Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

danceworld_2001

Well-Known Member
Γιάννη τώρα σου απαντάω γιατί ξεχάστηκα. Ήταν απίστευτη ανευθυνότητα αυτό που σου είπαν. Απαγορεύεται ρητά. Για 1 μήνα μετά την μμ δεν κάνεις ίχνος αθλητικής δραστηριότητας, για 6 μήνες απαγορεύεται να σε κάψει ο ήλιος στο κρανίο ή να το χτυπάς, συμπεριλαμβάνονται κεφαλιές κτλ. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην έχεις θέμα. Πιστεύω όλα οκ θα πάνε αφού δεν κάηκες και αφού βλέπεις ήδη τα πρώτα σημάδια φύτρωσης, αλλά καταλαβαίνεις, τόσα λεφτά δίνεις, οφείλεις να εισαι υπερπροστατευτικός ακόμη και σε σημείο υπερβολής, αλλά δεν φταις εσύ, αυτοί που δεν στα είπαν σωστά. Οι τσιμπιές που νοιώθεις και είναι σαν βελονιές, τις λένε μυρμηγκιές και διαρκούν συνήθως ως και τον τρίτο μήνα. Επειδή το κεφάλι έγινε σουρωτήρι με τις οπές που ανοίχθηκαν κτλ, αναπλάθονται και αποκαθίστανται αυτές οι περιοχές, το νευροαιματολογικό δίκτυο κτλ, γιαυτό το νοιώθεις. Σπυριά θα βγάζεις μέχρι το 3μηνο πολλά και λήπτρια αλλά περισσότερο δότρια. Δεν τα ακουμπας δεν τα σκας δεν τα σκαλίζεις περνάνε μόνα τους.


Θυμάμαι χαρακτηριστηκα οταν τους ειπα δηλαδη να ριχνω κουτουλιες στον τοιχο και μου ειπαν ναι μετα τον 1 μηνα κανενα προβλημα. :p βεβαια το ξαναλεω στο θεμα κεφαλιας δεν καθομαι να συζυτησω σπανια εως καθολου 1-2 και αν σε εναν αγωνα .για τν ηλιο προσεχα εως τον 1 μηνα απο εκει και περα οχι τοσο πολυ αλλα μην φανταστεις οτι καθομουνα και στον ηλιο.. Μονο ο ηλιος θα ηταν το προβλημα αλλα δεν εχω δει κανενα έγκαυμα γιατι μονο στον αγωνα με βλεπει 90 συνεχομενα λεπτα ο ηλιος.Απο φυτρωση πιστευω θα παει καλα γιατι εχουν ξεκινησει πολλα μοσχευματα και βγαινουν και φαινοται .. τωρα @danceworld_2001 αν μπορεις και ξερεις μια ερωτηση .. εχω τσιμπιες ρε φιλε στο κεφαλι αυτο ειναι επειδη προσπαθουν να βγουν τα μοσχευματα?ειχα και σπυρακια τα οποια δεν πειραζα και φευγαν μετα απο 1-2 μερες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Γιάννη τώρα σου απαντάω γιατί ξεχάστηκα. Ήταν απίστευτη ανευθυνότητα αυτό που σου είπαν. Απαγορεύεται ρητά. Για 1 μήνα μετά την μμ δεν κάνεις ίχνος αθλητικής δραστηριότητας, για 6 μήνες απαγορεύεται να σε κάψει ο ήλιος στο κρανίο ή να το χτυπάς, συμπεριλαμβάνονται κεφαλιές κτλ. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην έχεις θέμα. Πιστεύω όλα οκ θα πάνε αφού δεν κάηκες και αφού βλέπεις ήδη τα πρώτα σημάδια φύτρωσης, αλλά καταλαβαίνεις, τόσα λεφτά δίνεις, οφείλεις να εισαι υπερπροστατευτικός ακόμη και σε σημείο υπερβολής, αλλά δεν φταις εσύ, αυτοί που δεν στα είπαν σωστά. Οι τσιμπιές που νοιώθεις και είναι σαν βελονιές, τις λένε μυρμηγκιές και διαρκούν συνήθως ως και τον τρίτο μήνα. Επειδή το κεφάλι έγινε σουρωτήρι με τις οπές που ανοίχθηκαν κτλ, αναπλάθονται και αποκαθίστανται αυτές οι περιοχές, το νευροαιματολογικό δίκτυο κτλ, γιαυτό το νοιώθεις. Σπυριά θα βγάζεις μέχρι το 3μηνο πολλά και λήπτρια αλλά περισσότερο δότρια. Δεν τα ακουμπας δεν τα σκας δεν τα σκαλίζεις περνάνε μόνα τους.
οσο αυτο που λες για την κληνικη(οχι μονο για την μπαλα) και βεβαια ναι ειναι τραγικη γιατι μετα το πρωτο ραντεβου που μου ειπαν να παω να δω μια γυναικα δεν θυμαμαι πως την λενε με ειδε ενας αντρας με το αετισιο ματι και μου ειπε παει καλα. ρωτησα για αθληματα και μου ειπε κανενα προβλημα.. Το γυμναστηριο δεν νομιζω να επηρεαζει ετσι ?γιατι εκει δινω πονο κανονικοτατα. οσο για το αν παει καλα εχω κρατησει και στο κροουν και μεση του κεφαλιου και μπροστα το θεμα ειναι πως θα παει στην συνεχεια μεχρι στιγμης ειμαι υπερ-καλυμμένος για 2 μηνες και 11 μερες. τσιμπιες μια σταματανε μια ξεκινανε σπυρακια δεν τα πειραζω :p και ευτηχως που μου ειπες για ηλιο γιατι οσο νανε θα ξεκινησει να βαραει τωρα και θα κυκλοφορουσα ετσι σε ευχαριστω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
Καμια σχέση ...κ σε μενα το ιδιο συμβαινει ...καθε φορα...μα καθε φορα που βαζω μένουν στο χερι μου 8-12 τριχες απ την πρωτη μερα που ξεκινησα μεχρι σημερα.
εμενα τριχες δεν μου μενουν πολυ σπανια 1-2 και αν θα παρατηρήσω και σημερα και θα απαντησω με σιγουρια.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πιστευω οτι ειναι η φυσιολογική ημερήσια απωλεια που εχει ο καθε ανθρωπος στην ζωη του. Μην τρελενομαστε κιολας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιστευω οτι ειναι η φυσιολογική ημερήσια απωλεια που εχει ο καθε ανθρωπος στην ζωη του. Μην τρελενομαστε κιολας.

Η φυσιολογική απώλεια είναι αρκετά πάνω από 1-2 τρίχες την ημέρα, απλά μάλλον δεν τις παρατηρείς.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

giannis1312

Active Member
Παρατηρησα ενα πραγμα σημερα που πηρα καινουργιο τηλεφωνο και τραβαγα κατι φωτο .. εχω το παραθυρο της κληνικης ή μου φαινεται ?βεβαια ο κομμωτης σημερα μου ειπε δεν φαινεται πολυ αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου.Η απαντηση κομμωτη βεβαια ηταν οτι εμενα μου φαινεται και το βλεπω γιατι το εχω ψαξει ενω σε αυτον περασε απαρατήρητο .βεβαια αυτο δεν εχει να λεει γιατι ειναι μεγα φαουλ της κληνικης ..





 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παρατηρησα ενα πραγμα σημερα που πηρα καινουργιο τηλεφωνο και τραβαγα κατι φωτο .. εχω το παραθυρο της κληνικης ή μου φαινεται ?βεβαια ο κομμωτης σημερα μου ειπε δεν φαινεται πολυ αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου.Η απαντηση κομμωτη βεβαια ηταν οτι εμενα μου φαινεται και το βλεπω γιατι το εχω ψαξει ενω σε αυτον περασε απαρατήρητο .βεβαια αυτο δεν εχει να λεει γιατι ειναι μεγα φαουλ της κληνικης ..






Η ο κομμωτής σου δεν θέλει να σε στεναχωρήσει ή πάσχει από βαριά μυωπία


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

giannis1312

Active Member





θα τραβηξω και απο το αλλο κινητο που εχει καλυτερη καμερα με μεγαλυτερη αναλυση αυριο λογικα θα μπορεσω.σημερα σαν να το ξυρισαμε ειναι παντως ενα τακ πιο μακρυ δεν φαινεται κατι αλλα μου σπαει τα νευρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
Ναι γιαννη κανει μπαμ σε αυτο το μηκος.Και ισως και whitedots χωρις να ειμαι σιγουρος.
Αυτο παρατηρησα ενα τσακ πιο πανω δεν φαινεται κατι. whide dots και βεβαια εχω :) αυρα αυτο το σχεδον ξουρα γυρω γυρω το 'τελειώνουμε' σαν κουρεμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Τι να πω βρε γιαννη.Καταλαβαινεις οτι εαν σε ενοχλει τα ξεχνας αυτα τα κουρεματα.Κριμα,στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.
 

giannis1312

Active Member
Τι να πω βρε γιαννη.Καταλαβαινεις οτι εαν σε ενοχλει τα ξεχνας αυτα τα κουρεματα.Κριμα,στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.
ας παει καλα σε φυτρωση και το συγκεκριμενο θα το κανω γαργαρα.. Αλλα δεν ειναι για γαργαρα αυτα τα θεματα.Πιστευω σε φυτρωση παει καλα υπαρχει διαφορα ακομα και τωρα στους 2 μηνες και 12 μερες.
 

giannis1312

Active Member
Ναι αλλα αυτο που κανουν με τις δοτριες ειναι εγκλημα!!!Κανιβαλιζουν την fue.
συνφωνω σε αυτο οπως ειπα πιο πανω αυτα τα θεματα δεν ειναι για γαργαρα πλεον το μονο που με παρήγορη ειναι οτι θα αφησω λιγο πιο πολυ τ μαλλι πισω και δεν θα φαινεται κατι.. αλλα δεν ειναι σωστο αυτο που εχει γινει.οπως σουπα παει καλα στην φυτρωση μετα απο καιρο βγαζουμε και σελφιε :p το μονο που με παρήγορη γιατι μου αρεσε το ξουρα γυρω γυρω.

 

manosc44

Member
Οταν εκανες την μμ, οταν σου επαιρναν να μοσχευματα σου ειπε να γυρίσεις το κεφαλι σου δεξία και μετα αριστερα ή μονο το ειχες ευθεια μπροστα κοιτωντας το πάτωμα ?
 

Adriano

Well-Known Member
Η φυσιολογική απώλεια είναι αρκετά πάνω από 1-2 τρίχες την ημέρα, απλά μάλλον δεν τις παρατηρείς.

100 περίπου. Το είπαν χθες στο Survivor (Δεν περίμενα ότι θα το πω αυτό ποτέ)

Παρατηρησα ενα πραγμα σημερα που πηρα καινουργιο τηλεφωνο και τραβαγα κατι φωτο .. εχω το παραθυρο της κληνικης ή μου φαινεται ?βεβαια ο κομμωτης σημερα μου ειπε δεν φαινεται πολυ αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου.Η απαντηση κομμωτη βεβαια ηταν οτι εμενα μου φαινεται και το βλεπω γιατι το εχω ψαξει ενω σε αυτον περασε απαρατήρητο .βεβαια αυτο δεν εχει να λεει γιατι ειναι μεγα φαουλ της κληνικης .

Γιάννη μίλα μαζί τους άμεσα. Και στείλε τους και φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης με το παράθυρο. Καλή επιτυχία φίλε.
 

giannis1312

Active Member
100 περίπου. Το είπαν χθες στο Survivor (Δεν περίμενα ότι θα το πω αυτό ποτέ)



Γιάννη μίλα μαζί τους άμεσα. Και στείλε τους και φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης με το παράθυρο. Καλή επιτυχία φίλε.
και να μιλησω μαζι τους παιδια ξερετε τι απαντηση θα παρω. αξιζει τον κοπο ?
 

koumparos

Well-Known Member
Ευχομαι να σου αφησαν επαρκη αριθμο πολυτριχων για το κραουν.Μπραβο που πας καλα,περιμενουμε συντομα φωτος.
 
Μπλουζα