Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Tsek

Well-Known Member
Έχω βαρεθεί να βλέπω posts σου να κυκλοφορούνε , όπου μετά τον ντόρο που κάνουνε να τρέχεις να τα κάνεις "edit" με τελίτσα.

Ή έχεις το θάρρος της γνώμης σου και γράφεις (ανεξάρτητα το κόστος) ή μήν γράφεις καθολου !.
Επειδή το παίζει και large την ώρα που ποστάρει για να πάρει έκπτωση , είπα να του θυμίσω τα πάζαρια του σε μιά αγγελία που έχω...(Για τόσο large μιλάμε) Μετά λέω , άστον μωρέ μην τον ταπεινώσω και άλλο , είπε και ο αντμιν τέλος και έβαλα την τελεία που δεν σου άρεσε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επειδή το παίζει και large την ώρα που ποστάρει για να πάρει έκπτωση , είπα να του θυμίσω τα πάζαρια του σε μιά αγγελία που έχω...(Για τόσο large μιλάμε) Μετά λέω , άστον μωρέ μην τον ταπεινώσω και άλλο , είπε και ο αντμιν τέλος και έβαλα την τελεία που δεν σου άρεσε.


10177469_479951718799235_5631510749900492903_n.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οποίος συνεχίσει την κόντρα θα μπαναριστει


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Παίδες αφού μας έχετε κάνει πλύση εγκεφάλου με Τουρκία, θέλω τα φώτα σας για το ποιες κλινικες θεωρούνται καλές.ΟΚ ο Erdogan ειναι Champions League το σηκώνει μόνος, αλλά έχει αμέτρητες άλλες, δε μπορεί και άλλοι καλοί θα υπάρχουν.
 

ANAR

Well-Known Member
Βαριά κουβεντα το πλύση εγκεφαλου....στα δικά μου αυτιά ακούγεται πολυ άσχημα.
Κανένα μέλος ΔΕΝ κάνει πλύση εγκεφάλου για καμία κλινικη .....απλά υπάρχουν συμπάθειες με το που έκανε ο καθένας μμ.
Απότι γνωρίζω δεν υπάρχει μμ από Τουρκία που να έχει γίνει παρουσίαση στο φόρουμ όποτε αποκλείετε να σου έκανε κάποιος πλύση εγκεφάλου.
Εγώ προσωπικα σε Τούρκο ΔΕΝ δίνω τα λεφτά μου.
 

Harris_G

Well-Known Member
Χαριτολογωντας φυσικα φιλε ANAR και με βαση το κραξιμο που πεφτει για τις ελληνικες κλινικες!
 

koumparos

Well-Known Member
Και γιατι να ασχοληθεις με αλλες τουρκικες κλινικες αφου υπαρχει ο ερντο που ειναι νουμερο ενα εκει και με καλες τιμες.
 

Harris_G

Well-Known Member
Κουμπαρε σωστος ο τυπος εχει στα 10 αποτελεσματα που ειδα τα 9,5 ειναι υπερτουμπανα. Νταξει δε τον λες και φθηνο ομως.εγω χρειαζομαι 2000-2500 grafts επι 2,5 που χρεωνει, κοντευει 6500e.Σε σχεση βεβαια με τη δουλεια που κανει και σε σχεση με τιμες πχ σε Ισπανια ειναι παμφθηνος
Επισης διαβασα οτι επιβαλλει φινα ενω ολοι οι αλλοι προτεινουν.
Απλα επειδη ειναι πολλες οι κλινικες (300 νομιζω?) θελω να δω τι αλλο υπαρχει να τσεκαρω αποτελεσματα κλπ.Δεν μπορει να την εχουν βαφτισει Μεκκα των μεταμοσχευσεων και να ειναι μονο ο ερντο καλος!
 

chrisk100

Member
εγω παντως μετα απο αυτο που πηγε να κανει στο κονακι(ευτυχως ηταν ο cvial εκει) εχει πεσει πολυ στην εκτιμηση μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βαριά κουβεντα το πλύση εγκεφαλου....στα δικά μου αυτιά ακούγεται πολυ άσχημα.
Κανένα μέλος ΔΕΝ κάνει πλύση εγκεφάλου για καμία κλινικη .....απλά υπάρχουν συμπάθειες με το που έκανε ο καθένας μμ.
Απότι γνωρίζω δεν υπάρχει μμ από Τουρκία που να έχει γίνει παρουσίαση στο φόρουμ όποτε αποκλείετε να σου έκανε κάποιος πλύση εγκεφάλου.
Εγώ προσωπικα σε Τούρκο ΔΕΝ δίνω τα λεφτά μου.

Θα συμφωνήσω ότι δεν τίθεται θέμα πλύσης εγκεφάλου και μάλιστα για Τουρκία. Πρακτικά μιλάμε μόνο για τον Erdogan για τον οποίον έχουν γραφτεί παρά πολλά, αλλά δυστυχώς δεν έχει γίνει καμμία παρουσίαση παρόλο που έχουν γίνει μμ από μέλη του φόρουμ.

Αν κάποιος συμφωνεί με την απόψη του Ντεγκ Ξσιαο Πινγκ "άσπρη γάτα, μαύρη γάτα, δεν έχει σημασία, αρκεί να πιάνει ποντίκια" είναι μια άριστη επιλογή και value for money.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν μπορει να την εχουν βαφτισει Μεκκα των μεταμοσχευσεων και να ειναι μονο ο ερντο καλος!

Δεν είναι η Μέκκα των μμ. Απλά έχει δημιουργηθεί μια βιομηχανία γύρω από τις μμ. Ο έντονος ανταγωνισμός έχει δημιουργήσει πάρα πολλές φθηνοκλινικές οι περισσότερες από τις οποίες απλά "σφάζουν" κόσμο. Δείγματα τέτοιων κατεστραμμένων δοτριών υπάρχουν παντού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
εγω παντως μετα απο αυτο που πηγε να κανει στο κονακι(ευτυχως ηταν ο cvial εκει) εχει πεσει πολυ στην εκτιμηση μου.

Πρέπει να διαχωρίσεις τα πράγματα. Από τεχνικής και επιστημονικής πλευράς είναι άριστος. Είναι όμως και έμπορος , τον ενδιαφέρει το χρήμα (όπως και όλους βέβαια) αλλά δυστυχώς πολλές φορές το κάνει με κουτοπόνηρο, ανατολίτικο τρόπο που ενοχλεί πολλούς (μέσα σε αυτούς και εγώ).
 

Harris_G

Well-Known Member
Ρε παιδια μη βαρατε με την πλυση εγκεφαλου! Οταν γραφουν ολοι Κυπρος η Τουρκια και μετα το χαος καλα ειναι? Εχετε κοντραριστει 100 φορες σχετικα με <<τσιρακια κλινικων>> και και και
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να προχωράμε και την συζήτηση, εκτός από τον Erdogan και τον Doganay δεν υπάρχει επαρκές feedback για άλλους. Μπορεί και να υπάρχουν αλλά δεν τους ξέρουμε, χάνονται στον βούρκο. Απλά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Διάβασε το νήμα του konakihotel και θα καταλάβεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Όσες φορές έχω πάει Κωνσταντινούπολη, κάθε μέρα έβλεπα και έναν φρεσκο εγχειρισμένο στον δρόμο. Πολλές φορές και 2-2 μαζί παρέα και πολλοί απο αυτούς ήταν ξένοι. Με το κιλό οι μεταμοσχεύσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Τουρκια με 1000-1500€ βαζουν 4000-5000grafts.. Γι αυτο γινεται χαμος απο τουριστες που πανε για επεμβαση...η χωρα με!τις περισσοτερες κλινικες μεταμοσχευσης παγκοσμιως ειναι..
 
Μπλουζα