Διόρθωση των προηγούμενων μεταμοσχεύσεων μου στην MHRC 1700 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν θέλει να πει το όνομα του γιατι τσιμπάει στην τρομοκρατία που σπέρνει ο γιατρός .... Νομίζω πολλοί από σας όπως εγώ λαμβάνουμε μηνύματα σε πμ που λένε την δική τους εμπειρία και φοβούνται να μιλήσουν .... Η μήπως δεν είναι έτσι ;
 

pagouras

Well-Known Member
Φίλε σου εύχομαι ολόψυχα να βγεις νικητής από την περιπέτεια σου και να σε ακούμε συχνά κ για πολλά χρόνια. Τις θερμότερες ευχες μου
 

nick90

Well-Known Member
Εγω κατάλαβα τον γΚ@@ρα η αλήθεια.
Χαχα κριμα αλλα δεν γίνεται να ειναι αυτός που λες. Το μέλος ανέφερε οτι η κλινική ειναι στην αθηνα και δραστηριοποιείται εντόνως στο φορουμ και κανει FUT. Μαντεψε ποια κλινική δραστηριοποιείται εντόνως στο φορουμ και κάνει fut ακομα. :p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χαχα κριμα αλλα δεν γίνεται να ειναι αυτός που λες. Το μέλος ανέφερε οτι η κλινική ειναι στην αθηνα και δραστηριοποιείται εντόνως στο φορουμ και κανει FUT. Μαντεψε ποια κλινική δραστηριοποιείται εντόνως στο φορουμ και κάνει fut ακομα. :p

Aυτο μου ξέφυγε...
 
Φίλοι μου καλησπέρα.!
Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλοι.!
Σας επισυνάπτω σημερινές φωτογραφίες. Εδώ είμαι 8 ημέρες πριν μπώ στον 5 πέμπτο μήνα μετά από το χειρουργείο μου με τον γιατρό Μιχάλη Γεωργίου.!
 

Συνημμένα

  • 17.jpg
    17.jpg
    103.2 KB · Προβολές: 319
  • 18.jpg
    18.jpg
    71.2 KB · Προβολές: 296
  • 19.jpg
    19.jpg
    66.4 KB · Προβολές: 286
  • 20.jpg
    20.jpg
    247.7 KB · Προβολές: 331

Αthens2021

Active Member
Φίλοι μου καλησπέρα.!
Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλοι.!
Σας επισυνάπτω σημερινές φωτογραφίες. Εδώ είμαι 8 ημέρες πριν μπώ στον 5 πέμπτο μήνα μετά από το χειρουργείο μου με τον γιατρό Μιχάλη Γεωργίου.!
Πολυ καλη πυκνοτητα ! Ακουρευτη εγινε η μεταμοσχευση ? Εχει ειπωθει καπου ποσο στοιχησαν τα 1700grafts ?
 

Disco

Well-Known Member
Φίλοι μου καλησπέρα.!
Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλοι.!
Σας επισυνάπτω σημερινές φωτογραφίες. Εδώ είμαι 8 ημέρες πριν μπώ στον 5 πέμπτο μήνα μετά από το χειρουργείο μου με τον γιατρό Μιχάλη Γεωργίου.!
Πας πολύ καλά φίλε, μπράβο! Μπορείς να βάλεις μερικές φωτογραφίες με την ουλή από το στριπ από την προηγούμενη κλινική ; Ανέφερες ότι ειχες κακή ουλή FUT εμφανισιακά, και θα ηταν καλό πιστεύω να το δούμε και εμείς.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πολύ δυνατό και ακόμη έχεις δρόμο μπροστά σου. Χαίρομαι που πήγες καλά γιατί δεν τράβηξες και λίγα στα προηγούμενα χειρουργεία. Πένα σε έκανε ο γιατρός. Κρίμα για τα λεφτά που πέταξες στα σκουπίδια και ακόμη χειρότερα για την δότρια που χαράμισες. Όταν σε είδα από κοντά και μας είπες την ιστορία σου ανατρίχιασα πραγματικά, δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι που να λέγονται γιατροί. Το Σάββατο που μας πέρασε ήρθαν και άλλα θύματα που έλεγαν ακόμη χειρότερα. Τουλάχιστον έφτιαξες σημαντικά την εικόνα σου τώρα.
 

jersey

Well-Known Member
@danceworld_2001 τώρα συνδύασα το μήνυμα σου με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Προφανώς στο post σου που έκανες στο νήμα σου αναφέρεσαι στον finally restore...Όπου ο πολυαγαπημένος "γιατρός" που δραστηριοποιείται στο φόρουμ που κάνει FUT έδωσε χαρτί αποποίησης ευθυνών στον ασθενή κατά τη διάρκεια της δευτερης επέμβασης των 300 fue μετά την αποτυχία από τα 2500 FUT !! Απίστευτο θράσος πραγματικά όπως λες και εσύ.. Μακριά από αυτόν τον γιατρό...Είναι επικίνδυνος ο τύπος.

Σε παλιά consultation ήρθε ένα παιδί, τον είχε κλέψει στα grafts ο γιατρός που του την έκανε, του είπε για 2500 και δεν είχαν μπει ουτε 1500, δεν ήταν θέμα φύτρωσης αλλά περιοχής που δουλεύτηκε τσεκαρισμένο. Και μετά τον έκανε απο το στριπ μια fue για repair δωρεάν και ενώ του τα έβαζε του έδωσε χαρτί να υπογράψει πάνω στο τραπέζι για αποποίηση ευθυνών. Ποιός άραγε θα είχε τόσο θράσος να το κάνει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ειχε cons ο Γεωργίου σωστά;
Πολύ δυνατό και ακόμη έχεις δρόμο μπροστά σου. Χαίρομαι που πήγες καλά γιατί δεν τράβηξες και λίγα στα προηγούμενα χειρουργεία. Πένα σε έκανε ο γιατρός. Κρίμα για τα λεφτά που πέταξες στα σκουπίδια και ακόμη χειρότερα για την δότρια που χαράμισες. Όταν σε είδα από κοντά και μας είπες την ιστορία σου ανατρίχιασα πραγματικά, δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι που να λέγονται γιατροί. Το Σάββατο που μας πέρασε ήρθαν και άλλα θύματα που έλεγαν ακόμη χειρότερα. Τουλάχιστον έφτιαξες σημαντικά την εικόνα σου τώρα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν ξέρω... μπορεί και ναι μπορεί και όχι, ας πει περισσότερα ο ίδιος.

Στην ουσία όμως εδώ το παιδί παρουσιάζει την μεταμόσχευση του, ας κρίνουμε αυτή κυρίως, γιατί μόνο για την νέα του επέμβαση δεν μιλάμε εδώ. Σε κάποια φάση έγινε καφενείο των φιλάθλων με συγκρίσεις κλινικών και διάφορα άλλα. Η ουσία είναι μια... το παιδί διόρθωσε το πρόβλημα του και αυτό προέχει, και κυρίως η υγεία που και εγώ προσφάτως έμαθα πως έχει περιπέτειες που εύχομαι να λύσει.

Δεν θα παρουσίαζε, δεν ένοιωθε καλά, με κάλεσε όμως μετά από τόσο καιρό και μου είπε "νοιώθω χρέος μου να παρουσιάσω γιατί πήρα μια λύση σε ένα σοβαρό μου πρόβλημα".


@danceworld_2001 τώρα συνδύασα το μήνυμα σου με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Προφανώς στο post σου που έκανες στο νήμα σου αναφέρεσαι στον finally restore...Όπου ο πολυαγαπημένος "γιατρός" που δραστηριοποιείται στο φόρουμ που κάνει FUT έδωσε χαρτί αποποίησης ευθυνών στον ασθενή κατά τη διάρκεια της δευτερης επέμβασης των 300 fue μετά την αποτυχία από τα 2500 FUT !! Απίστευτο θράσος πραγματικά όπως λες και εσύ.. Μακριά από αυτόν τον γιατρό...Είναι επικίνδυνος ο τύπος.
 

jersey

Well-Known Member
Δεν ξέρω... μπορεί και ναι μπορεί και όχι, ας πει περισσότερα ο ίδιος.

Στην ουσία όμως εδώ το παιδί παρουσιάζει την μεταμόσχευση του, ας κρίνουμε αυτή κυρίως, γιατί μόνο για την νέα του επέμβαση δεν μιλάμε εδώ. Σε κάποια φάση έγινε καφενείο των φιλάθλων με συγκρίσεις κλινικών και διάφορα άλλα. Η ουσία είναι μια... το παιδί διόρθωσε το πρόβλημα του και αυτό προέχει, και κυρίως η υγεία που και εγώ προσφάτως έμαθα πως έχει περιπέτειες που εύχομαι να λύσει.

Δεν θα παρουσίαζε, δεν ένοιωθε καλά, με κάλεσε όμως μετά από τόσο καιρό και μου είπε "νοιώθω χρέος μου να παρουσιάσω γιατί πήρα μια λύση σε ένα σοβαρό μου πρόβλημα".
Απλά θυμήθηκα το μήνυμα σου στο νήμα σου και είπα να το αναφέρω μιας και ταυτίζεται η περιγραφή. Εντάξει και εσύ εισαι σε δύσκολη θέση. Καταλαβαίνω δεν μπορείς να πεις περισσότερα...Όλοι καταλαβαίνουμε βέβαια... ;)

Όντως φαίνεται να πηγαίνει πολύ καλά ο φίλος εδώ. Αυτό έχει σημασία στο τέλος της ημέρας. Ότι διόρθωσε τις αστοχίες των προηγούμενων επεμβάσεων και πλέον μπορεί να ηρεμίσει...
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick90

Well-Known Member
Φίλοι μου καλησπέρα.!
Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλοι.!
Σας επισυνάπτω σημερινές φωτογραφίες. Εδώ είμαι 8 ημέρες πριν μπώ στον 5 πέμπτο μήνα μετά από το χειρουργείο μου με τον γιατρό Μιχάλη Γεωργίου.!
Ήδη φαίνεται να πηγαίνεις για δυνατό αποτέλεσμα φιλε και εχεις αρκετό δρομο ακομα.Κρίμα όμως γιατι αν πήγαινες απο την αρχη στον Γεωργιου θα μπορούσες να το ειχες πετύχει με την πρώτη επέμβαση και να είχες γλιτώσει χρήματα, χαμενα τριχοθυλακια, ταλαιπωρία και χωρις μια ουλη fut. Τουλάχιστον τα κατάφερες τωρα έστω και με την τρίτη επέμβαση κάτι που δείχνει οτι οταν γινεται σωστή δουλειά απο τον γιατρό παίρνεις και το ανάλογο αποτέλεσμα.
 
Πολυ καλη πυκνοτητα ! Ακουρευτη εγινε η μεταμοσχευση ? Εχει ειπωθει καπου ποσο στοιχησαν τα 1700grafts ?
Καλησπέρα.! Σε αντίθεση με τον πρωτο γιατρό ο οποίος μου είχε τριμάρει τη λήπτρια δεν πειράχτηκε τίποτα
Πολυ καλη πυκνοτητα ! Ακουρευτη εγινε η μεταμοσχευση ? Εχει ειπωθει καπου ποσο στοιχησαν τα 1700grafts ?

Καλησπέρα.!
Σε αντίθεση με τον πρώτο γιατρό ο οποίος μου είχε τριμάρει τη λήπτρια με αποτέλεσμα τα ήδη υπάρχοντα να έχουν ακριβώς το ίδιο μήκος με τα μεταμοσχευμένα (με αυτό τον τρόπο μετά από λίγες ημέρες που έκλεισαν οι πληγές και καθάρισε το δέρμα μεγάλωναν όλα μαζί και φαινόταν σα να έχουν μεταμοσχευτεί περισσότερα grafts γεγονός το οποίο ξεκαθάριζε μέρα με τη μέρα από το αραιό αποτέλεσμα που φαίνεται στις φωτογραφίες 5,6,7,8.) , ο Μιχάλης Γεωργίου τοποθέτησε τα μοσχεύματα ακούρευτα όπως μου είχε πεί, όσων αφορά όμως τη δότρια τρίμαρε ένα μέρος πίσω για να πάρει τα μοσχεύματα και το κόστος ήτανε 1,8/graft.
 
Πας πολύ καλά φίλε, μπράβο! Μπορείς να βάλεις μερικές φωτογραφίες με την ουλή από το στριπ από την προηγούμενη κλινική ; Ανέφερες ότι ειχες κακή ουλή FUT εμφανισιακά, και θα ηταν καλό πιστεύω να το δούμε και εμείς.

Εδώ τα μαλλιά έχουν μεγαλώσει λίγο και κρύβουν το κακό αποτέλεσμα, από κοντά όμως δείχνει τραγικό και άν στο μέλλον για κάποιο απρόβλεπτο λόγο τα μαλλιά εκεί πέσουν ή χρειστεί να ξυριστούν το αποτέλεσμα θα δείχνει αηδιαστικό.!
 

Συνημμένα

  • Αποτυχημένη FUT.jpg
    Αποτυχημένη FUT.jpg
    219.3 KB · Προβολές: 275

Chris34

Active Member
Φίλοι μου καλησπέρα.!
Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλοι.!
Σας επισυνάπτω σημερινές φωτογραφίες. Εδώ είμαι 8 ημέρες πριν μπώ στον 5 πέμπτο μήνα μετά από το χειρουργείο μου με τον γιατρό Μιχάλη Γεωργίου.!

Πολύ καλή πυκνότητα φαίνεται να έχει ήδη. Σαν να μην είχες ποτέ αραίωση. Μπράβο στον γιατρό.
 
Μπλουζα