Paulo,dr.erdogan fue 4033grafts 31/1-1/2 2018

vlafo

Well-Known Member
Αμάν με τις πυκνότητες!

Όπως και να έχει:
4033g / 90cm2 = 44 average

Που σημαίνει άνετα
50+ μπροστά και 40+/- πίσω
Eνημερωτικά ρε συ Στριπάρ εγώ δεν έχω κώλυμμα προσωπικά,γιατί από τη μία δεν γινόμαστε όπως είμασταν και από την άλλη έχουμε την απαίτηση να γινόμαστε τέζα και μόνο στον έρντο.Καμία λογική.
Ακόμα και πάνω από 40+ είναι μια χαρά προσωπικά.Κάτω δεν αξίζει.
Ήθελα να ρωτήσωυπάρχει εξέταση τριχοσκοπικής ανάλυσης που αποτυπώνει πλήρως τα μαμά μαλλιά που ήδη έχεις έτσι ώστε να ξέρεις ακριβώς τα νούμερα ή όχι;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μπερδεύεις συνεχώς τα πράγματα..τεζα όταν λέμε ,εννοούμε το μέγιστο που μπορούμε να πάρουμε από μεταμόσχευση..τα μαμά μαλλιά μπορεί να έχουν πυκνότητα 80-90-100 grafts,ένα υγιές κεφάλι δηλαδή..με μια μεταμόσχευση άντε να πάρεις 60-65 grafts..σε μεγαλογιατρο..ΠΑΝΤΑ.μη λέμε τα ίδια και τα ίδια..
Eνημερωτικά ρε συ Στριπάρ εγώ δεν έχω κώλυμμα προσωπικά,γιατί από τη μία δεν γινόμαστε όπως είμασταν και από την άλλη έχουμε την απαίτηση να γινόμαστε τέζα και μόνο στον έρντο.Καμία λογική.
Ακόμα και πάνω από 40+ είναι μια χαρά προσωπικά.Κάτω δεν αξίζει.
Ήθελα να ρωτήσωυπάρχει εξέταση τριχοσκοπικής ανάλυσης που αποτυπώνει πλήρως τα μαμά μαλλιά που ήδη έχεις έτσι ώστε να ξέρεις ακριβώς τα νούμερα ή όχι;
 

vlafo

Well-Known Member
Μπερδεύεις συνεχώς τα πράγματα..τεζα όταν λέμε ,εννοούμε το μέγιστο που μπορούμε να πάρουμε από μεταμόσχευση..τα μαμά μαλλιά μπορεί να έχουν πυκνότητα 80-90-100 grafts,ένα υγιές κεφάλι δηλαδή..με μια μεταμόσχευση άντε να πάρεις 60-65 grafts..σε μεγαλογιατρο..ΠΑΝΤΑ.μη λέμε τα ίδια και τα ίδια..
Το αναφέρω ξεκάθαρα ρε φίλε "δεν γινόμαστε όπως είμασταν¨που τα μπερδεύω αυτά είναι γνωστά.Μην παίζουμε με τις λέξεις-τέζα εννοούμε πολύ κοντά στα μαμά μαλλιά με αυτήν την απόκλιση που πίστεψε με ποτέ κανείς δεν θα το καταλάβει.Μα ποτέ.
 

paulo

Active Member
οντως εχεις δικιο πολυ υπουλο σημειο αυτο το εχω και εγω, και θελει και πολυ πραμα για να δεσει γιατι αυτο το μερος εχει μαλλι φουλ. σε εσενα φαινετε να εχει τοποθετησει πανω απο 1000 τεμαχια δεξια και αριστερα, μηπως ξερεις τον ακριβη αριθμο?

Δεν το είχα ρωτήσει αν και το έχω απορεία ποσά μπήκαν σε εκείνα τα σημεία
 

aeratos28

Just aeratos
Τι πίστεψέ με και πίστεψε με ρε φίλε όλη την ώρα?όλο κάτι τέτοια λες.μπερδεμενος εισαι λίγο.λες να μην ξέρω πόσα θέλει ,για να έχεις σωστό illusion και να μην το καταλαβαίνει κάποιος.?
Καμία λογική λες ανάμεσα τους,στο τεζα του Ερντογάν και στο πως ήμασταν πριν..άστο αυτό.! Για επέμβαση μιλάμε.και μονο..δυνατή επέμβαση είναι με αυτούς τους αριθμούς..αυτό λέμε τεζα.σε σχέση με τις δυνατότητες των επεμβάσεων..
 

vlafo

Well-Known Member
Τι πίστεψέ με και πίστεψε με ρε φίλε όλη την ώρα?όλο κάτι τέτοια λες.μπερδεμενος εισαι λίγο.λες να μην ξέρω πόσα θέλει ,για να έχεις σωστό illusion και να μην το καταλαβαίνει κάποιος.?
Καμία λογική λες ανάμεσα τους,στο τεζα του Ερντογάν και στο πως ήμασταν πριν..άστο αυτό.! Για επέμβαση μιλάμε.και μονο..δυνατή επέμβαση είναι με αυτούς τους αριθμούς..αυτό λέμε τεζα.σε σχέση με τις δυνατότητες των επεμβάσεων..
Άστο αερατε αφου δεν καταλαβαινεις και αναμασάς και πας γυρω γυρω από τα λόγια μου.Εγώ δεν είμαι καθόλου μπερδεμένος είμαι πολύ ξεκάθαρος.Εγω για τι πραγμα μιλάω για μόντελινγκ;
To καμία λογική αναφέρεται στην διάσταση που παρατηρείται στο τι ανταλαμβάνεται ο καθένας το τέζα και το τι προσδοκάει ,τι άστο μου λες... και δεν μιλάω για εσένα.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ πάω γύρω γύρω και δεν καταλαβαίνω και αναμασαω?γράφεις ότι να ναι ρωτάς όλη την ώρα τα ίδια ,πάει να σου πει κάτι κάποιος και αμέσως λες όχι δεν εννοούσα αυτό και δεν είπα αυτό κτλ. Διάβασες 5 πράγματα εδώ ,και μας λες μασημενα πράγματα ως συμβουλές..λες πιστεψε με και διάφορα άλλα..anyway δεν έχει ουσία η κουβεντα
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ πάω γύρω γύρω και δεν καταλαβαίνω και αναμασαω?γράφεις ότι να ναι ρωτάς όλη την ώρα τα ίδια ,πάει να σου πει κάτι κάποιος και αμέσως λες όχι δεν εννοούσα αυτό και δεν είπα αυτό κτλ. Διάβασες 5 πράγματα εδώ ,και μας λες μασημενα πράγματα ως συμβουλές..λες πιστεψε με και διάφορα άλλα..anyway δεν έχει ουσία η κουβεντα
Ακριβώς δεν έχει καμία ουσία η κουβέντα,και δεν δίνω συμβουλές σε κανέναν εσύ το αντιλαμβάνεσαι έτσι και εσύ συνεχώς είσαι επιθετικός..τι μας λές τώρα θα μας κάνεις μαθήματα και πως να εκφραζόμαστε;
Αστο λοιπόν τέλος μην συζητάμε τα ίδια .και αν σε ενοχλώ τόσο πολύ μην απαντάς σε ότι γράφω..
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε εσύ θα μας κάνεις μαθήματα έκφρασης και αν θα απαντάω ή όχι..στο νήμα σου λοιπόν κάνε ότι θες .όχι εδώ..μπαίνεις σε κάθε νημα άσχετο με εσένα και ρωτάς για δικά σου πράγματα μόνο συνεχεια..εκει πας την κουβέντα συνεχως. να μην κοιτάς το προσωπικό σου συμφέρον μόνο και περιορισου και εσύ στο νήμα σου για τα προσωπικά σου θέματα ,απορίες ή ότι αλλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ούτε εσύ θα μας κάνεις μαθήματα έκφρασης και αν θα απαντάω ή όχι..στο νήμα σου λοιπόν κάνε ότι θες .όχι εδώ..μπαίνεις σε κάθε νημα άσχετο με εσένα και ρωτάς για δικά σου πράγματα μόνο συνεχεια..εκει πας την κουβέντα συνεχως. να μην κοιτάς το προσωπικό σου συμφέρον μόνο και περιορισου και εσύ στο νήμα σου για τα προσωπικά σου θέματα ,απορίες ή ότι αλλο
Εγώ δεν σου έκανα καμία παρατήρηση ουτε δου υπεδειξα κατι σε αντιθέσει με εσένα που είσαι έτσι όλη την ώρα, και την παραμυθα ότι μπαίνω αλλού και ρωτάω για μένα αστο, μια φορά το έκανα μόνο με τον κολια και ζήτησα συγνώμη.
Τι μου λες λοιπον;Αν θέλω κάτι να ρωτήσω προφανώς θα μπω στο νήμα μου απλά καμιά φορά μέσα στη συζήτηση αλλού ξεχνιεσαι και χωρίς να έχεις την πρόθεσή πηγαίνεις αλλού. Ποιο προσωπικό συμφέρον τι ακουω;Είναι δυνατον;
 

aeratos28

Just aeratos
Ποια παραμυθα ρε τυπε?χιούμορ έχεις..παντού το ίδιο κάνεις.ελα πολύ ασχολία με εσένα πάλι..χαλάει και το νήμα του paulo,παράτα την κουβεντα..ας διορθώσει κάποιος mod και να βγάλει τα περιττά που γράψαμε να μείνει καθαρο το νήμα του φίλου.τελος κουβέντας πολύ το τραβηξαμε
 

paulo

Active Member
1 Μήνας .

Οι μέρες περνάνε πολύ αργα! Φωτογραφίες αμέσως μετα το λούσιμο
 

Συνημμένα

  • 7C3134AF-2A03-4596-B5A5-E34663376DCF.jpeg
    7C3134AF-2A03-4596-B5A5-E34663376DCF.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 719
  • C22020C5-6CF9-4E66-8BEE-C1C416762434.jpeg
    C22020C5-6CF9-4E66-8BEE-C1C416762434.jpeg
    1.3 MB · Προβολές: 697
  • DBDBEF6A-7AF6-4124-9A19-33A1F58B5971.jpeg
    DBDBEF6A-7AF6-4124-9A19-33A1F58B5971.jpeg
    1.3 MB · Προβολές: 714
Μπλουζα