NW stage V, 7/2/2020 - 2910 FUs - F.U.T - Άνδρας 43 ετών

Nik.Mos

Well-Known Member
Με τον ελαχιστο δυνατο αριθμο grafts καλυφθηκε επαρκως ενα κεφαλι με διαχυτη αραιωση.Ναι θα μπορουσαν να ειχαν χρησιμοποιηθει περισσοτερα grafts για πυκνοτερη καλυψη αλλα προτιμω την προσεγγιση :οσο το δυνατον λιγοτερα με οσο το δυνατον καλυτερο αποτελεσμα,αφηνει εφεδρειες για το μελλον και παιζει συντηρητικα.Εδω αποδεικνυεται και η χρησιμοτητα του εξυπνου χτενισματος με μακρυ μαλλι,πολυ σημαντικο.Τελος αυτο που μετραει τελικα ειναι η αλλαγη που νιωθει ο ιδιος στο κεφαλι του.well done
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgosv

Active Member
Τι εγινε ban και στον Tol? Γιατί ρε παιδια? Όποιος κριτικάρει αποτελέσματα του Αναστασ απο τοτε που μπήκε Σιγα σιγα αποκλείεται απο το φόρουμ. Μεγαλη προστασια απεναντι σε αυτη την κλινικη σε σχεση με ολες τις υπολοιπες.
Για το αποτελεσμα η πολυ αραιη τοποθετηση που φαινεται στις φωτογραφιες δεν δικαιολογει τις εικονες στο μετα. Μεγαλο μηκος μαλλιου, εντεχνο χτενισμα φερνοντας ολη τη φραντζα πισω καλυπτουν τις αδυναμες περιοχες.
strip επισης με τομες και ραμματα δεν θα τα προτιμουσα στο κεφαλι μου ενω οι περισσοτερες συγχρονες κλινικες εχουν εγκαταλειψει τη τεχνικη αυτη και δινουν φοβερα αποτελεσματα με τη μεθοδο fue.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε πριν γραψεις να μάθεις να σκέφτεσαι. Υποθέτεις, δεν περιμένεις να επιβεβαιώσεις την υπόθεση σου και προχωράς κατευθείαν και σε συμπεράσματα. Δεν μπαναρίστηκε κανείς.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ωραιο αποτελεσμα!!!
και εγω θα ηθελα να δω ενα αποτελεσμα ουσιαστικα πυκνο.. Ισως και απο καποιο ατομο που χρησιμοποιει και φινα! Νομιζω πως τους νεοτερους μας απασχολει και πιο πολυ!!

Σήμερα το πρωί έσβησα ένα σχόλιο/ανάρτηση της κλινικής για τον Tol. Ο κύριος λόγος είναι ότι ο Tol δεν μπορεί να απαντήσει και ο δεύτερος γιατί η κλινική έγραψε ότι θα ανοίξει άλλο νήμα (παρακαλώ εκτός παρουσιάσεων μμ) όπου οι σχολιασμοί θα είναι ελεύθεροι. Θα παρακαλούσα την κλινική σε εκείνο το νήμα να εκφράσει ελεύθερα τις απόψεις της χωρίς ποστεράκια έτσι ώστε να γίνει μια ήρεμη, πολιτισμένη συζήτηση μήπως και βρούμε κάποια άκρη.
Ως προς αυτο επειδη το δα θελω να κανω και μια παρατηρηση. Περαν του οτι ηταν απαραδεκτο... εδειξε οτι το σκιτσακι αυτο ηταν ετοιμο προ ημερων αφιερωμενο στον @tol και ενω εγιναν τοσες συζητησεις αυτος που αφιερωσε χρονο στο να το φτιαξει δεν αντεξε να μη το ανεβασει!!! Ελπιζω να μην εχετε και αλλα τετοια ετοιμα και τα ανεβασετε σε αλλο θεμα αργοτερα!!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ωραιο αποτελεσμα!!!
και εγω θα ηθελα να δω ενα αποτελεσμα ουσιαστικα πυκνο.. Ισως και απο καποιο ατομο που χρησιμοποιει και φινα! Νομιζω πως τους νεοτερους μας απασχολει και πιο πολυ!!


Ως προς αυτο επειδη το δα θελω να κανω και μια παρατηρηση. Περαν του οτι ηταν απαραδεκτο... εδειξε οτι το σκιτσακι αυτο ηταν ετοιμο προ ημερων αφιερωμενο στον @tol και ενω εγιναν τοσες συζητησεις αυτος που αφιερωσε χρονο στο να το φτιαξει δεν αντεξε να μη το ανεβασει!!! Ελπιζω να μην εχετε και αλλα τετοια ετοιμα και τα ανεβασετε σε αλλο θεμα αργοτερα!!!!

Τέτοια σκιτσάκια δεν θα ποσταριστούν, τορπιλίζουν την προσπάθεια αποκλιμάκωσης της κόντρας που ξεκίνησε το καλοκαίρι. Στο νήμα που δήλωσε ότι θα ανοίξει η κλινική θα γίνει μια συζήτηση με κανόνες και όχι άναρχα. Την έχω ειδοποιήσει ότι πριν να ξεκινήσει ένα τέτοιο θέμα θέλω να με ενημερώσει. Αυτό που πρέπει να γίνει κατανοητό σε όλους είναι ότι ναι μεν η αντίδραση (aka σκιτσάκι) ήταν υπερβολική όσο όμως υπερβολικό ήταν και το ποστάρισμα του Tol το οποίο πραγματικά με άφησε άναυδο όταν το διάβασα. Το θεωρώ χτύπημα κάτω από την ζώνη και όσο και αν δεν παραβαίνει κανέναν κανόνα ποσταρίσματος (προσωπική γνώμη, κλπ) επι της ουσίας είναι προέκταση της κόντρας που έχει ξεκινήσει πριν καιρό. Δεν θα επεκταθώ άλλο εδώ και δεν θα ήθελα να το κάνει κανείς άλλος, μόλις ανοιχτεί το νήμα θα τα πούμε όλα για να τελειώνει πιά αυτό το γαϊτανάκι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τέτοια σκιτσάκια δεν θα ποσταριστούν, τορπιλίζουν την προσπάθεια αποκλιμάκωσης της κόντρας που ξεκίνησε το καλοκαίρι. Στο νήμα που δήλωσε ότι θα ανοίξει η κλινική θα γίνει μια συζήτηση με κανόνες και όχι άναρχα. Την έχω ειδοποιήσει ότι πριν να ξεκινήσει ένα τέτοιο θέμα θέλω να με ενημερώσει. Αυτό που πρέπει να γίνει κατανοητό σε όλους είναι ότι ναι μεν η αντίδραση (aka σκιτσάκι) ήταν υπερβολική όσο όμως υπερβολικό ήταν και το ποστάρισμα του Tol το οποίο πραγματικά με άφησε άναυδο όταν το διάβασα. Το θεωρώ χτύπημα κάτω από την ζώνη και όσο και αν δεν παραβαίνει κανέναν κανόνα ποσταρίσματος (προσωπική γνώμη, κλπ) επι της ουσίας είναι προέκταση της κόντρας που έχει ξεκινήσει πριν καιρό. Δεν θα επεκταθώ άλλο εδώ και δεν θα ήθελα να το κάνει κανείς άλλος, μόλις ανοιχτεί το νήμα θα τα πούμε όλα για να τελειώνει πιά αυτό το γαϊτανάκι.
Στο χω πει από καιρό ...η κλινική πρέπει να περιοριστεί στα νηματα της κ μόνο .....να μην σχολιάζει και να μην πετάγεται αλλού που μιλάνε απλά μέλη για ψάρεμα με δήθεν συμβουλές τους ....επίσης στα νηματα τους να μην κάνουν σχόλια με δήθεν συγκρίσεις με άλλους που κάνουν εκείνο κ το άλλο φυσικά χωρίς να μιλούν συγκεκριμένα αλλά αφήνουν υπονοούμενα κ καλά ....επίσης καλό θα είναι κ τα μέλη ιδιαίτερα αυτά που θεωρεί η κλινική ως δακτυλοδεικτουμενοι η δεν ξέρω τι ....να μην σχολιάζουν κ καθόλου αν γίνεται στα νηματα της εν λόγω κλινικής για να μην δίνονται ερεθίσματα. Όσο αφορά το σκετσάκι τι να πω ; Α Δημοτικού; Άντε β..... Όταν ειδικά το κανει εκπρόσωπος μιας κλινικής δυσκολεύομαι να το πιστέψω ότι συμβαίνει στα αλήθεια κ το είδα...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως προείπα η συζήτηση επί του θέματος θα συνεχιστεί όταν ανοιχτεί το κατάλληλο νήμα. Εκεί θα τα πούμε όλα. Τίποτε άλλο από εμένα.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω στα περισσότερα με το Γιώργο,όχι όμως να μην μπορούν τα μέλη να παρέμβουν και να πούνε την άποψη τους για τα αποτελέσματα της κλινικής.
Πάντα με ελευθερία λόγου και κόσμια,αλλιώς αν υπάρχει φίμωση και σκεπτόμαστε τι θα πούμε,πως θα το πούμε και να ζυγίζουμε την κάθε μας λέξη μην και τυχόν θίξουμε την άλλη πλευρά,τότε να αποσυρθούμε και απλά να είμαστε παρατηρητές.
 

tol

Well-Known Member
όσο όμως υπερβολικό ήταν και το ποστάρισμα του Tol το οποίο πραγματικά με άφησε άναυδο όταν το διάβασα.
Φίλε Cvial, συγγνώμη...μια τελευταία παρέμβαση, αν μου το επιτρέπεις.

Νομίζω ότι τεκμηρίωσα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη. Διέκρινα κάτι στις φωτογραφίες και το επισήμανα. Δεν καταλαβαίνω που ήταν το λάθος μου.

Προσωπικά υπόσχομαι ότι ΠΟΤΕ πια δε θα ξανασχολιασω σε νηματα της συγκεκριμενης κλινικης. Ακομη και αν εντοπιζω καποια σημεια, τα οποια θα επρεπε να διαφωτιστουν, ωστε να υπαρχει απολυτη διαφανεια, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΥΠΩΣΩ ΞΑΝΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Ελπιζω οτι αποσυρομενος (αφου αποτελω την πετρα του σκανδαλου) θα σταματησουν οι αντιπαραθεσεις.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω στα περισσότερα με το Γιώργο,όχι όμως να μην μπορούν τα μέλη να παρέμβουν και να πούνε την άποψη τους για τα αποτελέσματα της κλινικής.
Πάντα με ελευθερία λόγου και κόσμια,αλλιώς αν υπάρχει φίμωση και σκεπτόμαστε τι θα πούμε,πως θα το πούμε και να ζυγίζουμε την κάθε μας λέξη μην και τυχόν θίξουμε την άλλη πλευρά,τότε να αποσυρθούμε και απλά να είμαστε παρατηρητές.
Καλό θα ήταν να το πάμε ένα βήμα παραπέρα και αυτά τα άτομα που θεωρούν αυτοί ότι είναι ότι νομίζουν ότι είναι τεσπα....να μην επεμβαίνουν εκτός αν τύχει κ κάποιος ασθενής θέλει να επέμβουν...βέβαια είπα ότι καλό θα ήταν κ αυτοί να μη πετάγονται σε νήματα χωρίς να τους απευθύνουν τον λόγο τα μέλη για "συμβουλές" εκτός φυσικά αν το θέλει κάποιος ενδιαφερόμενος αντίστοιχα....με αυτό τον τρόπο όλοι κρατούν αποστάσεις και ισορροπίες θεωρώ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλό θα ήταν να το πάμε ένα βήμα παραπέρα και αυτά τα άτομα που θεωρούν αυτοί ότι είναι ότι νομίζουν ότι είναι τεσπα....να μην επεμβαίνουν εκτός αν τύχει κ κάποιος ασθενής θέλει να επέμβουν...βέβαια είπα ότι καλό θα ήταν κ αυτοί να μη πετάγονται σε νήματα χωρίς να τους απευθύνουν τον λόγο τα μέλη για "συμβουλές" εκτός φυσικά αν το θέλει κάποιος ενδιαφερόμενος αντίστοιχα....με αυτό τον τρόπο όλοι κρατούν αποστάσεις και ισορροπίες θεωρώ....

Γίωργο, παρέβεις τους κανόνες ποστάροντας 2 φορές την ίδια ημέρα. Ως εκ τούτου παίρνεις προειδοποίηση (κατ' αρχήν). Όπως έγραψα δεν θα παρεκλίνω στην τήρηση των κανόνων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα συμφωνήσω στα περισσότερα με το Γιώργο,όχι όμως να μην μπορούν τα μέλη να παρέμβουν και να πούνε την άποψη τους για τα αποτελέσματα της κλινικής.
Πάντα με ελευθερία λόγου και κόσμια,αλλιώς αν υπάρχει φίμωση και σκεπτόμαστε τι θα πούμε,πως θα το πούμε και να ζυγίζουμε την κάθε μας λέξη μην και τυχόν θίξουμε την άλλη πλευρά,τότε να αποσυρθούμε και απλά να είμαστε παρατηρητές.

Συμφωνώ απολύτως.
 

manly_Man

Well-Known Member
Συμφωνω και εγω με τον @vlafo

Παντως το εχω παρατηρησει και εγω που λεει ο @Giorgos-3 οτι η συγκεκριμενη κλινικη κανει fishing πελατων απο το φορουμ, καθως γραφει στα νηματα τυχαιων μελων που ψαχνουν που να κανουν μεταμοσχευση και τους συμβουλευει "και καλα" τι πρεπει να κανουν,
τους αναφερει ποσα μοσχευματα θα τους εβαζε και τους προτρεπει να δουν τα αποτελεσματα της κλινικης στο φορουμ αναλογα με την περιπτωση του καθε μελους που μιλουν και κανουν και διαφημιση τα βιντεο του γιατρου...

Αν δεν ειναι αυτο ψαρεμα πελατων τοτε τι ειναι;;;

Ειχα την εντυπωση οτι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να ψαρευουν οι κλινικες πελατες μεσα απο το φορουμ.... ή ειναι ιδεα μου; @CVIAL

Κατι αλλο που επισης ειδα ειναι, οτι σε καθε αναρτηση τους δεν χανουν ευκαιρια να μιλανε αλαζονικά και ειρωνικα, πετώντας μπηχτες για οποιονδηποτε ειτε για μελη ειτε για τακτικες που ακολουθουν αλλοι γιατροι, υπονοώντας πως μονο αυτοι ειναι σωστοι κ ολοι οι υπολοιποι ειναι λαθος...δεν καταλαβαινουν οτι προκαλουν συνεχως με αυτη τους την συμπεριφορα;

Οσο για το σκιτσακι που εφτιαξαν στο @tol (επειδη το ειδα και εγω), απλα λυπαμαι για αυτον που εδωσε την εντολη να φτιαχτει κατι τετοιο και να ποσταριστει στο φορουμ....

Υ.Γ. η προηγουμενη αναρτηση μου εδω εγινε πριν μια ημερα *
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Παντως δε το περιμενα αυτο το σχολιο στον Tol. Πιστευα οτι εμεις ειμαστε οι καφροι που δυναμιτιζουμε το κλιμα αλλα τελικα ειναι αμφιδρομο.
 

leas

Well-Known Member
Προσωπικά στα περισσότερα περιστατικά του Αναστασακη αυτό που μου αρέσει είναι το ότι με τα λιγότερα δυνατά μοσχεύματα έχουμε ωραία αποτέλεσμα με σαφή βελτίωση της εικόνας του ασθενη..
Προφανώς ο καθένας έχει άλλο στόχο και ταβάνι στις προσδοκίες του, όπως πχ ο vlafo και άλλοι.
Ταυτόχρονα ανεξαρτήτως marketing κλπ η κλινική έχει μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα κάνει έναν καταιγισμό αποτελεσμάτων..
Θα ήθελα να μπορέσουν να ακολουθήσουν το ποσταρισμα της και οι κυπριακές κλινικές αλλά και άλλες. Ο ανταγωνισμός αυτός νομίζω μόνο κερδισμένους μπορεί να μας βγάλει..

Τέλος πάρα τις οποίες διαφωνίες και ίντριγκες, το σκετσακι για τον τολ που είναι αξιοσέβαστο μέλος ήταν τραγικό.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Για να κάνω και λίγο τον συνήγορο του διαβόλου, εγώ θα ήθελα να ανεβάσετε και μερικά περιστατικά στα οποία συντρέχουν όλες οι παράμετροι (δότρια, ηλικία, διάθεση πελάτη) έτσι ώστε να έχουμε αποτέλεσμα σε ζώνες Α & Β πάνω από 100 τρίχες (πχ 45 Χ 2.5 ~ 110g) και κανονικό πάχος τρίχας έτσι ώστε να μπορεί να αναδειχθεί η κάλυψη. Θα έχει ενδιαφέρον.

Ειναι φυσιολογικό ότι δεν έχετε χρονο να παρακολουθειτε όλα τα ποστς.
Θεωρούμε ότι τα παρακατω αποτελέσματα ειναι εντος αυτων που ζητατε.
Στη διαθεση σας για οτιδηποτε άλλο μπορουμε να κανουμε.

 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ωραιο αποτελεσμα!!!
και εγω θα ηθελα να δω ενα αποτελεσμα ουσιαστικα πυκνο.. Ισως και απο καποιο ατομο που χρησιμοποιει και φινα! Νομιζω πως τους νεοτερους μας απασχολει και πιο πολυ!!


Ως προς αυτο επειδη το δα θελω να κανω και μια παρατηρηση. Περαν του οτι ηταν απαραδεκτο... εδειξε οτι το σκιτσακι αυτο ηταν ετοιμο προ ημερων αφιερωμενο στον @tol και ενω εγιναν τοσες συζητησεις αυτος που αφιερωσε χρονο στο να το φτιαξει δεν αντεξε να μη το ανεβασει!!! Ελπιζω να μην εχετε και αλλα τετοια ετοιμα και τα ανεβασετε σε αλλο θεμα αργοτερα!!!!

Με αδικειτε!!!!
Φτιαχτηκε εντος 10 λεπτών, αν είδατε ήταν ένα πρόχειρο printscreen από αρχειο PPT .

ΣΙΓΟΥΡΑ ήταν ενοχλητικό ποστ.
Και κάποιος θα μπορούσε να πει και αγενες, παρόλο που ήταν ακριβές σε αυτο που έγραφε.
ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι προτιμοτερο να ειμαστε GENTLEMEN.

Όταν εγραφε ο Αναστασακης σρο φορουμ, ήταν gentleman και ανατρεξτε πισω να δειτε πως του φερθηκαν και αποφασισε να φυγει.
Ειναι καιρός η ευγένεια που ...οφείλει να δείξει μια επιχείρηση να μην θεωρειται ως "αναγκη" να ανεχθει κάποιον κακόβουλο
ή "αδυναμια" να αντιδρασει.
Πρέπει να υπάρξει ενα όριο στο πόσο βρωμικα μπορει να σε "παιξει" ο αντιπαλος, δεν νομιζετε?

Προσωπικα θα ήθελα να επικρατησει η ευγενεια, η καλή πρόθεση και η διαύγεια.
ΔΕΝ έχει ξεκινησει ποτε κάποια κοντρα από εμενα και ουτε προκειται.
Μακάρι και να μην ξεκιναει κανείς για προσωπικούς του λόγους.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Τέτοια σκιτσάκια δεν θα ποσταριστούν, τορπιλίζουν την προσπάθεια αποκλιμάκωσης της κόντρας που ξεκίνησε το καλοκαίρι. Στο νήμα που δήλωσε ότι θα ανοίξει η κλινική θα γίνει μια συζήτηση με κανόνες και όχι άναρχα. Την έχω ειδοποιήσει ότι πριν να ξεκινήσει ένα τέτοιο θέμα θέλω να με ενημερώσει. Αυτό που πρέπει να γίνει κατανοητό σε όλους είναι ότι ναι μεν η αντίδραση (aka σκιτσάκι) ήταν υπερβολική όσο όμως υπερβολικό ήταν και το ποστάρισμα του Tol το οποίο πραγματικά με άφησε άναυδο όταν το διάβασα. Το θεωρώ χτύπημα κάτω από την ζώνη και όσο και αν δεν παραβαίνει κανέναν κανόνα ποσταρίσματος (προσωπική γνώμη, κλπ) επι της ουσίας είναι προέκταση της κόντρας που έχει ξεκινήσει πριν καιρό. Δεν θα επεκταθώ άλλο εδώ και δεν θα ήθελα να το κάνει κανείς άλλος, μόλις ανοιχτεί το νήμα θα τα πούμε όλα για να τελειώνει πιά αυτό το γαϊτανάκι.

Μακάρι ως πιο συνετός και ψύχραιμος να έχεις δίκιο και να μπει ένα τέλος.
Πρέπει να ειμαστε εδω μέσα για καποιο σωστό σκοπό
  1. Το κοινό για να μαθαίνει και να βλεπει και να σχολιαζει με σκοπό να μαθει περισσότερα (και όχι να βγαλει τη χολή του)
  2. Οι επαγγελματιες για να προβαλουν τη δουλεια τους και να ενημερωνουν.
Διαφωνίες που δεν έχουν ως σκοπό κάτι από τα παραπάνω θα θέλαμε να μην εμφανιζονται στα νηματα μας.

Όσον αφορα το σκετσακι που κατεβασατε (και καλά κανατε!) @CVIAL ανεβηκε ως απάντηση στα χυδαία υπονούμενα του @tol.

Όπως ο @tol αφησε με το ...γαντι εμετικά υπονούμενα για τη διαφάνεια την Κλινικης μας από μια φωτογραφια, άρα έκανε μια προσωπική επίθεση απάντησα και εγω στο ΑΤΟΜΟ @tol ποιος θεωρω ότι ειναι και για ποιο λόγο τα κανει αυτα.
Ενοχλητικό και καυστικό ποστ, και σιγουρα δεν αρμόζει σε μια κλινική θα πει κανείς.
Καλα έκανες και το κατεβασες αλλα δεν καταλαβαινω γιατι άφησες το αισχρο υπονοούμενο του @tol.
Αν περιμενεις πιο ευγενική ή κοσμια απαντηση στο trol post αυτο, δεν θα δοθει άλλη, δεν το αξιζει .
Δεν πιστευεις ότι υπάρχει μια γραμμη στο μέχρι που θα συνεχισει καποιος να ειναι κόσμιος και αδιάφορος απέναντι σε τρολ, προβοκάτορες και haters και από πιο σημειο και μετα θα τους παίξει εξισου "δυνατα" όταν παίζουν βρωμικα απλα για να κερδισουν φήμη και γοητρο?

Συγνωμη @CVIAL αλλα θεωρω ότι θα έπρεπε να προστατευτεις και τους επαγγελματιες από τρολ και haters.
Σβηνοντας μόνο το δικό μου ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ post (ως απαραδεκτο το ποσταρα, ασχετα αν έλεγε μονο αλήθειες), αλλα αφηνοντας το ποστ-αιτια που το ανεβασα, περνας το μηνυμα ότι
"Βαρατε και αν απαντησει η κλινική και ...προσβληθείτε θα παρω το μέρος σας".
Πως θα φτασουμε τα ξενα φορουμ αν επιτρεπονται εκατερωθεν αυτα?
Ηρεμα ρωταω
 

aeratos28

Just aeratos
Τα ξένα φόρουμ σε τι να τα φτάσουμε?μιλάμε για την μπίζνα του αιώνα εκεί πέρα..πληρωμένα και υποκεινουμενα είναι..σιγά το επίπεδο.που πρέπει να προσπαθήσουμε κιόλας..από τη μεριά των μελών το λέω χωρίς να εκπροσοπω κανέναν,δική μου άποψη.οσο για το αν έχει προστατέψει εσάς ο cvial το θεωρώ άκρως περιττό να το αναφέρεις όταν όλα τα μέλη την έχουν πει άσχημα στον cvial για την υπερβολική προστασία που έχει δείξει σε εσάς .
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι πραγματικά απίστευτο να κάνει μια ερώτηση χωρίς υπαινιγμούς o tol,να διατυπώνει μια εύλογη απορία ξεκάθαρα και να παίρνει τέτοια χυδαία απάντηση.

Έχω δει αριστοτεχνική χρήση τόπικ στον ίδιο μου τον αδερφό,ο οποίος δεν μου το αποκάλυπτε και πραγματικά σοκαρίστηκα.
Το έβλεπα, κάτι δεν μου καθότανε καλά αλλά δεν μπορούσα να το αποδείξω.
Μέχρι που η γυναίκα μου που είναι επαγγελματίας make up artist στην tv και ξέρει απίστευτα κόλπα,μου είπε κάποια πράγματα και κατάλαβα πλέον τι γίνεται.

Εγώ δεν υπονοώ τίποτα και απλά και εγώ ρωτάω δεν ξέρω,μια φυσιολογική απάντηση θέλω χωρίς πολλά πολλά.


Το τραγικό της υπόθεσης είναι πως ο tol είναι πάντα το the point,πάντα ασχολείται και κριτικάρει το κομμάτι της μμ και μόνο και δεν ασχολείται ούτε με κουτσομπολιά ούτε με τίποτα άλλο.
Και λασπολογούμε έναν άνθρωπο που τόλμησε να ρωτήσει χωρίς να υπονοεί τίποτα.
Ασύλληπτο...Αδιανόητο.

Το επίπεδο των ξένων φόρουμ είναι μια σκέτη απάτη και ένα τεράστιο κύκλωμα.
Σιγά μην το ζηλεύουμε κιόλας.
Το δικό μας έχει φωνή δυνατή και ακούγεται και δεν περιορίζεται αυτή είναι η τεράστια διαφορά.
Στη χώρα της Δημοκρατίας επιβάλλεται..

Όσον αφορά τον Cvial έχει φερθεί σαφώς υπέρ του δέοντος μεροληπτικά υπέρ της κλινικής και αυτό έχει να κάνει ότι τον ενδιαφέρει η ουσία και μόνο και προσπαθεί να κρατήσει τις ισορροπίες και μόνο.Δύσκολη εξίσωση.

Όποιος έχει διοικήσει ξέρει ακριβώς πόσο δύσκολο είναι.

Επειδή είναι δίκαιος άνθρωπος όμως θα τη βρει την άκρη και θα αποδώσει δικαιοσύνη.
 
Μπλουζα