Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

vag25

Well-Known Member
μπορει ομως καποιοι να μην εχουν τις ιδιες απαιτησεις και να αρκουνται με ενα απλο αποτελεσμα...πχ εσυ θυμαμαι ειπες οτι εισαι πολυ εκλεκτικος και μονο καποια απο τα περιστατικα του lorenjo και του couto σου αρεσουν...καποιος αλλος μπορει να εβλεπε και ενα απλο αποτελεσμα ως το ιδανικο για αυτον...και ας μην ειχε τα ιδια πρωτοκολλα οπως λες με τον κορυφαιο γιατρο....οποτε υπο αυτη την εννοια μπορει καποιος να θεωρουσε καλο αποτελεσμα καποιο ενω εσενα να σου φαινοταν παραλογο που του αρεσει κτλπ και να θεωρουσες υποπτη την συμπεριφορα του... οποτε ειναι ειναι υποκειμενικα ολα αυτα.
Σαφως, αλλα εννοω αυτον που επιμενει οτι λαθος πρακτικες ειναι σωστες.

Η επιλογη για τον καθενα ειναι πραγματι προσωπικη και σεβαστη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοείται οτι εάν καταλάβαινα πρόθεση fishing δε θα έμπαινα καν στη διαδικασία .
Όμως δεν είδα κατι τέτοιο .
Τι να κανουμε τωρα .
Το οπαδοι δεν ενόχλησε τον διαχειριστή
Εξ´αλλου υπαρχουν και άλλοι που αναφέρονται σε κλινικές και προτείνουν γιατρούς σε μέλη που ψάχνονται .
Το περίεργο με αυτούς ειναι οτι βρίσκονται στο φορουμ πολλα χρονια και δεν εχουν κανει καν μεταμοσχευση .
Μονο κριτικη .
Αυτοί τι ακριβώς ειναι?
Πανω σε ποιο αποτέλεσμα και εμπειρία προτείνουν κλινικές
YouTube η consultation στο τσαμπα ?

Το τέλειο έγκλημα είναι αυτό που δεν αφήνει αποτυπώματα. Τo pm αφήνει. Το οπαδοί πάντα ενοχλούσε τον διαχειριστή αλλά δεν ήταν αρκετό για να ξεπεράσει τις αναστολές του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά εγώ νομίζω υπερβάλλουμε λίγο .... Η εμπειρία μου αυτά τα τρία χρόνια που είμαι μέλος στο φόρουμ είναι ότι ενεργοί συστηματικά είναι καμιά 20αρια .... Κ οι υπόλοιποι αναγνώστες .... Όσοι πήγαν να ψαρέψουν αμέσως με το που μπήκαν βγήκαν με συνοπτικές διαδικασίες. Θεωρώ ότι είστε υπερβολικοί με τον Άκη κ εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ψαράς απλά οπαδός κλινικής . Κ αυτό το πράγμα πρέπει να ξεχωρίζει. Εμένα προσωπικά μου έχουν στείλει κάποιοι να πω την γνώμη μου σε πμ διάφορα μέλη για παράδειγμα. Τι να πω ; Να μην πω την εμπειρία μου ; Να μην πω να δώσουν μια ευκαιρία στο γιατρό που επέλεξα εγώ ; Κάποιοι με άκουσαν κάποιοι όχι ...είμαι ψαράς ; Έχω όφελος ; Όπως τους είπα για παράδειγμα μακριά από dhi όσο οξύμωρο σκούφο αφού από εκεί μέσα γνώρισα τον γιατρό . Αυτές της εμπειριες έχω κ αυτή την άποψη έχω σχηματίσει .
Υγ: να πω επίσης στον cvial ότι οι κωδικόι μου δεν έχουν αλλάξει κ μπορεί ανά πάσα στιγμή να μπαίνει στον λογαριασμό μου κ θα δει σε προσωπικά μηνύματα μου αυτά που λίγο πολύ λέω κ εδώ.
 

Georgie

Well-Known Member
Το τέλειο έγκλημα είναι αυτό που δεν αφήνει αποτυπώματα. Τo pm αφήνει. Το οπαδοί πάντα ενοχλούσε τον διαχειριστή αλλά δεν ήταν αρκετό για να ξεπεράσει τις αναστολές του.
Τρομάζεις :)
 

Συνημμένα

  • IMG_8727.JPG
    IMG_8727.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 5

manly_Man

Well-Known Member
Παιδιά εγώ νομίζω υπερβάλλουμε λίγο .... Η εμπειρία μου αυτά τα τρία χρόνια που είμαι μέλος στο φόρουμ είναι ότι ενεργοί συστηματικά είναι καμιά 20αρια .... Κ οι υπόλοιποι αναγνώστες .... Όσοι πήγαν να ψαρέψουν αμέσως με το που μπήκαν βγήκαν με συνοπτικές διαδικασίες. Θεωρώ ότι είστε υπερβολικοί με τον Άκη κ εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ψαράς απλά οπαδός κλινικής . Κ αυτό το πράγμα πρέπει να ξεχωρίζει. Εμένα προσωπικά μου έχουν στείλει κάποιοι να πω την γνώμη μου σε πμ διάφορα μέλη για παράδειγμα. Τι να πω ; Να μην πω την εμπειρία μου ; Να μην πω να δώσουν μια ευκαιρία στο γιατρό που επέλεξα εγώ ; Κάποιοι με άκουσαν κάποιοι όχι ...είμαι ψαράς ; Έχω όφελος ; Όπως τους είπα για παράδειγμα μακριά από dhi όσο οξύμωρο σκούφο αφού από εκεί μέσα γνώρισα τον γιατρό . Αυτές της εμπειριες έχω κ αυτή την άποψη έχω σχηματίσει .
Υγ: να πω επίσης στον cvial ότι οι κωδικόι μου δεν έχουν αλλάξει κ μπορεί ανά πάσα στιγμή να μπαίνει στον λογαριασμό μου κ θα δει σε προσωπικά μηνύματα μου αυτά που λίγο πολύ λέω κ εδώ.
ολοι το κανουν αυτο οταν ειχαν μια καλη εμπειρια με καποιον, το να την λενε και σε καποιον που τους ρωτησε δεν ειναι μεμπτο....εγω ειπα οτι δεν επρεπε να διαγραφουν οι υπολοιποι...γιατι το "οπαδιλικι" οπως λενε ειναι συχνο φαινομενο εδω (γιατι καποιοι χαιρονται τοσο πολυ που αλλαξε πολυ η εικονα τους και παθιαζονται με αυτο) και ο καθενας ειναι σαν να προσβαλλεται ο ιδιος, οταν συνεχεια κατηγορουν την επιλογη που εκανε (ειναι σαν να τον λενε χαζο)...οποτε βγαινει να πει την δικη του αληθεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Παιδιά εγώ νομίζω υπερβάλλουμε λίγο .... Η εμπειρία μου αυτά τα τρία χρόνια που είμαι μέλος στο φόρουμ είναι ότι ενεργοί συστηματικά είναι καμιά 20αρια ....
13 ειναι μονο τα λαικ που πηρε το ποστ του Cvial για την διαγραφη, σε μιση μερα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο δεν βλέπω ποτέ προσωπικά μηνύματα ούτε ξέρω τους κωδικούς μελών. Δεν με ενοχλεί επίσης κάποιος να προτείνει την κλινική του. Τουναντίον επιβάλλεται αν είχε καλή εμπειρία. Το πρόβλημα μου δεν είναι οι ψαράδες (εκτός και αν μιλάμε για απάτη όπως στην προκειμένη περίπτωση). Οι συμπεριφορές που πρόαγουν τον σκοταδισμό είναι για μένα casus beli. Εκεί έχω θέμα. Μπορεί να μην ενεργώ εν θερμω αλλά σε βάθος χρόνου δεν το αφήνω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού

Εξαιρετική αλλά παλιομοδίτικος ο τρόπος. Το pm είναι βόμβα στα χέρια αυτών που το στέλνεις όχι στα δικά μου. Εξάλλου δεν παρακολουθώ pm, δεν υπάρχει δυνατότητα, δεν θα το έκανα και ούτε με ενδιαφέρει. Αυτά που γράφονται με ενδιαφέρουν.
 

Georgie

Well-Known Member
θα συμφωνήσω με τον @kardinalios για τη συστηματική προώθηση της κλινικής και των περιστατικών με likes και θετικά σχόλια, και την μη συμμετοχή σε παρουσιάσεις και αποτελέσματα αξιόλογα άλλων κλινικών .
Νομίζω όμως οτι και άλλοι το κανουν αυτο .
Και δε μπορω να καταλάβω το λόγο που γινεται.
Οταν κάποιο μέλος χωρις ιδιοτέλεια μπαίνει στη διαδικασία να παρουσιάσει μεταμοσχευση ανεξαρτήτως της επιλογής του,
Η συμπαράσταση πρεπει να ειναι δεδομένη .Ειδικά απο μέλη που εχουν μπει σε αυτη τη διαδικασία .
Επίσης οταν βλεπουμε μέλη νεαρής ηλικίας δε προτείνουμε grafts και κλινικές, αλλα προσπαθούμε να τους αποτρέψουμε οσο αυτο ειναι δυνατό.
 

Georgie

Well-Known Member
Εξαιρετική αλλά παλιομοδίτικος ο τρόπος. Το pm είναι βόμβα στα χέρια αυτών που το στέλνεις όχι στα δικά μου. Εξάλλου δεν παρακολουθώ pm, δεν υπάρχει δυνατότητα, δεν θα το έκανα και ούτε με ενδιαφέρει. Αυτά που γράφονται με ενδιαφέρουν.
East Berlin .
Τι παλιομοδίτικος
Ειχαν ανακαλύψει το 5g πριν τα γατάκια τους δυτικούς .
Ξέρανε και τι ονειρο είδες το βράδι .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο δεν βλέπω ποτέ προσωπικά μηνύματα ούτε ξέρω τους κωδικούς μελών. Δεν με ενοχλεί επίσης κάποιος να προτείνει την κλινική του. Τουναντίον επιβάλλεται αν είχε καλή εμπειρία. Το πρόβλημα μου δεν είναι οι ψαράδες (εκτός και αν μιλάμε για απάτη όπως στην προκειμένη περίπτωση). Οι συμπεριφορές που πρόαγουν τον σκοταδισμό είναι για μένα casus beli. Εκεί έχω θέμα. Μπορεί να μην ενεργώ εν θερμω αλλά σε βάθος χρόνου δεν το αφήνω.
Ε τους δικούς μου κωδικούς τους ξέρεις αφού χρειάστηκε να μπεις στο λογ μου να με βοηθήσεις στην περσινή παρουσίαση ...αλλά τεσπά άστο αυτό...το ψάρεμα είναι μεγάλη συζητήση γιατί για έμενα τουλάχιστον ούτε ο Δημήτρης ούτε ο Άκης "ενοχλουσαν" απεναντίας Μ ενοχλούν άλλοι που έστω κ "νόμιμα" βομβαρδίζουν κ πιπιλιζουν μυαλά τελευταία προσπαθώντας να κάνουν το άσπρο μαύρο κ να δείχνουν ότι μια είναι η επιλογή μμ .. εγώ προσωπικά τελευταία βλέπω τεράστιες αλλαγές στην ιδιομορφία του φόρουμ και αλλαγη πλεύσης ατόμων ξανφικα που δεν το περίμενα. Απεναντίας υπάρχουν παιδιά που δεν ειχα κ τόσο σε εκτίμηση που με ξάφνιασαν ευχάριστα με την στάση τους κ δείχνουν ότι πιστεύουν πραγματικά σ αυτά που λένε χωρίς να υποσκάπτουν αλλά από πίσω..... Ακόμα κ να ήταν βάλτοι τουλάχιστον δημόσια δεν ήταν κ τόσο ενοχλητικοί (Δημήτρης Άκης εννοώ).... Δεν μπορω να ξέρω τι παίζει απο πίσω κ βασικά ούτε με ενδιαφέρει γιατί ενήλικοι είμαστε όλοι κ ο καθένας κάνει μόνος του τις επιλογές του. Το ερώτημα είναι το εξής ... Είναι σημαντικό αν κάποιος το κάνει νόμιμα η ανώνυμα το ψάρεμα και ποιος το κάνει η αν επιτρέπεται το ψάρεμα η όχι γνκ; Γιατί το φόρουμ ξαφνικά μονοπωλεί το ενδιαφέρον προς μια κατεύθυνση συγκεκριμένη με τις ευλογίες κ τις δικές σου cvial κ δεν ανοίγει ρουθούνι ... Μήπως τουλάχιστον θα επρεπε να μπει κ ένα φρένο κ μέτρο στις επίσημες παρουσιάσεις των κλινικών αφού πιστεύεις ότι χρειάζονται επίσημα νήματα γι αυτές ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο έχω καταλάβει τις ανησυχίες σου, δεν χρειάζεται να τις επαναλαμβάνεις κάθε τόσο. Σου είπα ότι το παρακολουθώ και προφανώς με ενδιαφέρει να υπάρχει ισορροπία στο φόρουμ. Αποφάσεις εν θερμώ δεν παίρνω. Αν θες να συνεισφέρεις θετικά μπορεις να μιλήσεις και με τον Τιρκάλα, που φαίνεται ότι μπορεί να δώσει δείγματα και έχει περιστατικά, να ανοίξει επίσημο νήμα και εγώ θα είναι αρωγός στην προσπάθεια. Δεν με ενδιαφέρει να υπάρχει μια μόνο επιλογή, με ενδιαφέρουν οι πολλές σωστές επιλογές. Βέβαια δεν έχω καταλάβει σε ποιόν ανήκει η κλινική, στον Τιρκάλα ή υπάρχει άλλος ιδιοκτήτης;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο έχω καταλάβει τις ανησυχίες σου, δεν χρειάζεται να τις επαναλαμβάνεις κάθε τόσο. Σου είπα ότι το παρακολουθώ και προφανώς με ενδιαφέρει να υπάρχει ισορροπία στο φόρουμ. Αποφάσεις εν θερμώ δεν παίρνω. Αν θες να συνεισφέρεις θετικά μπορεις να μιλήσεις και με τον Τιρκάλα, που φαίνεται ότι μπορεί να δώσει δείγματα και έχει περιστατικά, να ανοίξει επίσημο νήμα και εγώ θα είναι αρωγός στην προσπάθεια. Δεν με ενδιαφέρει να υπάρχει μια μόνο επιλογή, με ενδιαφέρουν οι πολλές σωστές επιλογές. Βέβαια δεν έχω καταλάβει σε ποιόν ανήκει η κλινική, στον Τιρκάλα ή υπάρχει άλλος ιδιοκτήτης;
Δεν μπορώ να του πω να κάνει κάτι με το ζόρι ...έχει μια άλλη φιλοσοφία...αυτό που μπορεί να γίνει είναι όποιος πηγαίνει τιρκαλα να κάνει παρουσίαση κ να ζητά λεπτομέρειες... ανεξάρτητες μεμονωμένες παρουσιάσεις ...είναι εκπρόσωπος της Starks στην Ελλάδα επίσης σ αυτό που ρώτησες κ είναι ένα θέμα επίσης ...λογικά δεν μπορεί να κάνει του κεφαλιού του...
 

makis25

Well-Known Member
τωρα τελευταια πηρε μπρος αυτη η κλινικη , ειδα χθες πως ποσταραν αποτελεσματα στη σελιδα τους με ημερομηνιες τις τελευταιες εβδομαδες . Σηκωνει μεγαλη βελτιωση βεβαια η σελιδα γενικα για πληροφοριες , το γιατρο , θεραπειες και πανω απο ολα καλυτερο φωτογραφικο υλικο πριν και μετα . Ακομα και αυτη την κινητικοτητα εγω την αποδιδω στο οτι ο Κ.Αναστασακης εμφανιστηκε στο φορουμ παντως. Το ενοιωθα απο την αρχη θα συμβουν αλλαγες στο σκηνικο με ενεργη παρουσια γιατρου στο φορουμ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
τωρα τελευταια πηρε μπρος αυτη η κλινικη , ειδα χθες πως ποσταραν αποτελεσματα στη σελιδα τους με ημερομηνιες τις τελευταιες εβδομαδες . Σηκωνει μεγαλη βελτιωση βεβαια η σελιδα γενικα για πληροφοριες , το γιατρο , θεραπειες και πανω απο ολα καλυτερο φωτογραφικο υλικο πριν και μετα . Ακομα και αυτη την κινητικοτητα εγω την αποδιδω στο οτι ο Κ.Αναστασακης εμφανιστηκε στο φορουμ παντως. Το ενοιωθα απο την αρχη θα συμβουν αλλαγες στο σκηνικο με ενεργη παρουσια γιατρου στο φορουμ.
Ούτε καν σ αυτό το τελευταίο που είπες...βγαλτο απ' το μυαλό σου ....άσε να ξέρω κ κάτι παραπάνω όχι τίποτα άλλο επειδή τον έχω γνωρίσει κ λίγο σαν άνθρωπο....είναι ένα εταιρεία αυτή στην Ελλάδα κ προφανώς σιγά σιγά χτίζει κ την διαφήμιση της στην Ελλάδα...εγώ δεν πιστεύω ότι λειτουργεί αυτόνομα ...προφανώς ότι του πουν από πάνω στο μάρκετινγκ...
 

vlafo

Well-Known Member
Ούτε καν σ αυτό το τελευταίο που είπες...βγαλτο απ' το μυαλό σου ....άσε να ξέρω κ κάτι παραπάνω όχι τίποτα άλλο επειδή τον έχω γνωρίσει κ λίγο σαν άνθρωπο....είναι ένα εταιρεία αυτή στην Ελλάδα κ προφανώς σιγά σιγά χτίζει κ την διαφήμιση της στην Ελλάδα...εγώ δεν πιστεύω ότι λειτουργεί αυτόνομα ...προφανώς ότι του πουν από πάνω στο μάρκετινγκ...
Δεν μπορείς να του προτείνεις να βάλει μερικές φωτό από δουλειές του ενδεικτικά να δούμε?
 

tol

Well-Known Member
Δεν μπορείς να του προτείνεις να βάλει μερικές φωτό από δουλειές του ενδεικτικά να δούμε?
Αραγε θα εχει τραβηξει φωτογραφιες απο τις δουλειες του, για να μπορεσει να τις ανεβασει; Αν δεν τραβα φωτογραφιες (οπως στο προσφατο περιστατικο του forum), τι θα ανεβασει; Τριχες; :p:p:D

(Πλακα κανω!)
 

vlafo

Well-Known Member
Αραγε θα εχει τραβηξει φωτογραφιες απο τις δουλειες του, για να μπορεσει να τις ανεβασει; Αν δε τραβα φωτογραφιες (οπως στο προσφατο περιστατικο του forum), τι θα ανεβασει; Τριχες;

(Πλακα κανω!)
Να ένας καλός λόγος να τον πιέσουμε....
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα