Valandis22, fue, 2000 grafts, 21/4/2015

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
δεν εξυμνουμε καμια κλινικη..δεν εχουμε αναγκη καμια κλινικη και τα χωνουμε σε ολλους οταν και εφοσων χρειαστει....εδω τα χωσαμε σε κοτζαμ ΡΑΧΑΛ που εσφαξε κοσμο και στο εξωτερικο και σε μελος δικο μας θα κολοσουμε στον βεκρη???λεμε τη γνωμη μας και τιποτα παραπανω....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Αναδημοσιεύω:
Προβολή συνημμένου 9374 Προβολή συνημμένου 9375

NW4+ σε ΝW0 με 2000 grafts ?...

Καλά θα ήταν , τα μαθηματικά όμως (εμβαδόν/σύνολο grafts) ΔΕΝ βγαίνουν...με τηγκαμία όμως!

παει το τοπικ συννεφo
Στην 1η το middle, στην 2η η γραμμη στην Ηairline

Ας μας βάλει ο Βαλάντης τις πρίν/μετά φωτογραφίες της κλινικής...και θα πέσει το γέλιο !!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγω πάντως θα πρότεινα στον Β. που σιγουρα θα μας διαβάζει να καθιερώσει επαγγελματικές φωτο πριν και μετα αλά HDC, DHI, κλπ για να διευκολύνει το φόρουμ αλλα και τον εαυτό του :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Εγω ποσταρα καποιες φωτο που πιστευω οτι ειναι αντιπροσωπευτικες της εικονας μου.Αυτο που βλεπετε ειναι αυτο που βλεπουν και οι τριγυρω μου.Δεν εχω θελω να κοροιδεψω κανεναν.Φταιει επισης οτι δεν εχω βρει ακομη καθαρες φωτο απο πριν.Δεν ημουν τελειως καραφλος,ειχα διαχυτη αραιωση.Θα επικοινωνησω με την κλινικη να μ στειλουν ο,τι φωτο εχουν να σας λυθουν οι αποριες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βαλάντη, δεν λέμε οτι θέλεις να κοροϊδέψεις, καλοπροαίρετα τα λέμε με το στυλ του ο καθένας. Επίσης έχουμε περισσότερες απαιτήσεις απο αυτό που βλέπουν οι τριγύρω σου και καταλαβαίνεις πιστεύω τον λόγο, για μμ μιλάμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cvial οταν πλησιαζω το κινητο πολυ χανει την εστιαση του ο φακος κ βγαινουν πολυ θολες οι φωτο.Τις τραβηξα απ'οσο πιο κοντα μπορουσα.Καποια σχολια (οχι δικα σου),με κανουν να μετανιωνω την ωρα κ την στιγμη που ανοιξα αυτο το νημα,ενω θα μπορουσα να παρακολουθω το φορουμ χωρις να εγγραφω.Αν ειναι τοσο παραπλανητικες οι φωτο ας τις σβησει καποιος διαχειριστης.
 

Stripar

Established Member
Βουρκώσαμε...

Επικοινώνησε με την κλινική να σου στείλει τις φωτογραφίες που σου τράβηξε 7+ μήνες πρίν και ξαναμιλάμε !
 

Δημητρης38

Active Member
Cvial οταν πλησιαζω το κινητο πολυ χανει την εστιαση του ο φακος κ βγαινουν πολυ θολες οι φωτο.Τις τραβηξα απ'οσο πιο κοντα μπορουσα.Καποια σχολια (οχι δικα σου),με κανουν να μετανιωνω την ωρα κ την στιγμη που ανοιξα αυτο το νημα,ενω θα μπορουσα να παρακολουθω το φορουμ χωρις να εγγραφω.Αν ειναι τοσο παραπλανητικες οι φωτο ας τις σβησει καποιος διαχειριστης.

Μην αγχωνεσαι, υπαρχει κοσμος που θελει να διαβαζει για την εξελιξη σου οπως και των αλλων παιδιων.
Οι τελευταιες φωτογραφιες στο μπαλκονι μια χαρα ειναι και ποιο ευκολες να δειξουν το προβλημα απο μια φωτογραφια σε κλειστο χωρο με το φως στην ευθεια ή απο πανω.

Μια ειναι η γωνια εισαγωγής των μοσχευμάτων Δημητρη, προς τα εμπρός, όπως ειναι και η δικιά σου, απλα αν θες να τα χτένισεις προς τα πισω όταν μεγαλωσει το μαλλί κανει κούρμπα και παει προς τα πισω για αυτό και βάζεις τζελ για να το κρατήσεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

left-intra-op-hair-transplant-3010-grafts-Dr-Feriduni.jpg


http://www.hairtransplantnetwork.co...p-hair-transplant-3010-grafts-Dr-Feriduni.jpg
 

dimitris50423

Well-Known Member
βαλαντη οι φωτο που εχεις στην πρωτη σελιδα ειναι μια χαρα εχεις φωτο πανοραμικη μετα την επεμβαση που φαινεται οτι κ μετα τη μμ με 2000 γκραφτς καλυφθηκε οτι ηταν δυνατο.
για εμενα στις φωτο πρεπει να εισαι οπως οταν βγαινεις εξω καλο ειναι να βαζουμε ολοι και καποιες φωτο με βρεγμενο μαλλι και σε εξωτερικο χωρο. εγω βλεπω πως ησουν πριν τη μμ σου και πως εισαι τωρα. συμφωνα με τα μοσχευματα που εβαλες πετυχες αυτο που ηθελες νομιζω. το ειπες και μονος σου δεν περιμενες να γινεις αφανα.
δε χρειαζεται να ξενερωνεις με οτι γραφεται.. και στο δικο μου γραφτηκαν πολλα και σε πολλων αλλων. καποιοι φυσικα σταματησαν και για αυτο το λογο οπως εχω δει απο αλλα νηματα μεταμοσχευσεων
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην αγχωνεσαι, υπαρχει κοσμος που θελει να διαβαζει για την εξελιξη σου οπως και των αλλων παιδιων.
Οι τελευταιες φωτογραφιες στο μπαλκονι μια χαρα ειναι και ποιο ευκολες να δειξουν το προβλημα απο μια φωτογραφια σε κλειστο χωρο με το φως στην ευθεια ή απο πανω.



left-intra-op-hair-transplant-3010-grafts-Dr-Feriduni.jpg


http://www.hairtransplantnetwork.co...p-hair-transplant-3010-grafts-Dr-Feriduni.jpg

ca4e6d1e75b43ad6bd95a21d3b0d37f2.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μητσο δε διαφωνω με τα λεγομενα σου.Εκανα την επεμβαση κ θεωρησα καλο να την ποσταρω στο φορουμ.Αυτη τη στιγμη με καινε αλλα πραγματα,παιρνω το πτυχιο μου σε ενα μηνα κ ψαχνομαι για το σε ποια χωρα θα ξενιτευτω.Ουτε εχω ορεξη να ερχομαι σε διαμαχη με αλλα μελη,ουτε να παρεξηγηθω.Στο κατω κατω δε με νοιαζει κιολας,δεν εχω κατι να κερδισω η να χασω.
 

poseidonas77

Well-Known Member
βαλαντη μην ξενερωνεις και δε χρειαζεται να σβησεις καμια φωτο
εδω αλλους τους παρακαλαγαμε να βαλουν μια φωτο που εκαναν σε μεγαλογιατρους
και εξαφανιζονταν....να δουμε ρε παιδι μου ποσα απο τα ρημαδοευρω που εδωσαν επιασαν τοπο...
απλα προσπαθησε να βρεις ολλο το αρχειο απο τη μμ σου να ειναι ολοκληρωμενο το νημα....
 

bullshit

Member
Μια χαρά αποτέλεσμα. Αναρωτιέμαι αν είναι καλή ιδέα να κάνω κ εγώ που έχω διαχυτη αραιωση και κροτάφους. Βέβαια είμαι σε καλή κατάσταση γενικά. Ενδείκνυται λέτε ?

Sent from my D5803 using Tapatalk
 

piros75

Well-Known Member
Παίδες γιατί σφαζόμαστε; ΟΚ οι φωτογραφίες του Βαλάντη δεν είναι καθαρές, δεν είναι κοντινές δεν είναι, δεν είναι. ΟΚ αλλού φαίνεται τέζα η χερλαιν και αλλού η πραγματικότητα που είναι αραιή. Το θέμα είναι αν μπορεί να βγάλει κάποιος φωτογραφίες καθαρές καλώς, αν δεν μπορεί να πει: "ΟΚ αυτό που βλέπεται δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια, είναι πιο αραιά εκεί, είναι πιο πυκνά εδώ κ.ο.κ." Στο διαταύτα ωστόσο, Ο Βαλάντης πέτυχε μια αλλαγή στην εικόνα του, η αλήθεια είναι ότι, για μένα τουλάχιστον, δεν είναι απόλυτα φυσική, πιστεύω όμως ότι με άλλα τόσα μοσχεύματα και κάποιες μικροδιορθώσεις στην χερλαιν, θα έχει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Οπότε Βαλάντη, μία είναι η λύση, αν δεν μπορείς να βγάλεις καθαρές φωτογραφίες καλύτερα να μην ανεβάζεις καμία στο φόρουμ (γιατί βλέπεις τι γίνεται με αυτές που βάζεις) και 2ον να κάνεις άλλη μία μμ και να μας ξεχάσεις.
 
Μετα απο αρκετη προσπαθεια,α' ζωνη κ ο ενας κροταφος.Οι υπολοιπες βγηκαν θολες
 

Συνημμένα

  • IMG_20160119_164736.jpg
    IMG_20160119_164736.jpg
    322.8 KB · Προβολές: 408
  • Νέα εικόνα bitmap.jpg
    Νέα εικόνα bitmap.jpg
    345.5 KB · Προβολές: 389

poseidonas77

Well-Known Member
καλα ειπα εγω ....τα πηγες περιφημα σε θεμα φυτρωσης....ευγε στην κλινικη!!!!!
κουμπαρα τωρα να ολοκληρωσεις το εργο.....
 

dimitris50423

Well-Known Member
εγραψες φιλε.. κατω απο προβολεα καθησες και εβγαλες φωτογραφια? πολυ καλη η φυτρωση σου φιλε.. για τα μοσχευματα που εβαλες
 

poseidonas77

Well-Known Member
βαλαντη συντροφε κανε το κοπο και βαλε τη φωτο που εχεις βαλει στην αρχη του νηματος προ μμ εποχης για να υπαρχει η συγκριση...για να μην εχουμε δραματα παλι και νταβαντουρια βραδυατικα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα