Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

aeratos28

Just aeratos
Καλός φαίνεται ,έχει γίνει καλή δουλειά,με φουλ φυτρωση μέχρι στιγμής..είναι και crown που αργεί πάντα να δείξει όπως πρέπει.οποτε υπολόγισε άλλους 6 μήνες καλυτέρευσης του ήδη αποτελέσματος που έχεις..καλά έχεις πάει,αλλά βλέπεις giorgos-3 αυτό που λέγαμε πως ίσως χρειαστείς τουλάχιστον άλλα τόσα πάλι στο ίδιο σημείο για να γίνεις σωστός.καλη συνέχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ειδες ; Αυτο που ελεγα παραπανω μου το επιβεβαιώνεις ...εγω δεν θα θελα με τπτ ενα εντελως γυμνό Κράουν για να μαι φουλ Α κ β ζώνη ( αν ηταν δυνατον αυτο )... χίλιες φορες ενα πιο αραιό αποτελεσμα σε Α β ζώνη ωστε να υπαρξει κ ενα σβήσιμο στο Κράουν... θα το θυσίαζα... ετσι αισθάνομαι δλδ εγω ...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Το crown δυστυχώς είναι μια περιοχή που ΠΟΤΕ δεν φτιάχνει ότι και να κάνεις.ειμαι παθων και θα σας πω πως στην καλύτερη απλά θα καλύπτει με τοπικ η κατάσταση.στην χειρότερη που έχω περάσει δεν έπιανε ούτε και αυτό μέχρι που έβαλα πρόσθετο στο crown.
Το θέμα είναι να είσαι τούμπανο σε ένα από τα δύο για να μπορείς να εστιάσεις στρατηγική.αν και και στα 2 δέρμα =άνιση μάχη.αλλα το crown δεν μανατζαρετε τόσο εύκολα όσο το μπροστά. όσον αφορά πυκνότητα πάντα χάνει το ρημαδι αλλά καλυπτετε εύκολα με τοπικ η προσθετο
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κοιτα δεν με πειραζει να ειμαι αραιός ... θα με πειραζε ομως να θυσιάσω το Κράουν για να τα ριξω ολα μπροστα ... δεν θα μου αρεςε η εικονα εντελως γυμνός πισω κ γεματος μπροστα ...ψάχνω την οσο πιο δυνατον μεση λυση ....
 

tasos33

Well-Known Member
Το ρημαδι το τοπικ στο Κρόου ν κανε θαυματα πραγματικα,ειδικα αν κ τα πλαινα ειναι ακομα στα ψηλα. Ακομα και αραιωση μεγαλη να υπαρχει.


Το crown δυστυχώς είναι μια περιοχή που ΠΟΤΕ δεν φτιάχνει ότι και να κάνεις.ειμαι παθων και θα σας πω πως στην καλύτερη απλά θα καλύπτει με τοπικ η κατάσταση.στην χειρότερη που έχω περάσει δεν έπιανε ούτε και αυτό μέχρι που έβαλα πρόσθετο στο crown.
Το θέμα είναι να είσαι τούμπανο σε ένα από τα δύο για να μπορείς να εστιάσεις στρατηγική.αν και και στα 2 δέρμα =άνιση μάχη.αλλα το crown δεν μανατζαρετε τόσο εύκολα όσο το μπροστά. όσον αφορά πυκνότητα πάντα χάνει το ρημαδι αλλά καλυπτετε εύκολα με τοπικ η προσθετο
 

tasos33

Well-Known Member
Την καλυτερη λυση θα την σκεφτεί ς όταν μάθεις ποσα graft εχεις διαθεσιμα. Παντως με 2000 πολυ δυσκολα τα πραματα,που να πρωτοβαλεις, μπροστα μεση πλαινα κροουν.

Κοιτα δεν με πειραζει να ειμαι αραιός ... θα με πειραζε ομως να θυσιάσω το Κράουν για να τα ριξω ολα μπροστα ... δεν θα μου αρεςε η εικονα εντελως γυμνός πισω κ γεματος μπροστα ...ψάχνω την οσο πιο δυνατον μεση λυση ....
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Υπομονή για τους μικρότερους σε ηλικία κάτω των 30....νομίζω πως κάτι θα βρεθεί ....και αν δεν βρεθεί η μεγάλη ψυχοπαθεια κοντα στα 40 κοπάζει...κοινώς το παίρνεις αποφαση-εχεις κουραστεί με όλα αυτά και ο οργανισμός δεν έχει αλλά κουράγια για εξτρα ταρζανια μετά από τόση πολυετη ψυχικη φθορα.
Μόνο που διάβασα την ανωτέρο ιστορία του συναδέλφου θυμήθηκα τα δικά μου χαμενα χρονια/νιατα και χαλαστηκα.
οπως λέει και ένα παλιό τραγούδι : και θα ψάχνουμε για πάντα κάτι που δεν βρίσκεται ποτέ.....( Μανιφέστο- μωρά στην φωτιά)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Τι να κανουμε ; Άτιμη κληρονομικότητα ....απλα θελω να φτασω στο σημειο μετα απι μια «τίμια» προσπαθεια να πω «εκανα οτι καλυτερο μπορουσα»... για να μαι ήσυχος με την συνηδηση μου οτι προσπαθησα μεχρι τέλους ....οπως κ να χει πιστευω οτι στο τελος θα δικαιωθώ κ θα μ αρεσει αυτο που θα πετυχω γιατι εχω επενδύσει στον οργανισμό μου πρωτα απ ολα κ μετα στον συγκεκριμενο γιατρό ο οποιος ειναι άγνωστος στο ευρύ κοινό αλλα ελπιζω μεσω εμου να τον μάθουν με την καλη εννοια ....
Οσο αφορα αυτο το περί τοπικ που λες ...δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου εξαρτημένο μ αυτο...ωραια πατέντα ...τρομερή δουλεια κανει ...μ αρεσει να το βαζω που κ που ετσι για τον χαβαλε και για γουστο αλλα μεχρι εκει ...δεν μου ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία μου να καμουφλάρομαι....
 
Τελευταία επεξεργασία:

PROF

Active Member
Παίδες δύο πράγματα νομίζω ότι είναι σίγουρα:
1. To crown είναι πολύ πιο αχόρταγο σε σχέση με μπροστά και θέλει μπόλικο πράμα για να μαζευτεί κάπως.
2. Την καράφλα ποτέ δεν την αποδέχεσαι, ούτε καν στα 80
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ποτέ δεν την αποδέχεσαι αλλά ο οργανισμός δεν αντέχει το άγριο στρες του νέου ανθρώπου που ψάχνει σαν αγρίμι λύση.απλα καταρρέει κάποια στιγμή γιατί μην ξεχνάς πως στην ζωή που ζούμε δεν εχουμε μόνο αυτό να σκεφτομαστε.εχει και πολλούς άλλους παράγοντες που σε στρεσαρουν
 
Υπομονή για τους μικρότερους σε ηλικία κάτω των 30....νομίζω πως κάτι θα βρεθεί ....και αν δεν βρεθεί η μεγάλη ψυχοπαθεια κοντα στα 40 κοπάζει...κοινώς το παίρνεις αποφαση-εχεις κουραστεί με όλα αυτά και ο οργανισμός δεν έχει αλλά κουράγια για εξτρα ταρζανια μετά από τόση πολυετη ψυχικη φθορα.
Μόνο που διάβασα την ανωτέρο ιστορία του συναδέλφου θυμήθηκα τα δικά μου χαμενα χρονια/νιατα και χαλαστηκα.
οπως λέει και ένα παλιό τραγούδι : και θα ψάχνουμε για πάντα κάτι που δεν βρίσκεται ποτέ.....( Μανιφέστο- μωρά στην φωτιά)

και το 1994 που ο πατερας μου ειχε δοκιμασει μια απατη το grandeur μολις αποδειχτηκε η απατη ετσι ελεγαν οτι δεν πειραζει συντομα η θεραπεια θα βρεθει. δυστυχως αυτο που εχεις γραψει σε ενα ποστ οτι απο το 1997 ουσιαστικα δεν εχει αλλαξει τπτ αφου και τοτε μινοξ και φινα ηταν οι κυριες θεραπειες ισχυει.

ισως ειναι ο μονος κλαδος της ιατρικης/βιολογιας/φαρμακευτικης κτλ που εχει εξελιχθει τοσο λιγο . μετα απο τοσα χρονια μονο η φινα εχει αποδεδειγμενα αποτελεσματα αλλα με ασχημο αντιτιμο και η μινοξιδιλη σε ορισμενους και οχι μονιμα...
αντιθετα πχ στη μυοπια που ηταν η ιατρικη το 97 και που σημερα (διορθωση με laser κτλ)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
080E2213-81F5-4D75-8072-B07D1AF4EA59.jpeg
@aeratos28 @anargiros88 @Tsek ......λοιπον... επειδη ζήλεψα απο τον φιλο μου τον Ανάργυρο παρτε μια φωτο που εβγαλα μολις τωρα βρεγμένο μαλλί που μολις βγηκα απο θαλλασσα κ ο ήλιος ακριβως απο πανω μου για να βγει η δικη μου Φώτο καλυτερη του φόρουμ!!!!χαχαχαχα....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχαχα....ελα ντε...βασικα για προπονηση ηρθα κ το συνδυάζω ...παρεπιπτοντως σκ θα μαι παλι θες/κη για αγωνες ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπα μην ορκίζεσαι ....κ πολυ δουλεια κ διαβαςμα ...ολα μαζι....την παραπανω εβδομαδα παντρευομαι κιολας αντι για αυγουστο καθώς περιμενω κ παιδακι ...θα γινω κ μπαμπας... οποτε κτλ πρεπει να βαλω οσο πιο πολυ μαλλί μπορω για να χει το παιδι να πεζει ....θα βγει κ κοριτσακι τι πρότυπα θα χει; Θα θελει μετα μονο καραφλούς !!!!χαχαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Giorgos-3 ότι καλύτερο εύχομαι,με το καλό και το παιδάκι σου υγεία και ευτυχία φίλε..τπτ αλλο..όντως βάλε μαλλι να παίζει το παιδί μην μάθει έτσι και γουστάρει καραφλοκορακες μετά..χαχαχαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τρελε με speedo μαγιό κάνεις μπάνιο?? Ρόδα τσάντα και κοπάνα φάση? Σταμάτης Γαρδέλης και έτσι..ρε τρελεοπα με έκανες και γέλασα ,χαχαχαχαχαχαχα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχαχα...οχι ρε...turbo ειναι ...ειδικα μαγιό για αγωνες πολο ....Ε ειμαι μονος εδω ...ποιος τρελος θα ρθει για κολύμπι ετσι κρύα που ναι ; Οταν παω κανονικα για μπανακι φοραω βερμούδα εννοειτε ....
 
Μπλουζα