Hairloss Meeting

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Βγάλαμε καμία απόφαση; Να το κάνουμε τέλη Απρίλη με Μάη;
By the way, ένα καλό θα ήταν να μοιράζαμε κάπως την απόσταση αν βρεθούμε.
πχ σε ένα άλλο club που είμαι μέλος, βρισκόμασταν στην Λαμία, για να μοιράζεται έτσι η απόσταση.

Πάντως απορώ πως οι Αθηναίοι που είναι μέλη εδώ δεν βρέθηκαν ακόμη μεταξύ τους :-\
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairloss Meeting

λοιπόν,
τέλη Απρίλη-αρχές Μάη να συναντηθούμε :)
άντε,προτείνετε καμία πόλη...

όπως έγραψε και ο Άκης,
τα μέλη που βρίσκονται κοντά ας συναντιούνται να βλέπουν live τον άνθρωπο/αποτέλεσμα-άσε που θα ξεκολλήσουμε και από τον pc ;)
 

magic810

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Πολυ καλη ιδεα παιδια αλλα αλλα εμενα χωριζεται η αποσταση ειτε σε 16 ωρες ταξιδι(καραβι) ειτε σε 120 ευρω(αεροπλανο) δηλαδη μια σειρα απο θεραπειες..... :D
Ασε που η κριση εχει πιασει και το μαγαζι που δουλευω και ειμαι απληρωτος δυο μηνες....Οποτε αρκετα δυσκολο για μενα που ειμαι απο ροδο....
Παντως γραψτε που κ ποτε.....ποτε δεν ξερεις... 8)
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Σκέφτομαι τον Άυγουστο, να κατέβω Αθήνα. Ή μέσα εβδομάδας, ή Σάββατο/Κυριακή. Υπάρχει περίπτωση να βρω κανέναν σας; :chinscratch

Και αν είναι καλά, θα καθίσω διήμερο και θα ζητήσω να με φιλοξενήσει ο κ. Mexis. :fenc

;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairloss Meeting

δεν έρχεσαι μια Καβάλα να γουστάρουμε μπάνιο και οφθαλμοθεραπεία;! :p :D
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Hairloss Meeting

φιλε ακη ευχαριστως να τα πουμε αλλα αυγουστο οι αθηναιοι τι κανουν ;D
 

NGL

Member
Απ: Hairloss Meeting

Άκης είπε:
Σκέφτομαι τον Άυγουστο, να κατέβω Αθήνα. Ή μέσα εβδομάδας, ή Σάββατο/Κυριακή. Υπάρχει περίπτωση να βρω κανέναν σας; :chinscratch

Και αν είναι καλά, θα καθίσω διήμερο και θα ζητήσω να με φιλοξενήσει ο κ. Mexis. :fenc

;D

Ρε ακη ποτε τον αυγουστο?εγω απο 5 μεχρι τελος θα ειμαι γιαννενα.αυγουστο βρηκες κι εσυ βρε αδερφε μου?τι να κανεις στο κ@λοχανιο?αδειο θα ειναι. :D
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Hairloss Meeting

Eγω τελοι με πρωτη αυγουστου φευγω για καλαματα ,ευχαριτως αν ερθεις την βδομαδα πιο πριν να σε φιλοξενησω .
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairloss Meeting

Ήθελα να δω έναν φίλο που παντρεύτηκε πρόσφατα εκεί. Δεν πειράζει, θα το αναβάλω άμα είναι και θα το κανονίσω later...

Σπύρος είπε:
δεν έρχεσαι μια Καβάλα να γουστάρουμε μπάνιο και οφθαλμοθεραπεία;! :p :D

Πάντως Σπύρο, αν ανέβω προς τα "λημέρια" σου, θα σου πω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakos

Member
Απ: Hairloss Meeting

Σπύρος είπε:
δεν έρχεσαι μια Καβάλα να γουστάρουμε μπάνιο και οφθαλμοθεραπεία;! :p :D

Σπύροοοο, απο Καβάλα είσαι... Όχι ρε φίλε... Λέγε πότε θα πάμε για καφεδάκι 8)... Βέβαια είμαι σαλόνικα τώρα αλλά τα σκ πάω στο πατρικό μου στην καβάλα για καμιά βουτιά αμμολόφους χαχα 8)

Πάντως βλέπω παιδιά η Σαλόνικα βολεύει σε αρκετούς μας...
 

sovagg

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Magic απο Ροδο ε??Να κανονισουμε για καφεδακι καμια μερα φιλε μου :guitarist
 

sovagg

New Member
Απ: Hairloss Meeting

Αληθεια Πανο?Να βρεθουμε αν ειναι και να παμε και οι 3 για καφε!Αν ειναι και ερθεις,να ανταλλαξουμε με p.m. κινητα να κανονισουμε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα