Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό που λεει ο Άκης ειναι σωστό.
Λετε φθηνη τιμή τα 3-5 χιλιαρικα του Βεκρη σε σχέση με τα 6-10 χιλιαρικα εξω και ναι ειναι όντως φθηνή τιμή για οσους ξέρουν τι σημαινει μία τετοια επέμβαση για καποιον ομως που δεν ξερει και βλεπει την Μεντί Ζενες με 800 ευρω στην τηλεόραση ή googlarei και βλεπει τιμες 1.500 ευρω , τα 3.500 αρχικη του Βεκρή του φαίνονται πολλά.

Tsek μιλάμε για κλινικές και όχι για κέντρα αισθητικής. Για επιχειρήσεις που πληρούν κάποια στοιχειώδη κριτήρια. Για να το κάνω πιο λιανά για κάποιον που θα ασχοληθεί και θα διαβάσει το φόρουμ. Έχεις δει κάποια παρουσίαση από medi?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Έχω δει πολλούς που μένουν εντυπωσιαμένοι ακόμα και από μέτρια αποτελέσματα, ακόμα και από ΒΚ ή και D*I. Ειδικά όταν η τιμή είναι χώμα και δεν έχουν κάποια άλλη εύκολη εναλλακτική τείνουν να τα βλέπουν όλα ροζ. Σε αυτούς απευθύνομαι έτσι ώστε να ξέρουν τα μειονεκτήματα και να πάρουν τις αποφάσεις τους με καθαρότερο μυαλό ξέροντας τους κινδύνους.
Να σε ρωτήσω κάτι σε παρακαλώ. Εσύ και ο dimitris50423 οπτικά βρισκοσασταν στην ίδια κατάσταση πριν την μμ. Βλέποντας τα αποτελέσματα και των δύο σας κάποιος εντυπωσιαζεται θετικά. Εξετάζοντας την αλλαγή σας βλεπει πως ο ένας ταξίδεψε Ισπανία 2 φορές και ο άλλος στην Αθηνα 1. Πέφτει και στην οικονομικη διαφορα ανάμεσα σε injerto capillar και AHC, αν κάποιος επιλέξει το δεύτερο γιατι θα θεωρειται πως κάνει κακή επιλογή;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Akis, επαναλαμβάνεις χιλιοειπωμένα πράγματα. Θα μπορούσα να σου γράφω σελίδες αλλά κάποια στιγμή καταντάει κουραστικό. Μπες στο νήμα του Δημήτρη μπες και στο δικό μου και θα βρεις τις απαντήσεις σου. Το μόνο που θα σου απαντήσω είναι ότι κανείς δεν είπε ότι είναι κακή επιλογή. Τα λόγια μου ήταν μέτρια κλινική για συγκεκριμένους λόγους που έχω αναλύσει διεξοδικά. Αν διορθωθούν θα γίνει καλή μπορεί και άριστη και φυσικά πρώτος εγώ θα το αναγνωρίσω.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Akis, επαναλαμβάνεις χιλιοειπωμένα πράγματα. Θα μπορούσα να σου γράφω σελίδες αλλά κάποια στιγμή καταντάει κουραστικό. Μπες στο νήμα του Δημήτρη μπες και στο δικό μου και θα βρεις τις απαντήσεις σου. Το μόνο που θα σου απαντήσω είναι ότι κανείς δεν είπε ότι είναι κακή επιλογή. Τα λόγια μου ήταν μέτρια κλινική για συγκεκριμένους λόγους που έχω αναλύσει διεξοδικά. Αν διορθωθούν θα γίνει καλή μπορεί και άριστη και φυσικά πρώτος εγώ θα το αναγνωρίσω.
Είπες πως <<Απευθύνεται κατά κύριο λόγο σε άσχετους (με το φορουμ εννοεις) με μοναδικό κριτήριο την τιμή>>. Λάθος η τοποθέτηση σου, εχεις πολλές γνωσεις γυρω απο το θέμα αλλα δεν είσαι στο μυαλό του καθένα. Αυθαιρετο και λαθος το συμπέρασμα σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σίγουρα δεν είμαι στο μυαλό του καθένα γι αυτό και έγραψα "κατά κύριο λόγο". Αλλά αν δεις προσεκτικά γιατί είναι η καλύτερη θα δεις ότι βραβεύτηκε για ιατρικό τουρισμό, δηλαδή για εισαγόμενους πελάτες από το εξωτερικό (πάνω από το 50%). Άρα? Εξάλλου απόψεις και εκτιμήσεις ανταλλάσουμε. Έχω την αποψή μου, έχεις τη δική σου. Ουδέν μεμπτό. Όσο για το "άσχετους" κυριολεκτούσα, εντός και εκτός φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis-multi

Well-Known Member
Σίγουρα δεν είμαι στο μυαλό του καθένα γι αυτό και έγραψα "κατά κύριο λόγο". Αλλά αν δεις προσεκτικά γιατί είναι η καλύτερη θα δεις ότι βραβεύτηκε για ιατρικό τουρισμό, δηλαδή για εισαγόμενους πελάτες από το εξωτερικό (πάνω από το 50%). Άρα? Εξάλλου απόψεις και εκτιμήσεις ανταλλάσουμε. Έχω την αποψή μου, έχεις τη δική σου. Ουδέν μεμπτό. Όσο για το "άσχετους" κυριολεκτούσα, εντός και εκτός φόρουμ.
Κάθε μέρα μου βγάζει δέκα διαφημίσεις για μμ στη Τουρκία 1500€. Αν δεν είχε αποτελεσματα δε θα ερχοταν κανενας σχετικός ή άσχετος. Όσο για τις αποψεις, η δική σου στο φόρουμ μετράει περισσότερο από τη δική μου για αυτό ας μην είσαι απόλυτος για τα πάντα. Φιλικα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κάθε μέρα μου βγάζει δέκα διαφημίσεις για μμ στη Τουρκία 1500€. Αν δεν είχε αποτελεσματα δε θα ερχοταν κανενας σχετικός ή άσχετος. Όσο για τις αποψεις, η δική σου στο φόρουμ μετράει περισσότερο από τη δική μου για αυτό ας μην είσαι απόλυτος για τα πάντα. Φιλικα.

Μα το είπαμε δεν είναι κακή κλινική. Εδώ πάνε εκατομμύρια σε Τουρκία σε farm "clinics" γιατί να μην έρθουν και εδώ, σίγουρα το επίπεδο του Β. είναι καλύτερο από πάρα πολλές εκεί. Όσο για τη γνώμη, δεν έχει σημασία μόνο ποιός τι λέει αλλά και τι τεκμηρίωση κάνει. Αυτό έχει την μεγαλύτερη αξία.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εκεινο το παλικαρι που ειχε κανει με τον ΙΔΙΟ τον Β. που ειναι?Υπαρχει το νημα του?Τωρα δε θα ειναι στο 5μηνο?
 

Tsek

Well-Known Member
Εγω θέλω τον φιλο που ειχε θέμα με την δοτρια και ειχε στείλει φωτο στον civial.
Μπορουμε να μαθουμε την εξέλιξη ?
Δεν βλέπω να ενδιαφερεται κάνεις για το τι έγινε.
 

tasos33

Well-Known Member
Καλό θα ήταν να μην γράφουμε οτι να ναι.. Έλεος.


Να σε ρωτήσω κάτι σε παρακαλώ. Εσύ και ο dimitris50423 οπτικά βρισκοσασταν στην ίδια κατάσταση πριν την μμ. Βλέποντας τα αποτελέσματα και των δύο σας κάποιος εντυπωσιαζεται θετικά. Εξετάζοντας την αλλαγή σας βλεπει πως ο ένας ταξίδεψε Ισπανία 2 φορές και ο άλλος στην Αθηνα 1. Πέφτει και στην οικονομικη διαφορα ανάμεσα σε injerto capillar και AHC, αν κάποιος επιλέξει το δεύτερο γιατι θα θεωρειται πως κάνει κακή επιλογή;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Μη κανετε παλι τους Κινεζους. Που ειναι το παιδι που εκανε με τον Β. και ειχε χρεωσει και 3,5 αν θυμαμαι καλα??? Καταλαβαινετε ποσο καθοριστικης σημασιας νημα ειναι? Ας κρινουμε πρωτα τον "αρχιτεκτονα" και μετα νοσηλευτριες και καθαριστριες και τις παπαριες που γραφετε. Περιμενω απαντηση.
 

Tsek

Well-Known Member
Ποστ Μαίου. Εφοσον υπάρχει επικοινωνία καλο θα ηταν να γινει αναλυτική παρουσιαση με φωτογραφίες πριν-μετα. Δεν το λεω για υπερασπιση της κλινικης. Να δουμε τι εγινε θελω ολοκληρωμενα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εσείς έχετε πάρε-δώσε με την κλινική (με την καλή έννοια το λέω, έχετε το θάρρος να το ψάξετε, να πάρετε κανένα τηλέφωνο), εμείς απλοί θεατές είμαστε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Εσείς έχετε πάρε-δώσε με την κλινική (με την καλή έννοια το λέω, έχετε το θάρρος να το ψάξετε, να πάρετε κανένα τηλέφωνο), εμείς απλοί θεατές είμαστε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ασχολίαστο.. Ειχες επικοινωνία μαζί του απο οτι θυμαμαι.
Ειναι καλά? Ξαναμιλήσατε ή απλά εγινε το ποστ, κραξαμε και μεχρι εκει?
 
Μπλουζα