει και... πατατες, ομως ποιος δεν εχει, κ απο lorenzo να δεις .. απλα εκει τα βγαζει μονος του ο lorenzo (γι αυτο τον φερνω παραδειγμα, δεν κανω καμια συγκριση-εξισωση) !
Οσον αφορα το ταβανι, διαφωνω καθετα, θα σου πω γιατι, ενας πολυ εξυπνος δεν πιανει ποτε ταβανι, εκτος κ αν τεμπελιασει. Αφομοιώνει και αφομοιώνειι ''ασχημα'' τα ερεθισματα, στο λεει η συγκριση του χθες με το σημερα.
Δεν διαφωνω με την συντηρρητικη προσεγγιση του κατα περιπτωσεις, οταν ειδα το βιντεο με τον ροκκο με το πολυ ταλαιπωρημενο 7αρι που παλευε να του μαζεψει....με επιασε κομπος στο στομαχι! Πηγε να αζεψει τα ασυμαζευτα δλδ...
Το θεμα τιμης το οριζει ο εκαστοτε γιατρος, γνωριζοντας ο ιδιος την αξια που σου προσφερει μεσω της υπηρεσιας του. Ο καθε ασθενης μπορει και πρεπει να αναγνωριζει απο μονος του τι ειναι καλο για αυτον, και αν η υπηρεσια που ελαβε κοστολγηθηκε σωστα!

Τα περιθωρια του καθενος εγω τα βλεπω και θα τα βλεπω στην διαχειρηση δοτριας, φυσικοτητα , και ορθη αντιμετωπιση ανα περιστατικο (πυκνοτητες, λογους, σχεδιασμους). Εκει θελω να βλεπω να ειναι καλυτερος απο εχθες!


**θεωρω, περριτη την αναφορα του Αναστασακη σ αυτο το νημα και απ τους δυο μας, και θεωρω πως ηταν απλα μια μικρη παρενθεση με την αποψη του Γιωργου και την δικη μου!

Παρακλω πολυ να μην ανοιξει η παρενθεση απο τα αλλα μελη! :)
Τώρα ανοίγεις συζήτηση μεγάλη...άσε το άλλη φορά σε άλλο νήμα .... υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι που διακρίνω ποιος έχει το "χάρισμα" και ποιος όχι και δεν σχετίζονται όλα με τις γνώσεις περί μμ αφού μιλάμε τώρα για τέτοιες περιπτώσεις ...είναι κάποια στάνταρ χαρακτηριστικά σε ανθρώπους που έχουν κάτι λίγο παραπάνω και διαφορετικό ας πούμε από άλλους που είναι ίδια σε όλους ανεξαρτήτως ειδίκευσης....άσε το τώρα αυτό άλλη φορά ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βγάλε μου το τελικό Cv γιατί τώρα δεν είμαι σε θέση.

CV = 52 x 0.052 x 2.5 = 6.76 (θεωρώντας ότι είσαι 45 & 55+ στο μισο/μισο, άρα 51-52 μ.ο, 52μ τρίχα, 2.5 λόγο - τον έχεις σίγουρα)
Αν θεωρήσουμε ότι θα έχεις 95% φύτρωση θα είσαι 6,4.
 

vlafo

Well-Known Member
CV = 52 x 0.052 x 2.5 = 6.76 (θεωρώντας ότι είσαι 45 & 55+ στο μισο/μισο, άρα 51-52 μ.ο, 52μ τρίχα, 2.5 λόγο - τον έχεις σίγουρα)
Αν θεωρήσουμε ότι θα έχεις 95% φύτρωση θα είσαι 6,4.
Kαλά είναι.
Αυτό ήταν το αντίτιμο για τα "χαμένα"g".
 
Μπλουζα