Νέες δημοσιεύσεις προφίλ

Καλησπερα φιλε εχουμε πολυ καιρο να μιλησουμε. Τι εκανες τελικα εσυ;
MaleCyprus
MaleCyprus
Καλησπέρα φίλε μου.
Σου απάντησα ήδη σε πμ.
καλησπερα Τάσο! αν μπορεις στειλε μ π.μ θελω την γνωμη σου για κατι σημαντικο
καλησπέρα,προσπαθω να ξεκινήσω μια νέα συζήτηση με κάποιες απορίες που έχω περί μεταμόσχευσης,μπορειτε να με βοηθήσετε?
CVIAL
CVIAL
ενότητα μεταμοσχεύση, δημοσίευση νέου νήματος (πάνω δεξιά).
Καλησπέρα είδα το ποστ που έκανες μεταφύτευση με τον γιατρό Χρήστο Τσάκαλο το 2018. Αυτό που ήθελα να σε ρωτήσω πως είσαι μετά από τόσο καιρό;; Είσαι ικανοποιημένος;; Είναι και εγώ να κάνω συνάντηση με αυτόν τόν γιατρό.. ευχαριστώ περιμένω την απάντηση σου
καλησπερα φιλε, θελω να σε ρωτησω κατι για πιρολουταμιδη το καινουριο και να σε ρωτησω κατι που βρηκαμε αν ειναι οκ, κανε με add εδω να μιληουμε

δεν μαφηνει να στειλω τσατ
N
NikosLmp
???
E
edyuser1
καλησπερα φιλε μου δεν το ειχα δει συγνωμη το μηνυμα.δεν ξερω για την πιρολουταμιδη οτι και να σε πω ψεματα θα ειναι απλως διαβαζω ξενα φορουμ και εγραψα για μια μικρη ενημερωση
D
γειά σου φίλε,,μίλησε κ με τον Μπρεντα στην Θεσσαλονίκη,, εγώ με Norwood 6+ έκανα 2 μμ κ η διαφορά είναι απίστευτη. επίσης κ το κόστος είναι ιδιαίτερα χαμηλό.
Reve
Reve
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το μήνυμα! Φυσικά θα το ψάξω κ σε αυτόν. Έχεις φωτογραφίες σου να Μ στείλεις το πριν κ το μετά?
D
Deleted member 24312
φυσικά, αν θέλεις μου στέλνεις ένα mail γιατί από εδώ δεν ξέρω πως γίνεται..
D
Deleted member 24312
μην κρίνεις τόσο από τις φωτογραφίες,,, θα σου στείλω σε λίγο τις δικές μου κ θα δεις,, γενικά, να ξέρεις ότι μάγος δεν είναι κανείς..
Φιλε συγγνωμη αν σε ενοχλω πραγματικα αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω πρωτον αν τα τοπικα κανουν δουλεια και δευτερο τι κνμε αν σε πιασει δερματιτιδα και φαγουρα?
Ευχαριστω πολυ
D
γειά σου φίλε,, την μμ την έκανα στην Θεσσαλονίκη στο κο Μπρεντα. Θα σβήσω την καταχώρηση γιατί υπάρχει πολύ ζήλια , κακία κ βλακεια από ορισμένους, όπως βλέπεις..καλή συνέχεια..
F
feanor
ευχαριστω πολυ
Καλησπέρα φίλε
Το consultation στην bhr πως σου φάνηκε;
Σου έβγαλαν κάποιο πλάνο;
Επίσης τι μετρήσεις σου έκαναν;
Μετράνε και πάχος τρίχας;
Αν θες πες μου και κόστος
Καλησπέρα φίλε ήθελα να σ ρωτήσω σε ποιον δερματολόγο πηγές Θεσσαλονίκη για τριχοδιαγραμμα;
T
thanasakis
Καλησπέρα ! Δυστυχώς δεν βρήκα κανέναν που να κάνει τριχοδιαγραμμα. Το πιο κοντινό σε Αν. Μακεδονία και Θράκη είναι στα Ιωάννινα σε μια δερματολόγο εκεί, αλλά είναι μακριά για μένα
Καλησπέρα Ιωσήφ.
Λέγομαι Παναγιώτης και ενδιαφέρομαι για ΜΜ.
Διάβασα πως στην έκανε ο Άγγελος κεραμυδας... Σωστά?
Είδα τα αποτελέσματα σου και ήρθα σε επαφή με τον γιατρό.
Θα μπορούσες να μου δώσεις ένα τηλέφωνο σου για να σε ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες?
Σε ευχαριστώ πολύ
I
Ioann_Iosif
Καλημέρα, επειδή έχω καιρό να μπω στο forum και οι ειδοποιήσεις πήγαιναν και στα ανεπιθύμητα, μόλις είδα τα μηνύματα. Εννοείται θα σε καλέσω. Συγγνώμη για την καθυστέρηση.
John πως θα διαγράψω το 2ο νήμα μου ?
John_John1
John_John1
Σε έστειλα pm. Θα το κανονίσει ο Cvial
Μπλουζα