Paulo,dr.erdogan fue 4033grafts 31/1-1/2 2018

paulo

Active Member
Σας ευχαριστώ ! Τώρα μου φεύγει το ανχος γενικά με την φυτρωση αν και ακομη ειναι νωρίς αλλα στην αρχή ειναι λιγο ποιο δύσκολα.
Δεν ξέρω γιατί οι φωτογραφίες ανεβαίνουν έτσι αλλα όταν τις ανοίγω δεν έχουν πρόβλημα ,αν υπαρχει κάποιος που δεν μπορεί να τις δει σε ίσια μορφή να μου πει ώστε να το ψάξω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
@paulo πες μου τι σε εχει βρει κ δε μπορεις να ανεβασεις σωστα τις φωτο ?
οταν ανεβαζεις φωτο σου βγαζει διπλα στη φωτο thumbnail και full image να πατας το full image να τις δειχνει μεγαλες....

Τωρα για τη ταχυτητα φυτρωσης εισαι μεσα στον μεσο ορο , η διαφορα δε απ τον 3ο στον 4ο ειναι κατι παραπανω απο εμφανης !!!
Περνεις τπτ για να μπουσταρεις τα μαλλια οπως βιταμινες κτλπ ?
οσων αφορα το ποσοστο φυτρωσης δε περιμενα κατι λιγοτερο φαινεται ηδη οτι θα πας τρενο..... η δεξια πλευρα νομιζω ειναι λιγο πιο αραιη αλλα κι εμενα ηταν...μη σε αγχωνουν αυτα παντα συμβαινει... σε λιγους μηνες θα στρωσουν κ θα γινουν ιδια ολα...δεν εχεις να φοβασαι κατι ουτε αγχος να εχεις....στο ειχα πει απ την αρχη οτι η δουλεια που γινεται εκει περα ειναι πολυ καλη.

Γενικα βλεπω οτι εχεις αφησει το μαλλι να μακρυνει πολυ ενω στα πλαγια χαμηλα μονο το κοβεις πολυ κοντο, σε αυτες τις περιοχες βλεπω την δοτρια να δειχνει καπως πιο αδυναμη ? το κανει η φωτο να φαινεται ετσι η οντως ειναι λιγο πιο αδυναμη η δοτρια ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

paulo

Active Member
Για σου Πανο!
Θα προσπαθήσω όπως είπες να ανεβάσω φωτός την επόμενη φορα και σκέφτηκα όταν φτάσω στον 8 μήνα να δανειστώ από έναν φίλο μια καλή φωτογραφική μηχανή και να βγάλω κάποιες φωτο ώστε να δείξω το αποτέλεσμα καλύτερα γιατί από το κινητό δεν μου αρέσουν και πολύ .
Ναι παίρνω κερατινη -βιοτική και πολυβιταμίνες για να βοηθήσω την φυτρωση .
Καλά το παρατήρησες έχω αραίωση στην περιοχή πάνω από το αυτί και είναι και λίγο ποιο άσπρα τα μαλλιά μου σε εκείνο το σημείο και φενεται περισσοτερο.
 

paulo

Active Member
Προβολή συνημμένου 18080
E44D8485-DF70-4B78-8DFE-F6B56191225D.jpeg
7C14FA4D-EA7D-4117-A2A0-558855EB68E9.jpeg
4.5 Μηνες

Το ανχος φεύγει και έρχεται ο συγκρατημένος ενθουσιασμός !
 

tasos33

Well-Known Member
Συγκροτήματα η ασυγκρατητα πάει καλά αν και οι φώτο δεν είναι καθαρές, τα temples τρέχουν πιο γρήγορα από τα πανω η ειναι ιδέα μου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulo

Active Member
Τις βγάζω με i phone X και παλι έχουν κάποιο θέμα, τα temples τελειοποιήθηκαν καλα το ειδες !
 

paulo

Active Member
Μάλλον ειναι η περιοχή που εχει για κάποιο λόγο ποιο γρήγορη φυτρωση , εν το μεταξύ στα πλαγιά έχω λιγο ποιο άσπρα μαλλιά και τα νέα temples ειναι ποιο μαύρα και μια μικρή διχρωμία
 

aeratos28

Just aeratos
Όντως πας πολυ καλά και όντως τα temples σχεδόν έτοιμα είναι..τώρα για τις φωτό ,μπορεί να βγάζεις με iphone x αλλά μήπως βγάζεις με τη selfie camera ?γιατί δεν δικαιολογείται αυτή η ανάλυση με την κανονική καμερα
 

paulo

Active Member
Ναι έτσι ειναι ,με την selfie βγάζω .
Στο 5 μηνο θα βγάλω και με την άλλη κάμερα να δούμε τι φωτός θα βγάλει
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με βάση τα μαθηματικά (Coverage value) αυτό πρέπει να είναι το πιο δυνατό αποτέλεσμα από αυτά του Erdo
 
Μπλουζα