Διασημοι/Celebrities

Xristoforaz

Well-Known Member
Ειμαι ενας φορουμιτης που εχει υποβληθει σε μεταμοσχευση στην LP Clinic. Μπορει να την γνωριζετε την κλινικη. Ευρισκεται στη Γλυφαδα και ανηκει στον ιατρο Λευτερη Παπανικολαου ο οποιος προερχεται απ την DHI Αθηνων. Γνωριζετε αν προβαινει σε μεταφορα τριχοθυλακιων απ τα γενια, στο αραιωμενο τριχωτο του κεφαλιου? Η επεμβαση πραγματοποιηθηκε τον περασμενο Νοεμβριο. Στο χειρουργειο διπλα απ τον ιατρο, καθοταν η τεχνικη βοηθος που ακουει εις το ονομα Αννα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Ειμαι ενας φορουμιτης που εχει υποβληθει σε μεταμοσχευση στην LP Clinic. Μπορει να την γνωριζετε την κλινικη. Ευρισκεται στη Γλυφαδα και ανηκει στον ιατρο Λευτερη Παπανικολαου ο οποιος προερχεται απ την DHI Αθηνων. Γνωριζετε αν προβαινει σε μεταφορα τριχοθυλακιων απ τα γενια, στο αραιωμενο τριχωτο του κεφαλιου? Η επεμβαση πραγματοποιηθηκε τον περασμενο Νοεμβριο. Στο χειρουργειο διπλα απ τον ιατρο, καθοταν η τεχνικη βοηθος που ακουει εις το ονομα Αννα.
Χαχα μαρεσει που το εξηγεις απο την αρχη...Χριστοφορε λες να υπάρχει ατομο στο forum να μη γνωρίζει την ιστορια σου;

Υ.Γ. εσυ εισαι τελικα ο mc foris?
 

aeratos28

Just aeratos
Ο Έμινεμ της Αγιας Βαρβάρας...βοήθεια μας.!!
Μελοδικε μεταμοσχευμενε στην lp clinic γίγαντα..ρε τον κερατα ,το χει φουλ όμως με το ραπ ε?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι δεν χρειάζεται να πάρουμε στο "ψιλο" τον Christopher λόγω του mc foris. Μπορεί να είναι ο mc foris αλλά εδώ είναι o Xristoforaz. Όπως δεν θα ήθελε κανείς μας να κριθεί για αυτά που κάνει εκτός φόρουμ θα παρακαλούσα να γίνει το ίδιο και για τον Christopher. Υποτιμητικά σχόλια θα σβήνονται πάραυτα και αν κάποιος το συνεχίσει θα μπανάρεται.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Χαχα μαρεσει που το εξηγεις απο την αρχη...Χριστοφορε λες να υπάρχει ατομο στο forum να μη γνωρίζει την ιστορια σου;

Υ.Γ. εσυ εισαι τελικα ο mc foris?
Το ειπα απ την αρχη, διοτι ο αφανας νοτ που ρωτησε πιθανα να ειναι κάποιο υψηλο προσωπο στο χωρο των μεταμοσχευσεων!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Κύριοι δεν χρειάζεται να πάρουμε στο "ψιλο" τον Christopher λόγω του mc foris. Μπορεί να είναι ο mc foris αλλά εδώ είναι o Xristoforaz. Όπως δεν θα ήθελε κανείς μας να κριθεί για αυτά που κάνει εκτός φόρουμ θα παρακαλούσα να γίνει το ίδιο και για τον Christopher. Υποτιμητικά σχόλια θα σβήνονται πάραυτα και αν κάποιος το συνεχίσει θα μπανάρεται.
Ειμαι ο Χριστοφορος...ο αφανας νοτ να διερευνησετε ΑΝ θελετε το ποιος ειναι! Προς Θεου! Να διερευνησετε ειπα, οχι να ανακοινωσετε ποιος ειναι! Μεταξυ μας αυτα!
 

tol

Well-Known Member
Κύριοι δεν χρειάζεται να πάρουμε στο "ψιλο" τον Christopher λόγω του mc foris. Μπορεί να είναι ο mc foris αλλά εδώ είναι o Xristoforaz. Όπως δεν θα ήθελε κανείς μας να κριθεί για αυτά που κάνει εκτός φόρουμ θα παρακαλούσα να γίνει το ίδιο και για τον Christopher. Υποτιμητικά σχόλια θα σβήνονται πάραυτα και αν κάποιος το συνεχίσει θα μπανάρεται.
Συμφωνω απολυτα. Σεβασμος στους ΦΙΛΟΥΣ μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Ειμαι ο Χριστοφορος...ο αφανας νοτ να διερευνησετε ΑΝ θελετε το ποιος ειναι! Προς Θεου! Να διερευνησετε ειπα, οχι να ανακοινωσετε ποιος ειναι! Μεταξυ μας αυτα!
Χαχα κατι θα ξερεις εσυ Χριστόφορε, ωστόσο νομίζω ειναι λιγο δυσκολο να διερευνήσουμε κατι
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Συμφωνώ...Εντάξει για την πλακα του το κανει...

Χαχα κατι θα ξερεις εσυ Χριστόφορε, ωστόσο νομίζω ειναι λιγο δυσκολο να διερευνήσουμε κατι
Φανηκε ποιος ειναι, τουλαχιστον σε εμενα, απ το πρωτο του ποστ...θα μου επιτρεψετε ομως να μη δεχθω πιεση για να φανερωσω το ποιος ειναι! Μαλλον το ποιος υποψιαστηκα απ την πρωτη στιγμη οτι ειναι...cool!
 

afanas#not

Active Member
LOL! Χριστόφορος έγραψες παραπάνω ότι ειχες κάνει diss στον Ύπο και λέω «ρε μπας και;». Ακούω ελληνική ραπ οπότε το σκέφτηκα.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
LOL! Χριστόφορος έγραψες παραπάνω ότι ειχες κάνει diss στον Ύπο και λέω «ρε μπας και;». Ακούω ελληνική ραπ οπότε το σκέφτηκα.
Ε ντις κανει κι ενας οποιοσδηποτε.
Φανταζεστε να ελεγα οτι στα δικα μου αυτια ακουγα τη δικη σας φωνη και μιας συνεργατιδος σας? Δεν ειπα κατι τετοιο...υποθετικο σεναριο ηταν αυτο :)
 

afanas#not

Active Member
Ε ντις κανει κι ενας οποιοσδηποτε.
Φανταζεστε να ελεγα οτι στα δικα μου αυτια ακουγα τη δικη σας φωνη και μιας συνεργατιδος σας? Δεν ειπα κατι τετοιο...υποθετικο σεναριο ηταν αυτο :)
Δε θα το συνεχίσω, ας πιστεύεις ότι είμαι ο Παπανικολάου ή ο Wong.
 

manly_Man

Well-Known Member
Ε ντις κανει κι ενας οποιοσδηποτε.
Φανταζεστε να ελεγα οτι στα δικα μου αυτια ακουγα τη δικη σας φωνη και μιας συνεργατιδος σας? Δεν ειπα κατι τετοιο...υποθετικο σεναριο ηταν αυτο :)
Νομίζω κατάλαβα ποιον εννοεις :p
 

manly_Man

Well-Known Member
Λες να τιμαει το φορουμ μας κι ο δρ LP?
Παντως επωνυμα μας τιμησε ο δρ Αναστασακης!
Δεν ξερω φίλε μου, χωρις να εχω καποια απόδειξη ουτε υποψια δεν μπορω να εκφέρω γνώμη ...Τώρα εσυ δεν ξέρω γιατι το λες...ισως να ξερεις κατι
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν ξερω φίλε μου, χωρις να εχω καποια απόδειξη ουτε υποψια δεν μπορω να εκφέρω γνώμη ...Τώρα εσυ δεν ξέρω γιατι το λες...ισως να ξερεις κατι
Που εκανε μεταμοσχευση ο famous rapper Υποχθονιος? Εχει πυκνωσει απ οτι βλεπω! Τυχερακιας! Εχωσε ριμα για χρημα και με το χρημα εβαλε μαλλια! Μαγκια του!
 
Μπλουζα