Hairloss Meeting

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairboost

Member
Απ: Hairloss Meeting

Μεσα κι εγω για Αθηνα. Πειτε οσοι γουσταρετε να τα πουμε σε καμια καφετερια
 

xDante

Member
Απ: Hairloss Meeting

και εγώ μέσα αθήνα
έχει κανείς καμια καφετέρεια να την κλείσουμε για πάρτη μας να κοιτάμε τις φαλάκρες μας ?
γιατί να είμαστε Public face και να εξετάζουμε ο ένας την καράφλα του άλλου θα μας περάσουν για μέλη του hairlossGr :D
καταλαβαίνετε.... ο στιγματισμός θα είναι ανεπανόρθωτος ......
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairloss Meeting

xDante είπε:
και εγώ μέσα αθήνα
έχει κανείς καμια καφετέρεια να την κλείσουμε για πάρτη μας να κοιτάμε τις φαλάκρες μας ?
γιατί να είμαστε Public face και να εξετάζουμε ο ένας την καράφλα του άλλου θα μας περάσουν για μέλη του hairlossGr :D
καταλαβαίνετε.... ο στιγματισμός θα είναι ανεπανόρθωτος ......
θα μας ζητανε αυτογραφα αν μας παρουν χαμπαρι :D
εγω θα σκασω με περουκα και γιαλι για να το παιξω φιρμα 8)
 

loukas

Member
Απ: Hairloss Meeting

xDante είπε:
και εγώ μέσα αθήνα
έχει κανείς καμια καφετέρεια να την κλείσουμε για πάρτη μας να κοιτάμε τις φαλάκρες μας ?
γιατί να είμαστε Public face και να εξετάζουμε ο ένας την καράφλα του άλλου θα μας περάσουν για μέλη του hairlossGr :D
καταλαβαίνετε.... ο στιγματισμός θα είναι ανεπανόρθωτος ......
μεσα ειμαι και εγω αν και ειμαι απο λιβαδεια αλλα να εχει και καλο κρασι αλλιως να φερω απο το σπιτι ??? ???
 

xDante

Member
Απ: Hairloss Meeting

λουκάς απο θεσπιές είμαι εγώ ρε συντοπιτηηηηηηηηηη 8)
είδατε παλικάρια που βγάζει η βοιωτία ?
;D
 

george1982

New Member
Απ: Hairloss Meeting

θα ηθελα να ερθω και εγω στην συναντηση ετσι να τα πουμε απο κοντα......ειναι ενδιαφερον αυτα που εχει να πει ο καθενας σας για το προβλημα που ολοι μας αντιμετοπιζουμε.....ειναι ωραιο να εχεις καποιον που να μπορεις να συζητας για κατι που σε απασχολει και δεν κρυβεσαι απο ντροπη.....θα ηθελα να βρεθουμε εκ αθηνων μερια στο μπουρναζι μιας και ειναι ωραιο μερος με πολλες καφετεριες για επιλογη και μην πω ομορφες θυλικες παρουσιες :angel: :angel:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα