Ο ιατρός Λ.Παπανικολάου απαντά για τα εργαλεία

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Σε αυτό το βίντεο γίνεται αναφορά στο φόρουμ.

Ο ασθενής ,όπως κ οι υπολοιποι του lp, λογικά θα πληρώνεται για να λέει αυτά που λέει, δεν εξηγηται αλλιώς, η τους ναρκώνει.
Το καλύτερο όλων είναι το χτένισμα του γέρου. Μακριά τσουλούφια από το πλάι να καλύπτουν τις άδειες περιοχές.



 

Xristoforaz

Well-Known Member
Χριστοφορε σε βλέπω ειδικό συνεργάτη LP σε λίγο.
Εχω παραπονεθει ουκ ολιγες φορες για το γεγονος οτι δεν εγινε το συμφωνηθεν (δυο συνεδριες κολλητες)...εχω αναφερει οτι αγνοουσα επι μακρον τα τηλεφωνηματα του γιατρου..εχει καταστραφει ακομα μια φορα η ψυχολογια μου...και στο εξαμηνο δεν πηγα καν..πως λοιπον και για ποιο λογο μου προσαπτεις την κατηγορια οτι θελω να συνεργαστω με το γιατρο! Ο γιατρος επρεπε ηδη να ειχε συνεργαστει με τον ασθενη του..αλλιως δε θα ανεβαζα νημα στο οποιο ημουν σιγουρος απο πριν για το μεγεθος του κραξιματος που θα φαει...επισης αν εβλεπες το pm που εστειλα σημερα στον τολ εις βαρος του γιατρου (οχι φυσικα με ασεμνους χαρακτηρισμους)..προφανως και δε θα επιχειρουσες να γραψεις αυτο που εγραψες ουτε για πλακα! Ημαρτον!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Για να λάβει χώρα η δεύτερη συνέδρια πρέπει να αλλαξεις χώρα.
Υπαρχουν κι εντος Ελληνικης επικρατειας σπουδαιοι γιατροι τους οποιους σκεπτομουν να επισκεφθω...αλλα τελικα την πατησα με το ομόλογουμενως σπουδαιο εν τελει αποτελεσμα του ibarumah..πως να γνωριζα τι θα προκυψει στην πορεια μετα την επιλογη μου?
Για αλλαγη χωρας αδικο δεν εχεις..αλλα οι οικονομικες δυνατοτητες μου ειναι μικρες..εκτος αν εννοεις την Κυπρο που στην ουσια και η Κυπρος, Ελλας ειναι και δεν κειται μακραν!
Χαιρω πολυ! Μάκαρι να πηγαιναμε ολοι εκει που υποβλήθηκε σε δυο μεταμοσχευσεις ο cvial...δεν ειναι εφικτο για ολους!
 

manly_Man

Well-Known Member
αλλιως δε θα ανεβαζα νημα στο οποιο ημουν σιγουρος απο πριν για το μεγεθος του κραξιματος που θα φαει..
χριστοφορε δηλαδη εκανες το συγκεκριμενο νημα εσκεμμενα για να κραξει το forum τον LP ; γιατι στην αρχη φανηκε να τον υποστηριζεις..μας εχεις μπερδεψει λιγακι νομιζω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kardinalios

Well-Known Member
Ρε Χριστόφορε στο ξαναέγραψα στις μ.μ δεν έχεις κάνει καλές επιλογές αλλά πρέπει να είσαι μεγάλη μορφή ρε παλικαρε .
Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τι υποστηρίζεις κάθε φορά η μάλλον με έναν δικό σου μοναδικό τρόπο τους υποστηρίζεις όλους ακόμα και αυτούς που λένε αντίθετα πράγματα από εσένα .
Σου εύχομαι πραγματικά να ξεχάσεις τους LP και τους άλλους συνελληνες Ιατρούς που λες και εσύ και να δεις την επόμενη κίνησή σου με τη δέουσα σοβαρότητα .. θα είναι για σένα το Last Game σου ..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχω παραπονεθει ουκ ολιγες φορες για το γεγονος οτι δεν εγινε το συμφωνηθεν (δυο συνεδριες κολλητες)...εχω αναφερει οτι αγνοουσα επι μακρον τα τηλεφωνηματα του γιατρου..εχει καταστραφει ακομα μια φορα η ψυχολογια μου...και στο εξαμηνο δεν πηγα καν..πως λοιπον και για ποιο λογο μου προσαπτεις την κατηγορια οτι θελω να συνεργαστω με το γιατρο! Ο γιατρος επρεπε ηδη να ειχε συνεργαστει με τον ασθενη του..αλλιως δε θα ανεβαζα νημα στο οποιο ημουν σιγουρος απο πριν για το μεγεθος του κραξιματος που θα φαει...επισης αν εβλεπες το pm που εστειλα σημερα στον τολ εις βαρος του γιατρου (οχι φυσικα με ασεμνους χαρακτηρισμους)..προφανως και δε θα επιχειρουσες να γραψεις αυτο που εγραψες ουτε για πλακα! Ημαρτον!
Νοτιοανατολικούς ανέμους... ασθενεις όμως οπου το βράδυ θα δυναμώσουν κ θα φτάσουν μέχρι τα 7 μποφόρ.....
 

dim d

Well-Known Member
https://www.youtube.com/watch?v=3zGDs5d7UG0

αυτο μαλλον ειναι το νεο αγαπημενο μου αποτελεσμα μεταμοσχευσης , ειναι τοσο προχωρημενο , που εβαλε μεν τα graft μπροστα , αλλα σε ολο το βιντεο μας δειχνει το κεφαλι απο πισω.
Θεικο... στο αλλο βιντεο με το που ξεκιναει να δειχνει την σκορπια διαδηλωση μπροστα, λεει κοιταξτε φυσικοτητα! Δημοφιλες κι το καναλι του παντως εχει 10 συνδρομητες.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
https://www.youtube.com/watch?v=3zGDs5d7UG0

αυτο μαλλον ειναι το νεο αγαπημενο μου αποτελεσμα μεταμοσχευσης , ειναι τοσο προχωρημενο , που εβαλε μεν τα graft μπροστα , αλλα σε ολο το βιντεο μας δειχνει το κεφαλι απο πισω.
Στο 0.26 του κινηματομηνυματος εστιαζει ο ιατρος το χωρο τοποθετησης των μοσχευματων..στα πρωτα δευτερολεπτα, δειχνει την κατασταση της δοτριας ανασηκωνοντας τα μαλλια της ασθενους του!
Γινονται και στις γυναικες μεταμοσχευσεις..η συγκεκριμενη πελατισσα του φαινεται ικανοποιημενη και με λυμενο το προβλημα της εκτος αν ξαναπαει στον κ.Παπανικολαου για επεμβαση μελλοντικα...σε εμενα πως θα λυθει το προβλημα...πρεπει να περιμενω αλλους τρεις μηνες για να κανει ο γιατρος τη δευτερη συνεδρια ή να κοιταξω καλυτερα σε καποιον αλλον ιατρο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Θεικο... στο αλλο βιντεο με το που ξεκιναει να δειχνει την σκορπια διαδηλωση μπροστα, λεει κοιταξτε φυσικοτητα! Δημοφιλες κι το καναλι του παντως εχει 10 συνδρομητες.
Μα βιντεο ο γιατρος αρχισε να ανεβαζει το τελευταιο διαστημα που πετουσα υπονοουμενα οτι πρεπει να προβει σε αυτο το βημα..τιποτα τυχαιο..γι αυτο δεν ειχε συνδρομητες!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ευτυχως που ανεβαζει κιολας τα καλυτερα του αποτελεσματα...
Τα περιστατικα που εχει ανεβασει μεχρι στιγμης δε μου αρεσουνε..ενω του κυριου Αναστασακη μου αρεσουν τα περιστατικα που ανεβαζει! Ελπιζω στο μελλον να ανεβασει καλυτερα αποτελεσματα, στο επιπεδο των αποτελεσματων επειτα απ τις επεμβασεις του κυριου Αναστασακη!
Πηγα ομως στον κ.Παπανικολαου με το σκεπτικο οτι ειναι vfm εχοντας στο νου το αποτελεσμα του ibarumah και την καλη του φημη απ την dhi..θεωρητικα ηταν καλη επιλογη..στην πραξη απογοητευτηκα..και το προβλημα μου ακομα δεν εχει λυθει...δε φτανει αυτο..ερχεται κι ο πραγματικος συνεργατης μιας κυπριακης κλινικης να γραψει οτι συνεργαζομαι ή να υπονοησει οτι θελω να συνεργαστω με την lp
...με κανεναν δε θελω να συνεργαστω..να βοηθηθω και να βοηθησω θελω..ειναι απλο!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το να συνεργάζεσαι με μια κλινική δεν είναι έγκλημα Χριστοφορε και εγώ να βοηθήσω θέλω τον κόσμο και όχι να παραπλανήσω.
Απλα θα σου πήγαινε και εγώ το είπα χαριτολογώντας.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Το να συνεργάζεσαι με μια κλινική δεν είναι έγκλημα Χριστοφορε και εγώ να βοηθήσω θέλω τον κόσμο και όχι να παραπλανήσω.
Απλα θα σου πήγαινε και εγώ το είπα χαριτολογώντας.
Ενταξει....βιαστηκα να εξαγω συμπερασμα! Με συγχωρεις!
Το ασχημο ειναι να εισαι ΚΡΥΦΟΣ συνεργατης καποιας κλινικης οπως τελικα ηταν ο Δημήτρης!
Διοτι εκτος του οτι ειναι υποκριτικος ο συγκεκριμενος ρολος, υπαρχει πιθανοτητα να παρεις και κοσμο στο λαιμο σου!
Εσυ συνεχισε την καλη δουλεια! Εισαι ξεκαθαρος και οσο γινεται αντικειμενικος! Δε σου εκανα επιθεση..προς Θεου!
Υστερογραφο: τα κακως κειμενα διορθωνονται απ τους σωστους συντονιστες!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πάντως όμορφη η κλινική του με ωραίο design τώρα που είδα το βιντεακι στο youtube.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Πάντως όμορφη η κλινική του με ωραίο design τώρα που είδα το βιντεακι στο youtube.
Ασε φιλε..αν δεις και μια ξανθια ιατρο που εργαζεται εκει θα παθεις κοκομπλοκο..ειναι πιο σενια κι απ την ιδια την υπερσυγχρονη κλινικη (οχι σαν κατι αποθηκες που χειρουργει ο καθε λορεντζος..ρε λορεντζο τι λες τωρα που θα χειρουργηθω στις δωδεκα η ωρα..δηλαδη το μεσημερι..το αποτελεσμα κανεις δε θα το ξερει..παραλλαγη παλαιου συνθηματος!)...ειχα παει με τη μητερα μου την ημερα της μεταμοσχευσης (της πρωτης συνεδριας δια την ακριβεια η οποια αποδειχθηκε μονη) 2 ωρες πριν ανοιξει η κλινικη!! Μαλιστα ο γιατρος μου πε κατα τη διαρκεια της επεμβασεως "Χριστοφορε μην ερθεις παλι αρκετα νωρις αυριο, ελα κατα τις 11.00" μεχρι να καταληξει στο "Χριστοφορε μην ερθεις τελικα καθολου αυριο".....πωωω φιλε..την σκεφτομουν συνεχεια..μπορει να υπεβαλε ερωτηματα ο ιατρος αλλα ο ιδιος σκεφτομουν την ξανθια ιατρο που μας ανοιξε την πυλη υπο δυο εννοιες..και στον ερωτα και στην κλινικη!!! Μαλιστα δεν ειχα ορεξη για φαγητο στην αναπαυλα αλλα ορεξη μοναχα για να δω το αστραφτερο της προσωπο (προσωπαρα)...μηπως να εκλεινα ραντεβου σε αυτην και μεταμοσχευση καπου αλλου? Μεταξυ μας αυτα ετσι? Η γυναικα μπορει να ειναι παντρεμενη..cool!
 
Μπλουζα