Κwstakis, fue, λιόσης, 1920 grafts, 4-5/12/2015

Δημητρης38

Active Member
Πιες εναν καφε και διαβασε τι γραφεις.
"Θα διαφημισεις την κοπελα και οχι αυτον αν γινεις Μπεζος" .... "ενοιωσες ολα να πανε καλα" .... "εβαλες αλλους να παρουνε τηλεφωνο για εσενα" κτλ κτλ.

Και περιμενεις να σου πω τι θα εκανα εγω εαν εβλεπα οτι Γιατρος αθετει την συμφωνια και τον αντικαθιστα μια αγνωστη ?
Σιγουρα παντως εκεινη την στιγμη δεν θα σκεφτομουν να του πω οτι θα διαφημισω αλλον αντι γιαυτον !!!

Λες και εχει αναγκη τι θα πει ο καθενας σε ενα Φορουμ.
Στο συγκεκριμενο Φορουμ δεν γινονται διαφημισεις ή δυσφημήσεις, προσπαθουμε ολοι με τις εμπειριες μας να βοηθαμε κοσμο ...
και αυτο ειναι προς τιμην των διαχειριστων ενω θα μπορουσανε να κανουνε το αντιθετο !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Μήτσο πλάκα πλάκα καφέ πινω...Καταλαβαινεις πως γράφω κάποια πράγματα...Δε περίμενα από κανένα να μιλήσει κ δε ξέρω αν μίλησε καν...Σου εξηγησα κ πάλι ότι την αθέτηση την αντελήφθη κατά τη διάρκεια κ έχοντας κάτι άλλο στο μυαλό
μου ως συμμετοχή γιατρού... Μη
κολας με αυτό που είπα...για να
αφήσω να φανεί κατά τη
διάρκεια της μμ ότι άλλο είχα
συμφωνήσει...και μάλιστα η
συνεννοηση για το ποιος θα με
χειριστει εγινε όχι με το γιατρό
αλλά με την υπεύθυνη...απλά με
το γιατρό μιλησα για να τον γνωρίσω προεπεμβατικα
και να κάνουμε ένα πλάνο (το οποίο κ τηρήθηκε)...Μη μου λες τι δε θα έκανες...αυτό το κατάλαβα...πες μου τι θα έκανες...δε ζητω να κρινουμε τη λαθος ίσως δικη μου αντιμετωπιση, αλλα να αναδειξουμε τη σωστη...αλλιώς αστο, δεν έχει σημασία για εμένα πλεον άλλωστε...κανέναν άλλο να προστατεύσουμε από παρόμοιες αλχημειες. Διαφήμιση στο φορουμ φυσικά κ δε χωράει...απλά εννοώ ότι ένα καλό αποτέλεσμα είναι από μόνο του διαφήμιση...
 

andy.k

Active member
Λες και εχει αναγκη τι θα πει ο καθενας σε ενα Φορουμ.

Εχεις απόλυτο δίκιο...από εδώ μέσα εέχουν κάνει μμ στο Βεκρη 5 άτομα, απ οσο ξερω εγω(ο Δημήτρης ο Βαλάντης ο πιλότος εγώ και ένα ακόμα παλικαρι που δε το έχει
αναφέρει ακόμα) και η
κλινική έχει 1-3 περιστατικά
τη μέρα...Δλδ Κλάιν Μαιν αν
θα τους
διαφημησω ή οχι.
Αυτη την ατακα την είπα, για
να φανει ότι αλλά είχα κανονίσει...έπρεπε να το είχα
κάνει ξεκάθαρο κ στον ίδιο
βεβαια όταν τον συνάντησα,
όχι μόνο στην
υπεύθυνη...αυτό ήταν
λαθος ...Αλλα θεωρησα οτι γι αυτο ειναι η υπευθυνη- για να μη μιλας με το γιατρο για να
ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΤΕΙ οτι θα σου
κανει αυτος τη δουλεια, αλλα μονο για το πλανο κ την μμ
καθαυτη...Παντως επιστρεφοντας στο κομματι της διαφημησης...εδώ το
αποτέλεσμα του Δήμητρη που
αντικειμενικά είναι πολυ
καλό ούτε καν
το έχουν ποσταρει ακομα στο site
τους...έχουν δουλειά κ χωρις
τη διαφημηση πλεον, και το
μόνο που τους νοιάζει (πιθανώς)
είναι κυρίως να μην
δυσφημηστουν έντονα από
κάποιο κακό αποτέλεσμα...
Δε διαφωνω μαζί σου σε κάτι
απ όσα λες, Δημ38 να είμαι
ξεκάθαρος. Ας ελπισουμε πλέον ότι το αποτέλεσμα θα είναι ικανοποιητικό κ ότι δε θα συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον άλλο...
 

kwsTakis

Active Member
τασο βασικα οχι δεν τραβαω νταλκα με την κλινικη αλλα με τα μελη.
Εμενα η συγκεκριμενη κλινικη δεν με εκανε ποτε καποιο κακο αλλα ουτε και σε φιλο μου.
Απλα καποια μελη εδω μεσα ειναι υπερβολικα και δεν θελουν να δουνε την αληθεια.
Πολυ ειναι αγανακτισμενοι αλλα δεν ασχολουνται απλα.
Και εγω φυσικα σπαω @ρχιδι@ και το ξερω...
Τζον σε λιγες μερες π θα παω να με δουνε ελα μαζι μου. Ελπιζω να μην παθεις αλλεργια,,καταβαθος ξερω πως αγαπας d..i. Xaxa
 

kwsTakis

Active Member
εαν εκατσαν και χαραξαν τετοια στρατηγικη αππ την κλινικη τοτε θελουν φτυσιμο....η ειδαν ποσο ανυπομονος ειναι ο κωστας και αδαης και σου λειι.....ειναι το θυμα μας ας τους κανουμςε τρεις μτμ να τα τσιμπησουμε στο μπαμ...και τα δυο πρωτα στο μπαμ τα τσιμπησαν και μαλλον και το τριτο ετσι θα παει
οταν αρχισα να κανω ερευνα αγορας κ ειχα επισκευτει ολες τις κλινικες οι πιο πολλοι το συγκεκριμενο πλανο μ προτειναν. Μ ειπαν πως θα χρειαστω σιγουρα 2 με 3 μμ για εχω πολυ καλο αποτελεσμα
 

tasos33

Well-Known Member
κωστα αυτο που θελει η hairline σου πλεον ειναι μια ακομα μτμ και μαλιστα εκτος απο φυτεμα πιθανον να θελουνκαι ξεφυτεμα τα τσουλουφακια εμπρος..αν οντως ειχαν κανει σοβαρο σχεδιασμο δεν θα χρειαζοταν και επειδη με αυτη τους την παπαρια σε οδηγουν παλι στο κρεβατι του φυτεματος θα σου ελεγα να απαιτησεις την οποια διορθωση να σου την κανουν δωρεαν....μπορεις να τους τονισεις οτι με τον σχεδιασμο αυτον εχουν δυσφημηστει στο foroum....θα το πιασουν το υπονοουμενο
 

Hope

Active Member
Η θέση στην οποία βρίσκονται τα τσουλουφάκια (πάνω στην νεανική hairline) σε συνάρτηση με την ηλικία του kwsTakis πιθανότατα να τα οδηγήσουν σε πτώση. Προσωπικά πιστεύω ότι κανένας σοβαρός γιατρός δεν θα έκανε αφαίρεση και επανατοποθέτηση (αυτό θα ήταν περισσότερο ασφαλές μόνο στην περίπτωση που ήταν grafts από προηγούμενη μεταμόσχευση) αυτών των συγκεκριμένων τθ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
και αν τα τσουλουφια παραμενουν αγερωχα μερικα χρονια ακομα? που θα μεινουν ενα ποσοστο τουλαχιστον...πιο το νοημα να σκασεις κάτι χιλιαρικα να χαρεις το νεο σου μαλλι και να περιμενεις ποτε θα αποφασισουν τα κοκορακια να εγκαταλειψουν τα εγκόσμια..αφαιρεση λοιπον ναι...επανατοποθετηση?μαλλον οχι
 

andy.k

Active member
αφαιρεση λοιπον ναι...επανατοποθετηση?μαλλον οχι

Ο Κωστακης είναι ή μόνη περίπτωση πιστεύω στα χρονικά του φορουμ, που έχει κανει τα μελη να σκεφτόνται όχι πως θα φυτρώσουν, αλλά πως θα πέσουν τα μαλλιά...:eek::p
(μιλώντας πάντα για τα θρυλικα πλεον "Τσουλούφια")
 

kwsTakis

Active Member
κωστα αυτο που θελει η hairline σου πλεον ειναι μια ακομα μτμ και μαλιστα εκτος απο φυτεμα πιθανον να θελουνκαι ξεφυτεμα τα τσουλουφακια εμπρος..αν οντως ειχαν κανει σοβαρο σχεδιασμο δεν θα χρειαζοταν και επειδη με αυτη τους την παπαρια σε οδηγουν παλι στο κρεβατι του φυτεματος θα σου ελεγα να απαιτησεις την οποια διορθωση να σου την κανουν δωρεαν....μπορεις να τους τονισεις οτι με τον σχεδιασμο αυτον εχουν δυσφημηστει στο foroum....θα το πιασουν το υπονοουμενο[/QUOTΑν υποθεσουμε πως εχεις δικιο τασο ...οτι σχεδιασμο κ να καναμε τοσο χαμηλα i hairline δε θα μπορουσε να φτασει οσο τα τα τσουκουφακια. Ο γιατρος μ πε θα πεσουν. Κ αν δεις αρχικες φωτος μ απο την πρωτη μμ οντως εχουν πεσει αρκετα
 

kwsTakis

Active Member
Η θέση στην οποία βρίσκονται τα τσουλουφάκια (πάνω στην νεανική hairline) σε συνάρτηση με την ηλικία του kwsTakis πιθανότατα να τα οδηγήσουν σε πτώση. Προσωπικά πιστεύω ότι κανένας σοβαρός γιατρός δεν θα έκανε αφαίρεση και επανατοποθέτηση (αυτό θα ήταν περισσότερο ασφαλές μόνο στην περίπτωση που ήταν grafts από προηγούμενη μεταμόσχευση) αυτών των συγκεκριμένων τθ
Εχουν ημερομηνια ληξης οι συγκεκριμενες τριχες στα τσουλουφια. Κ να μ το προτεινε ο γιατρος να μ τα βγαλει κ να τα σουταρει οχι θα θα λεγα. Εκει πηγα για να βαλω μαλλια. Οχι να ξηλωσωω;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τζον σε λιγες μερες π θα παω να με δουνε ελα μαζι μου. Ελπιζω να μην παθεις αλλεργια,,καταβαθος ξερω πως αγαπας d..i. Xaxa

Κωστακι μου ειληκρινα εγω δεν εχω κατι με κλινικη...μονο με πορωμενα μελη και κατα καιρους πλασιεδες που στιγματισαν την εταιρια..και εγω φενομαι πορωμενος με εκει που εκανα αλλα δεν ειμαι αθεατος με ξερουν αρκετα μελη εδω μεσα και συμαντικοτερο και ο kapa που ειναι και αυστηρος....
Εγω να βοηθησω να ανοιξω ματια ειμαι εδω γιατι η φαλακρα σε χτυπαει κ σε γ@μ@ει την ψυχολογια.Τα χω περασει και πολυ δυσκολα.δεν εβγαινα καν εξω,
 

kwsTakis

Active Member
Κωστακι μου ειληκρινα εγω δεν εχω κατι με κλινικη...μονο με πορωμενα μελη και κατα καιρους πλασιεδες που στιγματισαν την εταιρια..και εγω φενομαι πορωμενος με εκει που εκανα αλλα δεν ειμαι αθεατος με ξερουν αρκετα μελη εδω μεσα και συμαντικοτερο και ο kapa που ειναι και αυστηρος....
Εγω να βοηθησω να ανοιξω ματια ειμαι εδω γιατι η φαλακρα σε χτυπαει κ σε γ@μ@ει την ψυχολογια.Τα χω περασει και πολυ δυσκολα.δεν εβγαινα καν εξω,
Ολοι εδω επιζητουμε το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα νομιζω
 

kwsTakis

Active Member
Ο Κωστακης είναι ή μόνη περίπτωση πιστεύω στα χρονικά του φορουμ, που έχει κανει τα μελη να σκεφτόνται όχι πως θα φυτρώσουν, αλλά πως θα πέσουν τα μαλλιά...:eek::p
(μιλώντας πάντα για τα θρυλικα πλεον "Τσουλούφια")
Χαχαα. Δικιο εχεις αντυ.δεν περιμενα τα τσουλουφια μου να εχουν τοση περαση.κ κατι αλλο οσον αφορα τον βεκρη. Μια φιλη μου εχει γηροειδη αλλωπεκια κ πηγε στον βεκ...η.της συνεστησε μεσοθεραπεια prp.κ αντι να βελτιωθει της εχουν πεσει τα περισσοτεραα. Ενω της ειχε υποσχεθει αμεση βελτιωση. Τωρα εχει κανει το τριτο prp κ χειροτερευει διαρκως. Εγω ηξερα η συγκεκριμενη παθηση αντιμετωπιζετε αμεσα με κορτιζονη βιτεμινες κ μινοξοδιλη. Δε θα πρεπε να της προτεινει κατι αλλο αφου ειναι τοσο καλος γιατρος;;
 

dimitris50423

Well-Known Member
αφου ηξερες πως αντιμετωπιζεται επρεπε να της το πεις να μην ταλαιπωρειται. πες της να γραψει να δουμε φωτο πως παει.
 
Μπλουζα