Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

vlafo

Well-Known Member
Γιώργο, όλα τα πράγματα με τον καιρό ξεφουσκώνουν, έτσι γίνεται. Στις επίσημες κάποια στιγμή θα μπει κάποιο ανώτατα πλαφόν ποσταρίσματος και θα οργανωθούν ανά κατηγορίες (ήδη ξεκίνησα). Δεν καταλαβαίνω το μένος σου για τις επίσημες παρουσιάσεις. Εξάλλου οι επίσημες είναι ανοιχτές για όλες τις κλινικές, και η HDC ανεβάζει μια χαρά. Αν κάποια κλινική δεν θέλει να ανεβάσει ή δεν θέλει να φανεί η δουλειά της ή στο κάτω κάτω δεν θέλει να χαλάσει χρόνο και πιστεύει ότι δεν την ενδιαφέρει τι πρέπει να κάνουμε? Να σταματήσουμε τους υπόλοιπους που θέλουν?

Με συγχωρείς αλλά μόνο με τον ανταγωνισμό θα πάει μπροστά και το φόρουμ, δεν είμαστε δημόσιο Εγώ έχω απευθύνει πρόσκληση σε όλους, η πόρτα είναι ανοιχτή. Όσοι μας σνομπάρουν ή δεν τους ενδιαφέρουμε ας υποστούν και τις συνέπειες. Αυτός είναι ο νόμος της ελεύθερης αγοράς.
Nα μην μπει κανένα πλαφόν ποσταρίσματος.Δεν κατάλαβα τώρα θα έχουμε και πρόβλημα επειδή παρουσιάζονται άφθονα περιστατικά?
Θέλει μια κλινική να ασχοληθεί?Καλώς.Δεν θέλει πάλι καλώς.

Οι μόνοι κερδισμένοι θα είμαστε εμείς.

Αν ο Αναστασάκης και ο κάθε Αναστασάκης πιστεύει στον εαυτό του και το υποστηρίζει ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα.
Ανοιχτά όλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
για την ώρα εγώ παρακολουθω τον τελευταίο μήνα την "Αναστασιάδα"..
Φιλε Γιωργο, θα σου απαντησω με το ευαγγελικο..."ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλετω".

Τι εννοω;

Εσυ προσωπικα δε δικαιουσαι να φερεις αντιρρησεις στην αδιαμφισβητητη "Αναστασιαδα" του τελευταιου μηνα.

Και αυτο το γραφει καποιος (ο υποφαινομενος) που επισης εχει αντιληφθει και συμφωνει με οσα γραφεις περι "Αναστασιαδας". Προσωπικα εχω τις ενστασεις μου σε αυτο το "λιβανιστηρι" του γιατρου...προσωπικα δε συμφωνω με το υφος των σχολιων του, προσωπικα δε συμφωνω με την τιμολογιακη πολιτικη του, προσωπικα δε συμφωνω με την κριτικη που ασκει στα "super market".....

Εγω ομως, φιλε Γιωργο, δικαιουμαι να εκφραζω τις επιφυλαξεις μου, δικαιουμαι να θεωρω υποπτη την αλλαγη στασης μελων του forum απεναντι στο γιατρο.
Και αυτο, επειδη ουδεποτε εκανα προπαγανδα σε κανεναν γιατρο, ουδεποτε εκανα "λιβανιστηρι", παντοτε ειμαι στις επαλξεις και ασκω δριμεια κριτικη ακομη και σε μεγαλογιατρους του εξωτερικου. Αρα, αποδεικνυω καθημερινα οτι δεν ειμαι "βαλτος" και φερεφωνο κανενος.

Εσυ ομως, επαναλαμβανω, δε δικαιουσαι.

Οταν, εδω και δυο χρονια, καθημερινα κάνεις προπαγανδα υπερ του κ. Τυρκαλα, γραφεις για τον "κορυφαιο" Ελληνα γιατρο, προτεινεις καθημερινα την κλινικη του, δεν εχεις κανενα δικαιωμα να ενιστασαι που καποιοι αλλοι (αδικαιολογητα) κανουν το ιδιο για αλλους γιατρους.

Ας κοιταχθεις στον καθρεπτη και, αν διαπιστωσεις οτι και εσυ ακολουθεις την ιδια τακτικη, τοτε μην ανεβαινεις στα καγκελα διαμαρτυρομενος για την προπαγανδα που γινεται τον τελευταιο μηνα υπερ του κ. Αναστασακη.
 

manly_Man

Well-Known Member
Το θεμα ειναι να μη χαθει ο ανταγωνισμος μεταξυ των επιχειρησεων (κλινικων). Αν χαθει ο ανταγωνισμος και επικρατησει μονοπωλειο ή ολιγοπωλειο, τοτε οι συγκεκριμενες επιχειρησεις (κλινικες) δεν θα βελτιώνονται στις παρεχομενες υπηρεσιες τους αφου δεν θα εχουν να ανταγωνιστουν αλλες κλινικες και θα μπορουν να κανουν οτι θελουν και να χρεωνουν οτι θελουν...Αυτο θα ηταν εις βαρος ολων οσων ειναι υποψηφιοι για μεταμοσχευση, πρεπει να το καταλαβετε καλα αυτο και να μην υποστηριζετε κανεναν, αλλα να κανετε κριτικη (υγιη) ωστε να βελτιωνεται η καθε κλινικη. Επομενως οσες περισσοτερες επιλογες υπαρχουν τοσο περισσοτερος ανταγωνισμος θα επικρατει και θα αναναγκαζεται να βελτιωνει τις παρεχομενες υπηρεσιες της η καθε κλινικη για να μπορει να αντεξει στον ανταγωνισμο. Σσκεφτείτε λοιπον τι μας συμφερει να μειωνονται οι επιλογες ή να αυξανονται;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι μονόδρομος να πέσουν οι τιμές manly_Man. Η προσφορά αυξάνεται ραγδαία. Υπάρχει χρήμα στις μμ και το έχουν μυριστεί πολλοί. Με την FUE που δεν θέλει και κάποιο αρχικό κεφάλαιο επένδυσης, έχει αλλάξει ο κόσμος των μμ.
 

tol

Well-Known Member
Και για να μην παρεξηγηθω, θελω να διευκρινησω το εξης:

Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν "ψαρα", με κανεναν "βαλτο", με κανενα "φερεφωνο".

Ισα κι ισα, ως υπερμαχος της αρχαιοελληνικης δημοκρατιας, ειμαι αναφανδον υπερ της ελευθεροστομιας. Δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη τετοιων ατομων στο forum. Οπως δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη των ιδιων των γιατρων στο forum.

Εξαλλου αυτο ειναι για μενα θετικο πεδιο δρασης...μπορω να αντιπαραθετω τις ενστασεις μου, τις αντιθετες αποψεις μου, να κρινω και πολλες φορες να κατακρινω τα κακως κειμενα.

Ο πλουραλισμος ειναι ευλογια...η αντιπαραθεση με επιχειρηματα θεμιτη...ο καθενας μπορει να κρινει/συγκρινει και να καταληγει σε συμπερασματα.

Δηλαδη ενας νοημων ανθρωπος δεν μπορει να διακρινει απο χιλιομετρα μακρια οτι π.χ. ο Γιωργος ειναι ΤΥΡΚΑΛΙΚΟΣ ή ο Δημητρης/ο mic/ο tsek Βεκρικοι;

Φυσικα και το αντιλαμβανεται και φυσικα κρινει αναλογως τις αποψεις που διατυπωνονται εχοντας υποψη του τον οπαδισμο και την μεροληψια που διακρινει τα ατομα αυτα.

Και φυσικα θα ειναι παντοτε απεναντι τους, θα προσπαθει με επιχειρηματα να αντιταχθει στην προπαγανδα που ασκουν.

Ειναι ελευθεροι να λιβανιζουν, αλλά θα εχουν και τον αντιλογο.

Αυτη νομιζω ειναι η σωστη και δημοκρατικη λειτουργια του forum.
 

vlafo

Well-Known Member
Το θεμα ειναι να μη χαθει ο ανταγωνισμος μεταξυ των επιχειρησεων (κλινικων). Αν χαθει ο ανταγωνισμος και επικρατησει μονοπωλειο ή ολιγοπωλειο, τοτε οι συγκεκριμενες επιχειρησεις (κλινικες) δεν θα βελτιώνονται στις παρεχομενες υπηρεσιες τους αφου δεν θα εχουν να ανταγωνιστουν αλλες κλινικες και θα μπορουν να κανουν οτι θελουν και να χρεωνουν οτι θελουν...Αυτο θα ηταν εις βαρος ολων οσων ειναι υποψηφιοι για μεταμοσχευση, πρεπει να το καταλαβετε καλα αυτο και να μην υποστηριζετε κανεναν, αλλα να κανετε κριτικη (υγιη) ωστε να βελτιωνεται η καθε κλινικη. Επομενως οσες περισσοτερες επιλογες υπαρχουν τοσο περισσοτερος ανταγωνισμος θα επικρατει και θα αναναγκαζεται να βελτιωνει τις παρεχομενες υπηρεσιες της η καθε κλινικη για να μπορει να αντεξει στον ανταγωνισμο. Σσκεφτείτε λοιπον τι μας συμφερει να μειωνονται οι επιλογες ή να αυξανονται;
Δεν χάνεται μην ανησυχείς τώρα ξεκινάει το παιχνίδι.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εγω πάντως κάποια στιγμη που ρώτησα την άποψη του Δημητρη σε pm για δύο έλληνες γιατρούς, δεν μου απάντησε πήγαινε στο βεκρή, μου απάντησε να διαβάσω το forum και να κάνω την έρευνα μου. χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει και κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και για να μην παρεξηγηθω, θελω να διευκρινησω το εξης:

Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν "ψαρα", με κανεναν "βαλτο", με κανενα "φερεφωνο".

Ισα κι ισα, ως υπερμαχος της αρχαιοελληνικης δημοκρατιας, ειμαι αναφανδον υπερ της ελευθεροστομιας. Δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη τετοιων ατομων στο forum. Οπως δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη των ιδιων των γιατρων στο forum.

Εξαλλου αυτο ειναι για μενα θετικο πεδιο δρασης...μπορω να αντιπαραθετω τις ενστασεις μου, τις αντιθετες αποψεις μου, να κρινω και πολλες φορες να κατακρινω τα κακως κειμενα.

Ο πλουραλισμος ειναι ευλογια...η αντιπαραθεση με επιχειρηματα θεμιτη...ο καθενας μπορει να κρινει/συγκρινει και να καταληγει σε συμπερασματα.

Δηλαδη ενας νοημων ανθρωπος δεν μπορει να διακρινει απο χιλιομετρα μακρια οτι π.χ. ο Γιωργος ειναι ΤΥΡΚΑΛΙΚΟΣ ή ο Δημητρης/ο mic/ο tsek Βεκρικοι;

Φυσικα και το αντιλαμβανεται και φυσικα κρινει αναλογως τις αποψεις που διατυπωνονται εχοντας υποψη του τον οπαδισμο και την μεροληψια που διακρινει τα ατομα αυτα.

Και φυσικα θα ειναι παντοτε απεναντι τους, θα προσπαθει με επιχειρηματα να αντιταχθει στην προπαγανδα που ασκουν.

Ειναι ελευθεροι να λιβανιζουν, αλλά θα εχουν και τον αντιλογο.

Αυτη νομιζω ειναι η σωστη και δημοκρατικη λειτουργια του forum.

Όλα δεκτά και σωστά πλην της απάτης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Δημήτρη απ όσα γράφεις συμφωνώ κ επαυξάνω σε ότι λες για τον stripar και μόνο, η στάση του οποίου είναι απαράδεκτη και ο @CVIAL ουδέποτε πήρε θέση για όλη την στάση του. Κάποια στιγμή θα επανέλθουμε.

Όσον αφορά τα υπόλοιπα που γράφεις όπως είχα γράψει κ παλαιότερα θα σας είχα μπαναρει ως μέλη,αν ήμουν mod, όχι γιατί κάνατε στον βεκρη μμ, όχι γιατί πήρατε καλά αποτελέσματα και αγαπήσαμε τον γιατρό (συμβαίνει με όλους αυτό) αλλά γιατί μονίμως εθελοτυφλουσατε σε όλα τα στραβά της κλινικής, και έχει πολλά στραβά, όταν κάνεις τα στραβά μάτια δεν πρόκειται περί αγαπης αλλά περί υποστήριξης και συνεργασίας.
Τα υπόλοιπα πέρσι strip fut fue που γράφεις είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
 

vlafo

Well-Known Member
Και για να μην παρεξηγηθω, θελω να διευκρινησω το εξης:

Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν "ψαρα", με κανεναν "βαλτο", με κανενα "φερεφωνο".

Ισα κι ισα, ως υπερμαχος της αρχαιοελληνικης δημοκρατιας, ειμαι αναφανδον υπερ της ελευθεροστομιας. Δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη τετοιων ατομων στο forum. Οπως δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη των ιδιων των γιατρων στο forum.

Εξαλλου αυτο ειναι για μενα θετικο πεδιο δρασης...μπορω να αντιπαραθετω τις ενστασεις μου, τις αντιθετες αποψεις μου, να κρινω και πολλες φορες να κατακρινω τα κακως κειμενα.

Ο πλουραλισμος ειναι ευλογια...η αντιπαραθεση με επιχειρηματα θεμιτη...ο καθενας μπορει να κρινει/συγκρινει και να καταληγει σε συμπερασματα.

Δηλαδη ενας νοημων ανθρωπος δεν μπορει να διακρινει απο χιλιομετρα μακρια οτι π.χ. ο Γιωργος ειναι ΤΥΡΚΑΛΙΚΟΣ ή ο Δημητρης/ο mic/ο tsek Βεκρικοι;

Φυσικα και το αντιλαμβανεται και φυσικα κρινει αναλογως τις αποψεις που διατυπωνονται εχοντας υποψη του τον οπαδισμο και την μεροληψια που διακρινει τα ατομα αυτα.

Και φυσικα θα ειναι παντοτε απεναντι τους, θα προσπαθει με επιχειρηματα να αντιταχθει στην προπαγανδα που ασκουν.

Ειναι ελευθεροι να λιβανιζουν, αλλά θα εχουν και τον αντιλογο.

Αυτη νομιζω ειναι η σωστη και δημοκρατικη λειτουργια του forum.
Φίλε Tol
Μια και ουσιαστικά συμφωνώ με τα περισσότερα που παραθέτεις,θα κολλήσω σε αυτή σου τη φράση μόνο.
"Ειναι ελευθεροι να λιβανιζουν, αλλά θα εχουν και τον αντιλογο."

Δεν πρέπει να υπάρχει ένα ελάχιστο επίπεδο επικοινωνίας και να συμφωνούμε στα ελάχιστα?

Πρέπει να αντιπαρατιθέμεθα όπως και να έχει ακόμα και για το αυταπόδεικτο?
Μαύρο ο ένας άσπρο ο άλλος?

Αντικειμενικές σταθερές δηλαδή δεν υπάρχουνε πουθενά;
Γιατί εδώ ούτε τα προφανή δεν μπορούμε να στηρίξουμε όλοι.

Προσωπικά εμένα με διαλύει αυτό,δεν είναι σοβαρή αντιπαράθεση,για να πίνουμε κανένα κρασί ή καμία μπύρα μια χαρά είναι
(έτσι να ευθυμήσουμε και λίγο).

Απλά καταλήγω και λέω ότι άμα δεν είσαι έμισθος υπάλληλος από μια κλινική,(οπότε εκεί είναι λογικότατη αυτή η συμπεριφορά),τότε είναι η κατηγορία των ανθρώπων που τρέφονται με τον μόνιμο καυγά που πηγάζει από αλλού.

Τότε να πάνε για καμία ψυχανάλυση η να τους ανοίξουμε νέο νήμα εδώ .
 

manly_Man

Well-Known Member
Δημήτρη απ όσα γράφεις συμφωνώ κ επαυξάνω σε ότι λες για τον stripar και μόνο, η στάση του οποίου είναι απαράδεκτη και ο @CVIAL ουδέποτε πήρε θέση για όλη την στάση του. Κάποια στιγμή θα επανέλθουμε.

Όσον αφορά τα υπόλοιπα που γράφεις όπως είχα γράψει κ παλαιότερα θα σας είχα μπαναρει ως μέλη,αν ήμουν mod, όχι γιατί κάνατε στον βεκρη μμ, όχι γιατί πήρατε καλά αποτελέσματα και αγαπήσαμε τον γιατρό (συμβαίνει με όλους αυτό) αλλά γιατί μονίμως εθελοτυφλουσατε σε όλα τα στραβά της κλινικής, και έχει πολλά στραβά, όταν κάνεις τα στραβά μάτια δεν πρόκειται περί αγαπης αλλά περί υποστήριξης και συνεργασίας.
Τα υπόλοιπα πέρσι strip fut fue που γράφεις είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
που πηγε το σχολιο του "@Dimitris hairloss" ; εγινε διαγραφη ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Aφού έχει αποκλειστεί manly man.
Ξέφυγε μάλλον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
αφου βλεπω παλια σχολια των παιδιων που εφαγαν μπαν, παραμενουν ακομα...αρα θα εμενε και αυτο κανονικα και ας εφαγε μπαν ο "νεος" του λογαριασμος...δεν προλαβα να το διαβασω και ολο, γιατι εκανα ανανεωση στη σελιδα και μετα χαθηκε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, θα σου απαντησω με το ευαγγελικο..."ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλετω".

Τι εννοω;

Εσυ προσωπικα δε δικαιουσαι να φερεις αντιρρησεις στην αδιαμφισβητητη "Αναστασιαδα" του τελευταιου μηνα.

Και αυτο το γραφει καποιος (ο υποφαινομενος) που επισης εχει αντιληφθει και συμφωνει με οσα γραφεις περι "Αναστασιαδας". Προσωπικα εχω τις ενστασεις μου σε αυτο το "λιβανιστηρι" του γιατρου...προσωπικα δε συμφωνω με το υφος των σχολιων του, προσωπικα δε συμφωνω με την τιμολογιακη πολιτικη του, προσωπικα δε συμφωνω με την κριτικη που ασκει στα "super market".....

Εγω ομως, φιλε Γιωργο, δικαιουμαι να εκφραζω τις επιφυλαξεις μου, δικαιουμαι να θεωρω υποπτη την αλλαγη στασης μελων του forum απεναντι στο γιατρο.
Και αυτο, επειδη ουδεποτε εκανα προπαγανδα σε κανεναν γιατρο, ουδεποτε εκανα "λιβανιστηρι", παντοτε ειμαι στις επαλξεις και ασκω δριμεια κριτικη ακομη και σε μεγαλογιατρους του εξωτερικου. Αρα, αποδεικνυω καθημερινα οτι δεν ειμαι "βαλτος" και φερεφωνο κανενος.

Εσυ ομως, επαναλαμβανω, δε δικαιουσαι.

Οταν, εδω και δυο χρονια, καθημερινα κάνεις προπαγανδα υπερ του κ. Τυρκαλα, γραφεις για τον "κορυφαιο" Ελληνα γιατρο, προτεινεις καθημερινα την κλινικη του, δεν εχεις κανενα δικαιωμα να ενιστασαι που καποιοι αλλοι (αδικαιολογητα) κανουν το ιδιο για αλλους γιατρους.

Ας κοιταχθεις στον καθρεπτη και, αν διαπιστωσεις οτι και εσυ ακολουθεις την ιδια τακτικη, τοτε μην ανεβαινεις στα καγκελα διαμαρτυρομενος για την προπαγανδα που γινεται τον τελευταιο μηνα υπερ του κ. Αναστασακη.
Θεωρείς δλδ ότι κάνω προπαγάνδα υπέρ του γιατρού που μου έκανε μμ; Σπρώχνω υποψηφίους εκεί; Ίσως τα παιρνω κιόλας ; Έχεις δεις δλδ να αναφέρω σε κάποιον πήγαινε στον τιρκαλα η ότι τιρκαλασ μαμει κ δερνει; Εδώ μπει ποτέ σε κάποιο νήμα να χωθώ από μόνος μου σε κάποιον που ρωτάει ανυποψίαστα να πω πηγαίνει εκεί ; Όταν άλλοι όπως κ εσύ χώνονται κ λένε την άποψη τους ; Μα βρες μου ένα νήμα ...μια πρόταση...μια λέξη που έχω χωθεί σε κάποιον πήγαινε εκεί ...μια λέξη! Βρες μου έναν που να έχω κάνει κίνηση να τον πλησιάσω ...όσους έχω πει την άποψη μου να πάνε στον τάδε πρώτοι εκείνοι με ρώτησαν σε πμ κ είπα την γνώμη μου ...μάρτυρες όλοι αυτοί που διαβάζουν τώρα το ποστ μου...τώρα αν εσύ τα πιστεύεις αυτά για μένα ...λυπάμαι ....δεν θα μπω βασικά κ στην διαδικασία να σε πείσω για ανάποδο ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Και για να μην παρεξηγηθω, θελω να διευκρινησω το εξης:

Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν "ψαρα", με κανεναν "βαλτο", με κανενα "φερεφωνο".

Ισα κι ισα, ως υπερμαχος της αρχαιοελληνικης δημοκρατιας, ειμαι αναφανδον υπερ της ελευθεροστομιας. Δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη τετοιων ατομων στο forum. Οπως δεν εχω καμια ενσταση για τη συμμετοχη των ιδιων των γιατρων στο forum.

Εξαλλου αυτο ειναι για μενα θετικο πεδιο δρασης...μπορω να αντιπαραθετω τις ενστασεις μου, τις αντιθετες αποψεις μου, να κρινω και πολλες φορες να κατακρινω τα κακως κειμενα.

Ο πλουραλισμος ειναι ευλογια...η αντιπαραθεση με επιχειρηματα θεμιτη...ο καθενας μπορει να κρινει/συγκρινει και να καταληγει σε συμπερασματα.

Δηλαδη ενας νοημων ανθρωπος δεν μπορει να διακρινει απο χιλιομετρα μακρια οτι π.χ. ο Γιωργος ειναι ΤΥΡΚΑΛΙΚΟΣ ή ο Δημητρης/ο mic/ο tsek Βεκρικοι;

Φυσικα και το αντιλαμβανεται και φυσικα κρινει αναλογως τις αποψεις που διατυπωνονται εχοντας υποψη του τον οπαδισμο και την μεροληψια που διακρινει τα ατομα αυτα.

Και φυσικα θα ειναι παντοτε απεναντι τους, θα προσπαθει με επιχειρηματα να αντιταχθει στην προπαγανδα που ασκουν.

Ειναι ελευθεροι να λιβανιζουν, αλλά θα εχουν και τον αντιλογο.

Αυτη νομιζω ειναι η σωστη και δημοκρατικη λειτουργια του forum.
Φασκεις κ αντιφάσεις ....μιλάς για δημοκρατία κ πόσο υπέρμαχος είσαι κ ακριβώς τον προηγούμενο ποστ μου κάνεις κήρυγμα ότι εσύ μπορείς να κάνεις κριτική στον αναστασακη αλλά εγώ όχι ....οκ ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η εμπειρία μου από την πρώτη μέρα λειτουργιας του φόρουμ έως και τωρα είναι οτι αυτη τη στιγμη το φορουμ λειτουργει υποδειγματικά.
Ξεκινήσαμε με το τι είναι η μινοξιδιλη και πως απλώνεται στο κεφάλι.......συνεχίσαμε με ιδιοκατασκευές και διάφορα μαντζουνια.
Στις μεταμοσχεύσεις υπήρχε μονο η FUT.......δεν ξέραμε καν για FUE.
Οι σωστες και πετυχημενες μεταμοσχεύσεις ηταν άπιαστο όνειρο λόγω του οικονομικού.......όλοι σκεφτομασταν να μαζεψουμε λεφτά να πάμε Καναδά ή Αμερική.
Τα ταξίδια του @Panos1982 και των αλλων παιδιών ηταν η επανασταση της εποχής.
Μετα μπήκε στο παιχνιδι η Κύπρος με τον @John_John1...........σιγά σιγά μαθεύτηκε η FUE, η Τουρκία κτλ.
Όλα αυτά τα χρόνια έχουμε φαει φωτογραφίες πειραγμενες, φωτογραφιες με τοπικ , παρουσιάσεις ετεροχρονισμενες ως και παρουσιάσεις που στο τρίμηνο μας έδειχναν την φωτογραφία του εξαμήνου .
Μας έχουν ανεβάσει και φωτογραφιες με τις σαπουναδες στο κεφάλι μετα απο λουσιμο για να μας δείξουν το εντυπωσιακό αποτέλεσμα.(για όσους θυμούνται ).

Αν θυμάσαι @Panos1982 υπηρχε και ο αντίστοιχος Δημήτρης της εποχής ο οποίος είχε ακριβως την ίδια συμπεριφορά και τον ίδιο τροπο λειτουργίας στο φόρουμ και τελικά αποδείχτηκε οτι για καιρό δούλευε στην D@I......

Το φόρουμ την κοιλιά του την έκανε........αυτή την στιγμη ανεβαίνει επίπεδο.
Βρε συμφωνώ σε όλα αυτά κ το φαντάζομαι πόσο πολύ έχει εξελιχθεί σαν φόρουμ ...αλλά σκέψου να γίνει τσιφλίκι κλινικών κ να χαθούν όλες αυτές οι πληροφορίες οι ανεξάρτητες μέσα στον ανταγωνισμό των κλινικών ....
 

vlafo

Well-Known Member
Βρε συμφωνώ σε όλα αυτά κ το φαντάζομαι πόσο πολύ έχει εξελιχθεί σαν φόρουμ ...αλλά σκέψου να γίνει τσιφλίκι κλινικών κ να χαθούν όλες αυτές οι πληροφορίες οι ανεξάρτητες μέσα στον ανταγωνισμό των κλινικών ....
Γιώργο το ξαναλέω

Δεν πειράζει άσε να γίνει τσιφλίκι κλινικών με προσαρμοσμένους "όρους φόρουμ" και μόνο εμείς θα βγούμε κερδισμένοι από αυτό.

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε.
 

vag25

Well-Known Member
Δημήτρη απ όσα γράφεις συμφωνώ κ επαυξάνω σε ότι λες για τον stripar και μόνο, η στάση του οποίου είναι απαράδεκτη και ο @CVIAL ουδέποτε πήρε θέση για όλη την στάση του. Κάποια στιγμή θα επανέλθουμε.
Eδω ναι!

Για την περιπτωση stripar συμφωνω και εγω. Ειναι legit κριτικη προς Cvial. Για μενα θα επρεπε να αποκλειστει και αυτο το μελος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο το ξαναλέω

Δεν πειράζει άσε να γίνει τσιφλίκι κλινικών με προσαρμοσμένους "όρους φόρουμ" και μόνο εμείς θα βγούμε κερδισμένοι από αυτό.

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε.

Εγώ πάντως αυτό που βλέπω μέχρι στιγμής δεν έχει καμία σχέση με "τσιφλίκι, ο γιατρός είναι το πιο υπάκουο μέλος. Στην πρώτη παρατήρηση μαζεύεται σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα.
 
Μπλουζα