Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
τωρα χαλαμε το νημα...αλλα νομιζετε οτι ο μπρουνο εχει κανει smp???πιστευω ναι...συνεχεια ιδιο μηκος ξυρισμενου μαλλιου και καπως φαινεται...
 

giannis1991

Well-Known Member
Και να προσθεσω επειδη μενουμε σχετικα κοντα και τον εχω δει δεν ειχα παρατηρησει κατι το ιδιαιτερο...πρεπει να δεις μια smp για να εχεις εστω και αυτην την υποψια...για την συμπατριωτισσα του τον κοβω να πηγε...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οχι το 5ετια ειναι δικο μου (αν θεωρήσω υπερβολή την 3ετια την καρντι) και στος 24 που θα ξανα παω για πάτημα ειναι δωρεάν. Υ.γ.: στριπαρ πολυ μίσος για την dhi...δεν υπαρχει λογος να φανατιζεσαι τοσο κ να σαι τοσο καχύποπτος με οτιδήποτε ελληνικο ...
 

Stripar

Established Member
Δέν μου αρέσουν και εμένα οι υπερβολές και το πονηρό marketing όπως καταλαβαίνεις.

Άλλο να σου λένε ότι πρέπει να περνάς τον χρονο 1-4 φορές για touch up (milena)
και άλλο να σου λένε κάθε 3-4 χρόνια (DHI) και μέσα σε 15 ημερές να περνάς για επαναληπτική.

Τα έχουμε ξανασυζητήσει

Τέσπα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω το λεω εντελως φιλικα. Μην δείχνεις τοσο εμμονή σε κάτι γιατι καμια φορα μπορει να παρεξηγηθεί αυτο.μεινε στα ορθά σου και αντικειμενικά επιχειρήματα σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Γιωργο δυστυχως η συγκεκριμενη κλινικη εχει δωσει αρκετα δικαιωματα διαχρονικα μαλιστα και ειναι λογικη αυτη η καχυποψια.Εδω εχουμε κανει σφοδρη κριτικη σε κλινικες υψηλοτερου επιπεδου πχ hdc.Για το θεμα του σαλονικιου αναφερομαι.Δεν γινεται διαφορετικα μηπως και βελτιωθουν ,οπως εγινε με τον βεκρη και τις δοτριες(?) διοτι τα ποσα ειναι τεραστια και το ψυχολογικο κοστος απροσδιοριστο!!!

@ Ψηφιζω και εγω stripar για μοντ!!!!:D
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν αντιλεγω .απλα δεν μ αρεσει ο φανατισμός. Εξαλλου σε καμια περιπτωση δεν υποστηρίζω την dhi κ πουθενα δεν φαινεται στον λογο μου στο παραμικρο οτι τους υποστηρίζω. Ισα ισα θα ελεγα ..
 

renos espresso

Active Member
Η αληθεια ειναι οτι ο stripar ειναι ενα απ τα μεγαλα πλεονεκτηματα-χαρτια του φορουμ...
και μενα καποιες φορες με τρομοκρατουν τα μηνυματα του... σε σχεση πχ με τον cvial που εχει πιο <<ηρεμες>> τοποθετησεις..
ομως και οι δυο καταληγουν στον ιδιο στοχο... που ειναι το καλο ολων μας μεσα απ τις τεκμηριωμενες απαντησεις τους!

ας ξεφυγουμε απ τις συμπεριφορες και τους τροπους και ας επικεντρωθουμε στην ουσια που θελει να πει ο καθενας για να τρεχει και πιο γρηγορα καθε νημα..(αποψη μου φυσικα-δεν εκφραζω κανεναν αλλον μονο τον εαυτο μου)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα στα λογια μου ερχεσαι .αυτο ειπα κ γω αν πρόσεξες .ο πολυ φανατισμός - πόρωση καμια φορα θολώνει την ουσια των λεγόμενων του και ειναι αμαρτια. Οντως κ ο cvial και ο τασος στα περνανε-χώνουν πιο κομψά.τουκαχιστον οπως τα αντιλαμβάνομαι εγω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν αντιλεγω .απλα δεν μ αρεσει ο φανατισμός. Εξαλλου σε καμια περιπτωση δεν υποστηρίζω την dhi κ πουθενα δεν φαινεται στον λογο μου στο παραμικρο οτι τους υποστηρίζω. Ισα ισα θα ελεγα ..

δεν σαρεσει ο φανατισμος αλλα για κει το πας..μην πεφτεις στην παγιδα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
3ACDBAA2-6A08-4AD0-A7DC-3B6304B3BA7C.jpeg 816CAB6E-E7BD-476F-B552-CF2F28AE9AC9.jpeg
Αν κ μολις 3 μηνες κ μια εβδομαδα μετα την μμ (21 Αυγούστου),βλεπω ηδη τα πρωτα σημαδια της. Αν συμπεριέλαμβαβουμε κ το σημειο που εκανα την μμ τονίζοντας μου ο γιατρός πολλες φορες οτι στο διαστημα 9-12 να περιμενω το μπαμ με κανει αισιόδοξο για την συνεχεια...ειδομεν....
 

PROF

Active Member
Φίλε Γιώργο νομίζω ότι σιγά σιγά κάτι αρχίζει να σκάει (ούτως ή άλλως το crown πάντα αργεί περισσότερο), το οποίο φυσικά σου εύχομαι να πολλαπλασιαστεί και να πάρεις αυτό που επιθυμείς γιατί το εγχείρημά σου ήταν πραγματικά πολύ δύσκολο.

Παρεπιπτόντως, εδώ ταιριάζει η φράση που είχε πει ο Cvial για τη δική του περίπτωση, αλλά νομίζω ότι σε εσένα (όπως και σε εμένα) ταιριάζει πολύ περισσότερο, ότι εδώ δε μιλάμε ότι πάμε να βάλουμε λίγο γκαζονάκι, αλλά πάμε να πρασινίσουμε τη Σαχάρα, οπότε άξιος για την προσπάθεια!

Καλή συνέχεια!
 
Μπλουζα