Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Όσο περνάει η ώρα και δυναμώνουν οι προβολείς πέφτει και η κάλυψη…. :p :p :p :p :p :p Είναι δύσκολη περίπτωση πάντως και σίγουρα δεν παίρνει φίνα λόγω του ότι είναι αθλητής.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Και ο Μάντζιος φαίνεται να έχει κάνει κάτι…
Έτσι είναι. Απλα καλύτερο αποτέλεσμα. Φετφα ότι να ναι. Καλύτερα να μην έκανε. Η να περίμενε μετά το τέλος καριέρας κ να το συνδύαζε με φίνα. Του Μάντζιου πάντως μόνο μύστες σαν εμάς το καταλαβαίνει, αρκετά καλή δουλειά όχι όμως τοπ.
 

Gianney

Well-Known Member
Έτσι είναι. Απλα καλύτερο αποτέλεσμα. Φετφα ότι να ναι. Καλύτερα να μην έκανε. Η να περίμενε μετά το τέλος καριέρας κ να το συνδύαζε με φίνα. Του Μάντζιου πάντως μόνο μύστες σαν εμάς το καταλαβαίνει, αρκετά καλή δουλειά όχι όμως τοπ.
Ο Φετφατζίδης χτύπησε μμ στον Αν@....;
 

bobby

Well-Known Member
Νομίζω την τελευταία. Αλλά τι να κάνει ο άνθρωπος, τεράστιο πρόβλημα και ψιλοκαμμενη γη από προηγούμενη ΜΜ……γιατρός είναι δεν είναι θαυματοποιός.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θα ποσταριστει παρουσιαση οταν κλεισει τον απαραιτητο χρονο.
Θα χαρω να δω τα σχολια τοτε.

Προσωπικα, θα προτεινα να βλεπετε την ΜΠΑΛΑ και την προσπαθεια των παιδιών, αντι για τα μαλλια τους.
Αλλα αν θες θα δεις ποδοσφαιριστη στα μαλλια, repair case απο την δικη ΣΟΥ αγαπημενη κλινική ;) , οριστε ενα sneak peek που θα ποσταριστει συντομα.



DSC09036.JPG
DSC03771.JPG
DSC09039.JPG
DSC03773.JPG
DSC09039.JPG
DSC03774.JPG
 

Συνημμένα

  • DSC09041.JPG
    DSC09041.JPG
    886.2 KB · Προβολές: 25

LoverBoy

Well-Known Member
Θα ποσταριστει παρουσιαση οταν κλεισει τον απαραιτητο χρονο.
Θα χαρω να δω τα σχολια τοτε.

Προσωπικα, θα προτεινα να βλεπετε την ΜΠΑΛΑ και την προσπαθεια των παιδιών, αντι για τα μαλλια τους.
Αλλα αν θες θα δεις ποδοσφαιριστη στα μαλλια, repair case απο την δικη ΣΟΥ αγαπημενη κλινική ;) , οριστε ενα sneak peek που θα ποσταριστει συντομα.



Προβολή συνημμένου 63412Προβολή συνημμένου 63413Προβολή συνημμένου 63417Προβολή συνημμένου 63414Προβολή συνημμένου 63417Προβολή συνημμένου 63416
Δεν είναι απο τα επιτυχημένα σας hairline πάντως να είμαι ειλικρινής!Έχω δει καλύτερα απο εσάς!
 
Τελευταία επεξεργασία:

_Johnny_

Member
Όσο περνάει η ώρα και δυναμώνουν οι προβολείς πέφτει και η κάλυψη…. :p :p :p :p :p :p Είναι δύσκολη περίπτωση πάντως και σίγουρα δεν παίρνει φίνα λόγω του ότι είναι αθλητής.
Όντως φαινόταν πολύ αραιό το αποτέλεσμα του Φετφα με τους προβολείς στο γήπεδο και όσο δυναμωναν οι προβολεις ξεγυμνώνονταν και πιο πολύ και φαινόταν φουλ αραιό.
Το ίδιο αραιό θα φαίνεται και έξω όταν βγαίνει στον ήλιο το πρωί-μεσημέρι . Μόνο το βράδυ και χωρίς φωτισμό μπορεί να σταθεί. :D
Μπροστά έχει λίγα μαλακια στη hairline και πιο πίσω έρημος. Στη θέση του θα το ξύριζα τελειως καθως τώρα μοιάζει αφύσικο και κάνει μπαμ ότι είναι μεταμόσχευση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Είναι δύσκολη περίπτωση πως είπα. Θαύματα έκανε μόνο ο Ιησούς. Σίγουρα έχει βελτιωθεί σε σχέση με πριν.
Δεν διαφωνώ φίλε μου bobby απλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!Μη κοιτάμε δλδ Φώτο ή βίντεο ή ότιδηποτέ άλλο και λέμε α κοίτα μπορώ να γίνω και εγώ έτσι!Είναι ανάλογα την περίπτωση του ασθενή,το τι έχει να καλύψει το τι τρίχα έχει και όλα τα άλλα τα ξέρεις και εσύ και όλα τα παιδιά που βρίσκονται στο φόρουμ!
 
Μπλουζα