Paulo,dr.erdogan fue 4033grafts 31/1-1/2 2018

Stripar

Established Member
Liver detox ,ποια μεθοδο εφαρμόζεις? Πολυ σημαντικο αυτο.
Τάσο,
Το Liver detox επιτυγχάνεται με μία 20 ήμερη"κούρα" ειξιδικευμένων εκχυλισμάτων και βοτάνων,
που σάν κύριο στόχο έχει την μετατροπή των τοξινών σε υδατοδιαλυτές και την αποβολή τους απο το σώμα.

Συνεπώς αποτοξίνωση συκωτιού και οργανισμού
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
εγω ειμαι 46 και απο οτι ξερω η φινα βοηθα ελαχιστο στην ηλικια μας και αφου μεχρι τωρα δεν πηραμε, θα παρουμε τωρα?
46 και εγώ και πράγματι η φίνα έχει φθίνουσα πορεία μετά τα 42-43 και μετά τα 50 τέλος η δράση της δεν έχει νόημα.
Εγώ την παίρνω πάλι 1 1/2 χρόνο τώρα μέχρι να κάνω τη μ.μ.
 

vlafo

Well-Known Member
Και γω της ίδιας λογικής ειμαι, απλώς θα πάρω βιταμίνες για να βοηθήσω τον οργανισμό μου για κανένα εξάμηνο και ελπίζω να έχω ένα αξιοπρεπές αποτέλεμα.
Αξιοπρεπές δεν θα έχεις.
Με βάση το γιατρό και τα g που έβαλες θα είσαι super.
 

vlafo

Well-Known Member
Ισχύει αυτό που λές ,
υπο προυποθέσεις και βέβαια δέν είναι ο κανόνας.

Για παράδειγμα άν κάποιος είναι 46 & NW5 ναί δέν έχει νόημα να πάρει fina γιατί έχει χάσει σχεδόν το 70% του μαλλιού του, τί να κρατήσει.
Αν κάποιος είναι 46 & ΝW1 ναί δέν έχει νόημα να πάρει γιατί η τριχόπτωση που έχει είναι ένα τίποτα.

Όμως αυτο που έγραψες


Ναι μετά απο κάποια ηλικία πέφτουνε οι Τεστοστερόνες και γενικά ο οργανισμός δουλεύει διαφορετικά ,
ομως δέν ισχύει το ίδιο για όλους , επίσης η τριχόπτωση δέν είναι η ίδια σε όλους και δέν χάνουν μαλλι όλοι στην ίδια ηλικία,
άλλοι χάνουν νέοι , άλλοι σε μεγαλύτερη ηλικία και άλλοι πάλι χάνουν λίγο στα νιάτα τους και περισσότερο αργότερα
Τέλος υπάρχουν 3-4 κύματα τριχόπτωσης στον άντρα, το τρίτο "κύμα" είναι τα 50+ όπου και πολλές φορές οι άντρες τρελαίνονται ,
αρχίζουν και κοιτάνε κοριτσάκια , είναι σεξουαλικά πάλι ποιο ενεργοί κ.ο.κ

Μακάρι να ίσχυε αυτό που περιγράφεις σε όλους και για πάντα γιατί θα πέρναμε fina απο τα 30-40 και μετά τέλος και θα είχαμε κρατήσει και τα μαλλάκια μας
Iσχύει απόλυτα και μην ξεχνάμε τον βασικό κανόνα ότι μαλλιά φεύγουν καθ όλη τη διάρκεια της ζωής μας.
Τα 50 πάντως είναι το τελευταίο στάδιο.
Σε μένα πάντως είχε ευεργετικές συνέπειες(άλλο αν πέσανε εδώ μέσα να με φάνε που έλεγα ότι επηρρεάζει μόνο το 3% όχι εγώ η fda το λέει.).Anyway.
 

paulo

Active Member
Oπότε για 3000g που θέλω εγώ περίπου 6-7k;

7500Κ ,μην φανταστείς ότι κόβει τίποτα μεγάλο ποσό,αν χρειαστείς ελαχιστα παραπάνω για να είναι το αποτέλεσμα σου καλυτερο θα στα βάλει χωρίς να χρεώσει.Θελω να σου πω ότι δεν μπαίνεις στην λογική του παζαριού
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
7500Κ ,μην φανταστείς ότι κόβει τίποτα μεγάλο ποσό,αν χρειαστείς ελαχιστα παραπάνω για να είναι το αποτέλεσμα σου καλυτερο θα στα βάλει χωρίς να χρεώσει.Θελω να σου πω ότι δεν μπαίνεις στην λογική του παζαριού
Σωστή και επαγγελματική τοποθέτηση.
 

paulo

Active Member
Το πλάνο μου ήταν να βάλω 3800gratfs και έβαλα 4033,η χρέωση ήταν στα 3800grafs
Αυτά για να μην υπάρχει σύννεφο πάνω από τις χρεώσεις και τοποθετήσεις των grafts.
 

vlafo

Well-Known Member
Το πλάνο μου ήταν να βάλω 3800gratfs και έβαλα 4033,η χρέωση ήταν στα 3800grafs
Αυτά για να μην υπάρχει σύννεφο πάνω από τις χρεώσεις και τοποθετήσεις των grafts.
Η τιμολόγηση αφορά τα συμφωνημένα graft,οπότε τα παραπάνω που συνήθως συμβαίνει ευπρόσδεκτα,τα λiγότερα είναι το πρόβλημα.Πάντως για το σύνολο που έβαλες θεωρούσα αρχικά ότι είναι πολλά (γιατί δεν έχεις και τρελλό πρόβλημα),αλλά τελικά είναι ιδανικά.
Η διαφορά πιστεύω θα είναι huge.
 

Tsek

Well-Known Member
Τάσο,
Το Liver detox επιτυγχάνεται με μία 20 ήμερη"κούρα" ειξιδικευμένων εκχυλισμάτων και βοτάνων,
που σάν κύριο στόχο έχει την μετατροπή των τοξινών σε υδατοδιαλυτές και την αποβολή τους απο το σώμα.

Συνεπώς αποτοξίνωση συκωτιού και οργανισμού
Θα ήθελες να μας πεις τι περιλαμβάνει αυτή αυτή η κουρα ώστε να το ψάξει καποιος?
Πρόσφατα διάβασα πως για άλλο ζωτικό όργανο (νεφρά) βοηθά πολύ το αντιβηχικό trebon. Ξέρουμε αν ισχύει?
 

Zob

Active Member
Μακάρι να ίσχυε αυτό που περιγράφεις σε όλους και για πάντα γιατί θα πέρναμε fina απο τα 30-40 και μετά τέλος και θα είχαμε κρατήσει και τα μαλλάκια μας[/QUOTE]
Μια απορια σχετικα με τη χρηση της φιναστεριδης....
Εαν καποιος κανει χρηση απο τα 40 μεχρι τα 50, και με δεδομενο οτι (ανηκει στους τυχερους) η τριχοπτωση του μετα τα 50 σταματησει, τα τριχοθυλακια που ηταν "προγραμματισμενα" να πεσουν δε θα χαθουν οταν σταματησει την αγωγη?
 

vlafo

Well-Known Member
Μακάρι να ίσχυε αυτό που περιγράφεις σε όλους και για πάντα γιατί θα πέρναμε fina απο τα 30-40 και μετά τέλος και θα είχαμε κρατήσει και τα μαλλάκια μας
Μια απορια σχετικα με τη χρηση της φιναστεριδης....
Εαν καποιος κανει χρηση απο τα 40 μεχρι τα 50, και με δεδομενο οτι (ανηκει στους τυχερους) η τριχοπτωση του μετα τα 50 σταματησει, τα τριχοθυλακια που ηταν "προγραμματισμενα" να πεσουν δε θα χαθουν οταν σταματησει την αγωγη?[/QUOTE]
Koίτα στον καθένα το ίδιο φάρμακο έχει διαφορετική επίδραση και ανάλογα πολλές παραμέτρους βέβαια.Κάποιες κοινές επιδράσεις έχει σε όλους αλλά εξαρτάται την περίπτωση.Τα προγραμματισμένα πράγματι είναι γενετικά προκαθορισμένη η πορεία τους και δεν μπορείς να κάνεις και πολλά.Μετα από τα 45 που αλλάζει και η λειτουργία του οργανισμού γενικότερα,και ειδικά μετά τα 50 ότι είναι να πέσει θα πέσει δεν αναστέλλει τη λειτουργία τους η χρήση ή μη της φίνα.
 

Zob

Active Member
Σε ευχαριστω πολυ που απαντησες αλλα θα με βοηθουσε περισσοτερο μια πιο σαφης απαντηση.
Η απορια μου προεκυψε απο αυτο που εγραψε παραπανω ο stripar οποτε ειναι πολυ σημαντικη η τοποθετηση του.
 

vlafo

Well-Known Member
Σε ευχαριστω πολυ που απαντησες αλλα θα με βοηθουσε περισσοτερο μια πιο σαφης απαντηση.
Η απορια μου προεκυψε απο αυτο που εγραψε παραπανω ο stripar οποτε ειναι πολυ σημαντικη η τοποθετηση του.
Για αυτό τον επικαλέστηκα.
 
  • Like
Reactions: Zob
Μπλουζα