Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
economy θέση ρε πο@στη μου?Και δεν τον είχα για κοινό θνητό...




economy θέση ρε πο@στη μου?Και δεν τον είχα για κοινό θνητό...
Ρε συ John John σοβαρά τώρα, αυτό το ειρωνικό ποστ τι εξυπηρετεί? Τι προσφέρει δηλαδή στο φόρουμ για να καταλάβω..
 

aeratos28

Just aeratos
Καλα ρε tsek μην τρελενεσαι ,λες και μιλησε για σενα κάνεις.δεν χρειαζεται να γραφουμε συνεχως πραγματα που προσφερουν κατι..εχουμε γραψει απειρα τετοια..αν ψαξεις λιγο το φορουμ θα βρεις πολλα..επισης λογοκρισια στο τι θα γραφτει μονο οι mods μπορουν να κανουν..υπαρχει και το χιουμορ στη ζωη..χρειαζεται και αυτο..μην τα περνεις ολα με τοση σοβαροτητα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Χιούμορ κάνει ο Γιάννης και είναι και πολυ καλός μαλιστα......είναι αναγκαίο για να ξεφεύγουμε λίγο.

Το θεμα ειναι οτι μονο ο john john ψαχνεται με βεκρ* συνεχως οχι αλλα μελη.
Του εχει πολυ αγαπη μαλλον. ;)

Εχει βγαλει αρκετες φωτο του στο φορουμ απο facebook.
Αυτο το βιντεο δεν το ειχα δει πουθενα αλλα για προσωπικες φωτο δεν συμφωνω να ανεβαινουν κανενος χωρις να το γνωριζει.
 

Tsek

Well-Known Member
Α χαχαχαα δεν το κατάλαβα με την πρώτη το χιούμορ ρε παιδιά!! Αχαχαχαα !!! Καλό !!!
 

tasos33

Well-Known Member
και γω ψαχνομαι ,τον εχω φιλο στο φβ, τον παω με χιλια, ειναι αλανι μεγαλο, απιαστος,
περικυκλωμενος απο ομορφα πιπινια και αφταστα μιλφακια, ειναι λατρης της χλιδης και δεν το κρυβει,
πεθαινω να βλεπω μια φωτο του με μασκα αλα "ματια ερμητικα κλειστα", εχει πιασει το νοημα, τα εχουμε πει,
περναει σουπερ και καλα κανει, κονομαει και καλα κανει, βγαζει την κ@υλα του δημοσια, δεν κρυβει τιποτα,
πουλαει την μαπα του ακριβα με απλα μετριες υπηρεσιες και καλα κανει, ειναι celebriety.

Πολλα που εχει ανεβασει ο Γιαννης του τα εχω στειλει εγω και αλλα πολλα που δεν τα εχει ανεβασει,
οτι ανεβαινει εχει ανεβει απο τον ιδιο και χιλιαδες φιλοι του το εχουν δει και αλλοι τοσοι κοινοποιουν
το life style του, ξερει εδω μεσα οτι διαφημιζεται και με θετικη διαφημιση και με αρνητικη διαφημιση και κονομαει
ακομα πιο πολλα.

Εν κατακλειδι πιστευω πως δεν εχει θεμα ο ιδιος ο Βεκρης και απορω πως εχουν καποιοι αλλοι..





Το θεμα ειναι οτι μονο ο john john ψαχνεται με βεκρ* συνεχως οχι αλλα μελη.
Του εχει πολυ αγαπη μαλλον. ;)

Εχει βγαλει αρκετες φωτο του στο φορουμ απο facebook.
Αυτο το βιντεο δεν το ειχα δει πουθενα αλλα για προσωπικες φωτο δεν συμφωνω να ανεβαινουν κανενος χωρις να το γνωριζει.
 

Tsek

Well-Known Member
Μιάς και πιάσαμε τα αστεία να πω και εγώ ένα. Το παλικάρι εδώ ας πούμε γιατρός είναι; Λίγο σητεμένο τον βλέπω!! Δεν τους πληρώνουν καλά μάλλον;; Τι να πω!!! Αχα χαχαχαα Καλό εε;; :D:D
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2017-07-21-18-51-07-1.png
    Screenshot_2017-07-21-18-51-07-1.png
    711.8 KB · Προβολές: 46

dimitris50423

Well-Known Member
Το βιντεακι δεν ειναι κατι προσβλητικο. Για προσωπικες φωτογραφιες δεν συμφωνω να μπαινουν κανενος εκτος απο δικες μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Μιάς και πιάσαμε τα αστεία να πω και εγώ ένα. Το παλικάρι εδώ ας πούμε γιατρός είναι; Λίγο σητεμένο τον βλέπω!! Δεν τους πληρώνουν καλά μάλλον;; Τι να πω!!! Αχα χαχαχαα Καλό εε;; :D:D

Ποιος ειναι παλι αυτος ;

Τασο και εγω γουσταρω αυτα που λες για τον βεκ. Αν αρχισει ο καθενας να πεταει φωτο κλινικων με ειρωνικα σχολια οπως τη φωτο που ειχε βαλει παλι ο γιαννης θα μαλωνουμε συνεχεια. Δεν ειδα αλλους να δημοσιευουν φωτογραφιες κλινικων και μαλιστα ιατρων εκτος του john.
 

tasos33

Well-Known Member
Ο Μαράς είναι...

Δημητρη την ίδια ευαισθησία πρεπει να δείχνει ο τσεκ και εσύ όταν ανεβαζουμε τις φατσες γνωστών στο νήμα ΔΙΑΣΗΜΟΙ και τους ξεσκιζουμε και τους κοροιδευουμε.
Το ίδιο κάνουμε χωρίς να παίρνουμε την άδεια τους.





Ποιος ειναι παλι αυτος ;

Τασο και εγω γουσταρω αυτα που λες για τον βεκ. Αν αρχισει ο καθενας να πεταει φωτο κλινικων με ειρωνικα σχολια οπως τη φωτο που ειχε βαλει παλι ο γιαννης θα μαλωνουμε συνεχεια. Δεν ειδα αλλους να δημοσιευουν φωτογραφιες κλινικων και μαλιστα ιατρων εκτος του john.
 

aeratos28

Just aeratos
Eιδες κανεναν να γραφει χαχαχα και να χαρακτηριζει σητεμενο κανεναν?εσυ προσβαλεις τωρα.!
Μιάς και πιάσαμε τα αστεία να πω και εγώ ένα. Το παλικάρι εδώ ας πούμε γιατρός είναι; Λίγο σητεμένο τον βλέπω!! Δεν τους πληρώνουν καλά μάλλον;; Τι να πω!!! Αχα χαχαχαα Καλό εε;; :D:D
Δεν εχεις και χιουμορ ρε φιλε,βλακ χιουμορ λεγεται αυτο.!αστο μεινε απλα στην προσφορα στο φορουμ μιας και για αυτην μιλας και υπερασπιζεσαι.!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο Μαράς είναι...

Δημητρη την ίδια ευαισθησία πρεπει να δείχνει ο τσεκ και εσύ όταν ανεβαζουμε τις φατσες γνωστών στο νήμα ΔΙΑΣΗΜΟΙ και τους ξεσκιζουμε και τους κοροιδευουμε.
Το ίδιο κάνουμε χωρίς να παίρνουμε την άδεια τους.

Taso δεν εχει καμια σχεση αυτο που λες. οι διασημοι που λες βγαινουν στην τηλεοραση και δεχονται σχολιασμο.
αν κατεβαζες φωτο απο το προφιλ στο facebook και την προσωπικη ζωη καποιου το ιδιο θα σου ελεγα.
δηλ μου λες οτι μπορει αυριο απο το προφιλ μου στο fb μπορεις να παρεις φωτο μου και να τη σχολιασεις εδω?

δεν μιλαω για διαφημηστικες καμπανιες κλινικων που μπορει να σχολιαστουν. η για τεχνικες που χρησιμοποιουνται που παλι μπορει να σχολιαστουν θετικα η αρνητικα.

φαντασου ουτε ηξερα πως ειναι ο Μαρας. πιο γεροδεμενο τον φανταζομουν. ο Γιαννης συχνα πυκνα πεταει και μια φωτο του βεκρ*.
δεν ειδα αλλο μελος να κανει κατι αντιστοιχο για d*i, h*c, mcr* η αλλες?
 

Tsek

Well-Known Member
Eιδες κανεναν να γραφει χαχαχα και να χαρακτηριζει σητεμενο κανεναν?εσυ προσβαλεις τωρα.!

Δεν εχεις και χιουμορ ρε φιλε,βλακ χιουμορ λεγεται αυτο.!αστο μεινε απλα στην προσφορα στο φορουμ μιας και για αυτην μιλας και υπερασπιζεσαι.!
Χαχαχα εγώ όταν κάνουμε αστεία δεν μπορώ παιδιά,γελάω δεν κρατιέμαι!! Χαχαχαααααααα το σητεμένος εννοώ πολύ λεπτός δεν είναι προσβλητικό. Ισως η στολή να είναι δανεική, τι να πω, οικονομική θέση ο ένας δανεική στολή ο άλλος χαχαχαχαχαα δεν βγαίνουνε φαίνεται, χαχαχαχαχα!!! Ωραία πράματα.
 
Μπλουζα