Vayero, fue+fut, 1781 grafts+1820 grafts, 13-14/1/2014

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Με τον M.Γ. Κύπρο. 13/1. Συνδυασμό strip & fue. Απλώς μου είπε ότι δεν είναι και η καλύτερη δοτρια περιοχή αλλα ικανοποιητική.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Flosk είπε:
Ανεβασε καμια φωτο Vayero!

Αφού έχω ανεβάσει!


giwrgos athina είπε:
για ποσα grafts συμφωνησατε vayero?

Το αν είναι τριχοθυλακια ή τρίχες μάλλον το δεύτερο πρέπει να είναι γιατί μου είπε ότι το μέγιστο που μπορεί να πάρει είναι 2500 με 3000 στην καλύτερη. Λογικά θα πρέπει να ξεχάσω τις συγκρίσεις με αλλα παιδιά που μπράβο τους έτυχαν σε καλύτερες μεταμοσχεύσεις και κυρίως με μικρότερη επιφάνεια πέτυχαν μεγαλύτερη πυκνότητα. Στο crown δυστυχώς δεν επαρκεί να δώσει.


Εδώ και 3 εβδομάδες τουλάχιστον με έχει πιάσει τρελή ξηροδερμια αν μπορω να το χαρακτηρίσω σωστά. Το θέμα είναι ότι ανησυχώ γιατί επίκειται μεταμόσχευση αλλα μου κάνει εντύπωση γιατί έχω σταματήσει κάθε τοπικό κλπ από Ιούλιο. Απλώς ενάμιση μήνα τώρα εμφάνισε στο μέτωπο και στο μάγουλο δερματιτιδα, πήγα σε δερματολόγο και μου έδωσε αλοιφές κι αντιισταμινικό αλλα δεν βλέπω προκοπή. Μου είπε ότι είναι από στρες.
 

giwrgos athina

Active Member
RE: Ματαιοδοξία;

λογικα τριχοθυλακια θα σου ειπε δεν μιλανε για τριχες αυτη οι γιατροι μονο για τριχοθυλακια....εγω θα σου πρωτεινα μηπως παιρνατε και 1000graftς απο μουσι...νομιζω ο γεωργιου παιρνει απο μουσι αλλα το αποφευγει λογο χαμηλου ποσοστου φυτρωτικοτητας...βεβαια αναιβενει και η τιμη αν το κανεις αυτο...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: Ματαιοδοξία;

Καλή επιτυχία φίλε μου, έκανες καλή επιλογή!!! Τώρα που χειμωνιάζει και εγώ βγάζω τέτοια ασπράκια, υπερπαραγωγή σμήγματος ειναι, λούσου με fungoral και δροσερό νερό οχι καφτό ακόμη και στο πρόσωπο και θα μειωθούν, απόφευγε λιπαρά και κόκκινο κρασί.
 

giwrgos athina

Active Member
RE: Ματαιοδοξία;

λογικα απο το λαιμο τα παιρνει και αναιβενει προς τα μαγουλα....και απο στηθος μπορεις να παρεις καποια grafts για πυκνωση....ρωτα το γιατρο να στα εξηγησει καλυτερα τι ταιριαζει στην περιπτωση σου...εγω ηθελα να παρω απο μουσι αλλα με απετρεψε λεγωντας μου πως 3500grafts θα τα παρουμε στανταρ δεν υπαρχει λογος να παρουμε απο μουσι....
 

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Πήγα σε δερματολόγο και διεγνωσε σμηγματοροικη δερματιτιδα. Επηρεάζει την μμ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Καλή χρονιά να έχουμε! Εύχομαι να καταφέρουμε αυτό που όλοι θελουμε... πολλα μαλλιά!
 

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Πλησιάζουν οι μέρες και η αγωνία ανεβαίνει! Έχω και το άγχος να μην κολλήσω καμία ίωση ή πάθω κανά κρυολόγημα και φυσικά ελπίζω να θεραπευτώ απο ΣΔ.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: Ματαιοδοξία;

Καλημέρα φίλε μου και χρόνια πολλά καλή χρονιά να έχουμε!! Μην το έχεις το άγχος ηρέμησε. Εγώ απο την υπερένταση έμεινα 3 μέρες άυπνος και μόνο με βάλιουμ κατάφερα να κοιμηθώ. Και κρύωσα κιόλας είχα ριννική συμφόρηση όλες τις μέρες της επέμβασης αλλά δεν επηρεάζει την μεταμόσχευση, αρκεί να μην είσαι εμπύρετος, γιαυτό ντύσουν ζεστά μην βγαίνεις σε χώρους με πολύ κόσμο και αφέσου στα έμπειρα χέρια του Μιχάλη, θα καταλάβεις τι εστί Μιχάλης σύντομα!!!
 

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Χρόνια πολλα και καλή χρόνια και σε σένα φίλε μου. Χαίρομαι που πήγε καλά κι απο εδώ και πέρα ελπίζω καλύτερα! Θέλει προσοχή και τώρα (στις οδηγίες έλεγε για βιταμίνες παυσίπονα κλπ να αποφευχθούν προ μμ) αλλα κυρίως μετά! Πιο πολυ ανησυχώ για τη ΣΔ
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: Ματαιοδοξία;

vayero79 είπε:
Χρόνια πολλα και καλή χρόνια και σε σένα φίλε μου. Χαίρομαι που πήγε καλά κι απο εδώ και πέρα ελπίζω καλύτερα! Θέλει προσοχή και τώρα (στις οδηγίες έλεγε για βιταμίνες παυσίπονα κλπ να αποφευχθούν προ μμ) αλλα κυρίως μετά! Πιο πολυ ανησυχώ για τη ΣΔ

χρονια πολλα vayero79.
δοκιμασε το σαμπουαν που χρησιμοποιω,κανει φοβερη δουλεια στο δερμα,δες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-820-post-113009.html#pid113009
ειναι το head and shoulders με pyrithione zinc.
το λευκο απο το σουπερ μαρκετ
 

vayero

Member
Ματαιοδοξία;

Το είχα δοκιμάσει φίλε kapa πριν καταλήξω στο δερματολόγο αλλα δεν είδα καμία βελτίωση. Εδώ και 10-12 μέρες χρησιμοποιώ αυτά που μου έδωσε εναλλάξ, ducray sensinol & squaphane της bailleul-biorga. Ωστόσο δεν υπάρχει βελτίωση. Σκέφτομαι να βάλω ανάμεσα σε αυτά και fungoral;
 
RE: Ματαιοδοξία;

kapa είπε:
vayero79 είπε:
Χρόνια πολλα και καλή χρόνια και σε σένα φίλε μου. Χαίρομαι που πήγε καλά κι απο εδώ και πέρα ελπίζω καλύτερα! Θέλει προσοχή και τώρα (στις οδηγίες έλεγε για βιταμίνες παυσίπονα κλπ να αποφευχθούν προ μμ) αλλα κυρίως μετά! Πιο πολυ ανησυχώ για τη ΣΔ

χρονια πολλα vayero79.
δοκιμασε το σαμπουαν που χρησιμοποιω,κανει φοβερη δουλεια στο δερμα,δες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-820-post-113009.html#pid113009
ειναι το head and shoulders με pyrithione zinc.
το λευκο απο το σουπερ μαρκετ

kapa εννοεις το αντιπιτυριδικό που ειναι και κατα της τριχοπτωσης anti-chute και στο πίσω μερος γραφει "σύνθεση HydraZinc"? Γιατι αυτο βρήκα και πήρα χθες στο super market. Λευκό και μπροστα εχει εικονα μια τρίχα.

Βέβαια εδω και και ένα μήνα περιπου που χρησιμοποιώ fungoral εχω δει απιστευτη διαφορά :jumping:στην ποιοτητα και το μεγεθος της τρίχας, που δεν ειχα σχεδόν ποτέ. Φαίνεται με επιασε για τα καλά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: Ματαιοδοξία;

Γιάννης7 είπε:
χρονια πολλα vayero79.
δοκιμασε το σαμπουαν που χρησιμοποιω,κανει φοβερη δουλεια στο δερμα,δες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-820-post-113009.html#pid113009
ειναι το head and shoulders με pyrithione zinc.
το λευκο απο το σουπερ μαρκετ


kapa εννοεις το αντιπιτυριδικό που ειναι και κατα της τριχοπτωσης anti-chute και στο πίσω μερος γραφει "σύνθεση HydraZinc"? Γιατι αυτο βρήκα και πήρα χθες στο super market. Λευκό και μπροστα εχει εικονα μια τρίχα.

Βέβαια εδω και και ένα μήνα περιπου που χρησιμοποιώ fungoral εχω δει απιστευτη διαφορά :jumping:στην ποιοτητα και το μεγεθος της τρίχας, που δεν ειχα σχεδόν ποτέ. Φαίνεται με επιασε για τα καλά.
 

Συνημμένα

  • head and shoulders.jpg
    head and shoulders.jpg
    94.8 KB · Προβολές: 448
RE: Ματαιοδοξία;

kapa είπε:
Γιάννης7 είπε:
χρονια πολλα vayero79.
δοκιμασε το σαμπουαν που χρησιμοποιω,κανει φοβερη δουλεια στο δερμα,δες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-820-post-113009.html#pid113009
ειναι το head and shoulders με pyrithione zinc.
το λευκο απο το σουπερ μαρκετ


kapa εννοεις το αντιπιτυριδικό που ειναι και κατα της τριχοπτωσης anti-chute και στο πίσω μερος γραφει "σύνθεση HydraZinc"? Γιατι αυτο βρήκα και πήρα χθες στο super market. Λευκό και μπροστα εχει εικονα μια τρίχα.

Βέβαια εδω και και ένα μήνα περιπου που χρησιμοποιώ fungoral εχω δει απιστευτη διαφορά :jumping:στην ποιοτητα και το μεγεθος της τρίχας, που δεν ειχα σχεδόν ποτέ. Φαίνεται με επιασε για τα καλά.
Thanks my friend!!!
 
Μπλουζα