Κwstakis, fue, λιόσης, 1920 grafts, 4-5/12/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
χαχαχαχα.είπα το 2016 να είμαι κύριος.ναι ρε συ,χωρίς πολλές φορές να το καταλαβαίνω γινομουν επιθετικός πολύ και δεν το θέλω,αυτή είναι ή αληθεια
παω στοιχημα πως γυναικα ειν αι η αιτια π ηρεμησες τοσο,,χαχα,,,πως με βλεπεις?θα χω καλο αποτελεσμαααα?
 

kwsTakis

Active Member
Φενεται να παει καλα κωστακι.αντε να δουμε
john φαινεται πως παει καλα,,αν κ κατω απο την ληπτρια περιοχη ειδα μια μικρη αραιωσηκ χε,,κα πανω μου,,αλλα ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχωκ να το πολεμησω με μινοξιδιλη,,γιατι για prp δεν υπαρχει χρημα
 

aeratos28

Just aeratos
βασικά με έχει κραξει και ο έρωτας γιατι τις έλεγα μαλακιες και γινόταν χαμουλής και λέω ρε συ αερατε χαλαρωσε,έχεις φρικαρει τελείως..χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
κωστακη πες την dhi να σε κανει δωρεαν τα prp τοσα καλα λογια τους λες στην σελιδα τους.
απλα εμεινα ικανοποιημενος φιλε τζον κ εγραψα καλα λογια,,εδω καποιοι γραφουν ακομη καλυτερα λογια για αλλεσ κλινικες εχοντας μετριοτατα αποτελεσματα
 

aeratos28

Just aeratos
ναι ρε Κωστάκη έχει δίκιο σε αυτο ο john..θεούς τους έκανες και εσύ.δεν είναι μην τρελάθηκε κιόλας..με κανείς να θυμάμαι τον κακό αερατο τώρα..χαχα
κωστακη πες την dhi να σε κανει δωρεαν τα prp τοσα καλα λογια τους λες στην σελιδα τους.
 

aeratos28

Just aeratos
βάλε φωτό όλο το κεφάλι,να έχει και λίγη απόσταση ή κάμερα,μην την κολας στο κεφάλι σου και θα σου πω
 

kwsTakis

Active Member
βάλε φωτό όλο το κεφάλι,να έχει και λίγη απόσταση ή κάμερα,μην την κολας στο κεφάλι σου και θα σου πω
δεν τους εκανα θεους,,,απλα ρε φιλε εκθειαζαν καποια μετρια αποτελεσματα μερικοι,,ξερεις σε ποια ατομο νομιζεις αναφερομαι,καποιοι κριναν με 2 μετρα κ 2 σταθμα,,μην με κανεισ να γινομαι εγω αερατος τωρα,,κ μολις ειδαν πως ειχα ενα καλο αποτελεσμα απο την πρωτη μμ εξαφανιστηκαν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
Ναιιιι..θανεβασω συντομα..απλα τραβηξα πιο κοντινες για να φαινεται καλυτερα το ...εως τωρα αποτελεσμα
 

kwsTakis

Active Member
Καλή φύτρωση kwstaki! Ο Λιοσης είναι καλός γιατρός και καλό χέρι. Μιλάω κυρίως και λόγω προσωπικής εμπειρίας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ti shampoo κ τι αγωγη σου εχει δωσει ο λ,,,ς @Hope k ?σ χει προτεινει να κανεις κ τακτικα prp?
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
image.jpeg
 

aeratos28

Just aeratos
καλά είναι τα πράγματα μου φαίνεται..;)ρε Κωστάκη αν δεν σου κάνει κόπο βάλε καμία φωτό να φαίνεσαι από μπροστά,σαν πανοραμική να δούμε πως δένουν και με τα μπροστινά,hairline και middle..αν δεν βαριέσαι κιολας
 
Μπλουζα