Anar, fue, 2873 grafts, 11-12/11/2015

tasos33

Well-Known Member
εσυ anar τι πιστευεις?οτι επιασες την φυτρωση την αναμενομενη?
εγω βλεπω μια ανομοιομορφη φυτρωση με κενα, προς το παρον τουαλαχιστον, βλεπω επισης τον αριστερο κροταφο οπως βλεπουμε εμεις, να εχει χαμηλοτερη πυκνοτητα απο τον δεξι κατι το οποιο το ειχαμε επισημανειι εξαρχης ,επισης η αριστερη συνδεση της hairline με τα πλαινα σε σχεση με τον δεξιο πλαινο δεν ειναι η ιδια,δε σβηνει τοσο αρμονικα,με την καμερα που κανατε ελεγχο ειδατε νεα grafts na βγαινουν που δεν φαινεται με γυμνο ματι?
αν υποθεσουμε οτι δεν θα βγουν αλλα grafts και αυτη ειναι η τελεια φυτρωση προφανως χρειαζοσουν επιπλεον grafts αλλα 600 με 700 εκτιμω για πιο ομοιομορφο αποτελεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
εχεις φυτρωση φιλε.. σε σχεση με το πως εδειχναν μακρια. ισως λιγο ο δεξια κροταφος υστερει σε πυκνοτητα σε σχεση με τον αριστερο. δοκιμασε να τα αφησεις λιγο πιο μακρια οχι οπως τα ειχες οταν φαινονταν αραια. με τετοιο μηκος μπορεις να καταλαβεις τη φυτρωση αλλα οχι την καλυψη που μπορουν να δωσουν.
οπως και να εχει ειχες αρκετα μεγαλο θεμα και εσυ και εφοσον εχεις στο πλανο και 2η οπου χρειαστει θα βαλουν. ισως και καποια μπροστα για πυκνωση.
εσυ εισαι ικανοποιημενος? αυτο μετραει πιο πολυ.
 

koumparos

Well-Known Member
Καμια 500αρια θα χρειαστεις στις περιοχες που δουλεψες και μαζι με την δευτερη που θα κανεις πιστευω τοτε θα δεις μεγαλη διαφορα.Νομιζω εχεις πετυχημενη φυτρωση απλα τα 3000 ηταν λιγα για τις εντελως κενες περιοχες που καλυψες.Καλη επιτυχια και στην δευτερη φιλε μου
 

tasos33

Well-Known Member
αν και σε μεγαλη αναλυση φαινεται οσο ειναι δυνατον βεβαια να σκανε και νεα grafts στους κυκλους που εβαλα δειχνω τα διασπαρτα κενα,anar εσενα ποια ειναι η γνωμη σου,βεβαια εχει ακομα κανα διμηνο να δωσει γιατι εχεις και αργη φυτρωση
 

Συνημμένα

  • DSCN0166.JPG
    DSCN0166.JPG
    431.3 KB · Προβολές: 745
  • DSCN0168.JPG
    DSCN0168.JPG
    367.4 KB · Προβολές: 798

ANAR

Well-Known Member
Εγω ειμαι ευχαριστημενος με το μεχρι τωρα αποτελεσμα...πιστευω στο προσεχες 2μηνο κατι θα παρω ακομα...καμερα δεν βαλαμε με τον Φιουρη μονο φωτο εβγαλε για να τις δουν στην κλινικη....πιστευω θα πιασω το 90% φυτρωση....πολυ καλα ειναι....αραγε υπαρχει καποιος που πιανει το 100%;;
Απο την στιγμη που εχει κανονιστει 2 και 3η μεταμοσχευση θα γινει και μια μικρη πυκνωση σε καποια σημεια....πιστευω αυτο θα γινει στην 3η μεταμοσχευση.

Ναστε καλα παιδες για το ενδιαφερον.
 

geok

Member
Καταρχήν μπράβο για το κουράγιο που μπήκες στην διαδικασία μμ λόγω μεγάλου nw.
Σε νιώθω γιατί είμαι & εγώ ( εύχομαι πως όχι σε λίγο )
Σίγουρα έχεις φύτρωση.
Χωρίς να ξέρω πολλά για 90 % τώρα δεν είναι αλλά μακάρι στους επόμενους μήνες να το φτάσεις.
Ωραίος σχεδιασμός & σίγουρα θα δέσει ωραία μετά την επόμενη μμ.
Χωρίς να θέλω να δημιουργηθεί θέμα αλλά σίγουρα έχουν μπει 3000 grafts ? Η απλά λόγω μη ύπαρξη μαμά μαλλιών τα 3000 grafts δείχνουν λίγα!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω ειμαι ευχαριστημενος με το μεχρι τωρα αποτελεσμα...πιστευω στο προσεχες 2μηνο κατι θα παρω ακομα...καμερα δεν βαλαμε με τον Φιουρη μονο φωτο εβγαλε για να τις δουν στην κλινικη....πιστευω θα πιασω το 90% φυτρωση....πολυ καλα ειναι....αραγε υπαρχει καποιος που πιανει το 100%;;
Απο την στιγμη που εχει κανονιστει 2 και 3η μεταμοσχευση θα γινει και μια μικρη πυκνωση σε καποια σημεια....πιστευω αυτο θα γινει στην 3η μεταμοσχευση.

Ναστε καλα παιδες για το ενδιαφερον.

ANAR περασαν 2 μηνες απο την τελευταια ανανεωση. πως εισαι? εισαι στους 10 μηνες αν δεν κανω λαθος.
 

nikolakis

Well-Known Member
Anar αν θες ανανέωσε το νήμα σου να δούμε την πορεία της μμ σου. Ειχε πολυ ενδιαφέρον κ θα ήταν κρίμα για όσους σκέφτονται μελλοντικά να κάνουν κάτι παρόμοιο να μην έχουν ολοκληρωμένη άποψη.
 

ANAR

Well-Known Member
Καλημερα σε ολους.
Τρεχω με τα επαγγελματικα μου....ελειπα και ενα μηνα διακοπες γιαυτο δεν εχω κανει ενημερωση.
Ειμαι στον 10 μηνα...γνωμη μου ειναι οτι δεν εχει αλλαξει κατι απο την τελευταια ενημερωση με φωτο που εχω κανει.
Ειμαι ευχαριστημενος με το μεχρις τωρα αποτελεσμα και μεχρι τα χριστουγεννα θα παω κυπρο για την β ζωνη.
Το κεφαλι μου το ξυριζω ολο και δεν τα αφηνω μακρια τα μαλλια γιατι με ενοχλει το πισω μερος που ειναι αδειο
Με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο......ευχαριστω για το ενδιαφερων και ευχομαι σε ολα τα παιδια που εχουν κανει μεταμοσχευση καλη φυτρωση.
 

dimitris40

Active Member
Εφόσον δεν έχει αλλάξει κάτι εν μερη είναι θετικό, ακόμη φυτρώνουνε αργά και σταθερά. Σου εύχομαι να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου όπως το επιθυμεις και να χαίρεσαι τα νέα σου μαλλιά. Αντε με το καλό να ξαναπάς στην Κύπρο να ολοκληρώσεις την μεταμόσχευση σου και να μας βάλεις φωτογραφίες να ζηλέψουμε.
 

ANAR

Well-Known Member
Εφόσον δεν έχει αλλάξει κάτι εν μερη είναι θετικό, ακόμη φυτρώνουνε αργά και σταθερά. Σου εύχομαι να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου όπως το επιθυμεις και να χαίρεσαι τα νέα σου μαλλιά. Αντε με το καλό να ξαναπάς στην Κύπρο να ολοκληρώσεις την μεταμόσχευση σου και να μας βάλεις φωτογραφίες να ζηλέψουμε.

Ευχαριστω Δημητρη....ευχομαι το καλυτερο και σενα και να πανε ολα καλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Αναρ ΑΠΟΕΛ ΑΕΛ ΧΑΠΟΕΛ...αν ειχαν ομαδα και τα κτελ ποστευω θα χανατε!βαλε καμξα φωτο να σε καμαρωσουμε...
 

dimitris50423

Well-Known Member
anar βαλε μας καμια φωτο φιλε. πλησιαζεις τους 11 μηνες. το μαλλι το αφησες να μακρυνει καθολου η ξυρισμενο το εχεις?
 

ANAR

Well-Known Member
Καλησπερα παιδες...το μαλλι το εχω μακρινει λιγο δεν το εχω ξυρισμενο....θα βαλω φωτο παιδες απλα ανοιγω καινουριο μαγαζι και ειμαι στο τρεξιμο ασε που πρεπει να κατεβω και κυπρο μεχρι τελους του χρονου.

Γιαννακη παλι με ξενα @ρχιδια χαιρεσαι χααχαχαχχα
 

ANAR

Well-Known Member
Παιδες καλημερα.
Σημερα έκλεισα 12μηνες απο την μεταμοσχευση....ειμαι πολυ ικανοποιημένος με το αποτελεσμα και εχει αλλαξει η διάθεση μου προς το καλυτερο....5 και 6 δεκεμβρη θα κανω και την δευτερη μεταμοσχευση στην β ζωνη με 2.500+grafts.

DSCN0219.JPG DSCN0218.JPG DSCN0217.JPG DSCN0216.JPG DSCN0215.JPG
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρέπει να μπουν τουλάχιστον άλλα 500g μπροστά στην περιοχή του forelock. Παραπάνω θέλει αλλά με δεδομένη την μεγάλη υπολειπόμενη επιφάνεια κάπου εκεί είναι η χρυσή τομή.
 
Μπλουζα