G-tsak, fue, 2011 grafts, 29/8/2011

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

kapamaru όχι και τέτοιο καπέλο!! θα νομίζουν ότι το έσκασα απο το εκεί τρελάδικο! και μετά άντε να τους πείσεις ότι πήγα για μαλλιά!!! :D

_damn_ είπε:
Good luck φίλε!!! Περιμένω εξελίξεις, μιας κι εγώ σκέφτομαι για την κλινική αυτή σε ένα χρόνο από τώρα.

Όσο για τον ήλιο. Τι κακό κάνει; ???

Σε ευχαριστώ πολύ damn! Για τον ήλιο δεν ξέρω... ίσως μάλλον να ταλαιπωρεί ο ήλιος την τρίχα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

kapamaru όχι και τέτοιο καπέλο!! θα νομίζουν ότι το έσκασα απο το εκεί τρελάδικο! και μετά άντε να τους πείσεις ότι πήγα για μαλλιά!!! :D
παει ασορτι με φαρδυ παντελονι και κοκκινο γιαλι :9m:
 

michalisGTi

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

g-tsak καταρχήν θα ήθελα να σου πώ οτι πριν ακόμα πας στην κλινική για μένα φαίνεσαι τέζα στην hairline και εχεις ΜΙΑ ΧΑΡΑ μαλλιά. (δεν θα έπρεπε να σε χαλάει και τόσο βρε αδερφέ και οι γκόμενες ούτε που το έχουν πάρει χαμπάρι και βάζω και στοίχημα! Πίσω ΟΚ έχεις αραίωση και μετά την μεταμόσχευση θα σε κάνει να νιώσεις πολύ καλύτερα αν και αυτό με TOPIK το έκρυβες αλλα εννοείται οτι δεν λέει!!! Για μένα λοιπόν είσαι μια χαρά τώρα και απλά τότε θα είσαι μαλλιάς κανονικός!!! καλη συνέχεια και ψυχολογία ψηλά απο τώρα γιατι δεν κοιτάνε αυτά οι αλλοι απλά εμείς γουστάρουμε να μας βλέπουμε πιο μαλλιαρούς!!! ;)
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Σε ευχαριστώ michalisGTi για τα καλά σου λόγια... Η αλήθεια είναι ότι μπροστά κάπως κρατιέμαι, αν και έχουν αρχίσει να αραιώνουν το τελευταίο χρόνο κάπως και αυτά (σε σχέση όπως είχα παλιά και θέλω να πιστεύω λόγω ηλικίας). Με το crown ανέκαθεν είχα ένα θέμα απο τα 22 μου, όπου άρχισε να γίνεται εμφανές το θέμα...
Το Τοπικ το χρησιμοποιώ κατά καιρούς, κάνει υπέροχη δουλειά αλλά, άλλα τα μάτια του λαγού και άλλα της κουκουβάγιας! :(
Όπως και να έχει, τα γράφεις ωραία και σωστά!! Να είσαι καλά!


kapamarou είπε:
παει ασορτι με φαρδυ παντελονι και κοκκινο γιαλι :9m:

Ε όχι βρε Kapamarou!!!!! Έλεος!!!! Ο Ταμτάκος είναι αυτό που περιγράφεις!!!
 

Mouratidis

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Φιλε g-tsak καλη επιτυχια και απο μενα. Ολα θα πανε πολυ καλα θα το δεις. Αφου εχεις παρει την αποφαση σου συνεχισε αμεταβλητος. Ο γιατρος που κανει το FUE στην HDC ειναι εξαιρετικος και πιστευω οτι θα εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα.
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Ευχαριστώ Mouratidi!! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Παρακολουθώ και εγώ το νήμα σου σχετικά με την δική σου μεταμόσχευση! Πέφτουν και κοντά οι μεταμοσχεύσεις μας χρονικά οπότε θα έχουμε να λέμε μπόλικα πράματα!
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Λοιπόν παιδιά, είμαι στην Κύπρο! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα! Οι εντυπώσεις προς το παρόν άριστες! Απο την υποδοχή και τον οδηγό που συνεργάζεται με την HDC, μέχρι το διαμέρισμα που μένω. Πολυτελείας διαμέρισμα!
Η Κύπρος απο όσα έχω δει, καμία σχέση δεν έχει με τα δικά μας νησιά! Βασικά είναι πολύ πιο μπροστά απο την άποψη ανάπτυξης! Η Ελλάδα θα μπορούσε να είναι σε αυτό το μοτιβο ανάπτυξης αλλά αυτά είναι άλλη κουβέντα. Το βραδάκι θα βγω μία βολτίτσα να δω και λίγα παραπάνω πράματα. Θα βγάλω φωτογραφίες να σας δείξω και τα γύρω γύρω εδώ :D
 

LOK

Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Καλή επιτυχία! Αναμένουμε τις εξελίξεις! Ναι..., βγάλε και το μαγαζί καμια φωτο...! :D
 

SHOOTER

Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Καλή επιτυχία!Εύχομαι τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα. :11m:
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Σας ευχαριστώ παιδιά!! όλα κυλάνε άψογα εδώ!
Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι οι συσκευές δεν μπαίνουν κατ' ευθείαν στην μπρίζα και θέλουν αντάπτορα. Βρήκα εδώ στο διαμέρισμα έναν αντάπτορα και προσπαθώ να μοιράσω τα φορτίσματα! Τώρα τελειώνει η φωτογραφική και θα βγω την βόλτα μου για φώτος :Ρ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Αχχχ Fenimore χτύπησες τον πόνο μου τώρα!!! Αυτό σκεφτόμουν! Λέω, "διαμερισματάρα έχω, λεφτά έχω (της μεταμόσχευσης), να έβρισκα μία γυνακαίρα εδώ θα ήμουν άρχοντας!!!! ". Άσε και είναι όλες μία και μία ;)
 

sito

Active Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

καλή επιτυχία g-tsak για αυριο!!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα και πανω απο ολα να μείνεις εσυ ευχαριστημενος με το τελικο αποτελεσμα!!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

καλη επιτυχια και απο μενα,οχι μονο με την μεταμοσχευση
:amour: :12m: :couple :couple :couple
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Ευχαριστώ παιδιά!! Αγωνιώ να έρθει η αυριανή μέρα! θα τις ανεβάσω αύριο όλες τις φώτο και τις σημερινές και τις φρέσκες - αυριανές!
Άσχετο... Εδώ στις γυναίκες τους κάνεις ένα απλό κομπλιμέντο, απο αυτά που στην Ελλάδα κάποιος μπορεί να θεωρήσει χαζά, και αμέσως τσιμπάνε... Γελάνε και τους αρέσει!! ;) Ή μπορεί να μου μιλάνε επειδή καταλάβανε ότι είμαι απο λιγούρι απο Ελλάντα :D
 

Hairboost

Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

καλη επιτυχια φιλος. Λες στην αρχη οτι εισαι NW3, εγω 1V σε βλεπω...
Εχεις αραιωση που ξεκιναει απτη κορυφη και προχωραει προς την hairline με αργους ρυθμους ?
Να ξερεις οτι η φινα θα σε κρατησει σταθερο σε πυκνοτητα οσο αντεξεις και την συνεχισεις...
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμόσχευση μαλλιών - FUE - HDC - 29/8/2011

Ευχαριστώ Hairboost! χαχαχα μακάρι να ήμουν 1V!!! είμαι 3 χαλαρά... έτσι όπως το περιγράφεις είναι η αραίωση μου ακριβώς ... σκοπός μου είναι με την μεταμόσχευση να φτιάξω ένα κεφάλι που θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια τουλάχιστον και σε πυκνότητα και σε γραμμή!
Η φίνα να σου πω δεν πολυδουλεύει σε εμένα μου φαίνεται. Αύριο θα τους ρωτήσω στην κλινική και περί φίνας καθώς τώρα κλείνω 2 χρόνια χρήσης της.
 
Μπλουζα