Δότρια 4 μήνες μετά..

Neas

New Member
Καλησπέρα συνοδοιπόροι,

Επανέρχομαι 4 μήνες μετά την μ.μ. για το θέμα της δότριας. Αν θυμάστε, είχα παρουσιάσει το 'παράθυρο' που μου δημιούργησε η κλινική στη 1η μου παρουσίαση στο φόρουμ = 'Δότρια 1 μήνα μετά'.
Τότε ακούστηκαν πολλά (από το ότι μάλλον δεν θα ξεφορτωθώ ποτέ το 'παράθυρο' ... μέχρι και το ότι θα επανέλθει η περιοχή).
Δεν ξέρω αν η αλήθεια (σήμερα τουλάχιστον) είναι κάπου στη μέση, αλλά αυτό θα μου το πείτε και σεις κοιτάζοντας τις φώτο. Είχε αναφερθεί και ο Cvial στο χρονικό ορόσημο των 4 μηνών γι αυτό και επανέρχομαι σήμερα.
Πιο πολύ, σαν να είναι εμφανής μια λευκή γραμμή στο 'νότιο σύνορο' του παραθύρου και δεν ξέρω αν αυτό είναι shock loss που θα επανέλθει η αν είναι μόνιμο. Επίσης στα πλαινά παρατηρούνται ακόμα κενά αλλά θεωρώ έχουν κλείσει περισσότερο απο πριν (εκεί φυσικά ήταν που με μάδησε περισσότερο).

Αυτό που βλέπετε είναι μετά από κούρεμα (2η σκάλα) στη δότρια (ενω πριν τα έπαιρνα με 1η πίσω). Ειπα να το τολμήσω -κάτι κοντά σε buzz cut- για να δω και τη σημερινή εικόνα. Με πιο μακρύ μαλλί προφανώς το πρόβλημα διακρίνεται πολύ λιγότερο.

Υπάρχει ακόμα περιθώριο βελτίωσης η εικόνα αυτή λίγο-πολύ είναι τελική ?
Σας ευχαριστώ.
 

Συνημμένα

  • 2a.jpg
    2a.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 147
  • 3a.jpg
    3a.jpg
    739.6 KB · Προβολές: 135
  • 4a.jpg
    4a.jpg
    988.7 KB · Προβολές: 137
  • 5a.jpg
    5a.jpg
    263 KB · Προβολές: 125
  • 6a.jpg
    6a.jpg
    323.7 KB · Προβολές: 118
  • 7a.jpg
    7a.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 145
  • 8a.jpg
    8a.jpg
    267.5 KB · Προβολές: 129
  • 1a.jpg
    1a.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 136

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Φίλε νομίζω ότι υπάρχει μια ελάχιστη καλυτέρευση. Θα βοηθούσε αν είχες και μια φωτογραφία πριν την μεταμόσχευση όμως.
 

Adriano

Well-Known Member
Κοίτα φίλε. Για κάποιον που το θέλει τέλειο αυτό που βλέπουμε ενοχλεί. Εγώ πχ θα ήμουν στα κάγκελα. Θα ήμουν κάθε μέρα στη κλινική. Το θέμα είναι εσύ πως το βλέπεις.
 

dimitris50423

Well-Known Member
επειδη το εχω περασει και εγω σου ειχα πει οτι θα βελτιωθει. οντως εχεις βελτιωση και θα εχεις κι αλλη τους επομενους μηνες.
ακομη φαινεται σε αυτο το μηκος. βαλε ξανα φωτο σε 2-3 μηνες θα ειναι καλυτερα
 

Neas

New Member
Κοίτα φίλε. Για κάποιον που το θέλει τέλειο αυτό που βλέπουμε ενοχλεί. Εγώ πχ θα ήμουν στα κάγκελα. Θα ήμουν κάθε μέρα στη κλινική. Το θέμα είναι εσύ πως το βλέπεις.
Το βλέπω ΄με κάποια προβλήματα, δεν είπα είναι τέλειο. Γι αυτό τ'ανέβασα να μου πουν τα παιδιά αν υπάρχει προοπτική περαιτέρω βελτίωσης - αυτό μ'ενδιαφέρει. Το να κάνω καβγάδες στη κλινική δεν θα μου προσφέρει απολύτως τίποτα εκτός απο ψυχική αναστάτωση.
 

Neas

New Member
επειδη το εχω περασει και εγω σου ειχα πει οτι θα βελτιωθει. οντως εχεις βελτιωση και θα εχεις κι αλλη τους επομενους μηνες.
ακομη φαινεται σε αυτο το μηκος. βαλε ξανα φωτο σε 2-3 μηνες θα ειναι καλυτερα
Ευχαριστώ Δημήτρη, περίμενα το μην. σου. Ναι υπάρχει κάποια βελτίωση αλλά αυτό που λες είναι που με προβλημάτιζε .. αν όντως θα φτιάξει κι άλλο στους επόμενους μήνες.. (Απλά θυμάμαι αυτό που μου είμαι ο cvial στη 1η παρουσίαση: 'αν στους 4 μήνες δεν φτιάξει το παντρευτηκες'. Eλπίζω όχι
 

ItsAllGone

Active Member
Φιλε μην ανοιγεις καινουργιο θεμα καθε δυο μηνες,γιατι δεν τα συγκεντρωνεις ολα σε ενα θεμα στις παρουσιασεις μεταμοσχευσεων.Αυτη τη στιγμη υπαρχουν 4 μεταμοσχευσεις που τρεχουν σε λαθος μερος του φορουμ, μερικες δεν καταλαβαινεις οτι ειναι μεταμοσχευση μιας και το πρωτο ποστ ξεκιναει με ερευνα και στην πορεια μετατρεπεται σε παρουσιαση,δεν βολευει αυτο ουτε για ενημερωση ουτε για σχολιασμο.
 

Neas

New Member
Φιλε μην ανοιγεις καινουργιο θεμα καθε δυο μηνες,γιατι δεν τα συγκεντρωνεις ολα σε ενα θεμα στις παρουσιασεις μεταμοσχευσεων.Αυτη τη στιγμη υπαρχουν 4 μεταμοσχευσεις που τρεχουν σε λαθος μερος του φορουμ, μερικες δεν καταλαβαινεις οτι ειναι μεταμοσχευση μιας και το πρωτο ποστ ξεκιναει με ερευνα και στην πορεια μετατρεπεται σε παρουσιαση,δεν βολευει αυτο ουτε για ενημερωση ουτε για σχολιασμο.
Για να μαι ειλικρινής δεν καταλαβαίνω τι λες - μήπως με μπέρδεψες με κάποιον άλλο? Ένα μόνο θέμα έχω ποτέ ανοίξει σε αυτό το φόρουμ (γενικά), και αυτό ήταν πριν 3 και βάλε μήνες. Το θέμα τώρα είναι κατι άλλο απ αυτό που ηταν τότε, γι αυτό και άνοιξα καινούργιο νήμα. Δηλαδή στη 'Δοτρια 1 μήνα μετά' θα έβαζα φωτος και θα μίλαγα για την δότρια 4 μήνες μετά ? Αλλοιως τα αντιλαμβάνομαι αλλά αν κάνω λάθος να το προσέξω. (Φιλική εισήγηση: θα ταν καλύτερα αν εσείς οι πιο παλιοί είσασταν πιο φιλικοί / ενθαρρυντικοί προς τα νέα μέλη για να είναι και αυτοί πιο ενεργοί στο φόρουμ για ν'ακούγονται κι άλλες φωνές. Μου πηρε 1 ώρα να τα φτιάξω (να βγάλεις φώτο, editing, photo resizing για να επιτρέψει το site ν'ανέβουν κτλπ.), και ενώ περιμένεις κάποιο βοηθητικό σχόλιο, εισπράττεις κράξιμο)
 

ItsAllGone

Active Member
Με παρεξηγησες,δεν υπαρχει καμια διαθεση κραξιματος, τη γνωμη μου λεω οτι θα ηταν καλυτερο να ηταν ολα μαζι πιο βολικο και για σενα και για τους αλλους σχολιαστες να δουν ποσο εχει βελτιωθει η δοτρια σου.Ο φωτογραφιες που εχεις ειναι πολυ καθαρες, καλη συνεχεια στη φυτρωση.
 
Μπλουζα