ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

takis7

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

ρε σεις xk και dk απ οτι νομιζω ηστε σαλονικη τοτε στειλτε μου πμ με κανενα φαρμακειο που να κοβει ισομερεις καψουλες το προσκαρ αν ξερετε please
 

tatini

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Takis7, δε σου φαίνεται τίποτα περίεργο στο ότι ένας άνθρωπος που κάνει τηλεόραση λέει σε τηλεθεατή με παιριπαικτικές διαθέσεις "είναι ξυρισμένο το μουνάκι της μάνας σου;".
 

takis7

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

μα ο τυπος βαζει το συματακι <χ> πανω δεξια κια βγαινει μετα τα μεσανηχτα. οποις θελει να ξεσπασει και να τα ακουσει μερικες φορες παιρνει τηλ.
Τα ιδια περιπου κανει και ο γεωργιουσπικιν οταν ημουν ανεργος και ειχα αυπνιες εβγαζα τα καλητερα συμπερασματα για την εκαστοτε προηγουμενη αγωνιστικη
Μη με κανεις να αλαξω αβαταρ :)
 

tatini

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Ποιος σου είπε ότι τον Γεωργίου τον βάζω σε άλλη κατηγορία; :D

Σοβαρά τώρα, και Χ να έχει (=εξασφαλισμένος στο ΕΣΡ) δεν τον κάνει λιγότερο πιθηκάνθρωπο... σόρι αν θίγω το ίνδαλμά σου, αλλά αυτό πιστεύω. :p
 

takis7

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

δεν βαζει τον γεωργιου αλλα τον βαζω εγω, παραθλητικες εκπομπες κανουν,και αν τους ακουσεις στο ραδιοφωνο (εγω τους ακουω ενιοτε)ο γεωργιου θα σου φανει πιο βοθρος.Εχοντασ αυτον για αβαταρ περισοτερο θελω να δειξω πως πιθανον θα γινω μελοντικα παρα κατι αλλο εβαλα αυτουνου τη φωτο γιατι δεν εβρισκα καμια του ασλαμα
 

tatini

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Ντάξει, εννοείται ότι δεν είπα κάτι για να θίξω εσένα προσωπικά... Αλλά πιστεύω ότι άτομα όπως ο Γεωργίου και ο μεσιέ στο παραπάνω βίντεο πολύ απλά μολύνουν την ούτως ή άλλως εξαθλιωμένη τηλεόραση (και όχι μόνο την τηλεόραση) με την παρουσία τους, δεν προσφέρουν τίποτα απολύτως πέρα από μερικές ώρες διασκέδασης στους αντίστοιχους θερμοκέφαλους των γηπέδων... Κοιμίζουν με τον τρόπο τους συνειδήσεις, αυτό που κάνει πχ η Σκορδά στη μέση νοικοκυρά. Enough με την trashίλα (τουλάχιστον για εμένα).
 

takis7

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

αφου κολησες και την σκορδά και τα κουτσοπολια....
οτι καταλαβαινει κανεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα