John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

tol

Well-Known Member
Γελάσαμε...διόρθωσε τώρα την μαλακία μην την πιστεύουν και νέα μέλη. :mad::mad::p
Πλακα, πλακα, φιλε John, κατι δεν παει καλα στην τελευταια φωτογραφια.

Δεν ξερω αν ο φιλος Τασος (ο "τοπικομαστορας", οπως εχει αποκαλεσει τον εαυτο του) ειδε κατι παραξενο, αλλά προσωπικα στην τελευταια φωτογραφια που ανεβασες, παρατηρω μια εντονη, αφυσικη μαυριλα δεξια και αριστερα, λιγο πανω απο τα temples. Σαν να ειναι ζωγραφισμενα με μαυρο χρωμα.

Ισως ειναι παιχνιδια του φακου...ομως, ακομη και αυτο να συμβαινει, οπως ειναι φανερο, παρουσιαζεται μια διαφορετικη εικονα απο την πραγματικοτητα.

Εν παση περιπτωση, ενα ειναι βεβαιο και αδιαμφισβητητο...η εικονα του μαλλιου σου μετα απο 2 μεταμοσχευσεις ειναι πολυ καλη. Προκειται για πετυχημενες μεταμοσχευσεις που σιγουρα εχουν αλλαξει εντελως την ψυχολογια σου.

Να μην ξεχναμε εξαλλου οτι ησουν μεγαλο norwood (πιθανον τωρα, χωρις μεταμοσχευσεις, να ησουν 6αρης). Αρα, ειναι πολυ λογικο να υπαρχουν ατελειες, οπως το μεγαλο κουτελο και τα φαγωμενα πλαϊνα). Καμια μεταμοσχευση, ακομη και στον καλυτερο γιατρο, δεν μπορει να κανει θαυματα. Ας το εχουν αυτο υποψη τους τα νεαρα μελη του forum, ωστε να εχουν και αναλογες προσδοκιες, ειδικα αν προοριζονται για μεγαλα norwood.

Απολαυσε το μαλλι σου και καλη συνεχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τώρα το ζούμαρα και εγώ για να καταλάβω τι λες και είδα τα δυο κάθετα σημεία λες και έχει μαρκαδόρο. Δηλαδή θα κάτσω να κάνω αυτές τις γελοιότητες γιατί? Με έχουν δει και παιδιά στα consultasion μέλη από εδώ μέσα από κοντά γιατί να εκτεθώ έτσι?
Με γνωρίζουν πόσα άλλα μέλη προσωπικά από ποιον να κρυφτώ?
Αυτές οι φώτο είναι από το καινούργιο κινητό που πήρα και έχει ίσα ίσα καλύτερη ανάλυση από την φωτογραφική μου.

Ρε παιδιά με βγάζετε έξω από τα ρούχα μου όταν μου μιλάτε για toppik και ο Τάσος το είπε για πλάκα είμαστε φίλοι στο facebook και του έχω στείλει πολλές φωτογραφίες προσωπικά γιαυτό τον είπα να διορθώσει την μαλακία που είπε για να μην αναρωτιούνται τα νέα μέλη άλλα να αναρωτιούνται και τα παλιά απλά δεν έχω λόγια.
Είμαι το μοναδικό άτομο τόσα χρονιά που ενημερώνει και με τις δυο μεταμοσχευσεις και έχω εκατοντάδες φωτογραφίες με τα αδύναμα σημεία μου.
Ποτέ κάνεις από HDC δεν έδωσε το δικαίωμα για toppik εδώ μέσα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
2 από δεξιά,αριστερή πλευρά.



01.jpg



03.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εν παση περιπτωση, ενα ειναι βεβαιο και αδιαμφισβητητο...η εικονα του μαλλιου σου μετα απο 2 μεταμοσχευσεις ειναι πολυ καλη. Προκειται για πετυχημενες μεταμοσχευσεις που σιγουρα εχουν αλλαξει εντελως την ψυχολογια σου.

Να μην ξεχναμε εξαλλου οτι ησουν μεγαλο norwood (πιθανον τωρα, χωρις μεταμοσχευσεις, να ησουν 6αρης). Αρα, ειναι πολυ λογικο να υπαρχουν ατελειες, οπως το μεγαλο κουτελο και τα φαγωμενα πλαϊνα). Καμια μεταμοσχευση, ακομη και στον καλυτερο γιατρο, δεν μπορει να κανει θαυματα. Ας το εχουν αυτο υποψη τους τα νεαρα μελη του forum, ωστε να εχουν και αναλογες προσδοκιες, ειδικα αν προοριζονται για μεγαλα norwood.

Απολαυσε το μαλλι σου και καλη συνεχεια.


Δεν είναι τόσο το κούτελο αλλά τα φαγωμένα temples επίσης χρειάζομαι να ρίξω και στο middle κάποια μοσχεύματα για να έρθει στα ίσα του όπως και κάτω από το crown που έκανα μεταμόσχευση σε ένα κάθετο σημείο που είναι φαγωμένο λιγάκι.
Σίγουρα τώρα θα ήμουν 6αρις και από την φώτο του 2011,σκέψου εκείνα τα μαμά μαλλάκια έκαναν περίπατο όπως & όλα αυτά τα χρονιά επίσης την παλεύω χωρίς θεραπείες.
Πέρα από αυτά όμως δύσκολα αγγίζεις την τελειότητα στην μεταμόσχευση,όλοι μας προσπαθούμε να κάνουμε και έξυπνα χτενίσματα για να δώσουμε καλύτερο boost στην εικόνα μας.
 

tol

Well-Known Member
Τώρα το ζούμαρα και εγώ για να καταλάβω τι λες και είδα τα δυο κάθετα σημεία λες και έχει μαρκαδόρο.
Αυτο ακριβως εγραψα, φιλε John.

Εξαλλου ποτέ δεν αμφισβητησα την επιτυχια των μεταμοσχευσεων και της πρωτης και της δευτερης.

Επαναλαμβανω...ησουν δυσκολη περιπτωση (λογω μεγαλου norwood) και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μόλις έψαξα τις σελφι που βγήκα με το νέο κινητό στην ρύθμιση πορτραίτο όταν είναι ευθεία το κεφάλι κάνει αυτά τα κοψίματα άλλα υπόψιν δεν γεμίζει τα temples άπλα μου δίνει την αίσθηση ότι τα κόβει λίγο ακόμη σαν να τα τριμαρει όπως και όταν βγάζεις 2 φώτο ίδιες η μια θόλο το φόντο από πίσω και η άλλη κανονική τότε στην φώτο με το θολό φόντο κουρεύει τριμαρει περισσότερο τα μαλλιά.
Θα επανέλθω με παραδείγματα 3 φωτογραφιών.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John είσαι ωραίος ρε...από καραφλοδαιμονας ,έγινες μοντελακι.να σαι καλά να τα χαίρεσαι και κάποια στιγμή ρίξε μερικά και στα temples να έρθει σε ισορροπία το πρόσωπο..μην το σκέφτεσαι απλά κάντο.

Ελα ευχαριστώ!!!
Σαν φάντασμα εμφανίζεσαι και εξαφανίζεσαι τι γίνεται με σένα? o_O
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βάζω άλλες δυο φώτο τις συνήθεις που βγαίνω στο μπάνιο για να δούμε πιο φυσικά τα temples.
Οι φώτος από το ίδιο κινητό.


04.jpg


06.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
John παρόλο που έχω κάποιες μικροενστάσεις για τη φύτρωση σε κάποια περιστατικά της Hdc,το αποτέλεσμα σου είναι αν μη τι άλλο εντυπωσιακό και μιλάμε για ολική μεταμόρφωση δεδομένου ότι έχεις και ωραία σπαστή τρίχα.
Να το χαίρεσαι και προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα άλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Τον Γιάννη τον είδα στο consultation της HDC και έμεινα και εγώ εντυπωσιασμένος με τις μμ που έχει κάνει. Για μένα και βάσει της ηλικίας (για τα temples που αναφέρετε) δεν θα πείραζα κάτι στο μπροστά μέρος καθώς φαίνονται όλα φυσικοτατα. Φίλε μου έκανες ένα καταπληκτικο δώρο στον εαυτό σου και μόνο μπράβο αξίζουν
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τον Γιάννη τον είδα στο consultation της HDC και έμεινα και εγώ εντυπωσιασμένος με τις μμ που έχει κάνει. Για μένα και βάσει της ηλικίας (για τα temples που αναφέρετε) δεν θα πείραζα κάτι στο μπροστά μέρος καθώς φαίνονται όλα φυσικοτατα. Φίλε μου έκανες ένα καταπληκτικο δώρο στον εαυτό σου και μόνο μπράβο αξίζουν

Ευχαριστώ και χάρηκα επίσης που σε γνώρισα και καλή επιτυχία για την επέμβαση σου!!!
 
  • Like
Reactions: spi

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John παρόλο που έχω κάποιες μικροενστάσεις για τη φύτρωση σε κάποια περιστατικά της Hdc,το αποτέλεσμα σου είναι αν μη τι άλλο εντυπωσιακό και μιλάμε για ολική μεταμόρφωση δεδομένου ότι έχεις και ωραία σπαστή τρίχα.
Να το χαίρεσαι και προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα άλλο.

Ευχαριστώ!!!
Μελλοντικά θα χρειαστώ άλλη μια μεταμόσχευση να ρίξω κάποια μοσχεύματα στο middle που έχω κάποιες αδυναμίε και για τα temples ανάλογα με το απόθεμα τις δότριας και φυσικά να ανοίξουν κι άλλο.
Προσωπικά θα ήθελα να ρίξω άλλα 2500-2800 η όσο απόθεμα έχω για να κλείσω το κύκλο των μεταμοσχευσεων.
Για την ώρα & στα 40 μου και έτσι πως είμαι....μην ξεχνάμε έχουμε άλλη μια δυνατή 10ετια.
 

ΛΕΣ

Active Member
John πιστεύεις δηλαδη ότι πλέον είναι εφικτό με έναν καλό χειρόυργο να πας από nw5-6 σε nw1-2? Δηλαδή με φάρμακα μινοξ φίνα κλπ που θα έφτανες όχι εσύ προσωπικά ο κάθε εσύ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πραγματικα πολυ εντυπωσιακο αποτελεσμα !!
Σε τετοιο norwood δεν νομιζω οτι μπορεις να περιμενεις κατι καλυτερο !

Thanks!!!
Ναι,σίγουρα το Nw μου τώρα χωρίς να είχα κάνει μεταμοσχευσεις θα ήταν σε τραγική κατάσταση.
Κατάφερα να διατηρήσω αξιοπρεπείς εικόνα.
Εύχομαι να πάρεις το εξίσου κάλο αποτέλεσμα σε λίγο καιρό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John πιστεύεις δηλαδη ότι πλέον είναι εφικτό με έναν καλό χειρόυργο να πας από nw5-6 σε nw1-2? Δηλαδή με φάρμακα μινοξ φίνα κλπ που θα έφτανες όχι εσύ προσωπικά ο κάθε εσύ.

Θα άνηκα στην βαθμίδα 5 με 5Α αν δεν είχα κάνει μεταμοσχευσεις.
Με έναν κάλο γιατρό,με μια δότρια τις τάξης 7000 grafts τουλάχιστον και με συνδυασμό καλής φυτρωσης ποσοστού 90%+ πιστεύω ότι ένα nw5 καθαρό μπορεί να καταφέρει αρκετά και χωρίς φάρμακα χωρίς όμως να πιστεύει ότι θα έχει το πυκνό μαλλί που θα είχε σε πολύ νεότερη ηλικία.
 
Μπλουζα