!!!Νέοι κανόνες ποσταρίσματος!!! ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Bill1991

Active Member
@hairlosscursed Εγώ δεν έχω πει ποτέ και σε κανέναν που να πάει,η γνώμη μου είναι πως ο κορυφαίος Έλληνας χειρουργός είναι ο Αναστασάκης! Εδώ θα είμαστε σε ένα χρόνο που θα έχει 50 ολοκληρωμένα και θα τρέχουν άλλα 80+ να δούμε και να κρίνουμε.
Υ.Γ. Ο γιατρός ανεβαίνει κάθε χρόνο από 17 μέχρι το 20 η διαφορά είναι τεράστια της προόδου του και έρχεται το 21.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
@hairlosscursed Εγώ δεν έχω πει ποτέ και σε κανέναν που να πάει,η γνώμη μου είναι πως ο κορυφαίος Έλληνας χειρουργός είναι ο Αναστασάκης! Εδώ θα είμαστε σε ένα χρόνο που θα έχει 50 ολοκληρωμένα και θα τρέχουν άλλα 80+ να δούμε και να κρίνουμε.
Υ.Γ. Ο γιατρός ανεβαίνει κάθε χρόνο από 17 μέχρι το 20 η διαφορά είναι τεράστια της προόδου του και έρχεται το 21.
Ευχάριστα νέα.... Θα χουμε δυο λόγους να γιορτάσουμε το 21 πέραν τα 200 χρόνια της επανάστασης...
 

tol

Well-Known Member
Εδώ θα είμαστε σε ένα χρόνο που θα έχει 50 ολοκληρωμένα και θα τρέχουν άλλα 80+ να δούμε και να κρίνουμε.

Οι σκεψεις σου εχουν, αραγε, λογικο ειρμο;

Απο που και ως που θα εχουμε 50 ολοκληρωμενα και 80 να τρεχουν; Καταλαβαινεις τι γραφεις ή τρολαρεις;

Για να ολοκληρωθουν τα αποτελεσματα θελουν 10 μηνες.

Αυτη τη στιγμη εχουμε ΕΝΑ.. ΕΝΑ.. ΕΝΑ ολοκληρωμενο ανεξαρτητο του mak (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΗ Η ΠΡΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΘΕΩΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΟΤΑΝ ΔΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΑΡΧΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ)

και ΔΥΟ ανεξαρτητα να τρεχουν.

Πως, λοιπον, υποτακτικε και υποχειριο της κλινικης, γραφεις για 130 παρουσιασεις (50+80); Πότε θα γινουν αυτες, για να ολοκληρωθουν το 2021; Μηπως κατα τη διαρκεια του lockdown; Μηπως κατα τη διαρκεια των Χριστουγεννων; Μηπως στις 30 Φεβρουαριου; Μηπως σε ενα αλλο φανταστικο χωροχρονικο διαστημα;

Πως εχεις βγαλει το συμπερασμα για τον κορυφαιο των κορυφαιων ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ;

Εισαι αντικειμενικος κριτης ή μαριονετα, πιονι στη σκακιερα της διαφημιστικης καμπανιας του εργοδοτη σου;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Giorgos-3 Δεν βρίσκεις κανά λόγο της προκοπής να γιορτάσεις,εξυπνακια...
Εγώ συμφωνώ μαζί σου και σε στηρίζω και μου την λες ; Είπες ένα πολύ ευχάριστο νέο ....Αλλά μου το χαλασες λίγο γιατί εχθές είπες ότι είναι ο καλύτερος στην Ευρώπη...ε τώρα γιατί μου τον υποβαθμίζεις με τον καλύτερο στην Ελλάδα;..δεν νομίζω ότι χωράει στην χώρα μας ...καλά δεν το συζητάω ότι δεν αξίζει να δέχεται κριτική από απαίδευτα μέλη σαν του λόγου μου παρά μόνο από γιατρούς και πάνω που επισκέπτονται την κλινική του για μμ κατά ομολογία δική του .
 

Georgie

Well-Known Member
@Giorgos-3 τα σχόλια είναι στο νήμα και δεν έχω κάνει καμμιά επεξεργασία,κομπλεξικε '' καλύτερες κλινικές '' έγραψα
Εδώ @CVIAL θα αφήσεις τον πιτσιρίκο να προσβάλει με χαρακτηρισμούς ?
Η θα τον ανεχτούμε και άλλο μεχρι να παρει δώρο το laseroκαπέλο !
 
Μπιλακο το αφεντικό σου όχι δεν είναι στους κορυφαίους στην Ευρώπη όσο κ να σε πονάει αλλά το χειρότερο είναι ότι ακόμα δεν έχει φτάσει το επίπεδο των νοσηλευτριων κ κομμωτριων του βεκρη που τόσο χλευαζε
Τώρα που εμφανίστηκε κ ο τιρκαλας με ωραίες καθαρές δουλειές μόνο με 1 ευρώ το βλέπω πάλι το αφεντικό σου να γυρίζει στην προηγούμενη επθψειριματικη του ιδέα κ σένα να χτυπας πόρτα πόρτα για να πουλάς το τοππικ του αφεντικου σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
@Georgie ο tol μπορεί να κάνει χαρακτηρισμούς έτσι...
Δεν εχω διαβάσει σχόλιο του @tol φίλε να προσβάλει άλλο μέλος με χαρακτηρισμούς τέτοιους .
Εσυ το κανεις συχνα
Και δε κατάλαβα ποτε το λόγο .
Αφού όλη σου η διαδρομή στο χώρο των μεταμοσχεύσεων ειναι ενα consultation .
Λιγο σεβασμός δε βλάπτει σε ανθρώπους που εχουν προσφέρει στο φορουμ μέσω προσωπικών παρουσιάσεων .
Δεν ειναι όλα θυρα 7
 
  • Like
Reactions: tol

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδώ @CVIAL θα αφήσεις τον πιτσιρίκο να προσβάλει με χαρακτηρισμούς ?
Η θα τον ανεχτούμε και άλλο μεχρι να παρει δώρο το laseroκαπέλο !

Το εν λόγω νήμα, το οποίο έχει φτάσει αισίως 7 σελίδες όπως προέβλεψα, έχει διδακτικό ενδιαφέρον και για αυτό το αφήνω να εξελιχθεί. Στο φόρουμ ανα διαστήματα εμφανίζεται πάντα κάποιος περίεργος με αιρετικές ή "πυροβολημένες" απόψεις (άπειρα παραδείγματα) και με άγνωστα κίνητρα (από πληρωμένος μέχρι ψυχανώμαλος). Πάντα όταν γράφει γίνεται μπάχαλο κυρίως όμως λόγω αυτών που του απαντάνε. Το ίδιο γίνεται και εδώ. Αντί να τον αγνοήσετε επιδεικτικά (όπως είπα στον hairlosscured), να του απαντήσουν 1-2 (για να υπάρχει καταγεγραμμένος αντίλογος) και οι υπόλοιποι να καλυφθείτε από τις απαντήσεις των άλλων ξεφεύγετε χωρίς δεύτερη σκέψη για την τύχη του νήματος. Απλά για να γράφετε, το να σας καλύπτει η απάντηση κάποιου άλλου δεν παίζει ποτέ. Για αυτό μπαίνουν οι κανόνες. Μόνο για αυτό.

Για ποίον λόγο να τον (ξανα)μπανάρω? Για προσβολή? Μα ο Tol του είπε πρώτος ότι είναι υποτακτικός της κλινικής. Πως το ξέρει? Και αν δεν είναι και είναι απλά ένας πυροβολημένος που γουστάρει να προβοκάρει με extreme απόψεις, η απλά έτσι πιστεύει? Τον Δημήτρη που έκανε από την αρχή μπαμ δεν τον μπάναρα ποτέ μέχρι να έχω αποδείξεις. Γιατί να το κάνω τώρα? Για να ικανοποιήσω με αίμα το εξαγριωμένο πλήθος? Αυτή είναι η δημοκρατία?

Bill1991 θα σε παρακαλέσω να μην κάνεις like τα ποστ μου. Δεν συμφωνώ με αυτά που λες ούτε και με τον τρόπο που εκφράζεσαι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Giorgos-3 τα σχόλια είναι στο νήμα και δεν έχω κάνει καμμιά επεξεργασία,κομπλεξικε '' καλύτερες κλινικές '' έγραψα
Ότι κ να μου πεις εγώ σε στηρίζω και συμφωνώ σε όλα ....εγώ μαζί σου είμαι και εσύ με παίρνεις από την μούρη ..... κομολεξικοι είναι όλοι οι άλλοι που δεν κτλ την αξία του εν λόγω γιατρού .....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το εν λόγω νήμα, το οποίο έχει φτάσει αισίως 7 σελίδες όπως προέβλεψα, έχει διδακτικό ενδιαφέρον και για αυτό το αφήνω να εξελιχθεί. Στο φόρουμ ανα διαστήματα εμφανίζεται πάντα κάποιος περίεργος με αιρετικές ή "πυροβολημένες" απόψεις (άπειρα παραδείγματα) και με άγνωστα κίνητρα (από πληρωμένος μέχρι ψυχανώμαλος). Πάντα όταν γράφει γίνεται μπάχαλο κυρίως όμως λόγω αυτών που του απαντάνε. Το ίδιο γίνεται και εδώ. Αντί να τον αγνοήσετε επιδεικτικά (όπως είπα στον hairlosscured), να του απαντήσουν 1-2 (για να υπάρχει καταγεγραμμένος αντίλογος) και οι υπόλοιποι να καλυφθείτε από τις απαντήσεις των άλλων ξεφεύγετε χωρίς δεύτερη σκέψη για την τύχη του νήματος. Απλά για να γράφετε, το να σας καλύπτει η απάντηση κάποιου άλλου δεν παίζει ποτέ. Για αυτό μπαίνουν οι κανόνες. Μόνο για αυτό.

Για ποίον λόγο να τον (ξανα)μπανάρω? Για προσβολή? Μα ο Tol του είπε πρώτος ότι είναι υποτακτικός της κλινικής. Πως το ξέρει? Και αν δεν είναι και είναι απλά ένας πυροβολημένος που γουστάρει να προβοκάρει με extreme απόψεις, η απλά έτσι πιστεύει? Τον Δημήτρη που έκανε από την αρχή μπαμ δεν τον μπάναρα ποτέ μέχρι να έχω αποδείξεις. Γιατί να το κάνω τώρα? Για να ικανοποιήσω με αίμα το εξαγριωμένο πλήθος? Αυτή είναι η δημοκρατία?

Bill1991 θα σε παρακαλέσω να μην κάνεις like τα ποστ μου. Δεν συμφωνώ με αυτά που λες ούτε και με τον τρόπο που εκφράζεσαι.
Μπράβο cvial...συμφωνώ ...μην τον μπαναρεις...Κυριακή είναι ...καραντίνα είναι ...άσε λίγο να ψυχαγωγηθουμε και από αύριο τα σοβαρά ....
 

manly_Man

Well-Known Member
Αυτη τη στιγμη εχουμε ΕΝΑ.. ΕΝΑ.. ΕΝΑ ολοκληρωμενο ανεξαρτητο του mak (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΗ Η ΠΡΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΘΕΩΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΟΤΑΝ ΔΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΑΡΧΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ)

και ΔΥΟ ανεξαρτητα να τρεχουν.

Εισαι αντικειμενικος κριτης ή μαριονετα, πιονι στη σκακιερα της διαφημιστικης καμπανιας του εργοδοτη σου;
Γελαει ο κόσμος με τα δήθεν ανεξαρτητα τους @tol

Το δήθεν ολοκληρωμένο ανεξάρτητο περιστατικο του Μακ ειναι περιστατικό μεταχρονολογημένο που ξεκινησε την παρουσιαση
τον 7ο μήνα (!!) που ειχε προχωρησει ΗΔΗ αρκετα η φύτρωση.
Και ενω στην αρχη φαινόταν να ειναι αντικειμένικός, στην πορεια εξελίχθηκε σε υπερασπιστή της κλινικης του Αναστασακη που θα εκανε τα παντα προκειμένου να προστατεύσει την κλινικη του και να μην αφησει κανεναν να πει την γνώμη του. Αν αυτο θεωρείται ανεξαρτητο τοτε εγω ειμαι ο Πάπας.

Δεύτερο δηθεν ανεξάρτητο περιστατικο και αυτο σε εξέλιξη του Roni. Ο οποιος ενω στην αρχη δηλωνε οτι ΔΕΝ του αρεσε οτι εγινε στο χειρουργειο και δηλωνε απολυτα απογοητευμένος που δεν τηρήθηκε ότι ζητήθηκε για την ΜΗ συμμετοχη του γιατρου στη διαδικασία της επεμβασης, εσπευσε η κλινικη να ανεβασει τις δικες τις φωτογραφίες και μεσω προσωπικων μηνυματων να τον κανει να ανακαλέσει και να σβήσει τα μηνυματα που περιεγραφε τι γινόταν στο χειρουγείο. Και εν τελει να αλλαξει γνωμη o Roni μεσα σε λιγες ωρες και να συμφωνει με οσα ελεγε η κλινικη.

Πως μετα τα μέλη που κανουν παρουσιάσεις απο την κλινικη του Αναστασακη να ειναι αντικειμενικοι οταν η ιδια η κλινικη επεμβαινει και δεν τους αφηνει να λενε οτι θελουν και να ανεβαζουν οτι φωτογραφιες θελουν;

Ειμαστε παραλογοι που δεν εμπιστευομαστε ΚΑΜΙΑ πλεον παρουσιαση της συγκεκριμένης κλινικης;
 
Τελευταία επεξεργασία:

hairlosscursed

Well-Known Member
Δεν εχω διαβάσει σχόλιο του @tol φίλε να προσβάλει άλλο μέλος με χαρακτηρισμούς τέτοιους .
Εσυ το κανεις συχνα
Και δε κατάλαβα ποτε το λόγο .
Αφού όλη σου η διαδρομή στο χώρο των μεταμοσχεύσεων ειναι ενα consultation .
Λιγο σεβασμός δε βλάπτει σε ανθρώπους που εχουν προσφέρει στο φορουμ μέσω προσωπικών παρουσιάσεων .
Δεν ειναι όλα θυρα 7
Συμφωνώ σε όλα εκτός του ότι δεν είναι όλα θύρα 7.
Ελλάς Ευρώπη Ολυμπιακος !!!!
(Προφανώς αστειευόμενος να ελαφρύνουμε το κλίμα και ως άρρωστος γαύρος )
Ειρηνη ημιν
 

tol

Well-Known Member
Ακολουθεί και το ανεξάρτητο περιστατικό του Aldo,για να είμαστε ακριβοδίκαιοι.
Εχεις δικιο, φιλε vlafo, αλλά ΕΝΑ ΙΣΟΝ ΚΑΝΕΝΑ.
Οταν φθασουμε τα 130 που ισχυριζεται ο βαμμενος οπαδος, εν ετει 2050 (ή καπου εκει τελος παντων), τοτε να εμφανιστουν οι καλοθελητες στο forum και να γραφουν για τον "κορυφαιο των κορυφαιων".
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα