Yaman, Κων/πολη, 28-4-21, 2970grafts(548beard grafts,2422scalp grafts)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε.
Ερώτημα: Από μούσι δε μπορούσατε να πάρετε περισσότερα?
εγώ του είπα πάρτα όλα, δεν με νοιάζει.
όταν τον ρώτησα γιατί δεν παίρνετε και άλλα μου είπε
ότι θα αφήσει σημάδια.
τώρα τι να πω? δεν ξέρω ειλικρινά..
 

Stratos

Well-Known Member
ένα συγκριτικό πριν την 1η μμ και πριν την 2η μμ
ελπίζω μετά την 2η μμ να βελτιωθεί το κεφάλι και άλλο..
943937d3-6de4-4b4c-979b-693b6f8a13c8.jpg image00004.jpeg 1.jpg
25275bee-292a-4f5e-8d8f-3adc6c6c08cc.jpg image00008.jpeg
c70bc9b1-7b3e-458f-b524-4ce832b713ce.jpg image00006.jpeg
IMG_4930.JPG image00009.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε.
Ερώτημα: Από μούσι δε μπορούσατε να πάρετε περισσότερα?
Δεν είναι και για χορταση....θέλει μέτρο και να μεινεις κάτω από το πηγούνι χωρίς να το αραιώσεις πολύ γιατί θα φαίνονται σημάδια...μια χαρά του πήραν .....μέχρι 500 όλοι μπορούν να βγάλουν αν τα χρειάζονται....κάτι 1000 που ακούς και 1500 πρέπει να Σάι φουλ πυκνομενος που και πάλι θα το μετανιώσεις μετά γιατί σκέψου σημαδεύεις το πρόσωπο σου
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ωραία παρουσίαση Στράτο. Με πολλές φώτο. Εύχομαι να πάει το ίδιο επιτυχημένα με την 1η και η 2η σου επέμβαση στον Yaman !
 

aeratos28

Just aeratos
Στρατο άντε με το καλό και αυτή η επέμβαση να πάει όπως πήγε και η προηγούμενη .κοιτάω τις φωτό αυτές τις τελευταίες και βλέπω άλλον άνθρωπο..πόρνη φαλάκρα ,πόσο μας χαλάει το πρόσωπο ρε φίλε,αν είναι δυνατόν !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Strato
Καλή επιτυχία εύχομαι και νομίζω με αυτό τον αριθμό g που καταφέρατε να βγάλετε,πλέον το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο από αυτό που αναμένεις.
 

Stratos

Well-Known Member
Strato
Καλή επιτυχία εύχομαι και νομίζω με αυτό τον αριθμό g που καταφέρατε να βγάλετε,πλέον το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο από αυτό που αναμένεις.
μακάρι, θα δούμε, ευχαριστώ φίλε και για τη βοήθεια σου.
 

Stratos

Well-Known Member
Καλησπέρα, ειναι στην ληπτρια εδω και 5 μερες, να το σπασω; Να το αφησω; 1622053728245330976113.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοείται να το σπάσεις. Κακώς το άφησες να μεγαλώσει τόσο πολύ. Απλά με προσοχή και αποστείρωση. Δεν είναι κάτι τραγικό.
 

aeratos28

Just aeratos
Από την τρίχα είναι Στρατο,δεν μπόρεσε να βγει από το δέρμα λογικά και δημιούργησε πόρο..από τη μια θα σου έλεγε κάποιος άστο να απορροφηθεί από την άλλη βέβαια καλό θα ήταν να ανοίξει ώστε να φύγει το πύον και να βγει προς τα έξω η τρίχα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγκλωβίστηκε η νεκρή τρίχα, το δέρμα την θεώρησε ξένο σώμα και έκανε φλεγμονή. Όλες αυτές οι τρίχες πρέπει να καθαρίζονται άμεσα, όχι γιατί υπάρχει θέμα αλλά γιατί θα σε ταλαιπωρήσει.
 
Μπλουζα