1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Akis - fue 2474 τριχοθ. / 6551 τρίχες 08-11-17

Συζήτηση στο φόρουμ 'Παρουσιάσεις Μεταμοσχεύσεων' που ξεκίνησε από το μέλος Akis-multi, στις 27 Μαρτίου 2018.

1. sito

sito Active Member

στην τελευταία φώτο της δότριας νομίζω φαίνονται αρκετά άσπρα στήγματα

tasos33 έχει κάνει like σε συτό.
  2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. aeratos28

aeratos28 Just aeratos

Είναι σε καλό επίπεδο μέχρι στιγμής ο φίλος..πολύ καλά δείχνει να πηγαίνει η φυτρωση του και σίγουρα θα υπάρξουν αρκετές βελτιώσεις στην πορεία..στους 5 μήνες είναι μονο.εχει αρκετό δρόμο ακομα.ωραίος..καλή συνέχεια να έχεις.
    Sito,λογικό να φαίνονται στίγματα..ξυρισμένο το κεφάλι πίσω είναι..αν τα αφήσει λιγάκι τα μαλλιά να μακρύνουν δεν θα φαίνεται τπτ.

John_John1 έχει κάνει like σε συτό.
  4. makis25

makis25 Active Member

καλα , βλεπεις τις φωτο 5 μηνες πριν και μετα , και ειναι τετοια η διαφορα . τρομερο . Κανεις δε μπορει να αμφισβητήσει εδω πως υπαρχει πολυ υψηλο ποσοστο φυτρωσης. Το μπροστα 1/3 του κεφαλιου ηταν πρακτικα γυμνο και τωρα οριστε . Κοιτα ποσο μαλλι εβγαλε στο 5μηνο . Οι ουλες στη δοτρια θα ηταν μικροτερες με μικροτερο punch , και θα ηταν λιγοτερες αν ηταν περισσοτερο απλωμενη στα πλαινα η εξαγωγη κτλ κτλ. καημενη dhi, anastasakis hair clinic κτλ , αν καποιος βαζει με 3 χιλιαρικα 2,5Κ μοσχευματα και σε 5 μηνες γινεται ετσι , ο μεσος πελατης ολα τα υπολοιπα , σημαντικά και μη τα ακουει βερεσέ

dimitris50423, Tsek και vlafo έχουν κάνει like σε αυτό.
  5. minoxidilis

minoxidilis Active Member

Ναι τερμα το αγχος της ηλιοφοβιας κλπ,σε καταλαβαινω φιλε μου,τοσα χρονια ζω αυτο το πραγμα,αλλα αυτον τον χρονο θα νικησω εγω και οχι η αα

tasos33 και Akis-multi έχουν κάνει like σε αυτό.
  6. koumparos

koumparos Well-Known Member

To εχουνε στη φυτρωση και εαν προσεχαν στην εξαγωγη θα κερδιζαν περισσότερο κοσμο(ενημερωμενο) με νορμαλ απαιτησεις.

7. Dim10

Dim10 Active Member

Δημητρη ουτε καν λεω κατι περιεργο , ουτε σε παγίδα πεφτω , πραγματικα αναφορα κανω σαν ερωτηση/ απορία , τιποτε παραπανω.
    Απλως αναρωτιέμαι δυνατα

8. ItsAllGone

ItsAllGone Active Member

Πολυ ωραιο και σιγουρα θα δωσει κιαλο, καλη συνεχεια.

9. olaff123

olaff123 Member

Aκη πολύ δυνατό το αποτέλεσμα σου ευχομαι να το χαρείς για πάντα,ξέρεις πόσα μοσχεύματα μπορεί να δώσει η δότρια σου ακόμα?

10. Akis-multi

Akis-multi Member

Δυστυχώς δε ξέρω να σου απαντήσω, όταν την είδε ο Βεκρης πάντως κουνησε το χέρι του και έκανε ουουουου πολύ ωραία.. δε ξέρω πόσα σημαίνει αυτό το ου... Ευχομαι πολλα......ευχαριστώ για τις ευχες..

11. tasos33

tasos33 Well-Known Member

Και τον σχεδιασμό της hairline και την φυσικοτητα και θα δενε το γλυκο

vlafo έχει κάνει like σε συτό.
  12. koumparos

koumparos Well-Known Member

Ναι αλλα θα ειχαν και αλλες τιμες εαν ειχαν ολο το πακετο.Εμενα προσωπικα εαν εξαιρεσεις τον τροπο εξαγωγης με καλυπτουν απολυτα οι δουλειες τους με βαση τις τιμες και το οικονομικο περιβαλον που ζουμε.

Μοιραστείτε τη σελίδα