Valandis22, fue, 2000 grafts, 21/4/2015

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Stripar

Established Member
Εγώ το μόνο που έχω να προσθέσω @crossfire , στο παληκάρι είναι:

Όσο για την γιατρό, μου έκανε κλικ, είδα και αποτελέσματά της από κοντά και "την διάλεξα".

Είναι ότι δέν πάς σε μια κλινική μτχ για να "ζευγαρώσεις" (με την αστεία έννοια του λόγου) και δέν είναι
απαραίτητο η κοπέλα να σου κάνει "κλίκ" για να την "διαλέξεις" !

Αλλα είναι τα κριτήρια σε ένα γιατρό...

Κατά τα άλλα καλή επιτυχία και απο εμένα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια piro. τη γιατρο πως τη λενε? αποτελεσματα δικα της εχουμε δει στο φορουμ? ποτε μπαινεις για μμ?
 

bullshit

Member
Εγώ το μόνο που έχω να προσθέσω @crossfire , στο παληκάρι είναι:



Είναι ότι δέν πάς σε μια κλινική μτχ για να "ζευγαρώσεις" (με την αστεία έννοια του λόγου) και δέν είναι
απαραίτητο η κοπέλα να σου κάνει "κλίκ" για να την "διαλέξεις" !

Αλλα είναι τα κριτήρια σε ένα γιατρό...

Κατά τα άλλα καλή επιτυχία και απο εμένα
Δεν νομίζω να εννοεί ο φίλος ότι του έκανε κλικ σεξουαλικά δηλαδή έλεος. Αποκλείεται μια γυναίκα να είναι καλή γιατρός δηλαδή ?
Πάντα ο γιατρός σου αφήνει μια εντύπωση για τομ επαγγελματισμο του είτε είναι άντρας είτε γυναίκα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν νομίζω να εννοεί ο φίλος ότι του έκανε κλικ σεξουαλικά δηλαδή έλεος. Αποκλείεται μια γυναίκα να είναι καλή γιατρός δηλαδή ?
Πάντα ο γιατρός σου αφήνει μια εντύπωση για τομ επαγγελματισμο του είτε είναι άντρας είτε γυναίκα.

Για πλάκα το είπε bullshit, αφού το γράφει..
 

aeratos28

Just aeratos
παιδιά έχετε χάσει την ουσία τελείως μου φαίνεται..ώρες ώρες πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος να λέγεται hairloss.gr αλλά hairloss.com ή hairloss.cy..!!νομίζω επίσης ότι με τα λεγόμενα σας λέτε όλα τα παιδιά που έχουν κάνει εμφύτευση εδώ στην Ελλάδα ότι είναι εντελώς χαζοι και ότι όλοι είχαν αποτυχια..που είναι ΛΑΘΟΣ..ηρεμηστε λιγο,είναι πολύ άσχημο αυτό που γίνεται..εμένα με ενοχλεί πάντως να με θεωρούν χαζό που όταν κάνω εμφύτευση θα την κάνω εδώ στην Ελλάδα και το έχω πει εξάλλου από την αρχή..το που, δεν έχω αποφασίσει, σκέφτομαι ακόμα,θα δείξει..εντάξει φολες υπάρχουν άπειρες παντού και εδώ και έξω..μην πιάνουμε όλη την ώρα αυτή την κουβέντα..επίσης ένα αποτυχημένο αποτέλεσμα ελληνικό συζητιέται αιώνια ενώ ένα αποτυχημένο από γιατρό εξωτερικού περναει σχεδόν αβαβα που λένε,πάει το πράγμα..ας κάνει ότι θέλει ο piros και ο κάθε piros...κουμαντο στην τσεπη του καθενος και κριτες αποφασεων ειστε στο φιναλε??καλή επιτυχία και σωστή ενημέρωση με ΚΑΘΑΡΕΣ φωτό και θα δείξει ..αν στο τέλος του σχεδίου μετά το Περας και της 2ης εμφύτευσης του φίλου δεν είναι καλό το αποτέλεσμα εδώ θα είμαστε να το κρίνουμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
παιδιά έχετε χάσει την ουσία τελείως μου φαίνεται..ώρες ώρες πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος να λέγεται hairloss.gr αλλά hairloss.com ή hairloss.cy..!!νομίζω επίσης ότι με τα λεγόμενα σας λέτε όλα τα παιδιά που έχουν κάνει εμφύτευση εδώ στην Ελλάδα ότι είναι εντελώς χαζοι και ότι όλοι είχαν αποτυχια..που είναι ΛΑΘΟΣ..ηρεμηστε λιγο,είναι πολύ άσχημο αυτό που γίνεται..εμένα με ενοχλεί πάντως να με θεωρούν χαζό που όταν κάνω εμφύτευση θα την κάνω εδώ στην Ελλάδα και το έχω πει εξάλλου από την αρχή..το που, δεν έχω αποφασίσει, σκέφτομαι ακόμα,θα δείξει..εντάξει φολες υπάρχουν άπειρες παντού και εδώ και έξω..μην πιάνουμε όλη την ώρα αυτή την κουβέντα..επίσης ένα αποτυχημένο αποτέλεσμα ελληνικό συζητιέται αιώνια ενώ ένα αποτυχημένο από γιατρό εξωτερικού περναει σχεδόν αβαβα που λένε,πάει το πράγμα..ας κάνει ότι θέλει ο piros και ο κάθε piros...κουμαντο στην τσεπη του καθενος και κριτες αποφασεων ειστε στο φιναλε??καλή επιτυχία και σωστή ενημέρωση με ΚΑΘΑΡΕΣ φωτό και θα δείξει ..αν στο τέλος του σχεδίου μετά το Περας και της 2ης εμφύτευσης του φίλου δεν είναι καλό το αποτέλεσμα εδώ θα είμαστε να το κρίνουμε.

Αεράτε αν εξαιρέσεις το χιούμορ του stripar, η ουσία αυτών που είπε δεν είναι λάθος. Πρώτος από όλους θα δηλώσω ότι θα ήθελα να είχαμε μια καλή κλινική στην Ελλάδα με σταθερά καλά αποτελέσματα, με καλές πυκνότητες και να πηγαίναμε όλοι εκεί αλλά δυστυχώς ΔΕΝ υπάρχει. Τι να λέμε τώρα. Δεν υπάρχει καμία ξενομανία, απλά βλέπουμε συγκρίνουμε και λέμε την γνώμη μας. Ο Β. έχει αρχίσει να δείχνει κάτι, και όταν με το καλό μας παρουσιάσει δομημένα τις μμ με φώτο πριν και μετά (γιατί δεν το κάνει?) και δούμε και σταθερότητα θα το παραδεχθούμε και θα είμαστε και χαρούμενοι. Τώρα για τον Piro. Ήταν λίγο παράδοξο αυτό που είπε, δηλαδή να κάνεις μια τόσο επισταμένη έρευνα (και την έκανε το παιδί) και να καταλήξεις στην D*I με μια γιατρό που δεν έχει δώσει δείγματα γραφής, ε πως να το κάνουμε, δεν προκύπτει εκτός και αν υπάρχουν ειδικοί λόγοι. Με βάση αυτά που βλέπω θα προτιμούσα τον Β. (αλλά τον ίδιο και στην εξαγωγή και στην τοποθέτηση) με motorised FUE και συζήτηση μαζί του για το εύρος της δότριας που θα κάνει το harvest. Πάλι ρίσκο είναι, εγώ θα περίμενα λίγο καιρό ακόμα, αλλά τουλάχιστον έχουμε και 1-2 παραδείγματα καλής χρήσης του pen και μια ζωντανή εξέλιξη.
 
@CVIAL εμενα προσωπικα με τραβηξαν φωτο πριν την επεμβαση,καθως και μετα την τοποθετηση,αλλα δεν τις εχω ακομη.Το μεγαλυτερο ζητημα ομως ειναι να αποδειξει η κλινικη οτι μπορει να παραγει σταθερα καλα(το 'καλα' εξαρταται κ απο το ποσο ψηλα θεσουμε τον πηχη) αποτελεσματα κ δεν ειμασταν απλα τυχεροι εγω κ ο δημητρης
 

dimitris50423

Well-Known Member
cvial συμφωνω για αυτο ρωτησα αν εχουμε δει αποτελεσματα της γιατρου στο φορουμ. και τι ακριβως ειδε στη γιατρο και το εκανε να την εμπιστευτει. νομιζω οτι ειπε οτι ειδε αποτελεσματα απο κοντα αν δεν κανω λαθος.
αυτο που ζητας απο μμ στον Β**ρη εγω νομιζω οτι το εχω κανει.. εχω πολλες φωτο απο πριν και εχω ανοιξει θεμα απο τις πρωτες μερες της μμ μου χωρις να ξερω το πως θα παει και αν θα εχω φυτρωση.. και χωρις να ξερω απο εδω μεσα αν εχουν παει αλλοι καλα στο συγκεκριμενο ιατρο.
για τη σελιδα τους δεν ξερω τι παρουσιασεις εχουν. ειναι θεμα marketing της κλινικης το πως θα τα παρουσιασουν.
για τις φωτογραφιες και εμενα με ειχαν βγαλει στην κλινικη αλλα δεν τις ζητησα ποτε γιατι ειχα δικες μου.. αν θελετε μπορω να το ψαξω και να τις παρω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό λέμε Βαλαντη, θελουμε περισσότερα "δομημένα" δείγματα και ο γιατρός όπως κάνουν και οι άλλοι "ξενοί" πρεπει να βοηθήσει την δουλεια του (αν δεν εχει κάτι να κρύψει).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη συζητάμε για παρουσίαση των δουλειών του απο τον ίδιο (βλέπε Lorenzo, Koray, κλπ), αντί αυτών έχουμε τον Πακη και τα κοριτσάκια δίπλα του [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
οκ cvial καταλαβα τι εννοεις. αυτο ειναι θεμα marketing της κλινικης.
εχω βαλει φωτο στο θεμα μου.. περιμενω την αναλυση σου και τα σχολια σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
τώρα όσον αφορά τον piros για επιλογή γιατρού νομίζω θα έπρεπε να πάει σε κάνα 2 ονόματα τα οποία έχουν αναφερθεί πολύ και έχουμε δει και δουλειές τους..πια είναι ή κυρια αυτή??άγνωστο τουλάχιστον σε εμάς..εδώ φάουλ έχει ο piros..επισης cvial δεν βλέπουν συγκρίνουν και λένε την γνώμη τους οι περισσότεροι..εσύ το κανεις,όχι όλοι όμως..γενικά υπάρχει μια νοοτροπια πριν ακόμα πάει κάποιος σε μια κλινική εδώ Ελλάδα να κάνει κάτι να πέφτει ένα κραξιμο τρελό και μια υποβάθμιση και καταρράκωση ψυχολογίας σε φάση είσαι πολύ χαζός,θα είσαι χαλια, μην πας,δεν υπάρχει κανένα καλό αποτέλεσμα και είμαστε πίσω κτλ κτλ κτλ..τεσπα εμένα με ενοχλεί αυτό γιατί έχω δει πολλά αποτελεσματα από κοντά τα οποία χειρουργήθηκαν εδώ Ελλάδα και μου άρεσε παρά πολύ το αποτέλεσμα τους..δεν καταλαβαίνει κάτι κάποιος με τίποτα,με φυσικότητα και με τα μισά λεφτά ίσως και λιγότερα από τα μισά από ότι θα έδιναν στο εξωτερικό.οι περισσότεροι ζητανε εδώ πράγματα τα οποία δεν γίνονται..να μην φαίνεται δέρμα ακούω και κάτι τέτοια...ρε πάτε καλά????ποιος θα σου φτιάξει κάτι τέτοιο??και το λένε και σε κάτι norwood 4 κιόλας..αν είναι δυνατόν..πανε για πυκνότητες 70+grafts hairline..δεν ξέρω αλλά τα αποθυμενα αυτά είναι κακός σύμβουλος παιδιά..δεν γίνεσαι όπως πριν..ένα ΚΑΛΟ καμουφλάζ είναι και τίποτα άλλο..και να ξερετε ότι και εδώ γίνεται,αρκεί πάντα να έχεις προσγηομενο το μυαλό σου
 

poseidonas77

Well-Known Member
παντως εδω στο φορουμ συντροφε αερατε δεν εχουμε δει ενα αποτελεσμα απο ελλαδα που να συγκρινεται και να κοντραρει σχεδον στα ισια ενα αποτελεσμα του εξωτερικου και του δημητρη ειναι το πρωτο....
ευχομαι να ειναι η αρχη .....
 

aeratos28

Just aeratos
και εγώ αυτό εύχομαι πραγματικά φιλε john..σοβαρά τώρα!πιστεύω είναι στο χέρι του γιατρού να το πετύχει αυτο με παρα πολλά ακόμα τέτοια αποτελέσματα σαν του dimitris50423 ..χαμένος δεν θα βγει,κόσμο + θα έχει αρκεί να κρατηθεί στις τιμές ακόμα και αν αποδείξει ότι είναι επιπέδου εξωτερικου.. από φυτρωση πάει μέχρι ώρας εξαιρετικά..από καλλιτεχνική μάτια όμως έχει πολύ δουλειά ακόμα πιστεύω..πρέπει να διορθώσει κάποιες λεπτομέριες οι οποίες παρόλο ότι είναι λεπτομεριες κάνουν την μεγάλη διάφορα και ξεχωρίζουν..
 

Bouklas

Well-Known Member
Αυτό ήθελα να πω και εγώ, πως όσα περιστατικά της D*I έχω δει στο forum σε κανένα δεν είπα wow ή παρα πολύ καλο. Από Ελλάδα μονο με τον Μήτσο το είπα, αλλα γενικά σαν άποψη για την κλινική του Βε**ή ακόμα δεν έχω άποψη, έχουμε πολύ μικρό feedback, θέλω να δω και αλλα αποτελέσματα γιατί είμαι πολύ καχύποπτος. Ίσως είναι γιατί είχα δει ένα παλιό βιντεάκι από την κλινική του και δεν τον εκτιμούσα και πολύ.
 

aeratos28

Just aeratos
εμένα από d*i ένα μου αρέσει πολύ φιλε bouklas..του raphael2012..πιστεύω ότι είναι ένα παρά πολύ ωραίο αποτέλεσμα και αυτο
 

crossfire

Well-Known Member
παιδιά έχετε χάσει την ουσία τελείως μου φαίνεται..ώρες ώρες πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος να λέγεται hairloss.gr αλλά hairloss.com ή hairloss.cy..!!νομίζω επίσης ότι με τα λεγόμενα σας λέτε όλα τα παιδιά που έχουν κάνει εμφύτευση εδώ στην Ελλάδα ότι είναι εντελώς χαζοι και ότι όλοι είχαν αποτυχια..που είναι ΛΑΘΟΣ..ηρεμηστε λιγο,είναι πολύ άσχημο αυτό που γίνεται..εμένα με ενοχλεί πάντως να με θεωρούν χαζό που όταν κάνω εμφύτευση θα την κάνω εδώ στην Ελλάδα και το έχω πει εξάλλου από την αρχή..το που, δεν έχω αποφασίσει, σκέφτομαι ακόμα,θα δείξει..εντάξει φολες υπάρχουν άπειρες παντού και εδώ και έξω..μην πιάνουμε όλη την ώρα αυτή την κουβέντα..επίσης ένα αποτυχημένο αποτέλεσμα ελληνικό συζητιέται αιώνια ενώ ένα αποτυχημένο από γιατρό εξωτερικού περναει σχεδόν αβαβα που λένε,πάει το πράγμα..ας κάνει ότι θέλει ο piros και ο κάθε piros...κουμαντο στην τσεπη του καθενος και κριτες αποφασεων ειστε στο φιναλε??καλή επιτυχία και σωστή ενημέρωση με ΚΑΘΑΡΕΣ φωτό και θα δείξει ..αν στο τέλος του σχεδίου μετά το Περας και της 2ης εμφύτευσης του φίλου δεν είναι καλό το αποτέλεσμα εδώ θα είμαστε να το κρίνουμε.

Τα πράγματα δεν ειναι τόσο ρομαντικά φίλε aerate.
Δηλαδή,συμφωνα με τα λεγόμενα σου,όσοι πήγαν εξωτερικό και δώσανε ένα σωρό λεφτά ειναι χαζοι?
Έπρεπε να μείνουν ελλαδα και να το παίζουν έξυπνοι οτι κάνανε μεταμόσχευση με μισά λεφτα?

Η πραγματικότητα αυτή τη στιγμή ειναι η εξής:
Ένας διαβασμένος και χρόνια ενημερωμένος για μεταμοσχεύσεις όπως εσυ,ΔΕΝ κάνει ελλαδα.....
και δεν κάνουμε κουμάντο στη τσέπη κανενός.
Πολλά πράγματα ειναι σημαντικότερα απο τα λεφτά .....
Μια κατεστραμμένη δότρια,μια κακή μεταμόσχευση και κατα συνέπεια κακή ψυχολογία,δεν πληρώνονται .
Και μην πει κανείς οτι και στο εξωτερικό έχουμε κακές μεταμοσχεύσεις ....
Συμφωνώ , αλλά παίζουμε με τις πιθανότητες ....
Αφήνω το κεφάλι μου στον erdogan,στον hasson,στον Lorenzo και ξέρω οτι έκανα οτι καλύτερο μπορούσα ....αν αποτύχω,απέτυχα ...

Έχω ξαναπεί οτι το αποτέλεσμα του Δημήτρη ειναι παρά πολύ καλό .....μακάρι όμως να μην ειναι τυχαίο ...
Ο Δημήτρης ήταν τυχερός γιατί πήγε τελείως άσχετος με μεταμοσχεύσεις και του πέτυχε .....περισσότερα έμαθε μέρα την μεταμόσχευση απο το φόρουμ παρά πριν.

Εκτός όμως απο αυτο ,όλες οι άλλες μεταμοσχεύσεις που είδαμε ειναι για πελάτες με χαμηλές απαιτήσεις και ανημερωτους....
Χωρίς σχηματισμό hairline και μετρια φυτρωση....
Παρ'το και φατο δηλαδή .....αρκεί να μην λέγεσαι φαλακρός αλλά αραιωμένος .

Μακάρι,επαναλαμβάνω ,να δείξει κάτι ο βε@ρης στο μέλλον.
Προς το παρών όμως ένας ψαγμένος δεν συμβιβάζεται ελλαδα ούτε δωρεάν .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα πράγματα δεν ειναι τόσο ρομαντικά φίλε aerate.
Δηλαδή,συμφωνα με τα λεγόμενα σου,όσοι πήγαν εξωτερικό και δώσανε ένα σωρό λεφτά ειναι χαζοι?
Έπρεπε να μείνουν ελλαδα και να το παίζουν έξυπνοι οτι κάνανε μεταμόσχευση με μισά λεφτα?

Η πραγματικότητα αυτή τη στιγμή ειναι η εξής:
Ένας διαβασμένος και χρόνια ενημερωμένος για μεταμοσχεύσεις όπως εσυ,ΔΕΝ κάνει ελλαδα.....
και δεν κάνουμε κουμάντο στη τσέπη κανενός.
Πολλά πράγματα ειναι σημαντικότερα απο τα λεφτά .....
Μια κατεστραμμένη δότρια,μια κακή μεταμόσχευση και κατα συνέπεια κακή ψυχολογία,δεν πληρώνονται .
Και μην πει κανείς οτι και στο εξωτερικό έχουμε κακές μεταμοσχεύσεις ....
Συμφωνώ , αλλά παίζουμε με τις πιθανότητες ....
Αφήνω το κεφάλι μου στον erdogan,στον hasson,στον Lorenzo και ξέρω οτι έκανα οτι καλύτερο μπορούσα ....αν αποτύχω,απέτυχα ...

Έχω ξαναπεί οτι το αποτέλεσμα του Δημήτρη ειναι παρά πολύ καλό .....μακάρι όμως να μην ειναι τυχαίο ...
Ο Δημήτρης ήταν τυχερός γιατί πήγε τελείως άσχετος με μεταμοσχεύσεις και του πέτυχε .....περισσότερα έμαθε μέρα την μεταμόσχευση απο το φόρουμ παρά πριν.

Εκτός όμως απο αυτο ,όλες οι άλλες μεταμοσχεύσεις που είδαμε ειναι για πελάτες με χαμηλές απαιτήσεις και ανημερωτους....
Χωρίς σχηματισμό hairline και μετρια φυτρωση....
Παρ'το και φατο δηλαδή .....αρκεί να μην λέγεσαι φαλακρός αλλά αραιωμένος .

Μακάρι,επαναλαμβάνω ,να δείξει κάτι ο βε@ρης στο μέλλον.
Προς το παρών όμως ένας ψαγμένος δεν συμβιβάζεται ελλαδα ούτε δωρεάν .

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με το statement απο το "πολλά πράγματα" έως το "απέτυχα"...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
crossfire εγώ δεν είπα πουθενά και σε καμία περίπτωση ότι οποιος βγήκε έξω είναι χαζός..και δεν μπορώ να καταλάβω κιόλας από που εσύ εβγαλες ότι το λέω αυτο γιατί λες από τα λεγόμενα μου αυτό καταλαβες..ούτε καν!!βάζεις κουβέντες στο στόμα μου που δεν είπα καν,ούτε και εννοησα ποτε κάτι τέτοιο..και δεν γίνεται να μπορούσα να πω κάτι γιατί όντως είναι υψηλό το επίπεδο ειδικά στα ονόματα που ειπες..αλλά εσύ όμως το λες στα ίσια ότι οποίος πάει εδώ Ελλάδα να κάνει κάτι ότι είναι χαζός..το λες στη μούρη του άλλου ρε φιλε,καταλαβες??χλευαζεις φουλ κτλ..αν νομίζεις ότι είναι οκ αυτό συνέχισε το..χαλας ψυχολογιες με λάθος κουβέντες..και από την άλλη αν ο άλλος δεν έχει 17000-18000 να πάει σε αυτούς που λες να μην κάνει τίποτα??μείνε καραφλας δηλαδή??όχι μαν δεν είναι έτσι..εγώ για τα μαλλια ας πούμε θα δώσω το ανώτερο 4500€ και αυτό όχι μαζεμένα,σε 2 εμφυτευσεις,μια ας πούμε αυτή την περίοδο γύρω στα 1200grafts και αλλά τόσα μετά από κάνα 2 χρονια και θα τελειώσω..norwood προς 3 είμαι..δεν έχω αλλά λεφτά και δεν θέλω να γίνω βούρτσα όπως εσείς θέλετε με 70grafts hairline κτλ..με αυτά τα λεφτά εδώ είμαι χαζός μου λες δηλαδή και ότι δεν θα πάω καλα εδώ Ελλάδα??καλύτερα να μην κάνω τίποτα??
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα