Διόρθωση των προηγούμενων μεταμοσχεύσεων μου στην MHRC 1700 grafts

Disco

Well-Known Member
Εδώ τα μαλλιά έχουν μεγαλώσει λίγο και κρύβουν το κακό αποτέλεσμα, από κοντά όμως δείχνει τραγικό και άν στο μέλλον για κάποιο απρόβλεπτο λόγο τα μαλλιά εκεί πέσουν ή χρειστεί να ξυριστούν το αποτέλεσμα θα δείχνει αηδιαστικό.!
Σε καταλαβαίνω φίλε απόλυτα. Όντως είναι κακή η ουλή του στριπ. Αν κάνεις και άλλη FUE και αραιώσει η γύρω περιοχή θα κρύβεται ακόμα πιο δύσκολη αυτή η ουλή με τα περιμετρικά μαλλιά. Τώρα είσαι αναγκασμένος να αφήνεις μακριά μαλλιά για να κρύβεις την κακή ουλή της FUΤ που σου άφησε η προηγούμενη κλινική, όσο είναι αυτό εφικτό.
Γενικά πάντως βλέπουμε ότι στα τυχαία περιστατικά η συγκεκριμένη κλινική αφήνει κακές ουλές όπως είδαμε και σε άλλα μέλη στο φόρουμ, σε αντίθεση με τις ουλές FUT που μας παρουσιάζει σε επίσημες παρουσιάσεις της στο φόρουμ. Αν μπορείς βάλε και μια πιο καθαρή φωτογραφία με την ουλή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μήπως θα μπορούσαμε να έχουμε και την κατάσταση πριν μπεις στον Γεωργίου με καλές φώτο (αν υπάρχουν) για να μπορούμε να έχουμε μια βάση αναφοράς;
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε finally restore. Αν μπορείς κάνε μας ένα update με φωτογραφικό υλικό με την εξέλιξή σου. Από τις φωτογραφίες που ανέβασες φαίνεται να πήγαινες πολύ καλά πάντως..
 

vayero

Member
Δυστυχως τελευταια εχουμε και απο εκει καποιες αποτυχιες,θα χρειαστουν πολλα καλα περιστατικα σε σταθερη και συνεχη βαση για να αντιστραφει το αισθημα ανασφαλειας και ρισκου.Απο Γεωργιου αναρωτιεμαι πως γινεται να εχουμε αποψη αφου τα τελευταια χρονια δεν υπαρχει ουτε ενα ολοκληρωμενο περιστατικο του στο φορουμ.
Χμ! Κάποτε είχα γράψει, αλλά…!
 

vayero

Member
Αγαπητε dance,η τοποθετηση/εξηγηση του Γεωργιου για την περιπτωση του giannis1991 υπαρχει καπου στο φορουμ ;Οχι τοσο για τον αδικαιολογητα μεγαλο αριθμο grafts και την απολυτη βεβαιοτητα εκ μερους του οτι ολα θα πανε τελεια αλλα κυριως για την στρατηγικη 'κλεισιματος αυτιων' στις απαιτησεις και ευλογες ανησυχιες ενος προσγειωμενου πελατη οπως ηταν ο Γιαννης.Γιατι ξαφνικα ολοι κανουν λογο για τρομερο και μεγαλου επιπεδου γιατρο και θελω πραγματικα να καταλαβω απο που πηγαζει ολη αυτη η αισθηση ανωτεροτητας.
Επισης ο Γιαννης στο νημα του αναφερει σε καποιο ποστ καποια αλλα περιστατικα του Γεωργιου που δεν ειχαν παει καλα και μαλιστα εκανε παρακληση ο Γιαννης στα εν λογω μελη να ανεβασουν τα περιστατικα τους,κατι φυσικα που δεν εγινε ποτε.
Τεινουμε να κολλαμε την ταμπελα του κορυφαιου και σοβαρου πολυ ευκολα δυστυχως και ξεχναμε ή αγνοουμε πραγματικα δεδομενα.
Κάποιοι προσπαθήσαμε να μιλήσουμε αλλά δεχθήκαμε κι επιθέσεις όπως από κάποια μέλη… ή και κουκουλώματα από άλλους!
 
Μήπως θα μπορούσαμε να έχουμε και την κατάσταση πριν μπεις στον Γεωργίου με καλές φώτο (αν υπάρχουν) για να μπορούμε να έχουμε μια βάση αναφοράς;
Η Κατάσταση μου πριν μπώ στον Γεωργίου ήταν περίπου αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες 05, 06, 07, 08 όπως ακριβώς τις έχω αριθμήσει.

Θα θέλατε να μας πείτε μας και εσείς μια γνώμη σύμφωνα με την εμπειρία σας, ποια είναι η δική σας εκτίμηση, αναφέρομαι πάλι στις φωτογραφίες 05,06,07,08 Εκτιμάτε να έχουν τοποθετηθεί τόσα πολλά μοσχεύματα (2500 μοσχεύματα)..??? Ποια είναι η άποψη σας για την πύκνωση και την τοποθέτηση στην συγκεκριμένη περίπτωση.?

Πως θα την αξιολογούσατε.?

Α. Επιτυχημένη

Β. Μέτρια

Γ. Κακή
Μήπως θα μπορούσαμε να έχουμε και την κατάσταση πριν μπεις στον Γεωργίου με καλές φώτο (αν υπάρχουν) για να μπορούμε να έχουμε μια βάση αναφοράς;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μοιράζομαι μαζί σας την πρόοδο της εμφύτευσης που έκανα πέρυσι στην Κύπρο με τον γιατρό Κύριο Γεωργίου
Θα επανέλθω με φωτογραφίες βρεγμένων μαλλιών αμέσως μετά απο λούσιμο..!!!
 

Συνημμένα

  • 21geo.jpg
    21geo.jpg
    42.9 KB · Προβολές: 188
  • 22 geo.jpg
    22 geo.jpg
    82.2 KB · Προβολές: 191
  • 23 geo.jpg
    23 geo.jpg
    151 KB · Προβολές: 188

witcher

Well-Known Member
Η Κατάσταση μου πριν μπώ στον Γεωργίου ήταν περίπου αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες 05, 06, 07, 08 όπως ακριβώς τις έχω αριθμήσει.

Θα θέλατε να μας πείτε μας και εσείς μια γνώμη σύμφωνα με την εμπειρία σας, ποια είναι η δική σας εκτίμηση, αναφέρομαι πάλι στις φωτογραφίες 05,06,07,08 Εκτιμάτε να έχουν τοποθετηθεί τόσα πολλά μοσχεύματα (2500 μοσχεύματα)..??? Ποια είναι η άποψη σας για την πύκνωση και την τοποθέτηση στην συγκεκριμένη περίπτωση.?

Πως θα την αξιολογούσατε.?

Α. Επιτυχημένη

Β. Μέτρια

Γ. Κακή
Απο τις φωτογραφίες 05,06,07,08 δεν φαίνεται να ειχαν τοποθετηθεί 2500 μοσχεύματα που σου ειχε αναφέρει η προηγούμενη γνωστή κλινική της Αθήνας, που δραστηριοποιείται έντονα και εδώ στο φόρουμ ο Γιατρός αυτός. Εκτός αυτού είχες και χαμηλή φύτρωση σε αυτά που σου είχε βάλει.

Τώρα όμως με την repair επέμβαση στον Γεωργίου φαίνεται να έχει πιάσει ταβάνι η φύτρωση σου. Να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου φίλε. Έκανες τη σωστή επιλογή αυτή τη φορά και δικαιώθηκες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η Κατάσταση μου πριν μπώ στον Γεωργίου ήταν περίπου αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες 05, 06, 07, 08 όπως ακριβώς τις έχω αριθμήσει.

Θα θέλατε να μας πείτε μας και εσείς μια γνώμη σύμφωνα με την εμπειρία σας, ποια είναι η δική σας εκτίμηση, αναφέρομαι πάλι στις φωτογραφίες 05,06,07,08 Εκτιμάτε να έχουν τοποθετηθεί τόσα πολλά μοσχεύματα (2500 μοσχεύματα)..??? Ποια είναι η άποψη σας για την πύκνωση και την τοποθέτηση στην συγκεκριμένη περίπτωση.?

Πως θα την αξιολογούσατε.?

Α. Επιτυχημένη

Β. Μέτρια

Γ. Κακή

Turbo είσαι.
 

Disco

Well-Known Member
Μοιράζομαι μαζί σας την πρόοδο της εμφύτευσης που έκανα πέρυσι στην Κύπρο με τον γιατρό Κύριο Γεωργίου
Θα επανέλθω με φωτογραφίες βρεγμένων μαλλιών αμέσως μετά απο λούσιμο..!!!
Πολύ δυνατή hairline φίλε, από αυτές που μας έχει συνηθίσει ο Γεωργίου. Να το χαίρεσαι.
 

konelos

Active Member
Πολύ πυκνή όντως.

Γράφετε πολύ φυσική hairline, εμένα αυτή η hairline με φόβιζε ποιο πολύ απ' όλα για να προχωρήσω, αυτή η υπερβολική αλφαδιά με χαλάει και δεν μου φαίνεται φυσική.

Θα ήθελα ένα παράδειγμα σε περιστατικό που θεωρείται αφύσικη.
 

jersey

Well-Known Member
Η Κατάσταση μου πριν μπώ στον Γεωργίου ήταν περίπου αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες 05, 06, 07, 08 όπως ακριβώς τις έχω αριθμήσει.

Θα θέλατε να μας πείτε μας και εσείς μια γνώμη σύμφωνα με την εμπειρία σας, ποια είναι η δική σας εκτίμηση, αναφέρομαι πάλι στις φωτογραφίες 05,06,07,08 Εκτιμάτε να έχουν τοποθετηθεί τόσα πολλά μοσχεύματα (2500 μοσχεύματα)..??? Ποια είναι η άποψη σας για την πύκνωση και την τοποθέτηση στην συγκεκριμένη περίπτωση.?

Πως θα την αξιολογούσατε.?

Α. Επιτυχημένη

Β. Μέτρια

Γ. Κακή
φίλε @Finally Restore φαινεται να έχει πολύ καλή πυκνότητα η hairline σου πράγμα που δείχνει οτι πήγε πολύ καλά η φύτρωση σου στην επέμβαση σου στον Dr Georgiou. Και μιας και πρόκειται για μια Repair επέμβαση ανεβάζει ακόμα περισσότερο την επιτυχία της επέμβασης σου.
Όσον αφορά την ερώτηση σου για τις προηγούμενες αποτυχημένες σου επεμβάσεις το αποτέλεσμα φαίνεται αρκετά φτωχό με κακή φύτρωση και συμφωνώ οτι άλλο αριθμό μοσχευμάτων σου είπε ότι έβαλε και αλλα σου έβαλε πραγματικά, πράγμα ανήθικο που λογικά αποσκοπούσε στο να αυξήσει την τελική χρέωση σου και να πάρει όσα περισσότερα χρήματα γίνεται από σένα ο συγκεκριμένος γιατρός.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
συμφωνώ οτι άλλο αριθμό μοσχευμάτων σου είπε ότι έβαλε και αλλα σου έβαλε πραγματικά, πράγμα ανήθικο που λογικά αποσκοπούσε στο να αυξήσει την τελική χρέωση σου και να πάρει όσα περισσότερα χρήματα γίνεται από σένα ο συγκεκριμένος γιατρός.

Πως το ξέρεις αυτό; Αποκλείεις το ενδεχόμενο να μπήκαν τόσα αλλά να μην είχε καλή φύτρωση;
 
Μπλουζα