Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ορθό
Επιμένω συχνά στο οικονομικό γιατί ενώ συμφωνούμε θέλω να πιστεύω οι περισσότεροι στις ορθές πρακτικές και τις επιδοκιμάζουμε,βλέπω ότι όλοι τελικά έχουνε δίκιο και κανείς δεν κάνει πίσω.

Στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει οι Ιατροί να αντιλαμβάνονται πλήρως την κατάσταση στην Ελληνική αγορά και να δείχνουνε εμπράκτως στον ασθενή πως είναι δίπλα του συμπεριλαμβανομένου όλου του πακέτου που πρέπει να δίνουνε και όχι να σου λένε πως χάρη μας κάνουνε, η να αναρωτιούνται γιατί πηγαίνει ο ασθενής στην Τουρκία.

Ε δεν μας κάνουνε χάρη πως να το κάνουμε.

Θέλει στην πατρίδα του αλλά αδυνατεί να το κάνει και είναι η πικρή αλήθεια.

Και εσύ στην εταιρία σου θες να μεγιστοποιήσεις το κέρδος σου αν σου δίνεται η δυνατότητα, όπως και εγώ στην δικιά μου. Νόμος της αγοράς. Μόνο ο ανταγωνισμός κατεβάζει τις τιμές, είτε προέρχεται από το εσωτερικό είτε από το εξωτερικό, μαζί με τον νόμο της προσφοράς και της ζήτησης. Όλα τα άλλα είναι για να λέμε. Αυτό δεν σημαίνει ότι και αυτά που λέγονται για Τουρκία δεν είναι σωστά. Έχουν βάση και μεγάλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Και εσύ στην εταιρία σου θες να μεγιστοποιήσεις το κέρδος σου αν σου δίνεται η δυνατότητα, όπως και εγώ στην δικιά μου. Νόμος της αγοράς. Μόνο ο ανταγωνισμός κατεβάζει τις τιμές, είτε προέρχεται από το εσωτερικό είτε από το εξωτερικό, μαζί με τον νόμο της προσφοράς και της ζήτησης. Όλα τα άλλα είναι για να λέμε. Αυτό δεν σημαίνει ότι και αυτά που λέγονται για Τουρκία δεν είναι σωστά. Έχουν βάση και μεγάλη.
Εννοείται κανείς δεν ποινικοποιεί το κέρδος,για αυτό αγωνιζόμαστε όλοι.
Απλά όλοι ψάχνουμε να βρούμε τη χρυσή τομή.
 

manly_Man

Well-Known Member
Εννοείται κανείς δεν ποινικοποιεί το κέρδος,για αυτό αγωνιζόμαστε όλοι.
Απλά όλοι ψάχνουμε να βρούμε τη χρυσή τομή.
στην προκειμενη περιπτωση το κερδος αμα πεσουν οι τιμες στις ελληνικες κλινικες, θα αφορα τοσο τους ασθενεις οσο και τους γιατρους που ειχαν υψηλες τιμες....γιατι θα μειωθουν αυτοι που θα αναζητησουν πιο φτηνες λυσεις πχ στην τουρκια ή στην εγχωρια αγορα, ειτε γιατι δεν ειχαν την οικονομικη δυνατοτητα ειτε γιατι θεωρουσαν τις υπηρεσιες ακριβες και δεν ηθελαν να τα δωσουν.

οσο παραμενουν στην πολιτικη "χρεωνω ακριβα και ας βρει τροπο ο αλλος να τα δωσει" λυπαμαι αλλα θα συνεχιζεται το φαινομενο της "μεταναστευσης" στην γειτονικη μας χωρα... ο κοσμος εχει ξυπνησει και βλεπει την κατασταση που επικρατει στην αγορα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis-multi

Well-Known Member
Εσυ, μπορεις να συνεχισεις την δική σου ατζεντα που φαινεται πως περιλαμβανει το να ...ενοχλησε που ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ αυτους που ΑΝΤΙΠΟΙΟΥΝΤΑΙ την ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΔΙΟΤΗΤΑ.
Κύριε Αναστασάκη βλέπετε παντού εχθρούς ή ίσως από τη φύση σας να νιώθετε υπερασπιστής των αδυνάτων.
Φαίνεται και τρανταχτά μαλιστα πως εσείς έχετε εγγραφεί στη κοινότητα με ξεκάθαρη ατζέντα και έχοντας για κορυφαίο σας κεφαλαίο πως να ξεμπροστιασεται κλινικές οι οποίες κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στη χώρα. Κυρίως όμως μια κλινική όπου χειρουργούν ΜΗ ιατροί.
Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.
Μη βλέπετε φαντάσματα, δεν εξυπηρετουμε όλοι εδώ μέσα κάποιο σκοπό απλοί χρήστες του φόρουμ είμαστε σε αντίθεση με εσάς που προωθείται τη δουλειά σας.
Τελος αν όπως λέτε η δουλειά σας ειναι να αφυπνισετε όσους δεν ξέρουν, θα έπρεπε να έχετε μπει από καιρό και όχι αμέσως μόλις παρουσιάστηκε περιστατικό της κλινικής σας ως αντίδικος για κακή επούλωση του στριπ που του πραγματοποιήσατε (μάλιστα και το μοναδικό ανεξαρτητο περιστατικό από τη κλινική σας στο φόρουμ).
Καλη σας συνέχεια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριε Αναστασάκη βλέπετε παντού εχθρούς ή ίσως από τη φύση σας να νιώθετε υπερασπιστής των αδυνάτων.
Φαίνεται και τρανταχτά μαλιστα πως εσείς έχετε εγγραφεί στη κοινότητα με ξεκάθαρη ατζέντα και έχοντας για κορυφαίο σας κεφαλαίο πως να ξεμπροστιασεται κλινικές οι οποίες κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στη χώρα. Κυρίως όμως μια κλινική όπου χειρουργούν ΜΗ ιατροί.
Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.
Μη βλέπετε φαντάσματα, δεν εξυπηρετουμε όλοι εδώ μέσα κάποιο σκοπό απλοί χρήστες του φόρουμ είμαστε σε αντίθεση με εσάς που προωθείται τη δουλειά σας.
Τελος αν όπως λέτε η δουλειά σας ειναι να αφυπνισετε όσους δεν ξέρουν, θα έπρεπε να έχετε μπει από καιρό και όχι αμέσως μόλις παρουσιάστηκε περιστατικό της κλινικής σας ως αντίδικος για κακή επούλωση του στριπ που του πραγματοποιήσατε (μάλιστα και το μοναδικό ανεξαρτητο περιστατικό από τη κλινική σας στο φόρουμ).
Καλη σας συνέχεια.

Δυστυχώς όταν ξεκινήσουν δεν σταματάνε....

Vlafo, δεν στα είπα εγώ? Άρχισε και η "Advanced". Το έχω δει το έργο τόσες φορές....enjoy the show
 

Stratos

Well-Known Member
Ούτε στον ύπνο του ο Dr. Cinik δεν ειναι μελος της ISHRS.
ΚΑΝΕΝΑΣ ιατρος που χειρoυργουν ΑΛΛΟΙ για αυτον δεν ειναι μελος της ISHRS, και αν ειναι και καταγγελθει, διαγραφεται.
Καλο θα ειναι να ελεγχεται την εγκυροτητα αυτων που λετε όταν συμπεριλαμβανει το ονομα μου μεσα, αν εχετε την καλοσυνη.
Στο site πάντως https://ishrs.org/find-a-doctor/ στην Ελλάδα έχει 7 γιατρούς (δεν τους ειχα βρει στην αρχή) και στην Τουρκία 14
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Στο site πάντως https://ishrs.org/find-a-doctor/ στην Ελλάδα έχει μόνο το Βεκρή και στην Κωνσταντινούπολη έχει 6 γιατρούς.
στρατο μην κοιτας αυτη τη λιστα..κορυφαιοι γιατροι δεν ειναι μεσα τι θα πει αυτο; οτι οσοι δεν ειναι μεσα δεν ειναι καλοι γιατροι;
 

vag25

Well-Known Member
Κύριε Αναστασάκη βλέπετε παντού εχθρούς ή ίσως από τη φύση σας να νιώθετε υπερασπιστής των αδυνάτων.
Φαίνεται και τρανταχτά μαλιστα πως εσείς έχετε εγγραφεί στη κοινότητα με ξεκάθαρη ατζέντα και έχοντας για κορυφαίο σας κεφαλαίο πως να ξεμπροστιασεται κλινικές οι οποίες κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στη χώρα. Κυρίως όμως μια κλινική όπου χειρουργούν ΜΗ ιατροί.
Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.
Μη βλέπετε φαντάσματα, δεν εξυπηρετουμε όλοι εδώ μέσα κάποιο σκοπό απλοί χρήστες του φόρουμ είμαστε σε αντίθεση με εσάς που προωθείται τη δουλειά σας.
Τελος αν όπως λέτε η δουλειά σας ειναι να αφυπνισετε όσους δεν ξέρουν, θα έπρεπε να έχετε μπει από καιρό και όχι αμέσως μόλις παρουσιάστηκε περιστατικό της κλινικής σας ως αντίδικος για κακή επούλωση του στριπ που του πραγματοποιήσατε (μάλιστα και το μοναδικό ανεξαρτητο περιστατικό από τη κλινική σας στο φόρουμ).
Καλη σας συνέχεια.
Παντως η αληθεια ειναι οτι φαινεσαι αρκετα ενοχλημενος με την παρουσια του γιατρου εδω.
Για τον Δημητρη τα ξεραμε.

Καλα κανει ο γιατρος και λεει το αυτονοητο.

Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.

Δηλαδη αν εσενα ειναι ξεκαθαροι και σου πουν οτι θα σε χειρουργησει καρδια νοσηλευτρια θα εισαι καλυμμενος επειδη ειναι τιμιοι που τελικα σου εβαλαν νοσηλευτρια χωρις να υποσχεθουν ποτε γιατρο?

Η μπαλα στην εξεδρα ειναι αυτο.

Προσωπικα ειμαι πολυ απαιτητικος και θεωρω καλα αποτελεσματα μονο τα ''επιλεγμενα'' του Couto και λιγα του lorenzo, οποτε τα του Αναστασακη δεν με καλυπτουν. Αλλα δεν θα κανω τα στραβα ματια στα σωστα πρωτοκολλα που φαινεται να χρησιμοποιει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παντως η αληθεια ειναι οτι φαινεσαι αρκετα ενοχλημενος με την παρουσια του γιατρου εδω.
Για τον Δημητρη τα ξεραμε.

Καλα κανει ο γιατρος και λεει το αυτονοητο.

Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.

Δηλαδη αν εσενα ειναι ξεκαθαροι και σου πουν οτι θα σε χειρουργησει καρδια νοσηλευτρια θα εισαι καλυμμενος επειδη ειναι τιμιοι που τελικα σου εβαλαν νοσηλευτρια χωρις να υποσχεθουν ποτε γιατρο?

Η μπαλα στην εξεδρα ειναι αυτο.

Προσωπικα ειμαι πολυ απαιτητικος και θεωρω καλα αποτελεσματα μονο τα ''επιλεγμενα'' του Couto και λιγα του lorenzo, οποτε τα του Αναστασακη δεν με καλυπτουν. Αλλα δεν θα κανω τα στραβα ματια στα σωστα πρωτοκολλα που φαινεται να χρησιμοποιει.

Εγώ να σου πω και την μαύρη αλήθεια από την ώρα που μπήκε ο γιατρός δεν ξέρω και ποιοι γράφουν πίσω από τα προφίλ. ¨κλινικές οι οποίες κατέχουν την μερίδα του λέοντος", «κοινότητα», είναι εκφράσεις αυτές μέλους ή εκπρόσωπου κλινικής?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
στρατο μην κοιτας αυτη τη λιστα..κορυφαιοι γιατροι δεν ειναι μεσα τι θα πει αυτο; οτι οσοι δεν ειναι μεσα δεν ειναι καλοι γιατροι;
o Δρ. Αναστασάκης καλώς μας ενημερώνει ότι οι κορυφαίοι είναι στην ISHRS. Στην Ελλάδα χαίρομαι που έχουμε 7 και έχουμε επιλογές για μία καλή μμ.
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Κύριε Αναστασάκη βλέπετε παντού εχθρούς ή ίσως από τη φύση σας να νιώθετε υπερασπιστής των αδυνάτων.
Φαίνεται και τρανταχτά μαλιστα πως εσείς έχετε εγγραφεί στη κοινότητα με ξεκάθαρη ατζέντα και έχοντας για κορυφαίο σας κεφαλαίο πως να ξεμπροστιασεται κλινικές οι οποίες κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στη χώρα. Κυρίως όμως μια κλινική όπου χειρουργούν ΜΗ ιατροί.
Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.
Μη βλέπετε φαντάσματα, δεν εξυπηρετουμε όλοι εδώ μέσα κάποιο σκοπό απλοί χρήστες του φόρουμ είμαστε σε αντίθεση με εσάς που προωθείται τη δουλειά σας.
Τελος αν όπως λέτε η δουλειά σας ειναι να αφυπνισετε όσους δεν ξέρουν, θα έπρεπε να έχετε μπει από καιρό και όχι αμέσως μόλις παρουσιάστηκε περιστατικό της κλινικής σας ως αντίδικος για κακή επούλωση του στριπ που του πραγματοποιήσατε (μάλιστα και το μοναδικό ανεξαρτητο περιστατικό από τη κλινική σας στο φόρουμ).
Καλη σας συνέχεια.

Ειστε σιγουρα απλως πελατης κλινικής;;;;;;;;;;
Ειστε σιγουρα ο @Akis-multi?
ΣΙΓΟΥΡΑ γραφετε πολυ διαφορετικα από τα ΠΑΛΙΑ ποστ σας....
Τρομερη διαφορα σε επιπεδο γραφης, λογου, συνταξης κτλ!
Σαν να 'ναι ΑΛΛΟΣ ανθρωπος!
Τι να πω, ισως να ειναι ιδεα μου....Η να βλεπω ...φαντασματα, όπως λετε ;)

Τελοσπαντων, να σας ενημερωσω οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει τι τον περιμενει οταν μαπινει στο χειρουργειο, όλοι μενουν εκπληκτοι αλλα τελικα καθονται και στη νοσηλευτρια και στον κομμωτη και στον ...περουκακια στη Συγγρού.
Γιατι εχουν ηδη δεσμευτει απεναντι στον εαυτο τους και αδημονούν.
Και εκει πονταρουν όλοι αυτοι που τους εξαπαταουν.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ!!!
Μια χαρα το πατε @Akis-multi
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
στρατο μην κοιτας αυτη τη λιστα..κορυφαιοι γιατροι δεν ειναι μεσα τι θα πει αυτο; οτι οσοι δεν ειναι μεσα δεν ειναι καλοι γιατροι;

Οχι, ΣΙΓΟΥΡΑ υπάρχουν ιατροι που δεν ειναι μελη αλλα ειναι τιμιοι, ικανοι, ηθικοι και υψηλου επιπεδου.
Επισης, σας το ΥΠΟΓΡΑΦΩ, υπάρχουν και ιατροι που δεν ΠΑΤΑΝΕ στα συνεδρια και καποτε πηραν το ...χρησμα και απο τοτε απλα
διαφημιζονται ως ISHRS ενω δεν εφαρμοζουν ΤΙΠΟΤΑ από αυτα που θα επρεπε.

Υπάρχουν, όμως, κάποιοι κανονες δεοντολογιας που τα μελη τηρουν αλλιώς αποβάλλονται.
Ενας ΒΑΣΙΚΟΣ ειναι να χειρουργει ο ΙΔΙΟΣ ο ιατρος και οχι minions.
 

Stratos

Well-Known Member
Οχι, ΣΙΓΟΥΡΑ υπάρχουν ιατροι που δεν ειναι μελη αλλα ειναι τιμιοι, ικανοι, ηθικοι και υψηλου επιπεδου.
Επισης, σας το ΥΠΟΓΡΑΦΩ, υπάρχουν και ιατροι που δεν ΠΑΤΑΝΕ στα συνεδρια και καποτε πηραν το ...χρησμα και απο τοτε απλα
διαφημιζονται ως ISHRS ενω δεν εφαρμοζουν ΤΙΠΟΤΑ από αυτα που θα επρεπε.

Υπάρχουν, όμως, κάποιοι κανονες δεοντολογιας που τα μελη τηρουν αλλιώς αποβάλλονται.
Ενας ΒΑΣΙΚΟΣ ειναι να χειρουργει ο ΙΔΙΟΣ ο ιατρος και οχι minions.
Πως γίνεται τοτε στην Ελλάδα μεγαλο ονομα μελος του Ιshrs (ολοι ξερουμε) να μην χειρουργει με χαμηλη τιμη και να χειρουργει με υψηλη; Τον ελεγχει κανενας;
 

manly_Man

Well-Known Member
Οχι, ΣΙΓΟΥΡΑ υπάρχουν ιατροι που δεν ειναι μελη αλλα ειναι τιμιοι, ικανοι, ηθικοι και υψηλου επιπεδου.
Επισης, σας το ΥΠΟΓΡΑΦΩ, υπάρχουν και ιατροι που δεν ΠΑΤΑΝΕ στα συνεδρια και καποτε πηραν το ...χρησμα και απο τοτε απλα
διαφημιζονται ως ISHRS ενω δεν εφαρμοζουν ΤΙΠΟΤΑ από αυτα που θα επρεπε.

Υπάρχουν, όμως, κάποιοι κανονες δεοντολογιας που τα μελη τηρουν αλλιώς αποβάλλονται.
Ενας ΒΑΣΙΚΟΣ ειναι να χειρουργει ο ΙΔΙΟΣ ο ιατρος και οχι minions.
αυτο θελω να πω, οτι δεν εχει καποιο νοημα να κοιταμε αυτη τη λιστα.....γιατι οπως λετε μπορει καποιος να ειναι μεσα αλλα να μην εφαρμοζει τις οδηγειες (απλα να υπαρχει σαν ονομα), και καποιος να μην ειναι μεσα και να δινει καλυτερα αποτελεσματα απο αυτους που ειναι μεσα, οποτε αυτη η λιστα δεν αποτελει κριτηριο για να επιλεξουμε τον γιατρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis-multi

Well-Known Member
Ειστε σιγουρα απλως πελατης κλινικής;;;;;;;;;;
Ειστε σιγουρα ο @Akis-multi?
ΣΙΓΟΥΡΑ γραφετε πολυ διαφορετικα από τα ΠΑΛΙΑ ποστ σας....
Τρομερη διαφορα σε επιπεδο γραφης, λογου, συνταξης κτλ!
Σαν να 'ναι ΑΛΛΟΣ ανθρωπος!
Τι να πω, ισως να ειναι ιδεα μου....Η να βλεπω ...φαντασματα, όπως λετε ;)

Τελοσπαντων, να σας ενημερωσω οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει τι τον περιμενει οταν μαπινει στο χειρουργειο, όλοι μενουν εκπληκτοι αλλα τελικα καθονται και στη νοσηλευτρια και στον κομμωτη και στον ...περουκακια στη Συγγρού.
Γιατι εχουν ηδη δεσμευτει απεναντι στον εαυτο τους και αδημονούν.
Και εκει πονταρουν όλοι αυτοι που τους εξαπαταουν.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ!!!
Μια χαρα το πατε @Akis-multi
Με πιάσατε κύριε Αναστασάκη.
Είμαι στρατολογημενος της κλινικής που έκανα μεταμόσχευση και έχει μπει και χειρίζεται η εταιρεία το προφίλ μου.
Μη σας ενοχλεί που σας γράφω αληθειες, από το τρομακτικό στριπ του παιδιού δυστυχώς σας μάθαμε και μπορεί κάποιοι να θαμπώθηκαν με τη παρουσία σας όπως ο cvial και άλλοι αλλά κάποιοι θα σας πουν αυτά που πιστεύουν πιο ανετα και στα ίσια. Καλύτερα να τους εκτιμάται και αυτούς ίσως ακούσετε και κάτι περισσότερο από τους αυλικούς σας .
 

petrospap

Active Member
Ούτε στον ύπνο του ο Dr. Cinik δεν ειναι μελος της ISHRS.
ΚΑΝΕΝΑΣ ιατρος που χειρoυργουν ΑΛΛΟΙ για αυτον δεν ειναι μελος της ISHRS, και αν ειναι και καταγγελθει, διαγραφεται.
Καλο θα ειναι να ελεγχεται την εγκυροτητα αυτων που λετε όταν συμπεριλαμβανει το ονομα μου μεσα, αν εχετε την καλοσυνη.
Καλο ειναι να μαθετε να διαβαζετε πρωτα και μετα να απαντατε. Ο στρατος εκανε στον Yaman και οχι στον Cinik. O Yaman ειναι μελος της ISHRS
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φ
Παντως η αληθεια ειναι οτι φαινεσαι αρκετα ενοχλημενος με την παρουσια του γιατρου εδω.
Για τον Δημητρη τα ξεραμε.

Καλα κανει ο γιατρος και λεει το αυτονοητο.

Όμως η συγκεκριμένη κλινική σε ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό του φόρουμ δεν έχει ισχυριστεί πως θα το χειρουργησει ιατρός και τελικά χειρουργήθηκε από νοσηλευτρια-κομμωτρια. Όλοι ήξεραν ή ρώτησαν και έμαθαν.

Δηλαδη αν εσενα ειναι ξεκαθαροι και σου πουν οτι θα σε χειρουργησει καρδια νοσηλευτρια θα εισαι καλυμμενος επειδη ειναι τιμιοι που τελικα σου εβαλαν νοσηλευτρια χωρις να υποσχεθουν ποτε γιατρο?

Η μπαλα στην εξεδρα ειναι αυτο.

Προσωπικα ειμαι πολυ απαιτητικος και θεωρω καλα αποτελεσματα μονο τα ''επιλεγμενα'' του Couto και λιγα του lorenzo, οποτε τα του Αναστασακη δεν με καλυπτουν. Αλλα δεν θα κανω τα στραβα ματια στα σωστα πρωτοκολλα που φαινεται να χρησιμοποιει.
Φίλε vag καλύτερα μη χρησιμοποιείς τη φράση τη μπάλα στην εξέδρα γιατί τη χρησιμοποιείς λάθος (ξέρω κάτι παραπάνω).
Αν μου πουν πως θα μου κάνει μμ νοσηλεύτρια με Χ πόσο και δεχθώ ξέρω τι κάνω.
Αν μου πούνε θα σε χειρουργησει ο γιατρός και τελικά την κάνει νοσηλεύτρια τότε είναι κοροϊδία τι δε καταλαβαίνεις από αυτό;
Επίσης άσε να δούμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις και θα κρινουμε.
Τέλος αν εσένα ο τρόπος του γιατρού για περουκακιες στη Συγγρού και κομμωτές που πηδάνε από τα παράθυρα σου αρέσει καλώς.
Εμένα μου χτυπάει άσχημα.
 
Μπλουζα