Τοπ 3 θεραπείες

Chs

Μέλος του προσωπικού
Η λοσιόν mexis και όσο αντέξεις, είναι η μόνη που από nw 1 μπορεί να σε πάει 16 σε 1 μήνα (κατάλληλη αμα θες να ακολουθήσεις τους saolin στην κίνα. 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kouklos10

Member
:21m:
xaxaxaxa mankar δεν παιζεσε ασε το παιδι να παρει να δοκιμάσει και να μας πει μετά την γνώμη του . πολλοι ρωτάνε τωρα τελευταία για αυτην την μούφα. ασ δοκιμάσει καποιος με πριν φωτο και μετα και ας γελασουμε ολοι μαζι ... ποιο ακυρη ερωτηση δεν εχω διαβάσει ακου λοτιον μεχις :angel:
 

MANKAR

Active Member
αυτη η λοσιον ακομα και στα ποντικια που δεν εχουν α/α ΔΕΝ δινει επανεκφυση, που να φανταστεις ακομα και το νερο τους δινει regrowth!!
 

kouklos10

Member
Chs είπε:
Η λοσιόν mexis και όσο αντέξεις, είναι η μόνη που από nw 1 μπορεί να σε πάει 16 σε 1 μήνα (κατάλληλη αμα θες να ακολουθήσεις τους saolin στην κίνα. 8)

καπου διαβασα οτι οι σαολιν μετακινουν πραγματα λες αυτη η λοσιον να τους διεγείρη και να εχει θαυματουργα αποτελεσματα??? να προστεθει και αυτο στις ιδιοτητες που κανει εκτος του οτι σου βρισκει πλουσια νυφη σε κανει και μαγο .......χααααχαχαχαχα
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
Chs είπε:
Η λοσιόν mexis και όσο αντέξεις, είναι η μόνη που από nw 1 μπορεί να σε πάει 16 σε 1 μήνα (κατάλληλη αμα θες να ακολουθήσεις τους saolin στην κίνα. 8)

καπου διαβασα οτι οι σαολιν μετακινουν πραγματα λες αυτη η λοσιον να τους διεγείρη και να εχει θαυματουργα αποτελεσματα??? να προστεθει και αυτο στις ιδιοτητες που κανει εκτος του οτι σου βρισκει πλουσια νυφη σε κανει και μαγο .......χααααχαχαχαχα

Και με αυτή τη λοσιόν μπορείς να μετακινήσεις... τα μαλλιά από το κεφάλι μια για πάντα ;)
 

makis106

New Member
Fenimore είπε:
makis106 είπε:
Κλείνοντας 3 χρόνια χρήσης μινοξ (kirkland), με καλα αποτελέσματα, δλδ μετα απο ενα εντυπωσιακό ξεκίνημα (απο τον 3ο εως τον 7ο μηνα διακοπη τριχόπτωσης και πύκνωμα μαλλιου) και στη συνεχεια μειωση απόδοσης αλλα σταθεροποιηση μεχρι πριν λίγο καιρό, ενω τον τελευταιο χρόνο παράλληλη χρήση με super zix, τον τελευταιο μήνα εχω επικίνδυνη τριχόπτωση που εχει αποδυναμώσει αρκετα το μαλλί μου. Υπαρχει περιπτωση να σταματησε να επιδρα η μινοξ? αλλα τόσο αποτομα? καμια ιδέα?

πρωί: 1ml superzix
βράδυ: 1ml kirkland 5%

To szII το έφτιαξες με ψευδάργηρο? Αν ναι, θα λούζεσε πάντα και με πολλές ώρες διαφορά πριν βάλεις το ένα με το άλλο. Ο ψευδάργηρος αλληλεπιδρα με την μινοξιδίλη.
Fenimore τώρα βλέπω το post σου, τυχαία. Για καποιο λόγο απενεργοποιηθηκαν οι ενημερωσεις απάντησης μέσω mail...:huh:
To SZII το εφτιαχνα παντοτε χωρις zinc, συμφωνα με αυτα που εχω διαβάσει εδω, οποτε δεν τίθεται τετοιο θέμα.

Λεω να δοκιμασω airol, αυτο θα εχει ως αποτελεσμα μεγαλύτερη απορρόφηση μινοξυδίλης? Δλδ και περισσότερες παρενεργειες? το πρίξιμο με απασχολεί...
Επίσης καμια πρόταση για να αντικαταστήσω το SZII?? Δε νομιζω οτι μου προσεφερε κάτι...
 

makis106

New Member
Σκέφτομαι αντι για σκετο μινο + airol, και προκειμένου να μην εγκαταλείψω το szii, να το κανω MINOMUCK+AIROL .
εχει κανεις άποψη?
 

horhitto4

Member
ρε παιδια εγω εχω μεγαλο θεμα με crown και λιγοτερο μπροστα σε hairline αλλα μετα απο σχεδον συνεχομενη χρηση μινοξιδηλης απο το 07 μεχρι και σημερα εκτος απο μια διακοπγ εξι μηνων εχω καταλαβει οτι απο επανεκφυση οτι κανει ειναι απο τη μεση και μπροστα στο ροξακι δε κανει τπτ ισα ισα ειτε βαζω ειτε οχι οτι χανετε ειναι περισσοτερο μη πω κατα 85%απο εκει...υπαρχει θεραπεια που να εστιαζει σε εκεινο το σημειο που απο οτι ξερω και εχω καταλαβει και με τη προσωπικη μου εμπειρια τα μαλλια ειναι ποιο ευαισθητα στα ανδρογονα απο το υπολοιπο τριχωτο.....γιατι σιγα σιγα θα αδειασω τελειως....επισσης να ρωτησω για το τοππικ ειμαι καστανοξανθος αν μπορει να βοηθησει στο αισθητικο κομματι του crown...σκεφτομαι να αγορασω μπας και εστω με κανα τρικ το καμπυφλαρω καπως...μεχρι να δω αποτελεσμα απο καποια θεραπεια αν μπορει καποιος ας προτηνει κατι....
 

lospartidos

New Member
RE: Απ: Τοπ 3 θεραπείες

Admin είπε:
Scalp Therapy Formula = Η λοσιόν που πρέπει να βάζεις καθημερινά.
Bio-Cleansing Shampoo = Το σαμπουάν. Πολύ καλό. Αν το δοκιμάσεις ποτέ, θα με θυμηθείς. Το συγκεκριμένο όχι μόνο είναι κλάσης ανώτερο από πολλά σαμπουάν, αλλά καθαρίζει και το τριχωτό και το δέρμα της κεφαλής από την DHT που υπάρχει στην επιφάνεια.
Thickening Conditioner = Το κοντίσιονερ, μετά το λούσιμο. Δεν απαιτείται, αλλά δίνει "σώμα" στις τρίχες και τις κάνει ποιό παχιές.

φιλε ακη μολισ ξεκινησα την θεραπεια με revivogen,ποσεσ φορες να λουζομαι την βδομαδα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ksasou

Member
Εγώ με την αιρολ έβγαλα μαλλιά μπροστά –κροτάφους αλλα νομίσω ότι έχανα πίσω…αρκετά και τη σταμάτησα, γιατι δεν μπορούσα να χωρίσω το κεφάλι στα δυό.. Και μου προκάλεσε και πολλές ζαλάδες. Και με το σκέτο ρεγκαιν ζαλίζομε αλλα όχι τόσο πολύ…το αντέχω.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Kapa Kapa είσαι εδώ? Δώσε τα φώτα σου στον λαό.. κάπου το είχε πει ότι ένα 70% θα δει αραίωση με airol.

Παιδιά πράγματι, όπου και αν έχω δει οι περισσότεροι λένε ότι έχασαν παρα έβγαλαν. :chinscratch

επίσης πολλοί είναι αυτοί που είχαν αμφισβητήσει το ότι η airol μπορεί να λειτουργεί σε μερικά μέρη του κεφαλιού και σε άλλα να κάνει απόπτωση ξανά και ξανά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Chs είπε:
Kapa Kapa είσαι εδώ? Δώσε τα φώτα σου στον λαό.. κάπου το είχε πει ότι ένα 70% θα δει αραίωση με airol.

Παιδιά πράγματι, όπου και αν έχω δει οι περισσότεροι λένε ότι έχασαν παρα έβγαλαν. :chinscratch

επίσης πολλοί είναι αυτοί που είχαν αμφισβητήσει το ότι η airol μπορεί να λειτουργεί σε μερικά μέρη του κεφαλιού και σε άλλα να κάνει απόπτωση ξανά και ξανά.

εδω ειμαι.
η airol φερνει σε τελογενη κατασταση την τριχα.
μπορει να λειτουργησει σε μερικα μερη του κεφαλιου κατα κανονα στα σημεια που απετυχε η σκετη μινοξιδιλη
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Kapa μου έλειψες :12m: τι κάνεις πως είσαι?

Σωστός, επίσης αυξάνει και τις αν. ενέργειες λόγο απορρόφησης σωστά?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
άσπρα μαλλιά = γοητεία, τι στεναχωριέσαι? ασε γιατί και εμένα με έχει πιάσει μια στεναχώρια τελευταία.. στις 17 του μήνα φευγω για τα 26.. πότε ήμουν 20.. λες και πέρασε ένας χρόνος είναι.. :(

Εννοείται ότι pgd2 αναστολέας θα απασχολήσει κόσμο.. είναι το μέλλον σε θεραπεία, δλδ όλα εκεί δείχνουν και μακάρι.

Μόλις κλείσω 6 μηνο με την τώρα θεραπεία, θα ξεκινήσω zyrtec, με τρώει να το δοκιμάσω.

Σου εύχομαι ραστα πολλά ;)
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Βάλτο να το ακούνε δυνατά τα τριχοθυλάκια...

http://www.youtube.com/watch?v=X-makfpBrSQ
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
υπομονη παιδια,οπως ολες οι θεραπειες ετσι και αυτο θα εχει αποτυχιες
δυστυχως με εξαιρεση την μινοξιδιλη που σχεδον δουλευει σε ολους τα υπολοιπα τοπικα κατα 50% αποτυγχανουν και αυτα που συνεχιζουν χανουν πολυ γρηγορα σε δυναμη και αποτελεσματα.
θα το δουμε και αυτο στην πορεια.
το θεμα ειναι εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4356.html
 

horhitto4

Member
το θεμα το ειδα καπα αλλα 24 σελιδες δεν εβγαλα ακρη θελω να με πληροφορησει καποιος αν μπορω να το προμηθευτω απο καπου ετοιμο η αν ο μονος τροπος ειναι να το φτιαξω εγω...σε ευχαριστω πολυ..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
horhitto4 είπε:
το θεμα το ειδα καπα αλλα 24 σελιδες δεν εβγαλα ακρη θελω να με πληροφορησει καποιος αν μπορω να το προμηθευτω απο καπου ετοιμο η αν ο μονος τροπος ειναι να το φτιαξω εγω...σε ευχαριστω πολυ..

πας στο φαρμακειο της γειτονιας και ζητας υγρό ζιρτεκ σε σταγόνες.
ειναι ετοιμη λοσιον
 
Μπλουζα