Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ John John σοβαρά τώρα, αυτό το ειρωνικό ποστ τι εξυπηρετεί? Τι προσφέρει δηλαδή στο φόρουμ για να καταλάβω..

tsek τις ιδιες χαζομαρες κανω και εγω στο fb (ρωτα και taso33) και εχουμε τα ιδια γουστα με Βεκ.γιαυτο τον αγαπαω,δεν τα βλεπω και τα κοροιδευω απλα γουσταρει αυτο που κανει δεν μιλαω για τις μεταμοσχευσεις αλλα για την ζωη του που ζει την καθε στιγμη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μιάς και πιάσαμε τα αστεία να πω και εγώ ένα. Το παλικάρι εδώ ας πούμε γιατρός είναι; Λίγο σητεμένο τον βλέπω!! Δεν τους πληρώνουν καλά μάλλον;; Τι να πω!!! Αχα χαχαχαα Καλό εε;; :D:D

Δεν εχεις και αδικο,δεν περνει και τα λεφτα που νομιζεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλα κανεις ρε φιλε και τα λες ολα και υποστηριζεις τη δικη σου γνωμη οχι οτι σου επιβαλουν.


ξερει ποσο ωραιο χιουμορ μπορω να κανω και εγω με φωτο αλλων κλινικων? ανετοτατα.
σε εμενα ομως θα εβγαιναν και θα ελεγαν κανεις πολεμο στην hdc. του γιαννη ειναι καλοπροαιρετο χιουμορ οταν αποκαλει τον διευθυντη της ahc αρλεκινο πιγκουινο.
δεν αντεδρασε κανεις.
αν θα μπορουσε ο καθενας να κανει τετοιου ειδους χιουμορ με τους ιατρους των κλινικων καλο θα ηταν να το γνωριζουμε. το θεωρω ανεντιμο και πολυ ευκολο να τ κανω και εγω κ οποιοσδηποτε αλλος.

Αν ελεγα κατι για τον μαρα δεν νομιζω να επερνες θεση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε δημητρη50423 τετχιααα ωραια μερα πανε για κανα ψαροντουφεκο τι κανεις εδω μεσα υπερωριες?
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν μας αφορά τι κάνεις στο facebook και το φόρουμ δεν είναι για να σχολιάζουμε τι κάνει ο καθένας. Εδώ μπήκαμε να ενημερωθούμε για άλλο λόγο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν μας αφορά τι κάνεις στο facebook και το φόρουμ δεν είναι για να σχολιάζουμε τι κάνει ο καθένας. Εδώ μπήκαμε να ενημερωθούμε για άλλο λόγο.

Ωραία τότε θα ανοίξω ένα νήμα στην ενότητα μπλα μπλα που είναι άσχετο με τις μεταμοσχευσεις και θα κράζω οποίον γουστάρω σαν τον Στέφανο Χίο και τον Λακη Λαζοπουλο και τον Αντωνη Κανακη και ελάτε μετά να μου κάνετε και μήνυση.
Άσε ρε tsek μιλάς για το επίπεδο μου άλλα εσύ δεν πας πίσω αμέσως να ξεψαχνίσεις πράματα σαν την κυρα κατινα εδώ στην γειτονιά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Αλήθεια η κλινική σου ξέρει ότι στοχευμένα κάνεις τέτοια σχόλια για να πας μετά εκεί και να λες ορίστε τι κάνω εγώ για σας και ψιλοεκβιαστικά να αποσπάσεις τιμή χάρην καλών υπηρεσιών ;;; Δεν ξέρω τι θέση έχει πάνω σε αυτό..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν κύριοι ας σταματήσουμε να αναπαράγουμε άχρηστες πληροφορίες. Tsek μην το χοντραίνεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν ελεγα κατι για τον μαρα δεν νομιζω να επερνες θεση.

Εσυ Γιαννη να πεις κατι για τον Μαρα? διαβασε το πρωτο μηνυμα που σου ανεβασε ο tsek.

Άλλωστε τι λόγο έχει ο John John να μειώνει τον Βεκ?? Για χιούμορ το κάνει. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο..
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20170721_202237-jpg.15066/

μου αρεσει που λες οτι αλλοι ξεψαχνιζουν πραγματα και εσυ εχεις δειξει αρκετες φορες προσωπικες φωτο του συγκεκριμενου ιατρου.
βλεπω οτι αρχισε να σε πειραζει ηδη που το εκανε αλλος. αν το κανει καποιος για την κλινικη που εκανες μμ σιγουρα θα αντιδρασεις.
εγω οπως ειδες ουτε γνωριζα ποιος ειναι δεν μπηκα σε αυτη τη διαδικασια. αλλοι ξεψαχνιζουν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά διαβάζετε τι γράφω; Λοιπόν σταματήστε εδώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Απο εμενα τελειωσε η ιστορια δεν γραφω κατι αλλο. απλα επειδη εγινε επανειλημμενα μιλησα. ;)
δεν εχω σκοπο να κανω κατι αντιστοιχο περα απο το να σχολιασω σχετικα με τεχνικες η στρατηγικη καποιας εταιρειας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν έδινε κάποιο δικαίωμα και ο Μ@ρας ας κάνατε ότι θέλατε τι με νοιάζει θα σχολίαζα και εγώ.
Είναι σαν τους τραγουδιστές άλλοι δίνουν δικαιώματα για σάτιρα και άλλοι όχι άλλοι προκαλούν άλλοι μένουν ταπεινοί και οι μονοι που πειράζεστε είστε εσείς που κάνατε εκεί μμ.
Tsek εγώ παλικάρι μου ήδη είχα πάρει 1,88 το grafts ήδη πλήρωσα χαμηλή τιμή το 2012 και ούτε καν με ήξεραν ούτε καν τους ήξερα όποτε αστοοο. Αν πάω τώρα το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πληρώσω ακριβότερα από τότε.

Και εάν το δούμε και αλλιώς ο σαλονικιος δεν του έκοψαν ούτε ευρώ πριν ένα χρόνο πράγμα που με πείραξε και εμένα τότε που πήγαμε μαζί που υποτίθεται είμαι γνωστός και το καλό παιδί της κλινικής.
Εσύ τι λες ρε tsek να γράφω από το 2011 για να κάνω το 2019 την δεύτερη μεταμόσχευση για να πάρω 0,20 λεπτά έκπτωση από την κλινική?
Εγώ αδερφέ τον Ιανουαρίου θα πάω ταξίδι και το budjet μου που θα φάω για 35 ήμερες είναι 5000 ευρώ και θα κάτσω να κάνω τον ζητιάνο στην κλινική?
Φυσικά όπως και όλοι μας πάντα στην δεύτερη ζητάμε μια καλύτερη τιμή ,αν απαιτήσω και δεν με δώσουν δεν θα κάτσω να κλαίω σαν την μικρή Ελένη που κάθετε και κλαίει επειδή δεν την παίζουνε οι φιλενάδες της.
Εδω κλείνω και εγώ.
 

Stripar

Established Member
Έχω βαρεθεί να βλέπω posts σου να κυκλοφορούνε , όπου μετά τον ντόρο που κάνουνε να τρέχεις να τα κάνεις "edit" με τελίτσα.

Ή έχεις το θάρρος της γνώμης σου και γράφεις (ανεξάρτητα το κόστος) ή μήν γράφεις καθολου !.
 
Μπλουζα