ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

takis7

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

εγω απλα θα γνωστοποιησω κατι που ειπε ενας ειδηκος (ανδρολογος νομιζω)σε μια εκπομπη υγειας στην τηλεωραση πριν 1 χρονο περιπου.<ο ανδρας πρεπει να εκσπερματονει τουλαχιστον 1 φορα καθε 3 μερες,αλλιως πιθανον να εχει στο μελλον προβλημα με τον προστατη :grandpa:>
δε στα εξηγω ωραια?μαθε μπαλιτσα λοιπον,που λεει και ο μεγας αλεφαντος,ο κολοσος,ο τιτανοτεραστιος,
mathe mpalitsa ston arxonta ALEFANTOS
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Πραγματι και εγω την ωρα που βρισκομε στα προκαταρκτικα με την κοπελα μου γεμιζει ο καναπες / κρεβατι με τριχες μου. Βασικα αυτο γινοταν στο παρελθον, και πιθανοτατα να μην οφειλετε σε αυτο αλλα κανεις δεν ξερει. Τον τελευταιο χρονο βεβαια δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο αλλα τεσπα
 

Para_Trixa

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Παιδια μην ακουτε μαλακιες και μην τρελενεστε...Εχω φιλο ο οποιος ειναι 25 χρονων κ επειδη ειναι χοντρουλης και ντρεπεται με τις γυναικες,κα8εται σπιτι του και ΔΙΝΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ πεος του..εννοωντας ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 7 μαλακιεσ τη μερα...Τα μαλλια του?Πιο πολλα κ απο του Ταμτακου στην αρχη τησ καριερας του.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Para_Trixa είπε:
Παιδια μην ακουτε μαλακιες και μην τρελενεστε...Εχω φιλο ο οποιος ειναι 25 χρονων κ επειδη ειναι χοντρουλης και ντρεπεται με τις γυναικες,κα8εται σπιτι του και ΔΙΝΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ πεος του..εννοωντας ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 7 μαλακιεσ τη μερα...Τα μαλλια του?Πιο πολλα κ απο του Ταμτακου στην αρχη τησ καριερας του.

μεχρι τις 7 φορες ειναι οκ.....απ τις 8 και μετα αρχιζει η τριχοπτωση.......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Para_Trixa είπε:
Παιδια μην ακουτε μαλακιες και μην τρελενεστε...Εχω φιλο ο οποιος ειναι 25 χρονων κ επειδη ειναι χοντρουλης και ντρεπεται με τις γυναικες,κα8εται σπιτι του και ΔΙΝΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ πεος του..εννοωντας ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 7 μαλακιεσ τη μερα...Τα μαλλια του?Πιο πολλα κ απο του Ταμτακου στην αρχη τησ καριερας του.

Raptopoulos exw na gamisw 18 xronia καπως ετσι??? :D
 

3746741

Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Μιας κ διακομωδουμε την κατασταση να σας κανω μια ερωτηση σε μορφη γκαλοπ!

Αν επιστημονικα βρεθει τροπος αντιμετωπισης της φαλακρας ο οποιος απαιτει να βαζεις στο κεφαλι σου την αναμειξη σπερματος με κολπικα υγρα για 1 χρονο χωρις συγκεκριμενη αναλογια ποσοι θα το κανατε?

Να σημειωσω οτι μετα απο 1 χρονο που θα τηρουσες εβλαβικα τη θεραπεια δεν θα ξαναανιμετωπιζες προβλημα!!!!!!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

οτι ναναι οεοεοεοεοεοεο οτι ναναι οεοεοεοεοεοεοεοεο......παμε με ρυθμοοοο.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

3746741 είπε:
Μιας κ διακομωδουμε την κατασταση να σας κανω μια ερωτηση σε μορφη γκαλοπ!

Αν επιστημονικα βρεθει τροπος αντιμετωπισης της φαλακρας ο οποιος απαιτει να βαζεις στο κεφαλι σου την αναμειξη σπερματος με κολπικα υγρα για 1 χρονο χωρις συγκεκριμενη αναλογια ποσοι θα το κανατε?

Να σημειωσω οτι μετα απο 1 χρονο που θα τηρουσες εβλαβικα τη θεραπεια δεν θα ξαναανιμετωπιζες προβλημα!!!!!!!!!


κοιτα.....αν η γκομενα ειναι πατος......βαζω ανετα τα κολπικα υγρα της στο κεφαλι μου.....τωρα για σπερμα.....αν ειναι το δικο μου.......θα το βαλω τι να κανω.....αν ειναι αλλουνου αστο....δε παιζει....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

3746741 είπε:
Το δικο σου ενοειται! :)

Ο καθενας θα βαζει το δικο του στο κεφαλι του!! :D

το δικο μου το βαζω μωρε...σιγα το δυσκολο.......απλα θα κοψω το μαλλι τερμα κοντο.....ε γιατι δε λεει.....μη το κανουμε σαν το κατι τρεχει με τη μαιρη....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

3746741

Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

To γαματο παντως θα ειναι οτι για εκεινη τη χρονια θα προσπαθεις παντα να εχεις πανω απο μια γκομενα μη τυχον κ χωρισεις κ χαλασει η θεραπεια! :D :D :D

Με εχει πιασει η μαλακια μου βραδυατικα! 8)

Αλλα μαλλον θα φταιει το θεμα που λεει για αυνανισμο! :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

το εχουμε αυνανισει λιγο το θεμα.....αλλα οκ.....τουλαχιστον δεν ειμαστε εκτος θεματος...χαχαχα.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

δεν ηξερα που να το γραψω κ θα το γραψω εδω......
πριν λιγο ημασταν 1821 μελοι στο φορουμ.......
τυχαιο??? δε νομιζω...!!!!
μιλαμε για επαναστατικο φορουμ οχι αστεια.... ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Panos1982 είπε:
δεν ηξερα που να το γραψω κ θα το γραψω εδω......
πριν λιγο ημασταν 1821 μελοι στο φορουμ.......
τυχαιο??? δε νομιζω...!!!!
μιλαμε για επαναστατικο φορουμ οχι αστεια.... ;D

ετσι οπως γιναμε ολα ειναι in topik....αλλα μαρεσει αυτο το οτι ναναι.... ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

giannis13 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=938.msg39805#msg39805 date=1284938383]
δεν ηξερα που να το γραψω κ θα το γραψω εδω......
πριν λιγο ημασταν 1821 μελοι στο φορουμ.......
τυχαιο??? δε νομιζω...!!!!
μιλαμε για επαναστατικο φορουμ οχι αστεια.... ;D

ετσι οπως γιναμε ολα ειναι in topik....αλλα μαρεσει αυτο το οτι ναναι.... ;D
[/quote]


στην ελλαδα ειμαστε...αν δεν αρεσει σε μας το οτι να ναι....σε ποιους θα αρεσει?????
 

dk

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΚΑΙ...ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ

Συγγνωμη, σοβαρα ο Ραπτοπουλος ειχε τετοιο μαλλι?
Ποτε ειναι γυρισμενο, πριν 30 χρονια?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα