Hairloss Meeting

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Teri

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Ωραία κι εγώ για το υπόλοιπο της ζωής μου θα είμαι Χίο, καθείς ευπρόσδεκτος ;D
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Hairloss Meeting

Σπύρος είπε:
[quote author=Georgex6 link=topic=633.msg16504#msg16504 date=1250846388]
ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ θα ειμαι ναυπακτο αν ειναι κανενας απο εκει το λεει!!!!!!!!
πολύ σωστή σκέψη :3m:
[/quote
εχω εξοχικο εκει σπυρο και παω συχνα :)
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Παίδες από Αθήνα, θα ήθελα τα φώτα σας σε κάτι.
Επειδή πιθανών να έρθω κάποια από τις ερχόμενες παρασκευές, μπορεί κανείς να μου πει κάποιο καλό club να πάω;
Είχα έρθει τον Νοέμβρη με ένα φίλο μου αλλά δεν είχα internet τότε για να ενημερωθώ και πήγα "χύμα". Εκτός από την οδό Αθηνάς που με έβγαζε συνεχώς το GPS και τα παρακλάδια της (πολλοί μαύροι ρε παιδιά, τι γίνετε εκεί; ), βρήκα το venue (αν δεν κάνω λάθος).

Βασικά αν μπορούσε κανείς να μου πει κάποιο καλό club, να μην είναι κψμ (u know, 99% στο μαγαζί άντρες ;) ) & να μην δίνουν πόρτα (άκουσα ότι τα μεγάλα εκεί έχουν face control).
Αν τώρα μένει και κανείς από εδώ κοντά σε κάποιο από αυτά ή μπορεί να έρθει, ας μου στείλει pm να αλλάξουμε κινητά.
 

magic810

New Member
Απ: Hairloss Meeting

rock n roll στο κολωνακι....
Guzzel
baraoda
χατζηγιαννης - ονιραμα ειναι καλα
και βισση
Πολυ γυναικα...σε οσα σου ειπα....απλα η πορτα ειναι λιγο περιεργη....

sovagg οποτε θελεις φιλε.....
Παναγιωτη το ειδα λιγο καθυστερημενα το ποστ... :p
Οποτε θελετε παιδια.....
 

genesis

New Member
Απ: Hairloss Meeting

ολα αυτα που σου ειπε ο magic ειναι πολυ καλα με πολυ ``πραμα``...να προσθεσω σαββατο απογευμα και κυριακη πρω rich για καφε (στη γλυφαδα ειναι, ζησιμοπουλου τλευταιο καφε αριστερα οπως κατεβαινεις, αμα πας γλυφαδα και ρωτησεις το δρομο με τισ καφετερειες η το rich 8α το ξερουν ολοι) και βραδυ boutique, φιλελληνων, κοντα στο συνταγμα, οπως πας για στηλους ολυμπιου διος. (αυτα ολα που σου ειπαμε ειναι και καλα ``κυριλατα``. αν θες κατι πιο Low η πιο undrground εδω ειμαστε)
 

genesis

New Member
Απ: Hairloss Meeting

αααααααααααα...και πουσαι ακηηηηηηηηη.... αν τυχον σου ριξουν πορτα οπου και να πας, παρε ενα τηλεφωνακι την αστυνομια και εισαι οκ...θα μπεις, θα σε κερασουν και ποτακι.. (τα κωλολαμογια..!#@$%#$)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

genesis

New Member
Απ: Hairloss Meeting

magic810 είπε:
genesis το rich ολα τα λεφτα.......μετραει να πιεις το καφεδακι σου εκει..... 8) ;)

το ``μετραει`` ειναι σχετικο. μαζευει ``ωραιο κοσμο``. τελεία. και παυλα. προσωπικα δεν αντεχω την κυριλα για πολυ.... :p αλλα το μαγαζι ειναι μαμω σε γενικες γραμμες...ακη να πας!
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Hairloss Meeting

Άκης είπε:
Παίδες από Αθήνα, θα ήθελα τα φώτα σας σε κάτι.
Επειδή πιθανών να έρθω κάποια από τις ερχόμενες παρασκευές, μπορεί κανείς να μου πει κάποιο καλό club να πάω;
Είχα έρθει τον Νοέμβρη με ένα φίλο μου αλλά δεν είχα internet τότε για να ενημερωθώ και πήγα "χύμα". Εκτός από την οδό Αθηνάς που με έβγαζε συνεχώς το GPS και τα παρακλάδια της (πολλοί μαύροι ρε παιδιά, τι γίνετε εκεί; ), βρήκα το venue (αν δεν κάνω λάθος).

Βασικά αν μπορούσε κανείς να μου πει κάποιο καλό club, να μην είναι κψμ (u know, 99% στο μαγαζί άντρες ;) ) & να μην δίνουν πόρτα (άκουσα ότι τα μεγάλα εκεί έχουν face control).
Αν τώρα μένει και κανείς από εδώ κοντά σε κάποιο από αυτά ή μπορεί να έρθει, ας μου στείλει pm να αλλάξουμε κινητά.
τη μουσικη θελεις να ακουσεις και τη παρεα θα χεις???
 

heyya

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Georgex6 είπε:
τη μουσικη θελεις να ακουσεις και τη παρεα θα χεις???

Έχω την εντύπωση ότι σύμφωνα με παλιό του ποστ είναι κάπως yo :7m: :8m: :9m: :22m:
:p

Πάντως για r'n'b μαγαζάκι ωραίο και σχετικά κυριλέ για το είδους του (με αρκετές μαύρες, κ@@λες ???), είναι ένα στη λεωφ. αλεξάνδρας κάπου αλλά δε θυμάμαι καθόλου πως λέγεται.
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Thanks guys, αν κατέβω θα δω σε ποια από αυτά είμαι κοντά με το σημείο που θα πάω και θα τα επισκεφτώ.

@Georgex6: Βασικά ακούω και ξένα και Ελληνικά, αν και είμαι ποιο πολύ στο yo όπως λέει και ο heyya ;)

Πάντως, θα ποστάρω εδώ όταν θα είναι και αν κανείς ενδιαφέρεται, να βρεθούμε.
 

genesis

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Άκης είπε:
Πάντως, θα ποστάρω εδώ όταν θα είναι και αν κανείς ενδιαφέρεται, να βρεθούμε.

μη μαζευτομαι καμια 200αρα ατομα και δεν εχουν που να μας βαλουν μονο ακη...

rich Πηγαινε παντως γτ θα γουσταρεις πολυ. και καμια βολτα στο εν πλω, αν εχει καλο καιρο, πριν δυσει ο ηλιος δεν βλαπτει...ολα αυτα τα μαγαζια που σου λεω τα ξερουν ολοι οι νοτιοι...το εν πλω ειναι λιγο πριν τη λιμνη της βουλιαγμενης... (αααχχ...αν ησουν γκομενα θα σε ξεναγουσα εγςω :D )
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairloss Meeting

heyya είπε:
Πάντως για r'n'b μαγαζάκι ωραίο και σχετικά κυριλέ για το είδους του (με αρκετές μαύρες, κ@@λες ???), είναι ένα στη λεωφ. αλεξάνδρας κάπου αλλά δε θυμάμαι καθόλου πως λέγεται.
το red sea λες;!
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

genesis είπε:
(αααχχ...αν ησουν γκομενα θα σε ξεναγουσα εγςω)
Άσε μου το τηλέφωνο σου μετά ;)
[Πλάκα κάνω]

Πάντως επειδή τυχαίνει να μην είμαι γκόμενα, μπορείς να με ξεναγήσεις εκεί που έχει και να γνωρίσουμε; Τι μας χαλάει; Νέοι είμαστε, πρέπει να μεγαλώσουμε τον κοινωνικό μας κύκλο :)

Σπύρος είπε:
[quote author=heyya link=topic=633.msg23730#msg23730 date=1263724369]
Πάντως για r'n'b μαγαζάκι ωραίο και σχετικά κυριλέ για το είδους του (με αρκετές μαύρες, κ@@λες ???), είναι ένα στη λεωφ. αλεξάνδρας κάπου αλλά δε θυμάμαι καθόλου πως λέγεται.
το red sea λες;!
[/quote]
'Ετσι, έτσι με ονόματα για να τα βρω στο GPS. :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα