Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

aeratos28

Just aeratos
Το θες και εσυ το τρολ σου ομως τσεκ,το ζητας..μα να γελας μονος σου με αυτα που λες?? Χρειαζεται ψαξιμο η κατασταση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Εδω εχει δικιο ο δημητρης
Ωχ Ωχ!!! Ρε συ Αεράτε!!!! Πιο πάνω που ρώτησα ευγενέστατα για το ίδιο ποστ άλλα μου έγραψες!! Να έχω χιούμορ , να μην το παίρνω προσωπικά και τέτοια! Τώρα έχει δίκιο ο Μήτσος;;;; "Πως γένεν αφτό" ?? Πάνω που άρχισα και εγώ τα χωρατά το σταματάμε;; :(:(
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εδω εχει δικιο ο δημητρης

απο τους λιγους αντικειμενικους που λεει την αποψη του χωρις να υπολογιζει τη γνωμη κανενος ακομη κ οταν τα χωνει.

εγω λεω οτι αν γινοταν γενικα αυτο θα γινομασταν κ*λος και οτι αυτη η τακτικη δεν με βρισκει συμφωνο και κρυβει αλλα πραγματα.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν διαβασεις τι εγραψε σαν συνολο θα καταλαβεις τη διαφορα που εχει αυτο που ειπε ο δημητρης με αυτα που λες εσυ..μην βιαζεσαι συνεχως να προσπαθεις να βγεις απο πανω γιατι τρως τα μουτρα σου..ειπε πως δεν ειναι ωραιο να κατεβαινουν φωτο απο fb γενικα..πως δεν θα ηθελε να παρει καποιος φωτο του απο το δικο του fb και να την ανεβασει εδω..και ειναι λογικοτατο..με αυτο συμφωνησα ..τωρα οι αλλοι (διασημοι) ειναι και μου ειναι αδιαφορο..
 

tasos33

Well-Known Member
εσυ δεν εισαι διασημος...


και οι αλλοι δεν ανεβαζουν στο φβ απο dhi hdc kτλ


Taso δεν εχει καμια σχεση αυτο που λες. οι διασημοι που λες βγαινουν στην τηλεοραση και δεχονται σχολιασμο.
αν κατεβαζες φωτο απο το προφιλ στο facebook και την προσωπικη ζωη καποιου το ιδιο θα σου ελεγα.
δηλ μου λες οτι μπορει αυριο απο το προφιλ μου στο fb μπορεις να παρεις φωτο μου και να τη σχολιασεις εδω?

δεν μιλαω για διαφημηστικες καμπανιες κλινικων που μπορει να σχολιαστουν. η για τεχνικες που χρησιμοποιουνται που παλι μπορει να σχολιαστουν θετικα η αρνητικα.

φαντασου ουτε ηξερα πως ειναι ο Μαρας. πιο γεροδεμενο τον φανταζομουν. ο Γιαννης συχνα πυκνα πεταει και μια φωτο του βεκρ*.
δεν ειδα αλλο μελος να κανει κατι αντιστοιχο για d*i, h*c, mcr* η αλλες?
 

aeratos28

Just aeratos
Ευχαριστω φιλος για τα καλα σου λογια,το ιδιο μπορω να πω και για σενα εκτος απο ενα πραγμα το οποιο το εχω ξαναπει οτι με (ενοχλει).. Μη παραδοχη λαθων σε καποια βασικα λαθη που κανει ο βεκ..σε ολα τα αλλα εισαι οκ τυπος.. Να τα και φιλοφρονησεις.χαχαχαχαχα
απο τους λιγους αντικειμενικους που λεει την αποψη του χωρις να υπολογιζει τη γνωμη κανενος ακομη κ οταν τα χωνει.

εγω λεω οτι αν γινοταν γενικα αυτο θα γινομασταν κ*λος και οτι αυτη η τακτικη δεν με βρισκει συμφωνο και κρυβει αλλα πραγματα.
 

Tsek

Well-Known Member
απο τους λιγους αντικειμενικους που λεει την αποψη του χωρις να υπολογιζει τη γνωμη κανενος ακομη κ οταν τα χωνει.

εγω λεω οτι αν γινοταν γενικα αυτο θα γινομασταν κ*λος και οτι αυτη η τακτικη δεν με βρισκει συμφωνο και κρυβει αλλα πραγματα.
Έλα μωρέ και τι έγινε; Μπήκε στον λογαριασμό του Βεκ πήρε ένα βίντεο και έκανε ένα ψιλο ευτελές σχόλιο απο κάτω, νταξ, κουλ , δες το γελοίον του πράγματος, εγώ στην αρχή το είδα αλλιώς και παραλίγο να παρεξηγηθώ με τα παιδιά, αλλά μετά γελάσαμε!! Δεν είδες??????? Ε, τι όχι???
 

aeratos28

Just aeratos
Ξερω και εγω,κανε οτι νομιζεις..δεν θα στεναχορηθω για οποια εκδοχη παρει η πηρε η φαση..κοινως,στον λ@#τσο μου..πιστευω δεν θα μου κοπει και η ορεξη να πω την αληθεια που το εχεις παρει προσωπικα..εχεις τα δικια σου και εσυ ,δεν χαλαω χατιρια εγω.!o_O
 

Tsek

Well-Known Member
Άλλωστε τι λόγο έχει ο John John να μειώνει τον Βεκ?? Για χιούμορ το κάνει. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο..
 

Συνημμένα

  • IMG_20170721_202237.jpg
    IMG_20170721_202237.jpg
    351.8 KB · Προβολές: 38
  • Screenshot_2017-07-21-20-21-50.png
    Screenshot_2017-07-21-20-21-50.png
    368.7 KB · Προβολές: 29

dimitris50423

Well-Known Member
Ευχαριστω φιλος για τα καλα σου λογια,το ιδιο μπορω να πω και για σενα εκτος απο ενα πραγμα το οποιο το εχω ξαναπει οτι με (ενοχλει).. Μη παραδοχη λαθων σε καποια βασικα λαθη που κανει ο βεκ..σε ολα τα αλλα εισαι οκ τυπος.. Να τα και φιλοφρονησεις.χαχαχαχαχα

καλα κανεις ρε φιλε και τα λες ολα και υποστηριζεις τη δικη σου γνωμη οχι οτι σου επιβαλουν.

Δημήτρης 50423 τελικά καταλήγω στο ότι δεν έχεις χιούμορ φίλε. Φιλικά..
ξερει ποσο ωραιο χιουμορ μπορω να κανω και εγω με φωτο αλλων κλινικων? ανετοτατα.
σε εμενα ομως θα εβγαιναν και θα ελεγαν κανεις πολεμο στην hdc. του γιαννη ειναι καλοπροαιρετο χιουμορ οταν αποκαλει τον διευθυντη της ahc αρλεκινο πιγκουινο.
δεν αντεδρασε κανεις.
αν θα μπορουσε ο καθενας να κανει τετοιου ειδους χιουμορ με τους ιατρους των κλινικων καλο θα ηταν να το γνωριζουμε. το θεωρω ανεντιμο και πολυ ευκολο να τ κανω και εγω κ οποιοσδηποτε αλλος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τον ιδιο λογο μπορει να εχεις και εσυ που τον υπερασπιζεσαι σαν θεο σου..το εχεις σκεφτει?? Και κανεις τα ιδια ακριβως τωρα για τα οποια κραζεις..προσφερει κατι αυτο στο φορουμ που εκανες τωρα??
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τον ιδιο λογο μπορει να εχεις και εσυ που τον υπερασπιζεσαι σαν θεο σου..το εχεις σκεφτει?? Και κανεις τα ιδια ακριβως τωρα για τα οποια κραζεις..προσφερει κατι αυτο στο φορουμ που εκανες τωρα??

ειδες. βγαινω εγω οτι υποστηριζω και οχι ο αλλος οτι κατηγορει και ειρωνευεται. για σκεψου λιγο.
αν ξεκινουσε απο μερικους αυτη η τακτικη πως θα ηταν.
ναι εγω εκανα μια πετυχημενη μμ ahc και κρινω αδικο να ειρωνευεται καποιος χωρις επιχειρηματα. δεν ειχα μιλησει μεχρι τωρα αλλα βλεπω οτι το εκανε τακτικη ο john john.
αλλο να μιλας για την τεχνικη μιας κλινικης η τη στρατηγικη της και αλλο να ειρωνευεσαι προσωπα.
 

Tsek

Well-Known Member
Τον ιδιο λογο μπορει να εχεις και εσυ που τον υπερασπιζεσαι σαν θεο σου..το εχεις σκεφτει?? Και κανεις τα ιδια ακριβως τωρα για τα οποια κραζεις..προσφερει κατι αυτο στο φορουμ που εκανες τωρα??
Αλήθεια Δεν καταλαβαίνεις γιατί το κάνω όλο αυτό??; Είναι δυνατόν να ποστάρει τέτοιες μπούρδες και να μου λέτε χαλάρωσε, είναι χιούμορ και τέτοια;; Ξεβράκωμα κανονικό σε υποχθόνιους. Το ίδιο κάθετος ήμουν και όταν έλεγαν για άλλο γιατρό. Τον Αναστασάκη.
 

aeratos28

Just aeratos
Ενταξει υπερβαλεις ρε μαν..δεν τον λες υποχθονιο τον john.?οκ το παρατραβαει και αυτος πολλες φορες οπως και εγω βεβαια αλλα δεννειναι υποχθονιος..(εγω τρολαρω βασικα να ξερεις σε τσακωμους,δεν το κανω για να τσακωθω στα αληθεια)
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ακομη και ο τιτλος του νηματος εχει πλακα. Ελλαδα vs Εξωτερικο (για πολλοστη φορα). Σαν να σου λεει ο john john τα ειπαμε τοσες φορες τι δεν καταλαβαινεις ειπαμε θα πας εξωτερικο.

και βαζει ολους στο ιδιο τσουβαλι οσοι εκαναν εξωτερικο και λεει ΄΄ειμαστε καθετοι με Ελλαδα. ακομη και αν βλεπαμε κακο αποτελεσμα απο εξωτερικο΄΄

διαβασε το πρωτο μηνυμα και θα καταλαβεις..

και το νημα ειναι πρωτη σειρα συνεχως. αν τα συνδιασεις ολα αυτα. οπως γραφει και ο john στο πρωτο μηνυμα ψιλιαζομαι γιατι γινεται αυτο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε μαν ο καθενας μπορει να το ερμηνευσει οπως θελει..το να χαρακτηριζεις ομως τον αλλον ετσι,δεν το βλεπω σωστο απλα..οχι εσυ,ο tsek εννοω,με το υποχθονιος
 

Tsek

Well-Known Member
Ρε μαν ο καθενας μπορει να το ερμηνευσει οπως θελει..το να χαρακτηριζεις ομως τον αλλον ετσι,δεν το βλεπω σωστο απλα..οχι εσυ,ο tsek εννοω,με το υποχθονιος
Ναι !!! Εγώ είμαι το πρόβλημα! Αχχαχα

Δεν βλέπεις που κάνει σαν τις καθαρίστριες του Σύριζα όταν ήταν να διοριστούν!! :D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα