Anar, fue, 2873 grafts, 11-12/11/2015

danceworld_2001

Well-Known Member
Μπράβο της τότε!! Σε θυμάμαι βέβαια, 2009 εγώ, είσαι παλιοσειρά!! Καλή επιτυχία εύχομαι, υπομονή και φυσικά να μιλήσεις και με τον Θόδωρα να δεις τι θα πουν. Νομίζω σου είχα πουλήσει κάτι ζουμιά όντως, χαχαχα παλιες εποχές.

Τις φωτο τις τραβαει η γυναικα σε αυτην τα μπραβο χαχαχαχαχα
dance ειμαι μελος απο το 2008 στο φορουμ αν δεν κανω λαθος ημουνα το 70 μελος οταν γραφτηκα...εχω πειραματιστει με διαφορες θεραπειες....μεχρι και χειρουργειο εκανα ( αφαιρεση λιπους απο το στηθος) απο θεραπεια....ποτε δεν θα παραπλανουσα τα μελη και το φορουμ με περιεργες φωτο.....το ειχα επισημανει και στην συναντηση με τον κ.Φιουρη....θα γραφτουν ΟΛΑ στο φορουμ και μια επιτυχεις μεταμοσχευση και μια αποτυχημενη.

Αν δεν κανω λαθος πριν χρονια ειχα αγορασει μινοξιδιλη απο εσενα εεε;θημαμε καλα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Δημήτρη, αν παρακολουθείς όσα γράφω στο φόρουμ, ουδέποτε έχω μπει ούτε θα μπω στην ζωή μου σε νήμα ανθρώπου εδώ μέσα που έχει πάει κακά να του γράψω ότι πήγε κακά και να τον στεναχωρήσω. Και στα νήματα παιδιών εδώ μέσα όπως του αντι βγήκα και είπα μπράβο και ας μην το αποτέλεσμα τους όπως το δικό σου, και ουδέποτε μείωσα παιδί εδώ. Ακόμη και σε εσένα σου είπα μπράβο και εύγε για το αποτέλεσμα, άσχετα να το έκφραζα και το εκφράζω πως για μένα οι φωτογραφίες σου ειναι κολακευτικές παρα ξεγυμνωτικές, και πως η δουλειά που έκανες ειναι κάπως άλυτη εξίσωση. Αυτο που υπονοείς, οτι αν αυτό το περιστατικό ήταν απο Ελληνική κλινική, πως είτε δεν θα τον στήριζα ή πως θα τον έκραζα οτι τον έσφαξαν ειναι κακεντρεχές σχόλιο. Καταρχάς ο άνθρωπος δεν σφάχτηκε. Όταν τελειώσει ο κύκλός της φύτρωσης του anar σε άλλους 6 μήνες (δηλαδή στους 12 σύνολο) και οχι στους 8 όπως λες εσύ, θα κριθεί αντικειμενικά, κυρίως απο τον ίδιο τον anar που δεν ευλογεί τα γένια του. Ξαναλέω, και φτωχή φύτρωση να έχει στο τέλος, σφαγμένος δεν ειναι μιας και στην κλινική που πήγε, που πίστεψε με δεν την στηρίζω και στο παρελθόν έχω συγκρουστεί δημόσια μαζί τους, έγινε άριστη διαχείριση της δότριας εν συγκρίσει με άλλες κλινικές που σου κάνουν strip για 1000 μοσχευματα βλέπε μαγκούρας ή και την δική σου που το όργωμα πάει σύννεφο σε σημείο σχεδόν αχρήστευσης της.

κανενας δεν χαιρετε με ενα αδυναμο αποτελεσμα απο οποια κλινικη και να ειναι και μονο που ειπωθηκε αυτο ειναι λαθος. εχουμε περασει ολη την αγωνια μετα τη μμ.

ο dance δεν θα περιμενε κατι περρισοτερο και ο νικολας τιποτα εντυπωσιακοτερο για τον ΑΝΑΡ στον 6 μηνα με 2900 μοσχευματα. αντιθετως ο ANAR λεει οτι μεχρι τωρα δεν ειναι ικανοποιημενος.
και ολοι οι υπολοιποι που λεμε οτι υπαρχει προβλημα και η φυτρωση μεχρι τωρα δεν παει καλα χαιρομαστε για αυτο.
το οτι καποιοι που κανατε κυπρο ειστε τοσο προστατευτικοι απεναντι στις κλινικες της κυπρου ειναι περιεργο.

για τον andy που λες οι τελευταιες φωτο του ηταν στο 4μηνο πως το κρινεις οτι δεν θα ειναι σαν το δικο μου?? η και καλυτερο?

και τελος για τη δοτρια μιλας για οργωμα και αχρηστευση δοτριας σε εμενα που πηρα 2300 μοσχευματα και ειχα φυτρωση και η δοτρια μου και με κοντο μαλλι εχει κλεισει εντελως.
εισαι λαθος σε αρκετα απο αυτα που λες..

ANAR εγω δεν θα το συνεχισω ωστε να γεμισουμε το νημα σου με αχρηστες πληροφοριες οπως εγινε στο δικο μου.
υπομονη και προσεχε το κεφαλι σου απο τον ηλιο γιατι τωρα αγριευει.. καλη συνεχεια και μακαρι να προχωρησει η φυτρωση σου.
αν εισαι εσυ ικανοποιημενος στο τελος οτι και να λεμε εμεις, για εσενα δεν θα εχει αξια.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Για μια ακομη φορα παραποιείς την αλήθεια. Εγραψα εγώ δεν περιμένα κάτι περισσότερο? Η οτι θα περιμένα κατι περισσότερο? Και πως εκτιμώ 50% φύτρωση για την ώρα. Την προστασία που την είδες στα προηγούμενα? Αυτα για αρχή.

Η φυτρωση ακομη δεν εχει τελειωσει. Και εγω θα περιμενα κατι περισσοτερο ωστοσο ο απολογισμος δεν τελειωσε. Παντως οι φωτο αριστες και κατι παραπανω απο τιμιες και ξεγυμνωτικες; Τι περιμενατε παντως; Οτι σε nw 6 με 3000 θα κλεισει το μισο κεφαλι; Αυτα μονο σε ταινιες.
 

aeratos28

Just aeratos
ευτυχώς που ειπες danceworld ότι είναι η φυτρωση στο 50%..ήθελα να το πω,αλλά δεν μιλησα.. το άφησα και ευτυχώς ακούστηκε από άλλον,γιατί αν το έλεγα εγώ κλασσικά θα ακουγα το: είσαι dhiακιας..χαχα! εκεί το υπολογιζα περίπου,ίσως και να είναι λίγο ακόμα. συμφωνω ότι έχει πολύ δρόμο λόγο μη χρήσης μινοξ κτλ..γι αυτό και η γνώμη μου,που την ανεφερα στον άνθρωπο,(δεν ξέρω αν είναι η όχι αδιάφορη γι αυτόν βεβαια) ήταν να περιμένει να κλείσει χρόνο και μετά να δει αν θα μπει για 2η επεμβαση και πόσα grafts θα χρησιμοποιησει
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για μια ακομη φορα παραποιείς την αλήθεια. Εγραψα εγώ δεν περιμένα κάτι περισσότερο? Η οτι θα περιμένα κατι περισσότερο?

σε αυτο εχεις δικιο εγω το αντιληφθηκα λαθος. για τον andy ομως δεν μπορεις να ξερεις αν θα εχει τελικα καλο αποτελεσμα ειναι νωρις ακομα.. οπως και για τη δοτρια εισαι λαθος.. μεχρι τωρα και σε εμενα και στο πιλοτακι που ειμαστε σε πιο προχωρημενους μηνες δεν υπαρχει κανενα θεμα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ευτυχώς που ειπες danceworld ότι είναι η φυτρωση στο 50%..ήθελα να το πω,αλλά δεν μιλησα.. το άφησα και ευτυχώς ακούστηκε από άλλον,γιατί αν το έλεγα εγώ κλασσικά θα ακουγα το: είσαι dhiακιας..χαχα! εκεί το υπολογιζα περίπου,ίσως και να είναι λίγο ακόμα. συμφωνω ότι έχει πολύ δρόμο λόγο μη χρήσης μινοξ κτλ..γι αυτό και η γνώμη μου,που την ανεφερα στον άνθρωπο,(δεν ξέρω αν είναι η όχι αδιάφορη γι αυτόν βεβαια) ήταν να περιμένει να κλείσει χρόνο και μετά να δει αν θα μπει για 2η επεμβαση και πόσα grafts θα χρησιμοποιησει

Εγω δεν συνφωνω οτι ειναι στο 50% με τιποτα φιλε aerate.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οποτε αυτα λετε ειναι 1500 grafts?
 

Συνημμένα

  • DSCN0161.JPG
    DSCN0161.JPG
    810.7 KB · Προβολές: 621

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα απαντησω αυριο λεπτομερως.Καλο βραδυ σε ολους.
 

nucky

Active Member
Ανεξαρτήτως της περίπτωσης anar ,όπου και οι φωτό ειναι πολύ ξεκάθαρες και πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα και δεν υπάρχει υποστήριξη από μαμά πίσω Μάλια, ξεχνάτε κατι σημαντικό για τη fue. Ενα σημαντικό ποσοστό εχει φτωχά αποτελέσματα λόγω αυξημένου transaction .τουλαχιστον έτσι υποστηρίζει ο εφευρέτης της fue που θεωρεί απαραίτητο να γίνεται να τεστ βιοψία σε καθε υποψήφιο . Νομίζω το έχουμε ξανασυζητησει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ανεξαρτήτως της περίπτωσης anar ,όπου και οι φωτό ειναι πολύ ξεκάθαρες και πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα και δεν υπάρχει υποστήριξη από μαμά πίσω Μάλια, ξεχνάτε κατι σημαντικό για τη fue. Ενα σημαντικό ποσοστό εχει φτωχά αποτελέσματα λόγω αυξημένου transaction .τουλαχιστον έτσι υποστηρίζει ο εφευρέτης της fue που θεωρεί απαραίτητο να γίνεται να τεστ βιοψία σε καθε υποψήφιο . Νομίζω το έχουμε ξανασυζητησει
Υπάρχει link γιαυτό?
 

crossfire

Well-Known Member
Για όσους βγάλανε γρήγορα συμπεράσματα.....
Μετά απο αυτές τις φωτό φαίνεται ότι η φύτρωση έχει ξεπεράσει το 85% κατα τη γνώμη μου.
Στους επόμενους 3 μήνες θα φτάσει το 95% πιστεύω...
Άλλη μια καλή δουλειά της hdc .
Μια ακόμη anar και ξεμπερδέψεις
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Απο καταστροφολογια παμε καλα παντως.....μια χαρα εισαι ρε κωστα! Κανεις δεν εχει τελικο αποτελεσμα στο εξαμηνο, καλη συνεχεια!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω οτι το 85% ειναι λίγο υψηλό, το βλεπω γυρω στο 70%, κάτι που ειναι φυσιολογικο για κάποιον στους 6 μήνες χωρίς boosting. Η περιοχή που καλύφθηκε ειναι 80-90cm2 (χονδρική εκτίμηση) αρα γυρω στα 35(-)g, που σιγουρα ειναι πιο πολλά στην hairline και αραιά πισω κάτι που φαινεται μετα την επέμβαση. Ο λογος δεν βοηθάει όπως και η τρίχα (ίσια, μαλλον λεπτή). Για μένα φυσιολογική εικόνα που παρουσιάζεται χωρίς διάθεση "τεχνητής" αναβάθμισης...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mikegad

Well-Known Member
Η περιπτωση σου μου θυμιζει καπως αυτη του CVIAL.
Και κει υπηρχαν σχολια του τυπου "σιγα τα ωα ,εγω στους 6 μηνες ημουν τουμπανο" και τελικα αμα δουμε τις τελευταιες του φωτο εγινε τουμπανο και εχει και ακομα να δωσει.
Ας αναλογιστουμε λοιπον ορισμενους παραγωντες οπως ηλικια ,χρηση μινοξ και οτι καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα.
Και στο 12μηνο αν το αποτελεσμα ειναι μη αποδεκτο εδω ειμαστε
 

tasos33

Well-Known Member
Αν έως τωρα ειναι στο 70 % τοτε αναρ έχει να περιμένεις αλλα 600 περιπου graft ,τα οποία θα κανουν διαφορα ,αν ζουμάρι κανεις την εικόνα με το ξυρισμένο κεφάλι θα δει πολλά που βγαίνουν τωρα,υπομονή ενα τρίμηνα κι ακόμα, καο έπειτα με μια ακόμα θα σαι ετοιμος
 
Μπλουζα