Κwstakis, fue, λιόσης, 1920 grafts, 4-5/12/2015

andy.k

Active member
Δε θα πρεπε να της προτεινει κατι αλλο αφου ειναι τοσο καλος γιατρος;

Φιλέ δεν είπε κανείς πως είναι καλός γιατρός...αυτό που έχουμε δει είναι ότι έκανε "καινουργιο"τον Δημήτρη και ισως έχει και αλλά καλά αποτελέσματα εκτός
φορουμ...μπορει απλα να το εχει με τη μμ ο ανθρωπος,
οπως μπορει να το εχει και
καποιος που δεν ειναι καν
γιατρος...εγω προσωπικα
νομιζω οτι η διαδικασια της μμ απαιτει ακριβεια κ
δεξιοτεχνεια κ οχι τοσο ιατρικες
ικανοτητες...ιατρικη γνωση
απαιτει η προεπεμβατικη
διαδικασια ο ελεγχος της
δοτριας/ληπτριας και γενικα ο
ελεγχος ολων των
παραγοντων πριν τη μμ...οπως επισης και ο σχεδιασμός και η μεταεπεμβατικη υποστηριξη...αλλα το να βγαλεις κ να βαλεις grafts...sorry αλλα οσο χαζη δηλωση κ αν φαινεται...νομιζω πως θελει πρωτιστως καλλιτεχνη κ δευτερευοντως γιατρο...έχω την εντύπωση άλλωστε πως
ο Βεκρης είναι πλαστικός κ
όχι
δερματολογος...δερματολογος
αν δε κάνω λάθος είναι ή
γυναίκα του...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
σωστα andy απο οτι ξερω δερματολογος ειναι η γυναικα του. ο βεκρης ειναι πλαστικος. και οπως ειπε και καποιος αλλος δε θυμαμαι που, το δικο μου αποτελεσμα ενω ξερουν οτι παει καλα δεν το εχουν βαλει ουτε στο σαιτ ουτε μου ζητησαν φωτογραφιες. προσφατα εκανε φιλος μου πριν μερικες μερες και μαζι του εκαναν αλλοι δυο και οι δυο παλι ξενοι οπως με εμενα. ενας Αγγλος και ο αλλος δεν ξερω τι ηταν..
δεν ξερω πως διαφημιστικαν στο εξωτερικο και εχουν τοσο κοσμο.. οταν τους ειχα ρωτησει μου ειχαν πει απο στομα σε στομα. και οτι περισσοτερο με εξωτερικο δουλευουν.
 

tasos33

Well-Known Member
λογικα πρεπει να τα δημοσιευει σε καποιο καραφλοααιτ...το ιδιο κανει η hdc παντως σε site του εξωτερικου και μαλιστα τα περιστατικα αυτα ρε ειναι καν στη σελιδα της
 

kwsTakis

Active Member
Φιλέ δεν είπε κανείς πως είναι καλός γιατρός...αυτό που έχουμε δει είναι ότι έκανε "καινουργιο"τον Δημήτρη και ισως έχει και αλλά καλά αποτελέσματα εκτός
φορουμ...μπορει απλα να το εχει με τη μμ ο ανθρωπος,
οπως μπορει να το εχει και
καποιος που δεν ειναι καν
γιατρος...εγω προσωπικα
νομιζω οτι η διαδικασια της μμ απαιτει ακριβεια κ
δεξιοτεχνεια κ οχι τοσο ιατρικες
ικανοτητες...ιατρικη γνωση
απαιτει η προεπεμβατικη
διαδικασια ο ελεγχος της
δοτριας/ληπτριας και γενικα ο
ελεγχος ολων των
παραγοντων πριν τη μμ...οπως επισης και ο σχεδιασμός και η μεταεπεμβατικη υποστηριξη...αλλα το να βγαλεις κ να βαλεις grafts...sorry αλλα οσο χαζη δηλωση κ αν φαινεται...νομιζω πως θελει πρωτιστως καλλιτεχνη κ δευτερευοντως γιατρο...έχω την εντύπωση άλλωστε πως
ο Βεκρης είναι πλαστικός κ
όχι
δερματολογος...δερματολογος
αν δε κάνω λάθος είναι ή
γυναίκα του...
Παντως θεωρω πως θα πρεπε να το ξεκαθαρισει στη γυναικα πως δε θα χει αποτελεσμα το prp για την συγκεκριμενη παθηση. Κ οχι να πληρωνει τζαμπα 200 κ 300€ Καθε φορα. Λαθος της κλινικης
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Παντως θεωρω πως θα πρεπε να το ξεκαθαρισει στη γυναικα πως δε θα χει αποτελεσμα το prp για την συγκεκριμενη παθηση. Κ οχι να πληρωνει τζαμπα 200 κ 300€ Καθε φορα. Λαθος της κλινικης

Βασική επιδίωξη της κάθε
κλινικής είναι να σου πάρει
τα λεφτά και δευτερεύουσα
να σου λύσει το πρόβλημα...Γι
αυτό όλες οι κλινικές έχουν
και ευχαριστημένους κ
δυσαρεστημένους πελατες. Το
ποσό καλή είναι μια κλινική
εξαρτάται από τη διάφορα
αυτών των 2. Λέμε πχ για την
hdc που έχει πολύ καλό όνομα, και έχουμε το Στάθη
που σκεφτόμαστε μήπως
πίεσε κ ο ίδιος να γίνει η μμ
και δεν έχει (ως τώρα) καλό
αποτελεσμα(μακάρι να έχει
γίνει τουμπανο το παλικάρι)...
Και άλλοι παγκοσμίου
φήμης...Ωστόσο αν κάποιος διάβαζε εδώ μέσα γνώμες εμπειροτερων, θα καταλάβαινε ότι το prp, δεν είναι λύση σοβαρή, είναι εμπορικό τρικ ως επί το πλείστον και δε θα το
επέλεγε...πιθανώς σε
κάποιους ασθενείς είχε
αποτέλεσμα κ γι αυτό κ έχει
πλασαριστεί, αλλά για
θεραπεία που ΔΕΝ είναι
ΒΕΒΑΙΟ ότι θα δώσει λύση, δε
θα πρεπε να το επιλέξει
κάποιος, δεδομένου του
κόστους...Αν ή κλινική βέβαια
είπε "κανε prp και θα γίνεις
καινούργιος" σε καποιον χωρις γνωσεις καθολου επι του θεματος (στην κοπελα στη δεδομένη περίπτωση), ε τότε
ΝΑΙ είναι ΦΑΟΥΛ αν το έκανε
για να της αδειασει το πορτοφολι, ή ΝΑΙ είναι
ΑΣΧΕΤΟΣ ο γιατρός που το
πρότεινε, αν οντως θεωρουσε ότι το πρόβλημα θα λυθεί με τα prp ( σύμφωνα πάντα με τις γνώμες εμπειροτερων εδώ μέσα για το prp, δεν έχω μπει στη διαδικασία να δω μελέτες και άρθρα σχετικά με το prp).
 

kwsTakis

Active Member
αν κ ειναι αρκετα νωρις(3 μηνες κ 4 μερες απο την μμ) ανεβαζω ενδεικτικα μερικες φωτος,,η πρωτη πριν την μμ και οι αλλες δυο οπως ειμαι τωρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
πριν την μμ
10699134_1680190048916610_81009266_n (1).jpg
 

andy.k

Active member
Κωστακη, αν και ειναι πολυ νωρις ακομα, εχεις κρατησει τριχουλες αρκετες κ φαινεται καλυτερα απο πριν, παντως νομιζω οτι επειδη ειναι crown πρεπει να εχεις μεγαλη υπομονη...αργει λιγο παραπανω εκει η φυτρωση.ελπιζω να σου δωσουν καλο αποτελεσμα οσα εριξες εκει, γτ αν θυμαμαι καλα δε τα εβαλες ολα πισω, εβαλες κ μπροστα...ειναι σχετικα μεγαλη η εκταση που καλυψες κ το crown λογω φορας τριχων κ σχηματος κεφαλιου, μενει σχεδον παντα εκτεθειμενο στο φως κ την κωλοδιαθλαση του...καλη συνεχεια ευχομαι κ υπομονη...
 

kwsTakis

Active Member
Σευχαριστω αντυ..οντως μεινανε αρκετες τριχες..βασικα φυτρωση θα αναμενω μετα τους 5.5 μηνες..καλο καλοκαιρι δλδ..μακαρι να πανε ολα καλα
 

Hope

Active Member
Καλή φύτρωση kwstaki! Ο Λιοσης είναι καλός γιατρός και καλό χέρι. Μιλάω κυρίως και λόγω προσωπικής εμπειρίας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
kwstaki καλά δείχνει να πηγαίνει.ωραία ρε φιλε χαίρομαι..μακάρι να πάει καλά.αν μπορείς την επόμενη φορά λίγο πιο μακριά ή κάμερα.:) καλή συνεχεια
 

kwsTakis

Active Member
αερατε π χαθηκες φιλεεεε?σευχαριστωωωω,,,μακαρι να χω φυτρωση κ καλυψη αναλογη με την πρωτη,,,αν κ θελει γαιδουρινη υπομονη το crown
 

kwsTakis

Active Member
john φαινεται πως παει καλα,,αν κ κατω απο την ληπτρια περιοχη ειδα μια μικρη αραιωσηκ χε,,κα πανω μου,,αλλα ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχωκ να το πολεμησω με μινοξιδιλη,,γιατι για prp δεν υπαρχει χρημα
 

aeratos28

Just aeratos
χαχαχαχα.είπα το 2016 να είμαι κύριος.ναι ρε συ,χωρίς πολλές φορές να το καταλαβαίνω γινομουν επιθετικός πολύ και δεν το θέλω,αυτή είναι ή αληθεια
 
Μπλουζα