Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

giannis1312

Active Member
Γιάννη καλημέρα φίλε. Στους 2,5 μήνες που είσαι τώρα είναι πολύ νωρις για να κρίνεις. Η περιοχή είναι ακόμα ερεθισμένη και σίγουρα θα δείχνει κοκκινη. Θα έχεις παρατηρήσει σίγουρα και πως δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες, άλλες είναι λίγο πιο κόκκινη άλλες όχι. Θα περάσει αυτό και θα δείχνει φυσιολογικο χρώμα. Εμένα στους 4 μήνες μπορω να πω πως επανήλθε πλήρως σε χρώμα και αίσθηση, μέχρι τότε με τραβούσε έβγαζε σπυράκια είχα φαγούρα. Μην ανησυχεις. Να πω την αμαρτία μου πάντως πως διαβάζωντας το φόρουμ άρχισα να ασχολούμαι με τη δοτρια. Σε όσους έχουμε πρόβλημα αραίωσης μας ενδιαφέρει 95% η ληπτρια και ένα 5% η δοτρια. Θεωρώ(εκτως από ακραίες περιπτώσεις που κάνει μπαμ ότι έχει γίνει εξαγωγή από πολύ κοντινή περιοχη) πως δεν καταλαβαίνει κανείς τιποτα. Γνώμη μου μην της δίνεις τόση σημασία χαλάς τη ψυχολογία σου. Η φυτρωση άμα πάει καλά δε θα σε νοιάζει τιποτα. Αυτή είναι η γνώμη μου από τη δική μου εμπειρία.
Η δοτρια μετα απο 3 μερες κουρεματος δεν φαινεται. Την φυτρωση περιμένω πως κ πως μεχρι στιγνη καλα μ παει. Καλημέρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Η δοτρια μετα απο 3 μερες κουρεματος δεν φαινεται. Την φυτρωση περιμένω πως κ πως μεχρι στιγνη καλα μ παει. Καλημέρα
Μπράβο φίλε αυτό είναι το σημαντικό. Εγώ φαντάσου μετά από 5 μήνες σχεδον τα κουρευω σχεδόν δέρμα και δεν με απασχολεί.
IMG_20180327_193835.jpg
IMG_20180327_193834.jpg
IMG_20180327_193832.jpg
 

giannis1312

Active Member
Μπράβο φίλε αυτό είναι το σημαντικό. Εγώ φαντάσου μετά από 5 μήνες σχεδον τα κουρευω σχεδόν δέρμα και δεν με απασχολεί.
Προβολή συνημμένου 17330 Προβολή συνημμένου 17331 Προβολή συνημμένου 17332
μωρε και εμενα δεν θα με απασχολη εαν παει καλα στην φυτρωση το θεμα ειναι να μην γινονται τετοια. να μην μπαινουμε καν στην διαδικασια να το συζηταμε αυτο και να το διορθωσουν τοτε θα μιλαμε για πολυ καλη κληνικη.βαση αποτελεσματων.
 

koumparos

Well-Known Member
Εδω φαινεται να εκαναν σωστη εξαγωγη.Τι κριμα να μην το βλεπουμε σε ολες τις μμ τους.Θα αποτελουσαν μια καλη ολοκληρωμενη επιλογη.
 

giannis1312

Active Member
καλημερα στην παρεα ανεβαζω φωτο απο 2 μηνες και 20 μερες μετα την μμ σε 11 μερες θα ανεβασω αλλες πιο αναλυτικες λογο του κινητου που εχω δεν εχω την δυνατοτητα για ζουμαρισματα και τετοια :p












Πιστευω καλα με παει. περιμενω αποψεις.Για το γυαλι απανταω μονο σε pm ;)
 

giannis1312

Active Member
Κανα καλο σαμπουν με ουδετερο ph εκτός του νανογεν παιζει?
Frezyderm Every Day Shampoo αυτο λεει κατι ?
εχετε να προτεινεται κατι αλλο ?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Gianni το μαλλι καλα παει. Νομιζω θα πας μια χαρα. Για τα σαμπουαν οσο περναει ο καιρος τοσο λιγοτερο θα σε νοιαζουν. Εγω πλεον λουζομαι και με ultrex να φανταστεις και μου αφηνει ωραιο μαλλι. Της frezyderm ολα τα προιοντα ειναι καλα. Δοκιμασε και τα σαμπουαν της
 

giannis1312

Active Member
Gianni το μαλλι καλα παει. Νομιζω θα πας μια χαρα. Για τα σαμπουαν οσο περναει ο καιρος τοσο λιγοτερο θα σε νοιαζουν. Εγω πλεον λουζομαι και με ultrex να φανταστεις και μου αφηνει ωραιο μαλλι. Της frezyderm ολα τα προιοντα ειναι καλα. Δοκιμασε και τα σαμπουαν της
ρωταω γιατι μου ειχανε πει μονο με ουδετερο ph.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
πηρα της sebamed everyday shampoo ξερεις κανεις κατι γι αυτο?ας παιξω για αλλους 2 μηνες με αυτο και αγοραζω μετα vichy ή freezyderm κατα της τριχοπτωσης,
 

giannis1312

Active Member
Με το nanogen τι θεμα έχεις και δε το συνεχίζεις;;
διαβασα και κατι αξιολογησης δεν μου γέμισαν το ματι το εδωσα στην μανα μου , ξαναπαραγγειλα νανοτζεν στα 21 ευρο με προκαταβολη κτλπ. σε 2-3 μηνες θα αλλαξω σαμπουαν και θα παω σε αυτο που μου ειπε @John_John1 ή @dimitris50423
 
Μπλουζα