Hairloss Meeting

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Teri

New Member
Ξεκινάω αυτό το topic , και καλό θα είναι οτιδήποτε έχει σχέση με ενδεχόμενα μελοντικά μας meeting να τα γράφουμε εδώ. Μακάρι να είμαστε καλά πάνω απ όλα , και να κανονίσουμε καμιά συνάντηση να τα πούμε και απο κοντά ρε παίδες. Εγώ προσωπικά οποτεδήποτε κανονιστεί θα κινήσω γη και ουρανό για να έρθω παρόλο που μένω Χίο. Να είμαστε καλά όμως πάνω απ όλα και θα τα λέμε και απο εδώ για το οτιδήποτε θα αφορά εκείνη την ημέρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Ναι πολυ καλη ιδεα +1 κ απο μενα
αν κ υπαρχουν τεχνικες δυσκολιες-εγω πχ ειμαι απο Λαρισα
καπως θα τα βολεψουμε θελω να πιστευω.
Εν αναμονη λοιπον των εξελιξεων ;)
 

YPOMONETIKOS

New Member
Απ: Hairloss Meeting

και εγω μεσα μαγκες για τσιμπουσι με ολα τα φιλαρακια του hairloss.πειτε που και ποτε και θα μαστε ολοι εκει live!!!
γιωργο συγνωμη για χτες φιλε αλλα εγινε κατι στην δουλεια με εναν υπαλληλο και ειχα νευρα και σου μιλησα ετσι...
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Teri και ότι έλεγα να το γράψω σήμερα το θέμα αυτό.

pathetic_loser είπε:
εγω πχ ειμαι απο Λαρισα
Από ποια περιοχή ρε πατρίδα?

Μέσα είμαι και εγώ πάντως. Άνοιξη έχουμε, ανοίγει και ο καιρός και άμα είναι να βρεθούμε και από κοντά να μαλώσουμ... να μιλήσουμε ήθελα να πω, για τις θεραπείες μας ;)
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Εγώ είμαι Ταμπάκικα. Κανόνισε για καφέ ;)

Έρχομαι συχνά στο seven εκεί, δουλεύει ένας φίλος μου.
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Hairloss Meeting

Λαρισα?
ουουουουουουουουουουου..........................................................
ΒΟΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

VAMPIRIA είπε:
Λαρισα?
ουουουουουουουουουουου..........................................................
ΒΟΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pathetic_loser, αν σε επόμενη συνάντηση μας είναι και ο VAMPIRIA, θύμισε μου να τιμωρηθεί :D
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Hairloss Meeting

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΣΠΥΡΟ....
ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D;D ;D ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairloss Meeting

οκ! ::)

βρε ας κανονίσουμε για μία φράπα και τα υπόλοιπα έρχονται ανάλογα το ελεύθερο που έχει ο καθένας ;D
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Admin είπε:
Εγώ είμαι Ταμπάκικα. Κανόνισε για καφέ ;)

Έρχομαι συχνά στο seven εκεί, δουλεύει ένας φίλος μου.

Απο την επομενη βδομαδα κανονιζουμε οπωσδηποτε-δινω κατι εξετασεις το Σαββατο κ εχουν σφιξει τα γαλατα ;D
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Admin είπε:
[quote author=VAMPIRIA link=topic=633.msg10022#msg10022 date=1238516015]
Λαρισα?
ουουουουουουουουουουου..........................................................
ΒΟΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pathetic_loser, αν σε επόμενη συνάντηση μας είναι και ο VAMPIRIA, θύμισε μου να τιμωρηθεί :D
[/quote]

Καλα θα ετοιμασω τα βραστα αυγα-φερε εσυ την ταναλια να ειμαστε οκ :p :p :p :p
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

pathetic_loser είπε:
Απο την επομενη βδομαδα κανονιζουμε οπωσδηποτε-δινω κατι εξετασεις το Σαββατο κ εχουν σφιξει τα γαλατα ;D
Οκ. Αναμένω με pm κάποιο τηλ...

pathetic_loser είπε:
Καλα θα ετοιμασω τα βραστα αυγα-φερε εσυ την ταναλια να ειμαστε οκ :p :p :p :p
Μπα εγώ λέω για τιμωρία να του δώσουμε 5mg proscar να μην μπορεί να.... χεχεχε... 8)
 

Teri

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Παιδιά οκ να κανονίσουμε, αλλά να δώσουμε και ένα χρονικό περιθώριο σε αυτό. Δηλαδή αν είναι να βρεθούμε πχ μέσα Μαϊου να το έχουμε πει απο τέλη Απριλίου, γιατί υπάρχει και το θέμα εύρεσης εισητηρίων,άδεια απο δουλειά. κλπ.
 

Ntia

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Είστε λίγο μακριά για μας τους Αθηναίους... Θα ήταν ευκαιρία για μια αξιολόγηση από κοντά!
 
Απ: Hairloss Meeting

Ναι παιδιά κι εγώ θέλω να σας γνωρίσω από κοντα :) να το κανονίσουμε. Εγώ είμαι απο Θεσσαλονίκη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα