Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mic6

Well-Known Member
Πλαϊνά τώρα
 

Συνημμένα

  • IMG_20180712_185545.jpg
    IMG_20180712_185545.jpg
    407.9 KB · Προβολές: 792
  • IMG_20180712_185615.jpg
    IMG_20180712_185615.jpg
    416.5 KB · Προβολές: 799

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Κάποιος ρώτησε τιμή.
Τελική με παζάρια 4.500.
Γενικά δεν έχω κανένα παράπονο από την κλινική και τους ανθρώπους της, απλά όπως είπα εξαρχής δεν έχω ιδέα για τη δουλειά που έκαναν οπότε αν δεν δω το αποτέλεσμα δεν θα προτείνω σε κανέναν τίποτα απολύτως. Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι πήρε περίπου δύο τρίωρα η εξαγωγή και περίπου δύο τρισημισάωρα η τοποθέτηση. Ένα και ένα κάθε μέρα.
 

karampalikis

Active Member
Κάποιος ρώτησε τιμή.
Τελική με παζάρια 4.500.
Γενικά δεν έχω κανένα παράπονο από την κλινική και τους ανθρώπους της, απλά όπως είπα εξαρχής δεν έχω ιδέα για τη δουλειά που έκαναν οπότε αν δεν δω το αποτέλεσμα δεν θα προτείνω σε κανέναν τίποτα απολύτως. Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι πήρε περίπου δύο τρίωρα η εξαγωγή και περίπου δύο τρισημισάωρα η τοποθέτηση. Ένα και ένα κάθε μέρα.
Καλή φύτρωση σου εύχομαι και εγώ. Ποιος σου έκανε την επέμβαση;
 

mic6

Well-Known Member
Μου είπε ότι έχει κάνει πάνω από 1000 και δεν φαίνονταν σε καμία περίπτωση κορίτσι που λέει αρλουμπες. 4 χρόνια κάθε μέρα πλην ΣΚ και ρεπό.
 

mic6

Well-Known Member
Και μια ακόμη ερώτηση. Πέραν της ταχύτητας της φυτρωσης, η φυτρωση θα είναι η ίδια πάρω δεν πάρω τα δύο φάρμακα; Μιλάω για τη μινοξ κ τη φινα
 

tol

Well-Known Member
Κάποιος ρώτησε τιμή.
Τελική με παζάρια 4.500.
Γενικά δεν έχω κανένα παράπονο από την κλινική και τους ανθρώπους της, απλά όπως είπα εξαρχής δεν έχω ιδέα για τη δουλειά που έκαναν οπότε αν δεν δω το αποτέλεσμα δεν θα προτείνω σε κανέναν τίποτα απολύτως. Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι πήρε περίπου δύο τρίωρα η εξαγωγή και περίπου δύο τρισημισάωρα η τοποθέτηση. Ένα και ένα κάθε μέρα.

Φιλε μου, αν τελικα εχεις καλο αποτελεσμα.........αναψε μια λαμπαδα ως το μποι σου.

5000 grafts με 4500 ευρω ειναι τιμη "χωμα". Δεν υπαρχει τετοια κοστολογηση υπηρεσιων.

Αν οι δοτριες των απανταχου Ελληνων καραφλων ηταν ανεξαντλητες, ο Βεκρης θα ηταν η ιδανικοτερη λυση.

Επειδη ομως αυτο δε συμβαινει, ας αναμεινουμε μερικους μηνες, να δουμε το αποτελεσμα και να καταληξουμε σε συμπερασματα.

Μακαρι το αποτελεσμα να ειναι καλο, γιατι τα 5000 grafts που εξηχθησαν ηταν υπερβολικα και μαλλον θα εχουν εξαντλησει τη δοτρια αποτρεποντας δευτερη μελλοντικη μεταμοσχευση.

Σου ευχομαι τα καλυτερα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Δεν έχω κάνει ακόμα μμ οπότε δεν το έχω ψάξει πολύ για να σου απαντήσω με σιγουριά...αλλά ίσως η μινοξ βοηθήσει στην γρήγορη φύτρωση
 

mic6

Well-Known Member
Το γρήγορη δε με απασχολεί. Δηλαδή αν η φυτρωση είναι ακριβώς ίδια με ή χωρίς μινοξ προτιμώ να μην πάρω και ας βγουν πιο αργά
 

Zob

Active Member
Το γρήγορη δε με απασχολεί. Δηλαδή αν η φυτρωση είναι ακριβώς ίδια με ή χωρίς μινοξ προτιμώ να μην πάρω και ας βγουν πιο αργά
Η φιναστεριδη αποδεδειγμενα θα σε βοηθησει να διατηρησεις τα υπαρχοντα μαλλια καθως θα σε προστατευσει απο ενδεχομενο σοκ λος.
 

Tsek

Well-Known Member
Φύτρωση λογικά θα έχει, το μονο που βλέπω ειναι λιγο επιβαρυμένο σημειο σαν γραμμή στο πλάι.
Κακά τα ψέματα το οικονομικό είναι μεγάλος παράγοντας οταν χρειάζεσαι πολλα γκραφς γιατί το κόστος ξεφεύγει.
Αποψή μου είναι αν θέλει ενα σενιαρισμα μετά παει καπου που είναι πιο τεχνητές για τα υπολοιπομενα γκραφς και να πληρώσει 2ευρω ή 2,5ευρω ανα γκραφ για τα δύσκολα τελευταία εναπομείναντα μοσχεύματα.
Να αποδείξει και ο "καλός" γιατρός την αξία του όταν στενεύουν τα περιθώρια. Γι'αυτό πληρώνεται.

Να έδινε 10.000 ευρώ για το στρώσιμο δεν αξίζει
Τώρα έκανε ένα γερό μπάζωμα σε καλή τιμή.
 

aeratos28

Just aeratos
Σίγουρα από οικονομικής άποψης δεν το συζητάω καθόλου πως είναι απίστευτα καλό πόσο..συμφωνώ,αλλά διαφωνώ στο θέμα που είπες τσεκ ,ότι αν θέλει μετά ένα σενιαρισμα να πάει στον "καλό" γιατρο και να το κάνει..πως να το κάνει όταν του έχει βγάλει ήδη 5000grafts?να σου κάνει τι ακριβώς και αυτός ο γιατρός.δεν είναι έτσι τα πράγματα.
 

Veron

Well-Known Member
Η φιναστεριδη αποδεδειγμενα θα σε βοηθησει να διατηρησεις τα υπαρχοντα μαλλια καθως θα σε προστατευσει απο ενδεχομενο σοκ λος.

@Zob Αξιζει να παρεις φιναστεριδινη για να διατηρησεις (ποιο?) μαλλι στο nwd 5.5-6?
Φιλε @mic6 αρχικα καλη φυτρωση.Πριν παρεις φιναστεριδινη αφιερωσε χρονο να διαβασεις στο forum τα θετικα αλλα και τα αρνητικα του συγκεκριμενου σκευασματος.Δεν εχω παρει ποτε και ουτε προκειται γιατι για εμενα τα αρνητικα υπερισχύουν των θετικων
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα