Zoom meeting με Δρ. Αναστασακη

Θέματα προς συζητηση


  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    96
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μπα ,προτιμώ να δω τι θα ακουστεί,να δω και τις ερωτήσεις του κοινού που θα γίνουν ώστε να πάει καλά το θέμα και να ξαναγίνει πάλι κουβέντα και την επόμενη καλώς εχόντων των πραγμάτων θα κάνω και εγώ τις ερωτήσεις μου μαζί με άλλα μέλη..γιατί είμαι αλήθεια περίεργος να δω τι θα ρωτήσουν τα παιδιά αφού όπως είπε ο cvial τα πιο έμπειρα μέλη ως τώρα δείχνουν αποχή
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κανένα πρόβλημα, μπορείς όμως να ψηφίσεις το θέμα που θες να συζητήσουμε.
 

bobby

Well-Known Member
Θα το ανεβάσω αλλά θα επιθυμούσα αυτό να μην γίνει αφορμή για "παθητική" συμμετοχή. Βλέπω αποχή των πιο έμπειρων μελών (μέχρι στιγμής) από το meeting και συμμετοχή μελών που δεν γράφουν. Να διευκρινήσω ότι ναι μεν θα παίξω τον ρόλο του "ανακριτή" αλλά και η συμμετοχή άλλων έμπειρων θα διευκόλυνεί να γίνει μια επικοδομητική συζήτηση. Να διευκρινήσω ότι ακόμα και αν κάποιος δεν θέλει να μιλά, θα μπορεί με live chat να στέλνει την ερωτησή του ή την απορία του σε μένα και εγώ να την προωθώ προς απάντηση.

Έχεις δίκιο απλά όπως ξέρεις είμαι εκτός Ελλάδος με διαφορά ώρας και επιπλέον θα είμαι σε διακοπές εκτός σπιτιού... Για αυτό έχω δυσκολία. Πάντως αν μπορέσω θα συμμετάσχω με live chat.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό με τις τελείες πολύ το χρησιμοποιείται ορισμένοι...... Υπονοούμενα σαν γκόμενες αφήνεται.γιατι βάζετε τόσες?φετιχιστικο είναι το θέμα?αν ναι πάω πάσο.εγω σε αυτά είμαι προοδευτικός
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτό με τις τελείες πολύ το χρησιμοποιείται ορισμένοι...... Υπονοούμενα σαν γκόμενες αφήνεται.γιατι βάζετε τόσες?φετιχιστικο είναι το θέμα?αν ναι πάω πάσο.εγω σε αυτά είμαι προοδευτικός
Εμένα είναι το στυλ μου πάντως...πάντα έτσι γράφω όπως έχεις κτλ .....πιο πολύ για να ξεχωρίζω τις προτάσεις κ εγώ ο ίδιος....γενικά επειδή έχω οπτική δυσλεξία χρησιμοποιώ διάφορα τρικ στο γραπτό μου λόγο ανάλογα αν είναι για εδώ η την δουλειά η στο πανεπιστήμιο κτλ....
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν το έγραψα για σένα ρε.χαχαχα
Εμένα είναι το στυλ μου πάντως...πάντα έτσι γράφω όπως έχεις κτλ .....πιο πολύ για να ξεχωρίζω τις προτάσεις κ εγώ ο ίδιος....γενικά επειδή έχω οπτική δυσλεξία χρησιμοποιώ διάφορα τρικ στο γραπτό μου λόγο ανάλογα αν είναι για εδώ η την δουλειά η στο πανεπιστήμιο κτλ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εφοσον εχουμε απασχολησει τοσο πολυ την κλινικη για τις πυκνοτητες καλο θα ηταν να συζητηθει το τελευταίο θέμα (Ποιο είναι το ζητούμενο από μια μμ και τι μπορεί να επιτευχθεί) ψηφιστε αναλογως

Σε ακούνε, έχει αρχίσει και «ανεβαίνει».
 
Τελευταία επεξεργασία:

nine

Active Member
Θα ήθελα κι εγω να συμμετέχω.

Προσωπικά προσπάθησα να κλέισω 2 φορές το τελευταίο δίμηνο ραντεβού με την κλινική του Δρ.Αναστασακη για να μου κανει μια αξιολογηση στη δοτρια (αν και ακομα ειμαι nor3), και να ακολουθησω ενα πλανο θεραπειας αφου πλεον η μινοξ δεν με κραταει στα 3 χρονια θεραπειας.

Ηταν προγραμματισμενα απο τον Οκτωβριο που ειχα παρει τηλ και με ενημερωσε η γραμματεια οτι ειναι μονο για μμ ανοιχτα με τον ιδιο.
1 φορά ακυρώθηκε το ραντεβού μου μέσα Νοέμβρη και την άλλη αρχές Δεκέμβρη λόγω lockdown με την προταση τους να δω καποιον αλλο συνεργατη της κλινικης online που δεν δεχτηκα. Μπραβο στην κλινικη που ακυρωνει ραντεβου για να προστατεψει οσους κανουν μμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κοντά στις 50. Τα περισσότερα παλαιότερα μέλη εξακολουθούν να απέχουν (μερικά μάλλον λόγω κόντρας με τον γιατρό, δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς). Όπως και να έχει θα φροντίσω να υπάρχει αρκετός και ουσιαστικός αντίλογος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε συννενόηση με τον γιατρό το meeting θα αρχίσει την Κυριακη στις 18:30. Θα στείλω οδηγίες από την Παρασκευή με pm.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλους! Όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή να κοιτάξουν τα pm τους. Θα λάβουν σχετικές οδηγίες σήμερα και αύριο για το zoom meeting. Τα θέματα προς συζήτηση είναι πλέον δεδομένα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν κάποιος όταν αρχίσει το meeting (18:30) δεν μπορεί να συνδεθεί γιατί περιμένει έγκριση από εμένα ας μου στείλει pm εδώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα