Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Αραγε θα εχει τραβηξει φωτογραφιες απο τις δουλειες του, για να μπορεσει να τις ανεβασει; Αν δεν τραβα φωτογραφιες (οπως στο προσφατο περιστατικο του forum), τι θα ανεβασει; Τριχες; :p:p:D

(Πλακα κανω!)
Καλο θα ηταν να μην κανουμε την τριχα, τριχια...ειδικα τωρα που αναπτυσσει το κομματι μαρκετινγκ η εταιρεια σταρκς..ο σταρ(κς)ιδισμος δεν εχει θεση εκει! Δεν θα τα αφηνει πλεον ολα στην τυχη τους..οπως αφησαμε εμεις που φοβηθηκαμε τη φινα, να πεφτουν τα μαλλια στην αγκαλια του εδαφους! Το πισι του ιατρου της starks θα αρχισει πιστευω να γεμιζει υλικο μεταμοσχευμενων τριχων..κι ετσι δε θα ανεβαζει απλα τριχες αλλα μεταφερμενες τριχες να βλέπουμε να ενημερωνομαστε...το επιτασσει η λογικη του σωστου επαγγελματια αλλωστε ( του starksιστή μεν, μη σταρksιδιστη δε!)...οι φωτογραφιες πρεπει να καταγραφονται στα αρχεια της κλινικης και οχι καπου αλλου! Εννοησες! Αλλο ενα ευγε στον ντοκτορα Αναστασακη για την εισοδο του στο φορουμ! Ενεργοποιησε τον κ.Παπανικολαου που ξεκινησε να ανεβαζει βιντεο στο καναλι lp clinic, ενεργοποιησε και τη σταρκς και ολοι πλεον θα πεταξουμε για τον εβδομο ουρανο αστεριων (σταρς και όχι σταρκς) αδερφια, αλητες συμπολεμιστες στη μαχη τη σκληρη κατα της καραφλας στα μετωπα των δικαιων φορουμιτικων αλλα και επι των κλινικων, αγωνων μας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλο θα ηταν να μην κανουμε την τριχα, τριχια...ειδικα τωρα που αναπτυσσει το κομματι μαρκετινγκ η εταιρεια σταρκς..ο σταρ(κς)ιδισμος δεν εχει θεση εκει! Δεν θα τα αφηνει πλεον ολα στην τυχη τους..οπως αφησαμε εμεις που φοβηθηκαμε τη φινα, να πεφτουν τα μαλλια στην αγκαλια του εδαφους! Το πισι του ιατρου της starks θα αρχισει πιστευω να γεμιζει υλικο μεταμοσχευμενων τριχων..κι ετσι δε θα ανεβαζει απλα τριχες αλλα μεταφερμενες τριχες να βλέπουμε να ενημερωνομαστε...το επιτασσει η λογικη του σωστου επαγγελματια αλλωστε ( του starksιστή μεν, μη σταρksιδιστη δε!)...οι φωτογραφιες πρεπει να καταγραφονται στα αρχεια της κλινικης και οχι καπου αλλου! Εννοησες! Αλλο ενα ευγε στον ντοκτορα Αναστασακη για την εισοδο του στο φορουμ! Ενεργοποιησε τον κ.Παπανικολαου που ξεκινησε να ανεβαζει βιντεο στο καναλι lp clinic, ενεργοποιησε και τη σταρκς και ολοι πλεον θα πεταξουμε για τον εβδομο ουρανο αστεριων (σταρς και όχι σταρκς) αδερφια, αλητες συμπολεμιστες στη μαχη τη σκληρη κατα της καραφλας στα μετωπα των δικαιων φορουμιτικων αλλα και επι των κλινικων, αγωνων μας!
Έχεις άπειρο υλικό στο ΠΣ του κ μου χει δείξει πολλές δουλειές με φωτός όπως παρουσιάζουμε εδώ...το χω δει με τα μάτια μου δεν ειναινκατι που το λέω έτσι ...δεν είναι το θέμα ότι δεν χει υλικό ...δεν τον ενδιαφέρει το φόρουμ ...πως αλλιώς να στο πω ; Από μένα το άκουσε πρώτη φορά το 2018 κ πάλι δεν έχει μπει καν να δει τι γίνεται ...πέρσι μια ερώτηση μου έκανε μόνο επειδή του το ανέφερα ..."τι σου είπαν για εσένα ;" Κ τέλος ....μην μου λες για Παπανικολάου κ Αναστάσακη...δεν ξέρει καν ότι διαβάζουν η ασχολούνται με το φόρουμ ....κ ότι άνοιξε μια σελίδα η εταιρεία είναι της εταιρείας...δεν ασχολείται με τέτοια ...είναι ένας γιατρός που απλά κάνει την δουλειά του ...ούτε για το οικονομικό καν θα μιλήσεις μαζί του κ θα συνενοηθεις .....
 

Georgie

Well-Known Member
Καλο θα ηταν να μην κανουμε την τριχα, τριχια...ειδικα τωρα που αναπτυσσει το κομματι μαρκετινγκ η εταιρεια σταρκς..ο σταρ(κς)ιδισμος δεν εχει θεση εκει! Δεν θα τα αφηνει πλεον ολα στην τυχη τους..οπως αφησαμε εμεις που φοβηθηκαμε τη φινα, να πεφτουν τα μαλλια στην αγκαλια του εδαφους! Το πισι του ιατρου της starks θα αρχισει πιστευω να γεμιζει υλικο μεταμοσχευμενων τριχων..κι ετσι δε θα ανεβαζει απλα τριχες αλλα μεταφερμενες τριχες να βλέπουμε να ενημερωνομαστε...το επιτασσει η λογικη του σωστου επαγγελματια αλλωστε ( του starksιστή μεν, μη σταρksιδιστη δε!)...οι φωτογραφιες πρεπει να καταγραφονται στα αρχεια της κλινικης και οχι καπου αλλου! Εννοησες! Αλλο ενα ευγε στον ντοκτορα Αναστασακη για την εισοδο του στο φορουμ! Ενεργοποιησε τον κ.Παπανικολαου που ξεκινησε να ανεβαζει βιντεο στο καναλι lp clinic, ενεργοποιησε και τη σταρκς και ολοι πλεον θα πεταξουμε για τον εβδομο ουρανο αστεριων (σταρς και όχι σταρκς) αδερφια, αλητες συμπολεμιστες στη μαχη τη σκληρη κατα της καραφλας στα μετωπα των δικαιων φορουμιτικων αλλα και επι των κλινικων, αγωνων μας!
Ποίηση την έκανες την ΑΑ Christopher
 

manly_Man

Well-Known Member
τουλαχιστον οσοι κανουν μεταμοσχευση σε αυτον να κανουν εδω παρουσιασεις να βλεπουμε τι δουλεια γινεται....αν μη τι αλλο αν προσφερει σταθερα καλα αποτελεσμα με 1 ευρω το graft, θα αποτελει μια καλη επιλογη!
 

vlafo

Well-Known Member
τουλαχιστον οσοι κανουν μεταμοσχευση σε αυτον να κανουν εδω παρουσιασεις να βλεπουμε τι δουλεια γινεται....αν μη τι αλλο αν προσφερει σταθερα καλα αποτελεσμα με 1 ευρω το graft, θα αποτελει μια καλη επιλογη!
Άντε πείσε τους να παρουσιάσουνε.
Λίγο δύσκολο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αλλο ενα ευγε στον ντοκτορα Αναστασακη για την εισοδο του στο φορουμ! Ενεργοποιησε τον κ.Παπανικολαου που ξεκινησε να ανεβαζει βιντεο στο καναλι lp clinic, ενεργοποιησε και τη σταρκς και ολοι πλεον θα πεταξουμε για τον εβδομο ουρανο αστεριων.

Αυτός που ενεργοποίησε γιατρούς και κλινικές είναι ο Cvial αδερφέ.
Χάρη σε αυτόν ίσως κάποιοι στρωσουν,ανεβάσουν επίπεδο στην δουλειά τους και σταματήσουν τις λάθος τακτικές.
Κατά ένα βαθμό τουλάχιστον ναι,πιστεύω ότι οφείλεται και στο Cvial.
 

georgio124

New Member
καλησπέρα στην παρέα!!!πριν μια βδομαδα έκανε στον τιρκαλα ο ξάδερφος μ!!τον πήγα εγώ μια κ με ρώτησε π να πάει εδώ θεσσαλονικη μια κ δν ήθελε να φύγει σε άλλη πόλη η χώρα παρ όλο π τον προέτρεψα για γεωργιου π έκανα κ γω!!!αν κ δν έχει σχέση με το φόρουμ θα προσπαθησω να τον πείσω να κάνει καμία παρουσίαση η έστω να μ στέλνει καμία φωτό να παραθέσω εγώ!
 

tol

Well-Known Member
ολοι πλεον θα πεταξουμε για τον εβδομο ουρανο αστεριων (σταρς και όχι σταρκς) αδερφια, αλητες συμπολεμιστες στη μαχη τη σκληρη κατα της καραφλας στα μετωπα των δικαιων φορουμιτικων αλλα και επι των κλινικων, αγωνων μας!

Ποίηση την έκανες την ΑΑ Christopher

Ετσι...για να ανεβασω τη ψυχολογια του "δασυτριχου" ποιητη του forum.

Φιλτατε Χριστοφορε, οπως βλεπεις στη φωτογραφια που επισυναπτω, ο νομπελιστας ποιητης Οδυσσεας Ελυτης ειναι καθαρο 6-7 NW. Επομενως, υπαρχουν και χειροτερα. Η ζωη δεν ξεκινα ουτε τελειωνει στην...καραφλα. Υπαρχουν πολλα άλλα σημαντικα και σπουδαια...αρκει να τα ανακαλυψεις.

Και ενα λογοπαιγνιο...

Ας αναρωτηθουμε..."Αξιον Εστι" να δινουμε τοση βαρυτητα σε τριχες του κεφαλιου και να αδιαφορουμε για κεφαλαιωδη ζητηματα στη ζωη μας;
 

Συνημμένα

  • 250px-Odysseus-Elytis.jpg
    250px-Odysseus-Elytis.jpg
    12.9 KB · Προβολές: 6

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
καλησπέρα στην παρέα!!!πριν μια βδομαδα έκανε στον τιρκαλα ο ξάδερφος μ!!τον πήγα εγώ μια κ με ρώτησε π να πάει εδώ θεσσαλονικη μια κ δν ήθελε να φύγει σε άλλη πόλη η χώρα παρ όλο π τον προέτρεψα για γεωργιου π έκανα κ γω!!!αν κ δν έχει σχέση με το φόρουμ θα προσπαθησω να τον πείσω να κάνει καμία παρουσίαση η έστω να μ στέλνει καμία φωτό να παραθέσω εγώ!
Να του πεις να μη κανει εκπτώσεις στα φωνήεντα όμως !
 

george_hatzi

Well-Known Member
Να πω εισαγωγικα οτι θεωρώ τη διαχείριση του φόρουμ υποδειγματική.

Καθώς ομως τεθηκαν θέματα ηθικής και δεοντολογίας έχω μια ευγενική προταση: να μετριαστει κάπως και ο φανατισμός (ορισμενες φορές στα ορια της ιδεοληψιας) υπέρ της ληψης φαρμάκων από μέλη που δεν είναι γιατροί. Έχει μεγάλη διαφορά να εκφράζει ισχυρή γνώμη ο κ Αναστασακης από ένα οποιοδήποτε μέλος επί τουτου.

Νομιζω εξίσου σημαντικό με το να σε χειρουργούν γιατροι είναι να είναι και αυτοί που σε προτρέπουν για τη λήψη φαρμάκων.
 

Panos1982

Well-Known Member
Έχεις δίκιο. Το νήμα καθάρισε και τα σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ.

Από σήμερα διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ τα κάτωθι μέλη:
@dimitris50423
@Tsek
@mic6
@Akis-multi

Αν και δεν ασχολουμε με τετοιου ειδους ποστ κ ξεκατινιασματα γτ τα βαριεμαι στη ζωη μ γενικοτερα....
νομιζω οτι κακως επραξες που διεγραψες αυτα τα μελη cvial....
δεν ειδα να κανουν fishing ουτε ειδα τρομερα ποστ που να προωθουν κλπ περα απ το συνιθησμενο που μπορει να κανει ο καθενας που παει στην κλινικη του κ την εχει σε εκτιμηση. δεν ειδα κατι περιεργο ποτε σε θεμα fishing....

Και συγκιριακα τα εκανες διαγραφη τωρα, που μπηκε ο Αναστ στο φορουμ ??
ειναι τυχαιο αυτο ?

κοιτα τι ελεγες προ 2 χρονων για Αναστ.

Όποιος διαβάσει αυτά που γράφει στο Fb θα καταλάβει, εκεί στα σχόλια επιτιθεται ευθέως στον Erdo. Το αστείο και η υποκρισία όμως είναι ότι δεν λέει κουβέντα για AHC και τον φίλο του τον Β. που χρησιμοποιεί τις νοσηλεύτριες με το τσουβάλι και μάλιστα τον καλόσωριζει και στην ISHRS η οποία εκδίωξε (!) τον Erdo γιατί χρησιμοποιεί νοσηλεύτριες. Η λάσπη στον ανεμιστήρα...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εδω δε ξερω απο που αντλουσες την πληροφορια αλαλ ελεγες οτι ειναι "φιλος " του βεκρ ...
τελικα απ οτι δειχνει δεν ηταν κ τοσο , γτ ειδα αψημαχιες του με τα μελη που διεγραψες προσφατα.
Εισαι σιγουρος για καθε πληροφορια που εχεις ?
Εγω ακομα κ αν τελικα καποιος σου εδωσε τις πληροφοριες για αυτα τα ατομα , αν εγινε αυτο....ξερεις σε ποιον παει το μυαλο μου ??
κ ειναι κ απ τον χωρο λες.... ε μονο σε εναν παει εμενα το μυαλο μ... π θα ειχε κ οφελος τελικα...
λυκοφιλιες ειναι αυτες...

καποτε παλια π ο ακης ο admin ειχε προτεινει να μπουν γιατροι εδω εγινε μαακρης διαλογος κ τελικα αποριψαμε την προταση αυτη για το καλυτερο της κοινοτητας.... δεν ησουν εδω τοτε cvial η αν ησουν δεν ησουν ενεργος κ υπηρχε ηρεμια κ ελευθερη αποψη.
Τωρα αυτο το επετρεψες δε ξερω που θα οδηγησει.....ελπιζω να μην χαθει η ελευθερια λογου κ να μην υπαρχει φοβος της ελευθερης εκφρασης
υπο οποιαδηποτε εννοια.
 

Harris_G

Well-Known Member
Aυτό Πάνο έχει καιρό όμως. Ο Αναστασακης έχει κάνει βηματα μπροστά από τότε. Κάτι καλό θα είδε ο CVIAL και τον θελει ενεργό στο φόρουμ. Και για να το κανω ακομα πιο ενδιαφερον ο Erdo μαλιστα εκανε βηματα πισω. Τότε πυροβολουσε το σχημα του με τα 4 χειρουργεια και τωρα ξεφτιλιζει τιμες στο σουπερμαρκετ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν και δεν ασχολουμε με τετοιου ειδους ποστ κ ξεκατινιασματα γτ τα βαριεμαι στη ζωη μ γενικοτερα....
νομιζω οτι κακως επραξες που διεγραψες αυτα τα μελη cvial....
δεν ειδα να κανουν fishing ουτε ειδα τρομερα ποστ που να προωθουν κλπ περα απ το συνιθησμενο που μπορει να κανει ο καθενας που παει στην κλινικη του κ την εχει σε εκτιμηση. δεν ειδα κατι περιεργο ποτε σε θεμα fishing....

Και συγκιριακα τα εκανες διαγραφη τωρα, που μπηκε ο Αναστ στο φορουμ ??
ειναι τυχαιο αυτο ?

κοιτα τι ελεγες προ 2 χρονων για Αναστ.



Εδω δε ξερω απο που αντλουσες την πληροφορια αλαλ ελεγες οτι ειναι "φιλος " του βεκρ ...
τελικα απ οτι δειχνει δεν ηταν κ τοσο , γτ ειδα αψημαχιες του με τα μελη που διεγραψες προσφατα.
Εισαι σιγουρος για καθε πληροφορια που εχεις ?
Εγω ακομα κ αν τελικα καποιος σου εδωσε τις πληροφοριες για αυτα τα ατομα , αν εγινε αυτο....ξερεις σε ποιον παει το μυαλο μου ??
κ ειναι κ απ τον χωρο λες.... ε μονο σε εναν παει εμενα το μυαλο μ... π θα ειχε κ οφελος τελικα...
λυκοφιλιες ειναι αυτες...

καποτε παλια π ο ακης ο admin ειχε προτεινει να μπουν γιατροι εδω εγινε μαακρης διαλογος κ τελικα αποριψαμε την προταση αυτη για το καλυτερο της κοινοτητας.... δεν ησουν εδω τοτε cvial η αν ησουν δεν ησουν ενεργος κ υπηρχε ηρεμια κ ελευθερη αποψη.
Τωρα αυτο το επετρεψες δε ξερω που θα οδηγησει.....ελπιζω να μην χαθει η ελευθερια λογου κ να μην υπαρχει φοβος της ελευθερης εκφρασης
υπο οποιαδηποτε εννοια.

Πανό μάλλον δεν παρακολουθείς το φόρουμ ενεργά τα τελευταία χρόνια Όπως πολλά μέλη έχουν παραδεχθεί, παλιότερα υπήρχε πολύ καλύτερο επίπεδο όχι μόνο γιατί δεν υπήρχαν γιατροί αλλά γιατί δεν υπήρχε αυτός ο οπαδισμός που έχει διογκωθεί από την συγκεκριμένη ομάδα μελών καιρό τώρα με συνέπεια να καταλήξει το φόρουμ ρινγκ και να αποθαρρύνει μέλη να εκφραστούν και να ποστάρουν. Αυτή η φωτιά «σιγοκαίει» στο φόρουμ χρόνια τώρα, δεν ξεκίνησε από την παρουσία του γιατρού. Απλά η παρουσία του γιατρού την αναζωπύρωσε όπως και κάθε παρουσία κάποιου που πλήττει την κλινική και τις μεθόδους της.

Αυτά που έγγραφα για τον γιατρό και τον Β. ναι τα πίστευα και τα τεκμηρίωνα. Χαίρομαι όμως που έκανε βήματα μπροστά και “outing” έτσι ώστε να το εκφράσει δημόσια. Φαντάζομαι ότι και τώρα δεν θα θέλει να έρθει σε ευθεία σύγκρουση με ονοματεπώνυμο γιατί προφανώς υπάρχει συναδελφική αλληλεγγύη. Το ότι όμως έχει το θάρρος και δεν τα στρογγυλεύει εμένα με καλύπτει.

Οι πληροφορίες μου δεν είναι από εκεί που υπονοείς και δεν είναι από γιατρό, δεν υπάρχουν μόνο γιατροί στον χώρο. Επίσης δεν είναι απλά κάποιες πληροφορίες, υπάρχει τεκμηρίωση, υπάρχουν στοιχεία που δεν επιδέχονται αμφισβήτηση και την έχω όπως είπα μήνες, πριν την είσοδο του γιατρού στο φόρουμ η οποία όπως είδαμε έγινε λόγω του κακού στριπ που παρουσίαστηκε σε νήμα.

Η ελευθερία του λόγου δεν κινδυνεύει μόνο από τον φόβο. Μάλλον το αντίθετο ισχύει για το φόρουμ. Κινδυνεύει από τους «τραμπουκισμούς» και τους χωρίς όριο οπαδισμούς οι οποίοι έχουν αποθαρρύνει πολλούς από το να γράφουν και το έχουν καταντήσει «καφενείο» οπαδών. Αυτό δεν θα συνεχιστεί γιατί κανένας σοβαρός άνθρωπος (είτε γιατρός είτε μέλος) δεν θα δεχτεί να συμμετέχει σε ένα τέτοιο τοξικό περιβάλλον.
 

Panos1982

Well-Known Member
Τα παιδιά αυτα τα διεγραψες γιατι ηταν οπαδοί η γιατι ηταν συνεργατες της κλινικής ? Παντος ειχαν δειξει τις μμ τους κανονικα εφαγαν πολυ ξύλο κατα την παρουσιαση τους κ ηταν λογικο να ειναι συσπειρωμένοι.... κ να αντιδρούν ετσι..
Ο καρδιναλιος ας πουμε δεν πιεστηκε με την παρουσιαση του ?? Δεν ηρθε σε αμυνα ? Νομιζω λογικη αντιδραση ειναι αυτη...
Ο ιδιος ο γιατρος εδω που μπηκε δεν πιεστηκε ?? Εγω εκανα μια ερωτηση σε νημα ασθενη του κ δεν εκανα αλλη το σταματησα για να μην τον πιεσω αλλο γτ τον ειδα ειχε ζοριστει αρκετα γενικοτερα εκεινη τη περίοδο.
Εσυ εδωσες συμβουλές κ στον καρδιναλιο κ στο γιατρο. Σε αυτους που είχαν φαει τοσο ξυλο εδωσε κανεις ??
Δεν ειδα περαν του οπαδισμου ( που δικαιολογείται ) κατι αλλο μεμπτο η κραυγαλεο. Ειτε fishing....
Ναι δεν παρακολουθώ οπως παλια αλλα μ φανηκε καπως αυτη η μαζικη αποβολη....αδικη...στα δικα μ ματια τουλαχιστον. Δε ξερω αν έχω χασει επισοδειο αλλα οσο εχω παρακολουθησει δεν ειδα κατι τρανταχτο.
Γενικα πιστευω οτι εισαι δικαιος κ έμπειρος στο να χειριστείς καταστάσεις αλλα εξεπλαγειν με τη συγκεριμενη κίνηση.
Η παρουσια γιατρων παντος ειναι δικοπο μαχαιρι
Τα συμφεροντα αυξανονται.....οι ανταγωνισμοι επισης...η ανιδιοτελια μειώνεται
Το αν αυτο θα οδηγησει σε κατι καλυτερο η χειροτερο θα το δειξει η πορεία.....
 

tasos33

Well-Known Member
Τα παιδιά αυτα τα διεγραψες γιατι ηταν οπαδοί η γιατι ηταν συνεργατες της κλινικής ? Παντος ειχαν δειξει τις μμ τους κανονικα εφαγαν πολυ ξύλο κατα την παρουσιαση τους κ ηταν λογικο να ειναι συσπειρωμένοι.... κ να αντιδρούν ετσι..
Ο καρδιναλιος ας πουμε δεν πιεστηκε με την παρουσιαση του ?? Δεν ηρθε σε αμυνα ? Νομιζω λογικη αντιδραση ειναι αυτη...
Ο ιδιος ο γιατρος εδω που μπηκε δεν πιεστηκε ?? Εγω εκανα μια ερωτηση σε νημα ασθενη του κ δεν εκανα αλλη το σταματησα για να μην τον πιεσω αλλο γτ τον ειδα ειχε ζοριστει αρκετα γενικοτερα εκεινη τη περίοδο.
Εσυ εδωσες συμβουλές κ στον καρδιναλιο κ στο γιατρο. Σε αυτους που είχαν φαει τοσο ξυλο εδωσε κανεις ??
Δεν ειδα περαν του οπαδισμου ( που δικαιολογείται ) κατι αλλο μεμπτο η κραυγαλεο. Ειτε fishing....
Ναι δεν παρακολουθώ οπως παλια αλλα μ φανηκε καπως αυτη η μαζικη αποβολη....αδικη...στα δικα μ ματια τουλαχιστον. Δε ξερω αν έχω χασει επισοδειο αλλα οσο εχω παρακολουθησει δεν ειδα κατι τρανταχτο.
Γενικα πιστευω οτι εισαι δικαιος κ έμπειρος στο να χειριστείς καταστάσεις αλλα εξεπλαγειν με τη συγκεριμενη κίνηση.
Η παρουσια γιατρων παντος ειναι δικοπο μαχαιρι
Τα συμφεροντα αυξανονται.....οι ανταγωνισμοι επισης...η ανιδιοτελια μειώνεται
Το αν αυτο θα οδηγησει σε κατι καλυτερο η χειροτερο θα το δειξει η πορεία.....
Τι εννοείς δεν είδες fishing?τι έπρεπε να κάνουν ακόμα δηλαδή ? Ο 50423 στα περισσότερα νέα μέλη που ρωτούσαν την γνώμη τους απαντούσε στον ...βεκρη θα βάλεις 4000 με 2500ευρω. Μόνο βεκρη. Δε τα έβλεπες αυτά?

Πάνο Το ότι δεν είδαν ποτέ παράθυρα, στραβες hairline κτλ, όταν τα έβλεπαν και οι πέτρες αυτο δεν τους κάνει οπαδούς αλλά συνεργατες.
Ένα μέλος που είχε κάνει εκεί και δεν πήγε καλά,ο Αχιλλέας νομίζω , το είχε γράψει ξεκαθαρα, o 50423 ήταν ο λόγος που πήγα εκεί.

Κάνε υπομονή και θα δεις που θα βγουν και άλλα μέλη εν καιρώ να λαλησουν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα παιδιά αυτα τα διεγραψες γιατι ηταν οπαδοί η γιατι ηταν συνεργατες της κλινικής ? Παντος ειχαν δειξει τις μμ τους κανονικα εφαγαν πολυ ξύλο κατα την παρουσιαση τους κ ηταν λογικο να ειναι συσπειρωμένοι.... κ να αντιδρούν ετσι..
Ο καρδιναλιος ας πουμε δεν πιεστηκε με την παρουσιαση του ?? Δεν ηρθε σε αμυνα ? Νομιζω λογικη αντιδραση ειναι αυτη...
Ο ιδιος ο γιατρος εδω που μπηκε δεν πιεστηκε ?? Εγω εκανα μια ερωτηση σε νημα ασθενη του κ δεν εκανα αλλη το σταματησα για να μην τον πιεσω αλλο γτ τον ειδα ειχε ζοριστει αρκετα γενικοτερα εκεινη τη περίοδο.
Εσυ εδωσες συμβουλές κ στον καρδιναλιο κ στο γιατρο. Σε αυτους που είχαν φαει τοσο ξυλο εδωσε κανεις ??
Δεν ειδα περαν του οπαδισμου ( που δικαιολογείται ) κατι αλλο μεμπτο η κραυγαλεο. Ειτε fishing....
Ναι δεν παρακολουθώ οπως παλια αλλα μ φανηκε καπως αυτη η μαζικη αποβολη....αδικη...στα δικα μ ματια τουλαχιστον. Δε ξερω αν έχω χασει επισοδειο αλλα οσο εχω παρακολουθησει δεν ειδα κατι τρανταχτο.
Γενικα πιστευω οτι εισαι δικαιος κ έμπειρος στο να χειριστείς καταστάσεις αλλα εξεπλαγειν με τη συγκεριμενη κίνηση.
Η παρουσια γιατρων παντος ειναι δικοπο μαχαιρι
Τα συμφεροντα αυξανονται.....οι ανταγωνισμοι επισης...η ανιδιοτελια μειώνεται
Το αν αυτο θα οδηγησει σε κατι καλυτερο η χειροτερο θα το δειξει η πορεία.....

Αν ήξερες αυτά που ξέρω εγώ μπορεί και να είχες άλλη γνώμη. Λογικό και εγώ στην θέση σου μπορεί να έλεγα τα ίδια. Πάντως έχεις χάσει πολλά επεισόδια Πανό. Δεν θα επεκταθώ ξανά γιατί τα έχω ξαναγράψει, επαναλαμβάνομαι. Αν το επίπεδο συζήτησης και αντιπαράθεσης ήταν αυτό που έγινε στο νήμα του Καρδινάλιου δεν θα έλεγα τίποτα δεν μιλάμε για τέτοιο.

Αν η παρουσία των γιατρών γίνει με κανόνες θα ανεβάσει το επίπεδο του φόρουμ γιατί θα ανεβάσει και το επίπεδο του διαλόγου. Για αυτό χρειάζεται ήρεμο και πολιτισμένο κλίμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ένα μέλος που είχε κάνει εκεί και δεν πήγε καλά,ο Αχιλλέας νομίζω , το είχε γράψει ξεκαθαρα, o 50423 ήταν ο λόγος που πήγα εκεί.
Κάνε υπομονή και θα δεις που θα βγουν και άλλα μέλη εν καιρώ να λαλησουν.

Μόνο ο Αχιλλέας? Δεκάδες, μέχρι και ο Christopher το είπε ευθέως, πήγα λόγω του Δημήτρη με κλειστά τα μάτια, με πήρατε στο λαιμό σας (κανείς βέβαια δεν τον πήρε, εμείς τα γράφαμε από τότε). Και αν ανακάλυπτες ότι η μμ του Δημήτρη δεν ήταν τίμια και ήταν προσχεδιασμένη και άλλα πολλά, δεν υπάρχει τεράστιο ηθικό θέμα για όλους αυτούς που "σφάχτηκαν" νομίζοντας ότι ανακάλυψαν την σωτηρία τους? Το πρόβλημά μου δεν είναι το fishing, που στο κάτω κάτω είναι προφανές, αλλά η απάτη που καταστρέφει κεφάλια και αυτοί που με τραμπουκισμό κάνουν το μάυρο άσπρο παρασύροντας και άλλους. Ο μοναδικός λόγος που δεν το έχω βάρος στη συνείδησή μου ήταν γιατί τότε τα έγραψα και προειδοποιούσα.
 
Μπλουζα